Opinie o Mazurskie Miody w Stawiguda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mazurskie Miody. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mazurskie Miody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Miody w Stawiguda

Tymoteusz

A może trzeba być dobrym i sumiennym pracownikiem i wówczas nie będzie powodu do narzekania?

nick
@Tymoteusz

Ależ oczywiscie :-P wtedy to dopiero mają człowieka za nic. Najlepiej to właśnie się nie starać.

Bartosz
@nick

Zastanawia mnie, czy osoba, która rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki oraz dodatkowo wyraża chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, może zostać doceniona przez pracodawcę i np. awansować?

Nitka
@Tymoteusz

Typowy wpis kogoś z właścicieli i brzmi niemal identycznie jak wcześniejszy Karoliny. Możesz być dobrym i sumiennym a takich tam jest sporo a i tak nikt cię nie doceni. Nagród zero, premii zero a i na pochwałę nie masz co liczyć.

Pola
@Bartosz

Tak, może awansować ze stanowiska podawacza słoików, na stanowisko odbieracza słoików. Kierownik jest tylko jeden.

Bartosz
@Nitka

Czyli socjalu pewnie też nie dają żadnego? A jak sama pensja? W miarę adekwatna do obowiązków?

walduś

Kupiłem miód tej firmy w Lidlu. Chciałem się dowiedzieć czy miód jest naturalny i pochodzi z polskiej pasieki. Nic na ten temat poza narzekaniami na właściciela. Powiem tak, jeżeli nie pomógł w tym temacie rządowy rzecznik tzn., że właściciel jest nie do ruszenia. Macie do czynienia z ubekiem, żydem, lub przestępcą na wolności, który pracuje dla mafii skorumpowanych sędziów, prokuratorów i resortowców. Stąd niskie płace i poniżające traktowanie pracowników. To samo dzieje się w zakładach mięsnych w całej Polsce.

Miodzik

Pracowałem 1 miesiąc na umowę zlecenie. Nie przedluzyli. Jeden z pracowników powiedział mi ze w ciągu 2 lat z 25 osób zostały 4. Trzdba (usunięte przez administratora) za dwoch. Poza tym amu pracownicy kreuja temo pracy. Staraja sie ydowodnic ze mozna szybciej.Taka rotacja. To jest KL

Gość z Mazur
@Miodzik

O tak, sami podkrecaja, a potem płacz, że ciężko. Nie rozumiem do tej pory tego przywiązania do tego zakładu. Szkoda życia na tą pracę.

DonaldT

Zarząd do wyjeb****

Limal
@DonaldT

Farbowany Dyrektorek P...zero kultury !

Aplikowałeś do firmy Mazurskie Miody? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Driver

Pracuje od kilku miesiecy i jest ok. Faktycznie warunki placowe nie powalają a jednak inne kwestie to rekompensuja. Atmosfera ok. Oczywiscie sa tez tematy mniej pozytywne ale to jest normalne w kazdej firmie. Pozdrawiam

Gabriela

@0001, dlaczego tak uważasz? Rozumiem, że pracowałeś w Mazurskie Miody. Jak długo? Jakie warunki proponuje ten pracodawca? @Obecny pracownik, długo pracujesz w tej firmie? Czy łatwo jest w niej dostać umowę o pracę, są stwarzane realne możliwości rozwoju? Poprzednie opinie nie były zbyt przychylne firmie. Czy od tego czasu coś się zmieniło w firmie? Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników?

Obecny pracownik

Mazurskie Miody mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Taka opinia nie bierze się z powietrza, niektórzy jeszcze nie zaczęli pracy a już maja opinię!!!!

@Obecny pracownik

Popracujesz trochę i szybko zmienisz zdanie. Gratuluję wyczucia kandydatowi na stanowisko mechanika w firmie.

Dobrze , że taka strona istnieje. Właściciel firmy pan P poszukuje "mechaników".To co przeczytałem dziś to cieszę się ,że "połapałem" się w zamiarach właściciela. Po obejrzeniu parku maszyn spożywczych rzuciło mi się już na poczatku ,że maszyny wykorzystywane są cześciowo w każdej coś nie pracuje. Na moje pytanie jaka jest przyczyna usłyszałem odpowiedz , ze tańszy jest pracownik z urzędu pracy niż naprawa. To właczyło moją czujność. Po za tym lekceważący ton odpowiedzi Właściciela na zadawane pytania. On po prostu robi łaskę. Proponujac 90zł dniówki inżynierowi mechanikowi maszyn spożywczych to kpina. Przebiegłośc właściciela mówiącego , że daje na początek dwa tygodnie jak wszystkie maszyny bedą pracowały i to ma być sprawdzian w okresie "próbnym" To zapachniało mi oszustwem. I nie dziwie się , że nie ma stałych pracowników uczciwych. Temu panu zatrzymał się czas i spojrzenie na rzeczywistośc a narzekanie , że ludzie nie chcą pracować u niego to odpowiedz dla czego tam nie czuje się atmosfery. Odradzam nawet kiedy ma się " nóż na szyi na pracę tam. Po za tym dziś dostrzegam , że pracownicy tam przebywający dają "uśmiechem" znaki , że wchodzi sie w (usunięte przez administratora) a nie do zakładu o szumnej pięknej nazwie MAZURSKIE MIODY. Odradzam tam pracę to strata czasu , żeby tam nawet jechać.

