Opinie o Expanding Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Expanding Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Expanding Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expanding Group Sp. z o.o. w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Expanding Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Czy w Expanding Group Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

A co się stało? Firma nie wypłąciła ci wynagrodzenia, czy chodzi o coś innego?

@Monika

Ci wszyscy ludzie co tu piszą zostali (usunięte przez administratora) nie wypłacili tyle co powinni mi 11,550sek jeszcze d(usunięte przez administratora) Arthur B że umowę mamy na czas nie określony i dlaczego nas nie ma w pracy kupiliśmy bilety po upływie 2 tyg przyszedł przelew gdzie brakowało 6900sek to co miałem do (usunięte przez administratora)lecieć żeby mnie dalej okradali miałem lecieć im te (usunięte przez administratora)

Jaroo

Zarobisz u tych pajace 7000zl i to wszystko odradzam firma krzak śmieszna firemka

Wentylacje haha Nowy wpis

Tak dostaniesz jakieś 7000 zl a resztę dostaniesz nigdy nie polecam pajace Arthur B I Peterek co sraczka jest niema kto robić hahaha jak się jest (usunięte przez administratora) to wiecie jak skończycie wore..k cz.arnny haha

Wentyl Nowy wpis

Tak dostaniesz pierwsza część wypłaty i zapomnij o drugiej (usunięte przez administratora)

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Expanding Group Sp. z o.o. w mieście Gdynia, bo nie dodajecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

Damian

Agecja pracy z Goeteborga. Wlascicielem jest szwed peter.L ,i jakims małym udziałowcem Polak Artur.B . (usunięte przez administratora) ,niewypłacalni ,kłąmią . W celu weryfikacji agencji proszę sie udać do najbliższego Skatteveret( urzedu podatkowego ) Zapytać ;) , To co usłyszycie ,obiecuje że nie podejmiecie współpracy z tą agecnją lub jezeli pracujecie już kilka dni ,tygodni, zrezygnujecie

Fabian

(usunięte przez administratora) 11,550sek oddac mi co teraz wymyślicie 32%podatku płacę haha na umowie mam25% co jeszcze ze 1h dziennie odchodzi na przerwę to i tak się nie zgadza co jeszcze wymyślisz Arthur B

To nie że agencja jest zarejestrowana w Gdyni .tylko w Goeteborgu w garażu gdzieś na wsi gdzie śmierci śmietniskiem

Wentylacje haha Nowy wpis
@Damian

Dokładnie firma krzak Arthur B przyjechał że złomem laptopem do mnie na mieszkanie zenada lumpy dwa nie firma Expanding Group ARTHUR zacpany

Honorata

Powie ktoś coś więcej o ofercie montera wentylacji w Szwecji? znalazłam taką na stronie firmy. Ile trwa taki wyjazd do pracy? Zarobki są adekwatne do obowiązków? Dajcie znać bo nie wiem czy podsyłać mężowi

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Expanding Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Piotrek

Pierwsza wypłata ok.w drugiej brakowało 30 godzin.podziekowalem oszustą

@Piotrek

Dokładnie pierwsza Ok bo byłem na miejscu tak to bym im te zakłamane mor.dy rozje.bał w drugiej brakowało 6900sek a to dla tego że zjechałem wcześniej przed 25

@Arthhuro

można dopytać na jakiej zasadzie niby wychodzi, że brakuje faktycznie tych 30 godzin? tu nic kompletnie nie jest eiwdencjonowane? jak o to ludzie się roszczą wtedy?

kto Arthur
@Iwona

Na jakiej zasadzie a na jakiej zasadzie dlaczego brakuje

Arthur
@Iwona

Radzę mi oddać zaległe 11,550sek spotkamy się kiedyś obiecuje i te spotkanie nie będzie miłe dla ciebie paja...Cu Arthur na wakacje z braciszkiem już nie pojedziesz

Czy w Expanding Group Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Arthhuro

Odradzam (usunięte przez administratora) i krentacze nie wypłacili mi 11,550sek zekomo im nie zapłacono (usunięte przez administratora)

X

Osobiście odradzam pracę w tej firmie. Nie są dotrzymywane warunki umowy. Szkoda czasu i nerwów

@X

Co konkretnie masz na myśli pisząc o tych całych warunkach i ich dotrzymywaniu? Z czym byli wobec Ciebie niesłowni, skoro tak twierdzisz?

damian
@Iwona

Ta agencja jest nastawiona na oszukiwanie ludzi . 1.Zapytać w skateverket o ich dane :D Same długi 2.Jaki mają kapitał 3.Siedziba firmy mieści się w jakimś prywatnym zwykłym domu 4.My z chłopakami jak skonczyliśmy prace w lutym ( Zaczynamy sprawę w sądzie o nasze należnosci)

@damian

Do dziś nie rozliczyli się a gdy zacząłem się upominać to dostałem SMS z wypowiedzeniem umowy dyscyplinarnym hehe a mój kolega z którym pracowałem w zespole nie upominał się i z nim chcieli się dogadać byle by przyjechał do pracy..

