Opinie o Philipiak Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philipiak Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philipiak Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philipiak Polska w Warszawa

Hanna

@Darek, czy każdy, kto chciałby podjąć pracę w Philipiak Polska, musi założyć własną działalność? Czy firma oferuje jakieś wsparcie na przykład w zakresie księgowości? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Philipiak Polska? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Darek

Dzisiaj miałem rozmowę o pracę ( godz 12.00) w Łodzi z Jackiem Ernestem . O godzinie 11.58 wyszedłem zniesmaczony. 1. Nim zaczniesz ,,pracę’’ musisz odbyć szkolenia, które nie są płatne !!! ( nawet do miesiąca) 2. Praca min 4 dni poza domem. Prawie jak kierowca tira. 3. Własna działalność gospodarcza . Moim zdaniem szkoda czasu, ale może komuś odpowiada taka forma współpracy.

Hanna

@marti nie można na forum nikogo obrażać. Obowiązuje tutaj regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin którego jesteście wszyscy zobligowani przestrzegać. Komentarze obrażające innych na forum mogą zostać usunięte przez admina.

Hanna

Nadal jesteśmy chętni posłuchać trochę o pracy w Philipiak Polska, bo firma szuka doradców klienta http://www.philipiakmilano.pl/kariera To szansa na tworzenie po części wszystkich wydarzeń kulinarnych, w których bierze udział ta firma. Bardzo często odbywają się różne warsztaty z gwiazdami, a aplikując mamy szanse być tego częścią.

Konsultant Telefoniczny

Generalnie jeśli już popracujesz to wiesz ze zostałeś okłamany. To kłamstwo ze masz gwarantowaną premię jeśli Twoja średnia jest powyżej 2 i dostajesz 5 zielonych kropek. Z elastycznym grafikiem też nie jest do końca prawda. Przyjmują wszystkich.

pytano mnie o 7 zastosowań ołówka innych niż rysowanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Hanna

@irenaanna to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z produktów firmy Philipiak Polska. Kto pracuje w powyższej firmie? Chętnie poznamy więcej informacji na temat ogólnych warunkach pracy.

irenaanna

Uważam ze to dobra firma umie sprzedawać ich towary są dobre warte polecenia . Najlepsze co im się ostatnio udało i warte zakupu to maszynka wielofunkcyjna Wyciskarka do soków + dodatki kupiłam i jestem bardzo zadowolona mam większość ich produktów ale z ostatniego jestem najbardziej zadowolona to wynalazek potrzebny każdej osobie która gotuje i lubi gotować zmniejsza czas pracy w kuchni prawie o połowę . Teraz na święta Wielkanocne jest sporo pracy a dzięki tej maszynce i innym zakupionym rzeczom moje szykowanie świąt moja praca w kuchni zmniejszyła się o połowę .

Hanna

@pati, w takim razie ścieżka kariery pracownika jest otwarta?

pati

pracowałem jako asystent prezentera / pozniej handlowiec indywidualny , prawda jest taka że prezenter jak i jego asystenci mogą zarobić bardzo dużo jeśli dobrze idzie. straszny nacisk na sprzedaż i jeśli chociaż trochę podwija Ci się noga to lecisz na koniec i dostajesz po 2/3 prezentacje gdzie przy tym nie da się zupełnie nic zarobić. jednym słowem jak idzie dobrze to zarabiasz konkretnie.

