Opinie o Mazurskie Miody w Stawiguda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mazurskie Miody. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mazurskie Miody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Miody w Stawiguda

Żeby utrzymać sie w bardzo dobrej firmie takiej jak Mazurskie Miody trzeba mieć umiejętności i pracować !

Tupek
@Karolina

Ile byś nie zrobił to jest źle, jakbyś nie robił to jest źle, zero pochwał premii. W umowie jest zapis, że w firmie obowiązuje premia motywacyjna, niestety to tylko fikcja. Po wprowadzeniu kart magnetycznych wejście na stołówkę aby napić się wody i wyjście do toalety nie jest zaliczane do czasu pracy, co jest niezgodne z kodeksem pracy, no ale wszyscy się boją aby zgłosić to do PIP lub sądu pracy.

Czy w Mazurskie Miody występują paczki/bony świąteczne?

@Łucja

Ządne, najbardziej wymyślne imprezy integracyjne nie są wstanie zmienić, poprawić atmosfery w tej firmie. Takie imprezy integrują ludzi wolnych, inteligentnych, żyjących. W tej firmie ludzie owłądnięci są strachem, brak im energii, śmiałości, werwy, a to za sprawą właścicieli, i tzw. kadry kierownczej, ktora warczy zamiast rozmawiać, nie posiada kwalifikacji aby zarządzać ludzmi a włąściciele dopuszczają mobbingu aby wymusić uległość tzw. pracowników. Imprezy integracyjne gdzię obok siedzi niby kierownik, który na codzień jest (usunięte przez administratora)można bez picia.

Omujboze Nowy wpis

Czytając komentarze o tym że powinno się być dobrym pracownikiem, wtedy jest wszystko dobrze, że trzeba pracować a nie narzekać, że w firmie mają dobrze Ci. CO pracują rzetelnie.. są to 100% komentarze „góry” bądź długoletnich pracowników którzy w prywatnej rozmowie mówią że chcieliby zmienić pracę ale mają już swoje lata. Tak na prawdę to można zauważyć jak każdy na każdego jest napuszczony, stary system działania „przełożonych” na pracownikow(głównie (usunięte przez administratora) na który przyzwala sam B.P. pan Ł wraz z Panią K działają wspólnie i w porozumieniu na swoją korzyść kryjąc się wzajemnie w momencie kiedy jest jakaś „lipa”, pan Ł potrafi wmawiać pracownikowi że wszystko mu mówią co mówisz na jego temat, że masz nic nie mówić. Potrafi mówić do Ciebie że drugi kolega coś mu mówi na Ciebie itd, tworząc toksyczne relacje w jego celu. Potrafi także odejmować premię za pracownika z drugiej zmiany pracownikowi z pierwszej. Szybko eliminuje ludzi na umowie 3msc kiedy ta się kończy komuś z firmy, w sposób taki, że zaczyna go przysłowiowo opierniczać delikatnie mówiąc i dając najgorsze roboty pod rząd, tak żeby już sam się zwolnił. Lepszych od siebie i przede wszystkim inteligentniejszych także eliminuje, żeby nie robić sobie konkurencji. Zmonopolizował sobie całą standaryzację, szefostwo nie reaguje

Ktoś Nowy wpis
@Omujboze

Cała prawda

Były mechanik

Odradzam.Byłem mechanikiem w @Mazurskie Miody miesiąc po czym przenieśli mnie na inny wydział bo nie biegałem z językiem na brodzie i nie robiłem 10 rzeczy na raz,a i tak mnie wyrzucili.Przede mną było podobno już z 30 mechaników,których wyrzucili bez powodu po miesiącu góra dwóch(coś jest nie tak z kierownikiem chyba,bo to bardzo dziwne,że nikt się nie może utrzymać).Kierownik sam nie wie od czego zacząć,wymyśla 10 rzeczy na raz i wszystko jest chaotyczne i w biegu.Totalny brak organizacji pracy jak to sie mówi ...... na kółkach.Pracując w tej firmie nic nie zaplanujesz bo dziś pracujesz na 7 a jutro na 12,a po jutrze na 6 i tak w kółko,jesteś na telefon i nie masz nic do gadania.Ludzie od trzech lat nie widzieli podwyżek, to nie wiem za ile pracują jak negocjowali wypłatę trzy lata temu.Po za tym w tej firmie nie ma żadnych premi,kart Multisport,podwyżek,zero socjalu,tylko goła wypłata.Odradzam komukolwiek.

