Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

ted

Witam, z tego co tu wyczytałem, praca w zakładzie jest ciągła, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile w takim razie wynosi dodatek za pracę nocną? Pozdrawiam

google
@ted

Dodatek za godziny nocne wzrasta każdego roku wraz z podniesieniem minimalnego wynagrodzenia. Jego wysokość to 20 proc. stawki godzinowej minimalnej pensji, doliczane do każdej godzinny przepracowanej w nocy. W 2022 roku to od 3,42 zł za godzinę do 3,96 zł za godzinę, w zależności od miesiąca.

ted
@google

Dzięki za konkretną odpowiedź

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Pakowacz można liczyć na 3100 . Czy to prawda?

pakowacz

brutto

Kamila
@pakowacz

To na start i na zawsze czy później może być lepiej?

Wybieram się na magazyn. W jakich godzinach pracuje? Jedna zmiana czy kilka?

@Marek

Właściwie to kiero operacji magazynowych, to w sumie może mieć znaczenie chyba

mony
@Marek

I jaka umowa na początek?

@mony

Ja nie wiem, też się chętnie dowiem czy standardowo uop czy może od zlecenia się zaczyna

meheh
@Marek

umowę o pracę miałem od początku

@meheh

Jak uop to super dla mnie

@meheh

Na tym mi zależy

Bezrobotny

Chce się przyjąć jako kierowca wózka widłowego, czy są przyjęcia, etat?.

Ofert nie szukałeś?

Na stronie są jak coś.

@Bezrobotny

Ale na magazyn teraz tylko kierownika szukają

Bogdan
@Damon

A co się z poprzednim stało? Czemu odchodzi?

Stefan
@Bogdan

Jak duże trzeba mieć doświadczenie na kierownika?

Może miał swój powód

@Bogdan

Trochę wścibskie to pytanie...

meheh

Ludzie lubią wtykać nos w nie swoje sprawy

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

W TREND GLASS Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Biurowy. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nie, a ty?

Damon

Czyżby posada administratora się nie podobała, że chcesz się przebranżowić do trendglassu?

TREND GLASS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Pracownik Produkcji. Czy stanowisko Pracownik Produkcji wymaga nadgodzin?

daruś

no pewnie,przy pełnej produkcji i w systemie czterobrygadowym nieraz wchodzą nadgodziny .

Aleksandra
@daruś

A jak za nie płacą? Normalnie czy lepiej, tak jak nadgodziny/

daruś
@Aleksandra

100% są płatne i w miesiącu wychodzi różnie od 0 do 3 -4 dni nadgodzin, np.jak dni pracujących w miesiącu jest 21,a my pracujemy 23,bo wychodzi z grafiku to mamy już 2 setki????

Max
@daruś

Ale to dobrze, że wszystko jest wypłacane

Kierowca

Firma ok ,potrzebna Świeze spojrzenie

@Kierowca

Na jakim pracujesz stanowisku?

@Kierowca

A przepraszam, nie spojrzałem na nick

@Kierowca

Nie było pytania w takim razie :)

Ewelina
@Kierowca

A czemu firmie potrzebne świeże spojrzenie?

@Ewelina

Pewnie chodzi o większą ilość młodych pracowników

@Ewelina

Ale tego nie jestem pewien

Gosc

Jak dokładnie wyglada ten system zmianowy. Po 3 zmianie jest tylko dzień wolny w którym się zeszło z nocki? Czy jest dłuższy okres wolny?

cccccccc
@Gosc

48h wolnego po kazdej zmianie

Kami
@cccccccc

a te zmiany to w jakich godzinach są?

ccccccccccccccc

czyli standard, dziękuję,

@cccccccc

A to elegancko

Plukacz 28

System 4 brygadowy..... (usunięte przez administratora)

ploc
@Plukacz 28

no i co w związku z tym?

@Plukacz 28

w większości firm taki przecież funkcjonuje

Bsbsh

Huta

Gosc
@Bsbsh

Bez przerwy sniadaniowej Świątek piątek i niedziele

Jilly

Oczywiście, że w Imperialu. Bardzo dobra, stabilna firma i praca. Super warunki socjalne.

@Jilly

To nie jest profil Imperiala

Kanken

W sensie no nie dotyczy on porównywania firm, tylko opinii o tej, konkretnej, której jest poświęcony

jan
@Kanken

Przecież to naganiacze z agencji pracy ,,ranstad,, robią te wpisy o imperialu na różnych stronach bo chętnych do imperialu brakuje.

To by wiele wyjaśniało

@jan

Nie wziąłem tego pod uwagę

@jan

No to odpowiedź na główne pytanie z wątku chyba jest już jasna w takim wypadku

Moze byc

ploc
@Marta

Też tak myślę, praca jak praca, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, ja nie narzekam

Xyz

Czy to prawda że huta ma zostać zamknięta?

spidy
@Xyz

Ma zostać zatrzymana produkcja na kilka miesięcy,ale podobno potem będziemy ponownie odpalać .

