Opinie o Limarko Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Limarko Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Limarko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limarko Sp. z o.o. w Gdynia

Karol Nowy wpis

A kto u Was układa grafiki?

Róża Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda praca w Limarko (lewiatan)? I jaka jest jej umowa czy to jest odzieło czy normalna umowa jak to wygląda. bo chciałam tam zatrudnić.

natia Nowy wpis
@Róża

Co ja wiem jest na poczatku o umowa dzieło póżniej umowa. Nie polecam tej firmy. tylko tam nerwy są.

Sfrustrowana Nowy wpis

Osobiście nie polecam pracy w Limarko. Byłam tam na kasie przez około pół roku. Nadmiar obowiązków i nędzna pensja. Grafik zmieniany jest dynamicznie, więc nie można sobie nic zaplanować, bo się okaże że trzeba przyjść na popołudnie zamiast na rano i cały dzień stracony. Wolne dni trzeba odrobić w soboty. W dodatku cały czas trzeba coś robić, albo udawać że się coś robi, bo kamery są tam dla pilnowania pracowników, a nie klientów. Bezpieczna czułam się dopiero poza zasięgiem obiektywów. Nie można też sobie ogarnąć dodatkowych obowiązków, czyli warzyw, piwa albo innych artykułów, bo cię zaraz wołają z powrotem na kasę bo klienci i nie może być kolejki, bo inaczej szef ucina premie. W dodatku ta lewiatanowa muzyka, idzie oszaleć, słuchając w kółko trzygodzinnej pętli.

Maria

Firma Limarko aktualnie poszukuje sprzedawcy. Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, wynagrodzeń oraz premii? Czy godziny pracy są elastyczne, można je dopasować do swoich potrzeb? Jak wygląda praca w soboty i niedziele, ile wolnych weekendów? Jak wygląda atmosfera w pracy? Podzielcie się tymi informacjami.

natia
@Maria

nie polecam tam pracowac pracujesz w każdy weekend, nawet po 12 do 20 dni bez jednego dnia wolnego. Grafik jest robiony co tydzień nawet zmieniają z grafik w ciągu tygodnia nie pytając Ciebie. (natalia.moore@wp.pl)

Firma Limarko Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Buuub

Pracowałam w tej firmie i z tego co słyszę nic sie nie zmieniło. Dalej jest tak, ze grafik układany z dnia na dzień. Dziś pracujesz na popołudniu jutro na rano pojutrze jeszcze nie wiadomo a spróbuj cos sobie zaplanować. Do tego o wolnym albo zapomnij albo 3-4dni w miesiącu by dostać 1800. Praca jest ciężka bo to spożywka wiec wiadomo trzeba dźwigać skrzynki z piwem czy znosić towar do magazynu w piwnicach bo magazyniera nie ma. Do tego premie skabe. Generalnie jedyne co mi sie podobało to atmosfera. Osoby tam pracujące sa super i klienci także. Gdyby tak wymienić pracodawców i wypłat byłoby super miejsce pracy! Co to kierownika to rożnie bywa i często sie zmienia. A to juz o czymś świadczy

Blaadelaj
@Buuub

Opinia o najgorszym sklepie gdzie się łamieprzepisy

Blaadelaj
@Buuub

Powiem krótko i na pewno prawdę ludzie nie zatrudniające się tam ani na swietojanskiej to jedno nie porozumienie zatrudnienia są oszukane pensja tak samo zgodzę się z opinią Andrzeja to wszystko nadaje się do telewizji Inspekcji pracy i sanepidu bo sprzedają stare smierdzace mięso wedliny wypłaty są opozniane

@Buuub

Nadal tak jest w tym sklepie

Maria

@VIN proszę o nieobrażanie innych użytkowników forum. Jest to miejsce do dyskusji i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Nie wolno przy tym zapominać o wzajemnym szacunku. W razie wątpliwości, zachęcam do przeczytania regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Nie polecam nikomu tej firmy ani pracy sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kłamcy i nie mają podejścia do pracowników nie wypłacalni oszukują nawed krajowej nie ma bo stawka jest 8.35 za godzine

Pracowałem tam pół roku bardzo duże wykorzystywanie pracowników brak obiecanych premii. Pracownikom z najniższej krajowej zabierali nawet po 500 zl za straty które nie były ich wina tylko zbyt dużo zamawiane potem nie schodzilo. Druga sprawa obwinianie magazyniera który robi po 10-12 h dziennie i nie wyrobi sie ze wszystkim bo dostawa warzyw a zaraz spozywka potem poukładać magazyn posprzątaj dokoła na początku się zgadzasz ze to zrobisz a potem 100 rzeczy naraz. Ogólnie pracownicy spoko ale też magazyniera wykorzystują jak nie pomoz esz to skarga. Dla szefostwa tylko hajs się liczy a nie pracownicy. Tyle w temacie.

vivi

Nie pracowałem w Limarko ale odbyłem rozmowę na pozycję kierowca. Praca polega na dowozie towaru z rynku do dwóch sklepów tego pana. Pracodawca okazał się dość konkretny i pieniążki zaoferował na przyzwoitym poziomie, samochód dostawczy którym dysponuje niestety nie jest z górnej półki. Musiałem odmówić ze względu na godz. pracy których to pracodawca wymagał. Praca od 3 rano do 3-4 po południu nie do końca mi odpowiadała, ale jeżeli komuś te godz odpowiadają to praca u tego pana wygląda na mało skomplikowaną i dość ciekawą

Zostaw merytoryczną opinię o Limarko Sp. z o.o. - Gdynia

Limarko Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 15A
    81-424 Gdynia