@Patryk

.za jakiś czas podam tutaj dane do prawnika który zajmuje się ra sprawą. to co mówią Peter i Artur to można sobie w (usunięte przez administratora) włożyć. umowy o pracę ichniejsze są niepoprawne i za to im grozi odpowiedzialności karna.upomnijcie się o pieniądze wakacyjne też 13,2%.jak ten nieinteligent artur może grozić dyscyplinarka ????????????????podejrzewam że on będzie miał zakaz prowadzenia działalności zatrudniającej ludzi za jakiś czas.to tylko zwykła agencją która ma kapitał 10 tys sek.. to jest zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Damian

Chciałem i nawet dzwoniłem po jakiś szwedzko polskich prawnikach ale nie stać mnie na taką inwestycję jeśli masz jakąś opcję to mam wszystkie SMSy od inteligenta i zdjęcia rachunków za paliwo no i próbę wyłudzenia wypłaconych pieniędzy których nie wypłacił w całości. Jeśli chcesz kolego to możemy po rozmawiać demente_2@wp.pl

@Patryk

Witam Napisalbym swoje dane(ale ten oszust Artur (bo to patologia)może kryć się pod Twoim użytkownikiem.prosze zrozumiec i nie chce podawać swoich dawnych. za jakiś czas jak dostaną pismo oficjalne to ja się tutaj odezwę.. i podam sposób kontaktu ze mną .Trzeba go razem wspólnie i tego Petera społecznie ogarnąć ????????????????ale zrób sobie zdjęcie wiadomości ,SMS,rachunków , e-mail jak się z nim kontaktowales Kontaktuj się z nim tylko przez e mail lub SMS.Nie telefon.pozdrawiam

@Damian

Witam. Jak bym się krył pod tym imieniem jako Artur to raczej bym sam sobie nie wystawiał takiej opinii hehe jadę za miesiąc do Szwecji więc odwiedzę go.

Tak? I co z tych odwiedzin wyniknie? ;p

@Iwona

Oj Artur Artur.. jakiś Ty inteligentny.

@Patryk

Nie wiem jak z jego intelektem, ale poważnie pytam. Raczej do jakiejś bójki nie dojdzie? Po prostu osobiście po kasę zajedziesz?

artur bizmesmen z ortografem
@Patryk

taaaka prawda bo oni tylko na to liczą kazda godzina u klienta. A te ich umowy to mozna sobie rozlaną kawkę wycierać stół

Czy nowo zatrudnione osoby w Expanding Group Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nie otrzymuja. Jak jest nowa osoba to Artur sklada niby dokumenty o stały numer a to jest niepoprawne bo nie mozna dostac stalego numeru jak sie nie mieszka i nie wynajmuje mieszkania.on o tym wie i caly czas nie placi podatku .zabiera podatek dla siebie !! Powinno sie składać o numer tymczasowy ktory kazdy dostaje po 3 tygodniach i widnieje w systemie

Patryk

Pracę w Expanding Group zacząłem pracę w wrześniu zeszłego roku i przez okres 4 miesięcy byłem oszukiwany przez Artura B. Twierdził że projekty są jego a tak naprawdę byliśmy wypożyczani innym firmą. Nie wypłacił pieniędzy za połowę miesiąca+ kilometrówka bo jeździłem autem prywatnym. Umowa jaką dostałem to jedna kartka A4 . Ta firma to jeden wielki żart. Jej kapitał to 5tys zł banda (usunięte przez administratora) Nie polecam

@pracownik

Artur zameldował nas na swoim adresie hameda.. ale numeru po dziś dzień nie widziałem.

@Patryk

A ten numer to co tak dokładnie daje? Bo jak go nie macie to możecie jakieś konsekwencje z tego tytułu ponieść?

Albert

Witam pracuje ktoś w tej firmie w szwecji jako monter wentylacji i izolacji

@Albert

Zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Idz do skatteverket po informacje. Oni każdego wezmą na sztukę. Popracuje ktos tydzień i klient podziękuję! Najlepiej zeby jeszcze pracownik sie nie odzywał. Mówił tylko po polsku to go wyrucha.... na potęgę.

@Albert

Mają stare niedziałające narzędzia z makkity i bosha... Nie płacą za paliwo. Samochody bez wspomagania kierownicy. Ten Artur to zwykły taki Polski (usunięte przez administratora)

Izabela
@Nilson

A ty tam pracowałeś? Co się stało tak konkretniej?

@Izabela

Prosze do skatteverket iść zapytać sie o Expanding i wszystko jasne bedzie???? (usunięte przez administratora) i szukają naiwnych ludzi i wykorzystuja. A klienta i tak zweryfikuje osobe.. Ktos popracuje tydzień klient mówi dziękuję a expanding urywa ręce i, potrąca za źle wykonane zlecenie z wyplaty

grzesiu
@Albert

Dobrze że temat poruszony.Pracowalem kilka miesięcy temu . 3 tygodnie tylko bo wywąchałem co to za agencja. wyplataq jest dopiero w kolejnym miesiącu tak koło 28 i brakowało mi 34 godziny.niby ze to wyjasnią a potem Artur napisał ze odbiąga mi za ubrania i buty i uszkodzone narzedzia 5 tys sek.więc zaplacili brakujące godziny ale zabrali 5000 sek..UCIEKAJCIE Z DALEKA ( pracowalem w Geoteborgu)

@Nilson

Czyli tak naprawdę wszystko to wina klienta? :/ No bo oni przecież na niego wpływu jako tako nie mają

nilson
@Iwona

Nie umiesz czytać ;) podejrzewam że jesteś Arturem w tym poście ;)

@nilson

Serio? ;) A uzasadnisz bardziej szczegółowo swoje podejrzenie? ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Expanding Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Expanding Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expanding Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expanding Group Sp. z o.o.?

Expanding Group Sp. z o.o.
  • Świętojańska 3 lok. 1
    81-368 Gdynia

Expanding Group Sp. z o.o.