Ona i on
@Były mechanik

Były mechanik masz 100% racji.W @Mazurskie Miody 90% pracowników to osoby w wieku od 50-60lat.Firma celowo zatrudnia osoby w takim wieku bo wie,że oni nie mają już możliwości zmiany pracy jak osoby młodsze,dlatego przestrzegam ludzi przed podjęciem pracy w tej firmie i odradzam.

Hania
@Ona i on

Ten argument, który podałeś odnośnie tej zmiany pracy przez osoby po 50-tce nie można przypadkiem zrozumieć dwojako? To nie oznacza także, że te osoby w innej firmy w okolicy nie maja czego szukać a tu jest chociaż praca? Tu akurat o mechaniku pisali, mnie produkcja interesowała, że dwa lata temu jak kogoś szukali to było napisane, że do 4,4 tys brutto się zarabia. To ile jest przewidywane teraz od nowego roku? wiadomo?

Tupek Nowy wpis
@Hania

Oczywiście możesz liczyć na najniższą krajową. Pamiętaj, że w ogłoszeniu było słowo "do" co w praktyce znaczy jedno najniższa krajowa plus 100-200zł brutto.

@Tupek

Najniższa to obecnie 4242 zł brutto, a latem ma jeszcze wzrosnąć. Czy w firmie idzie za tym w ostatnim czasie fala podwyżek? Znalazłem ofertę na stronie, że szukają m.in. pracowników na produkcję. W tym momencie, sądząc po wpisach poprzedników, można liczyć na 4,5 tys. brutto?

Czy Mazurskie Miody zatrudnia studentów?

Czy w Mazurskie Miody występują paczki/bony świąteczne?

Ktoś

Tak są bony i prezent w postaci alkoholu i miodku

Elżbieta
@Ktoś

O to miło wygląda. ;) A samo przyjęcie wigilijne też jest?

@Elżbieta

A pani chce pracować? Czy imprezy firmowe są najważniejsze bo dziwne te pytania ????????????

@Ktoś

Dzięki imprezom firmowym pracownicy lepiej się poznają, dlatego osobiście nie widzę nic dziwnego w tym pytaniu :). I w sumie też jestem ciekaw tej kwestii

@Ktoś

Nie ma dziwnych, (usunięte przez administratora) pytań, są tylko (usunięte przez administratora) odpowiedzi, taka jak Twoja. Masz w tym jakiś interes, wiadomo jaki, aby firma nie robiła takich imprez, praca w tym (usunięte przez administratora) najwyrazniej wypaczyła Ci resztki umysłu ?

Łucja
@Garbaty

czasem atmosfera w firmie jest ważniejsza niż sama kasa w niej zarobiona stąd pytania o imprezy na których ludzie się integrują, nie ? ;)

@Łucja

Aplikowałeś do firmy Mazurskie Miody? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Osoba
@Karolina

Piszesz, że bardzo dobra firma. A z czym taka dobra? Może zapewnia pracownikom jakieś benefity? Niestety nie. Może wypłaca nagrody? Też nie. Może wczasy pod gruszą? Również nie. Bony na święta? Też nie. Może jakieś posiłki? Oczywiście nie. To na co można liczyć? Na zarobki rzędu 2000 netto +/- 200zl i raz na kilka miesięcy 20-50 zł brutto premii motywacyjnej, za naprawdę ciężka pracę przy produkcji. Iloma pracownikami produkcji pochwali się "bardzo dobra" firma którzy mają stałą umowę o pracę? Iloma pracownikami z dłuższym stażem pracy niż 3 lata ? Właściciel inwestuje tylko w firmę a nie w pracowników, bo pracownik to rzecz nabyta. Dziś ten, jutro tamten. Coś napisałem niezgodnie z prawdą? Możesz mnie sprostować. Niestety Twój wpis zabrzmiał raczej arogancko a nie oznajmiająco, tak jak podejście szefostwa do pracowników, szybko przesiąkłaś. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. (usunięte przez administratora)

Gość z Mazur
@Osoba

Sama prawda.

Tutek
@Karolina

Miałem już tu aplikować, ale w porę przeczytałem te wpisy. Dziękuję ale nie skorzystam z ich oferty. Niech zmądrzeją i znaczną traktować pracowników jako tych co im dochód przynoszą. Nie do pomyślenia jest aby szefostwo pracownikowi nie mówiło dzień dobry!

@Tutek

Też się cieszę że przeczytałam tu opinie bo już chciałam aplikować na olx

Pablo
@Osoba

Masz racje umowy krótko terminowe zarobki bez zmian najniższa krajowa +- 100

@Karolina

Ty akurat ich nie masz:)

Elżbieta
@Ktoś

A skąd taka złośliwość co do niej?