Byly Pracownik

Zero szacunku do ludzi! Wielkie oszustwa! Najniższa krajowa na rekę hehehe cały czas zlecenie , zadko kiedy umowa o prace. na hali alkocholowej juz calkiem dyskryminacja ludzi! Zlodzieje bo za nadgodziny nawet nie placa!!!!!!!

@Byly Pracownik

Dyskryminacja osób z grupą ,nie ma zrozumienia . Łamanie przepisów dla umowy zlecenia.

paweł

Odradzam tam pracy jak ktoś się przyjmie to współczuję naprawdę długo tam nie porobicie

pseud SAmanta

Mam pytanko do przedstawicieli handlowych.Jak wygląda system wynagrodzeń czyli podstawa,prowizja,premia? Kto Wami zarządza bezpośrednio i jak się nim wspoółpracuję? Jakimi autami jeździcie? Z góry dziękuję za odp. bo złożyłam Cv na Ph.:)

ferdek

na jaka umowe zatrudniaja i jakie sa obecnie wynagrodzenia i na czym polega praca przy produkcji miodów

Zainteresowana

Witam, czy te wszystkie negatywne opinie wciąż są aktualne? Szukam pracy i zastanawiam się nad tą firmą. Jak z wynagrodzeniem? Czas pracy stabilny? Jaką oferują umowę? Jakie są warunki pracy? Proszę o informacje. Pozdrawiam.

Śruba
@Zainteresowana

Witaj, ja właśnie podałam ich do sądu pracy. Szefem marketingu i PR jest syn właściciela, który jeszcze studiów nie skończył i nie ma bladego pojęcia o marketingu w praktyce. Także odradzam bardzo, chyba że masz nóż na gardle i akceptujesz mobbing w pracy. Bezczelne szefostwo, poniżające i nie mające pojęcia czego chcą.

Alkoholik

Pracowałem i powiem tyle, na produkcje można iść jeżeli komuś wystarcza podwyżka raz w roku, wraz ze wzrostem najniższej krajowej hahah o ile dostaniesz umowę o pracę. Godziny jak najbardziej na plus 7:30-15:30 od pon do pt :D przełożeni w porządku, zaś szefostwo tragedia, zero szacunku do pracownika, kpiną jest to że na święta pracownicy na umowa zlecenie dostają mniejszy prezent, nawet gdy są np. tylko 1-2 takie osoby, oszczędność 40 zł dla firmy świadczy chyba o skrajnej chytrości !?!? a może się mylę :D? z tygodnia na tydzień coraz więcej wymagań. Sporo głupich zakazów typu: Nie śmiać się !! trąci obozem pracy :D Przyczepić się nie można atmosfery na produkcji :D Ludzie tam są super.

daro

A jakm tam się ma utrzymanek ,dalej udaje że pracuje ?

brak miodu na rynku
@daro

No widać,że pracuję jak sam o siebie się pytam, tak na głowę padło z tego sponsoringu żałosne

obserwator/ka
@brak miodu na rynku

To jest śmieszna Firma , której produktów nie można kupić w sklepach bo ich po prostu nie ma .

Nicky

Mam wrażenie że większość opinii stąd należy do pracowników nieudaczników, którzy pracy znaleźć nie mogą i z nudów trollują firmę MM. Firma na czas wypłaca kasę, pracuje sie od pon.-pt 8:00-16:00. Pracujesz na produkcji a godziny jak w urzędzie. Możesz sobie weekend z rodziną zaplanować a nie zapieprzasz przy kasie świątek piątek az Ci dupa w krzesło wrasta. Dajcie spokój i przestańcie hejtować. Co z Was za malkontenci....

rozbawiony

Hahahah! Nie wierzę w to, co czytam :)

MIMI

Widzę, że p. dyrektor znów szuka do działu ksiegowości pracownik, wiec nawet nie warto wysyłać cv- szkoda czasuu lepiej sobie kawe lub herbate zaparzyc niz na takie cos swój cenny czas poświecać. (usunięte przez administratora)

obserwator/a
@MIMI

(usunięte przez administratora) A w sklepach no pusto gdzie są Mazurskie Miody no gdzie w magazynie ?

honey
@obserwator/a

Co za idiotyzmy dziewczynko piszesz .nie chce się tego czytać.. żenujące..typowy Polski "mocherkowy" odruch .narzekać i narzekać..

Gall

P Dyrektor powinna otworzyć oczy w końcu. Przy takim zarządzaniu, podejściu do ludzi,braku szacunku do nich to ta firma niedługo przestanie istnieć.

mimi

masakra, byłam tam na rozmowie, P. Dyrektor chce chyba udowodnić wszystkim ze jest najlepsza i nie liczy się z pracownikami- lub potencjalnymi pracownikami, wszyscy są za drodzy- masakra szkoda czasu i paliwa na taki (usunięte przez administratora) jak ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Miody - Stawiguda

• Jak się pracuje w Mazurskie Miody?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Miody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Miody?

Mazurskie Miody