Ola
@spidy

Ja tez tam pracuje i sama jestem ciekawa co to bedzie

@spidy

Dziękuję za odpowiedź. Miałam składać CV, ale wstrzymam się chwilę.

pracowałem w trendzie bardzo dawno temu bo w 2008 ale w tej firmie jak to moj operator nauczyciel powiedział nigdy nic sie nie zmienia i nie zmieni jak wogole mozna pisac dobrze o firmie ktora dopiero po 8 czy 9 latach pracy dała złotowke podwyzki do godziny przeciez to jest chore ktos tu napisał ze sa nowe narzedzia ciekawe jakie patera nowa do zbierania kropli po wymianie na ciepło ołowek do smarowania form ile to lat prosilismy sie zeby zamiast badziewnych taczek do wywozenia szkła jakies wozki z osłonami załatwili i nic nawet jak chłopakowi wielka banka prosto w twarz wybuchła i nigdy nie bedzie wygladac juz znajomo mam znajomych co pracowali tam jeszcze niedawno i to co opowiadali to poprostu... nie wiem jak to okreslic ogolnie w tej firmie jak ktos powiedział nigdy nie bedzie dobrze ciekawe jak sie ma serwerownia nadal tam sie imprezuje hehehe za serwerami nadal polowa sypialnia jest

Weronika
@ja

No to faktycznie dość dawno jak w 2008. Słabo jak ciężko o podwyżkę. Tym bardziej, że to motywuje pracowników do pracy. A były jakieś rozmowy z szefostwem by coś było lepiej? WIesz może? Bo być może z tego wynika brak zmian na lepsze, że pewne tematy nie są przegadane?

...

Nie polecam pracy na dziale sortowni. Doceniają tylko dział produkcji, cały czas są nowe stanowiska i nowi specjaliści i mnóstwo nagród dla panów a dla pań z sortu nie mają nawet na obiecane nagrody za przyjście w święta nie mówiąc już o podwyżkach o które chodzą i proszą się już kilka miesięcy .

Tg
@...

Potwierdzam, osoby na sortowni są traktowane jak maszyny, zero premii i podwyżek.

Bogdan
@Tg

Szkoda że tak to wygląda, tym bardziej że podobno było to obiecane, tak? A tej podstawy to ile jest obecnie u was? Da się wyżyć z tego?

...
@Bogdan

najnizsza krajowa badz lekko ponad - zalezy ile godzin w miesiacu

Pyk
@...

Witam, chciałbym dodać, ze dla "panów" tez nie ma żadnych nagród ani premii wiec nie tylko kobiety są takie pokrzywdzone

Praca na sorcie to (usunięte przez administratora)nowy wykonuje polecenia starych pracownikow a oni robia co chca wiekszosc nowych odchodzi przez to co sie dzieje a najgorsze jest to ze nikt z tym nic nie robi dlatego nie polecam

Katarzyna
@Marta

Czyli co, mówisz że osoby z większym stażem wyręczają się nowymi osobami jesli chodzi o prace? A jak wychodzi samo wprowadzenie, czy ktoś jasno tłumaczy na początku na czym polega praca ?

Czy firma zatrudnia Ukraincow

Praca moze byc tragedia to starzy pracownicy ktorzy robia co chca nowy wykonuje ich polecenia a kierownik ma to w nosie nikt z tym nic nie robi dlatego ludzie odchodza

Aneta
@Marta

Wszędzie gdzie na produkcji pracowałam, to najpierw było się do pomocy starszym pracownikom. Tak jest w zakładach gdzie nie ma szkolenia na początek tylko ci starsi Ciebie przyuczają. Czy szkolenie u Was jest?

@Aneta

Pani Aneto, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do naszej siedziby na spotkanie z nami i udzielimy wszelkich informacji dotyczących stanowisk pracy na produkcji.

Niebieskie
@Marta

Ale szkło niebieskie to jest! Mogli by zrobić biało-czerwone.....

Jaka umowa obowiązuje w TREND GLASS Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

3miesiace - umowa o prace

Umowa o pracę

Okularnik

Interesuje mnie opinia dziewczyn na sortowni przy taśmach jak sobie dają radę czy mogę skorzystać z jakiś ulg. I czy mogę zapytać o dziewczyne kobietę konkretne imię i nazwisko podac jsk sobie radzi w firmie...

Ada
@Okularnik

dziewczyny maja ciezko za slaba pensje - dla mnie ostatecznosc by tak pracowac

@Ada

Nie zniechęcajmy potencjalnych kandydatek, każdy ma prawo przyjść i zobaczyć na czym polega praca w dziale sortowania.

@Ada

Praca w dziale sortowania polega na sortowaniu wyrobu gotowego, praca 3 zmianowa w systemie 4 brygadowym w ruchu ciągłym. Niestety nie można pytać o konkretną osobę - ochrona danych osobowych.

@TREND GLASS Sp. z o.o.

Oczywiście, każdy ma prawo przyjść i zobaczyć jak wygląda praca. Może Trend Glass odpowie ile wynosi stawka godzinowa w firmie?

@Xyz

W Firmie Trend Glass nie ma stawek godzinowych.

@TREND GLASS Sp. z o.o.

Czyli za określoną liczbę godzin obowiązuje stała stawka?

@TREND GLASS Sp. z o.o.

Proszę odpowiedzieć,jaka obowiązuje stawka za normę godzinową na stanowisku sortierka wyrobów szklanych?

Oj
@TREND GLASS Sp. z o.o.

Jak ktoś pyta o integrację itd to firma może odpisać, ale jeśli ktoś zainteresowany pyta o płacę,co jest bardzo istotne to już niestety odpowiedzi nie ma. W sumie i słusznie bo nie ma się czym chwalić.

@Oj

Wszystkich zainteresowanych pracą i płacą serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Na spotkaniu dokładnie informujemy o wysokości wynagrodzenia i możliwościach rozwoju na danym stanowisku.

Mariola

Też wszystko co się da nawet papier do drukarki

Aneta
@Mariola

Ale kto wynosi, że pracownicy? I co potem, nie mów, że spada na wszystkich i trzeba oddawać kasę za kogoś :/

Firma (usunięte przez administratora) potrącanie z pensji pracownika to już jest totalna kpina... Omijać!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.