Majer Jarosław Usługi Handlowo-Marketingowe

Gdynia

Opinie o Majer Jarosław Usługi Handlowo-Marketingowe

vivi

Praca kierowcy na wyjeździe po kraju pn-pią na własnej DG, od dłuższego czasu się ogłasza, przynajmniej półtorej roku. Oferta z hurtowni to 2500 zł, własna DG, nie limitowany czas pracy.Firma porażka jej szef również. Praca dla desperatów.

drev
@vivi 25.04.2016 13:44

Masz rację, brak umów o pracę. Brak tam też niestety miejsca dla desperatów jak i oszołomów.

AH

Jeśli to ten sam Pan który prowadzi hurtownię jaj w Chwaszczynie to nie polecam. Zatrudnia wszystkich tylko na własnej DG. Na rozmowie oferuje śmieszne warunki zatrudnienia i jeszcze śmieszniejszą płacę. Próbuje wywrzeć wrażenie najmądrzejszego człowieka w biznesie a w rezultacie jest zwykłym gburem któremu wydaje się że praca w jego firemce to jak złapać Pana Boga za nogi. Dlatego cały czas się ogłasza. Szkoda czasu na takich pseudo pracodawców.

jaja
@AH 14.03.2016 13:17

Pracuję już parę lat i bardzo sobie chwalę.

KOT

Poproszę o opinie na temat pracy u tego pana

Zostaw opinię o Majer Jarosław Usługi Handlowo-Marketingowe - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majer Jarosław Usługi Handlowo-Marketingowe