Opinie o Tesoro Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tesoro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tesoro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesoro Sp. z o.o. w Sopot

Administrator Nowy wpis

Tesoro Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Kelner. Czy stanowisko Kelner wymaga nadgodzin?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma nadgodzin. Dla każdego pracownika ustalana jest stawka godzinowa netto i zawierana jest umowa o płacę minimalną, która zwykle ma formę umowy zlecenia. Kwoty przekraczające płacę minimalną są wypłacane nielegalnie i nie są pobierane żadne podatki ani opłaty Zus. Wzywam każdego, kto twierdzi inaczej.

Były pracownik Nowy wpis

W ciągu kilku lat zmarło dwóch pracowników, jeden był także krewnym właścicieli. Restauracja nie została zamknięta na znak żałoby nawet przez pół dnia. Tydzień później Angelika zamieściła na Facebooku filmy, w których śpiewa i tańczy, jakby nic się nie stało. Straszni ludzie, nie zatrzymują się nawet w obliczu śmierci.

Warszawiak Nowy wpis

Przerost formy nad treścią . Na wejściu tabliczka z czasem oczekiwania na danie . Kelnerka wskazująca miejsce . Wielki świat . Gorzej po zamówieniu . To piwa zapomnieli podać , a to potrawy pomylili. Jak się czeka 45 min na danie i nie dostaje tego co zmówiłem to nie jest fajnie . Pizza względna , risotto było niezłe , ale podano mojemu kumplowi chłodne . Ceny wysokie . Są lepsze lokale . Nie polecam .

Nie trać czasu

Dwa dni temu miałam rozmowę o pracę. Pracodawca nie udzielał zbyt wielu informacji, w końcu zaproponował zlecenie na umowę zlecenie po 2000 zł miesięcznie, na 5-6 dni pracy w tygodniu. Wszystko inne jest podane pod stołem. Powitałem ich po włosku, arrivederci. Nie trać czasu z tymi ludźmi

Firma Tesoro Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karol

Restauracja Tesoro robi się coraz bardziej śmieszna. Co trzy miesiące szukają pracowników, wyjeżdżają ci, którzy tam pracowali. Pytanie do Pani Angeliki: Czy nie zatrudniacie już swoich głupich znajomych i głupich krewnych na podwójną pensję? Czy to już koniec?

Czarna robota

Jeśli chcesz poważnie pracować, nie bierz pod uwagę tej firmy. Ponad połowa pensji jest nierejestrowana, mały szacunek dla pracowników i wiele godzin pracy. Pani Angelika jest fałszywa jak 1 złoty banknot, dołączona do pieniędzy, jest wielką niemiłą. Napiwki pracowników znikają cały czas. Nie trać czasu na takich ludzi

OlaJan
@Czarna robota

Czarna robota i źli ludzie. Potwierdzam, że napiwki pracownicze są kradzione

Zostaw merytoryczną opinię o Tesoro Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Tesoro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesoro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tesoro Sp. z o.o.
  • Polna 70