Hanna

Jak oceniacie Philipiak Polska jako pracodawce?

kubaa

no wlasnie masz racje te oferty pracy caly czas wisza

Znajomy naciągniętego

Nie masz skrupułów w naciąganiu staruszków na kredyty to wal jak w dym. "Praca" dla ludzi bez sumienia i nie patrzących rano w lustro. Na początek naciągnij swoją rodzinę. Potem dalszą. Tylko jak się zerwą kontakty to się ni zdziw.

byly

Jezeli lubisz wloczyc sie z swoja kase'sam oplacac wszystko, w zamian za zaszczyt prezentcji w miejscch roznych i wpedzac sie w kompleksy bo zle cos zrobiles,to robota dla Ciebie

Rafi

Praca w całej Polsce według cotygodniowego rozdzielnika , od miasta do miasta

niki

witam masakra jak zostałam potraktowana ja wraz z moja córka przez panow prowadzacych pokaz w jarosławiu w dniu 25.11,2015 w ADM panowie naskoczyli na nas ze nie powinnysmy przyjsc z dzieckiem , krzykiem normalnie nas wypłoszyli z lokalu ja poinformowałam panow iz zgłosze ten fakt do siedziby a oni w zamian mnie poinformowali iz dostana jeszcze za takie cos premie masakra jednym slowem panowie sa chamscy bezczelni i ordynarni wyzywali nas od nienormalnych i ze mamy adhd no ludzie jednym słowem masakra

ded

Nie pracujcie tam, byłam na spotkaniu na początku mi się podobało,możliwość awansu, promowanie zdrowego stylu życia, co lubię i mnie interesuję. potem specyfikacja rozmowy z klientem to już byłam negatywnie nastawiona ,w cukrowni jest mniej słodko,a na końcu dopiero okazało się pensja 6.70 za godzinę brutto,a 10 zł brutto to dla studentów w ogłoszeniu o pracę tego nie zaznaczyli. Tania siła robocza!!!!!!!

Tygrys

Philipiak to (usunięte przez administratora) namawiający emerytów, rencistów na kupno garnków i innego badziewia, emeryt, rencista kupujący te badziewia ma później problemy ze spłatą,wzięli by się do uczciwej pracy anie do oszukiwania ludzi i żerowania na ich pieniądzach.

KRZYSZTOF

zapraszam do nas za 1,5 godziny pracy do 1500 zł więcej info (usunięte przez administratora)pozdr

kinia

Wiem, że w swojej działalności Grupa Philipiak kieruje się społeczną odpowiedzialnością. Produkty tej firmy cieszą się wielkim powodzeniem od 12 lat. Na gorsze może w jakimś stopniu coś się zmienia pod względem finansowym bo przecież wiadomo jak jest na rynku, a co za tym idzie pracownicy mają mniejsze wynagrodzenia lecz myślę że i tak nie maja na co narzekać

abc

Po roku pracy mogę stwierdzić że to co było kiedyś a teraz to niebo a ziemia. Atmosfera zmieniła się na gorszą. Pracownicy są traktowani jak roboty, premie są ale uznaniowe. Jak ktoś chce pracować sumiennie i codziennie to niech idzie na życie coś zarobi ale na premie niech nie liczy. A dzwonienie do ludzi samo w sobie nie jest złe po czasie można się przyzwyczaić. Ale tak jak wspomnialam atmosfera w pracy jest ważna bo to też przekłada się na rozmowy z klientami a jak ciągle mówią że mało, mało i mało, traktują jak zwykłego studencika(usunięte przez administratora)można się naprawdę zniesmaczyć i nastawić negatywnie. A ciągłę krążenie i przechadzanie się między stanowiskami wyżej postawionych pracowników, pilnowanie, stanie za plecami jest dowodem na to że dla nich jesteśmy niepoważnymi ludźmi. Kto chce to będzie pracował, nie trzeba go pilnować, nie jesteśmy dziećmi. Myślę, że bardziej by się sprawdziło gdyby inwestowano w starych pracowników którzy są dobrzy w tym co robią a nie zatrudniano ciągle nowe twarze, które ciągle trzeba szkolić.

qweerty

Ja pracuję na słuchawce. Ostatnio poranna zmiana miała 40 minutowy alarm ppoż, na drugi dzien zawiesił się na tej samej zmianie system na około godzinę. (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam pracy w Philipiaku.

Zostaw merytoryczną opinię o Philipiak Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Philipiak Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Philipiak Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philipiak Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philipiak Polska?

Kandydaci do pracy w Philipiak Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philipiak Polska