Opinie o Instytut Piękna KG Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Piękna KG Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Piękna KG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Piękna KG Sp. z o.o. w Sopot

Aleksander Nowy wpis

Przeczytałem że zarobki są tu dobre i dodatkowo benefity takie jak zniżki i bony do hoteli. A jest prywatna opieka lekarska? Bo na tym by mi głownie zależało.

Miki Nowy wpis
@Aleksander

Jest dofinansowanie do pakietu.

Izka

Podajesz się jako były pracownik i piszesz, że osoby tam pracujące są niewykształcone? To jak takie rzeczy się dzieją to raczej do sądu powinnaś to zgłosić. Średnio wiarygodne, to jest portal na opinie byłych pracowników. Nie zatrudnili Cie? To wtedy nic dziwnego, że Cię nie zgłosili;) W pewnych miejscach, żeby pracować musisz skończyć studia.

Fabian Nowy wpis
@Izka

W takim razie idź tam i się przekonaj :)

Paulinka Nowy wpis

Pracowałam tam i odeszłam, ponieważ przeprowadzałam się z Trójmiasta. Do dziś pozytywnie wspominam współpracę, a to co czytam o rzekomych niedociągnięciach to brzmi jeszcze bardziej żałośnie niż to że Pan Donald służy niemcom. Myślę, że nie każdy daje sobie radę z samym sobą, a co dopiero z pracą wymagającą czegoś więcej niż tylko szczucie, narzekanie i kombinowanie. Sama teraz zatrudniam więc wiem jakich to rzeczy się dowiaduję. Wszystkim uczciwym i chcącym się rozwijać polecam!!!

Weronka

Nie zgodzę się z opinią, że tam dzieją się takie historie. Pracodawca to złoty człowiek, wyrozumiały, uczciwy jak mało kto. Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak sfrustrowani i piszą takie kłamstwa. To wszystko przez zazdrość. Tak uważam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Piękna KG Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Monia

A jak tu z multisportem? :D

@Monia

Mamy własny program, zabiegi prawie za darmo, zniżki na kosmetyki, bony do hoteli, etc.

Polecam pracę w tym miejscu. Bardzo przyjazna atmosfera i nie wierzcie w te komentarze! Przyjdźcie i się przekonajcie. Zarobki są dobra, atmosfera jak w domu rodzinnym :) Polecam

fabian

Nie polecam pracy w tym miejscu. Pięknie wygląda z zewnątrz a w życiu wygląda tak jak ktoś tu opisał. Brak możliwości zarobku. Brak możliwości odezwania się, bo wylatujesz z pracy. Zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję trzy razy

Alicja

Byłam na pierwszym etapie rozmowy. Napiszesz mi więcej, podam e-mail: alicja.belina@onet.pl Pozdrawiam serdecznie Magdo :)

Magda
@Alicja

Jeśli się zdecydujesz i dostaniesz do przeczytania i podpisania umowę - przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem. Nie daj się zwieść usmiechami i „proszę się nie przejmować to tylko tak napisane bo tu różne doświadczenia z pracownikami mamy” . Niestety te „doświadczenia” wynikają z tego jak traktuje się tam pracownika. Prowizja- nie oszukujmy się nie wielkie szanse na jej zrobienie na taką ilość klientów jaka tam chodzi...

Julita

Zastanawiam się co spowodowało, że nikt nie korzysta z możliwości pozostawienia tu opinii o pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Piękna KG Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Instytut Piękna KG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Piękna KG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Piękna KG Sp. z o.o.?

Instytut Piękna KG Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 12-16
    81-759 Sopot
  • NIP: 5851487016 REGON: 382024770 KRS: 0000762275

Instytut Piękna KG Sp. z o.o.