Tupek

Henry

Ta firma to nieporozumienie. Odradzam każdemu. Pomijając (usunięte przez administratora) przeciwnicy ciągle warczą na siebie. Nikt nie wie co ma robić. Bo wszędzie panuje chaos. Pieniądze śmieszne jak za taką robotę. Nie idźcie tam !!

Helena
@Henry

Śmieszne pieniądze, czyli jakie kwoty masz na myśli jesli mozna wiedzieć? Jest przewidywana jakas premia czy tylko sama podstawa co miesiąc?

Jakie są mocne strony pracodawcy Mazurskie Miody?

Olga

A poza tym możesz powiedzieć czy widzisz jakieś plusy dla pracowników, bo póki co przeczytałam wiele negatywnych wpisów np o nakładaniu kar. Ktoś pisał, że nie ma żadnych benefitow dłuższy czas temu- czy teraz są? Czy pojawiają się jakieś fajne premie uznaniowe np ?

Pozdrawiam

Firma jest ok. Pracować trzeba jak wszędzie. Wypłata zawsze na czas. Czego więcej chcieć?

@Pozdrawiam

Traktowania jak człowieka?

Czy w Mazurskie Miody zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak. Okres próbny dwa tygodnie

@Ktoś

To dość krótko. A jak już masz umowę o pracę, to ile się zarabia? Szukają teraz może sprzedawców?

Pani M
@Marzena

Zarobki są różne ogólnie to tajemnica którą się podpisuje zatrudniając się. Co do drugiego pytania to nie wiem

Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą. Zaczynając od odbijania się kartą przy wychodzeniu do WC, kończąc na nie przestrzeganiu zasad BHP co naraża pracowników na wypadki. Szefostwo z kijem wiadomo gdzie, traktują pracowników jak swoją własność. Kiedy im się podoba Ty masz się stawić. Ciężko cokolwiek zaplanować. Do tego nakładanie kar na pracowników. Jak cokolwiek się nie zgadza czy w papierach czy na stanach od razu są oskarżani wszyscy dookoła, a finalnie okazuje się, że to ktoś z góry zrobił błąd. Ciągłe straszenie. Atmosfera straszna. Prawo pracy tam nie istnieje, chyba że takie jak ktoś pamięta z systemu słusznie minionego. Premie na święta czy inne okazje? Oczywiście: bon 50zł do Auchana lub Galerii i najgorsza wódka, której żaden klient nie chce kupić. Jak pracujesz dłużej to dostaniesz bon na 100 czy 200zl. Można by tak pisać i pisać. Ogólnie nie polecam, szkoda nerwów i czasu.

Mirosław

Nie przesadzasz z tą brudną wodą? Napisz ile zarabiasz żeby można było ocenić. Bo chyba nie najniższą krajową, co?

pyzdra
@Mirosław

Niewiele więcej.

Kamil

Ktoś może się orientuję jakie zarobki na kierowcę Kac. C

Ktoś

Jak ktos lubi pracować za czterech i być poniżanym to niech idzie tam pracować. Ta firma to nieporozumienie.Omijać szerokim łukiem.

Sporo w tym prawdy

Na jakie benefity można liczyć w Mazurskie Miody?

Żadne

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mazurskie Miody?

Michu

Tak, co rok wiosną jest organizowana impreza integracyjna i to nawet atrakcyjna z noclegiem. Niestety z powodu koronowirusa w 2020r została odwołana.

@Michu

To bardzo fajnie, że w Mazurskie Miody macie imprezy integracyjne, dobre kontakty ze współpracownikami to podstawa udanej pracy. A jak na co dzień wygląda atmosfera w firmie?

????

A na czym Ci zależy?

Karczoch

Ta firma to koszmar

Bibi
@Karczoch

Taaa... 16.09.2020 00:19 @SWOJAK Komfort pracy jest ważniejszy niż to wszystko. Im mniej stresu tym człowiek wydajniej pracuje a tutaj często jest tak że ,,więcej , szybciej, lepiej,, nie patrząc na zasady jakosci. Fakt( jak ktoś pójdzie wyżej to często zapomina kim był wcześniej, nie zawsze ale często)

Gondi

Zgadzam się w pełni z opinią wyrażoną we wpisie o koordynatorze produkcji. Problem tej firmy polega, na tym że tzw. kadra kierownicza to totalne nieporozumienie, bez wymieniana z imienia i stanowiska totalni dyletanci nie posiadający wiedzy nt. miodu, a tym bardziej o organizacji pracy i zarządzaniu ludźmi. Normą jest jest to, że zamiast rozmawiać z ludźmi warczą na nich. Firma w akcie desperacji poszukuje pracowników na portalu Pracuj.pl, bo inne metody nie sprawdzają się. Jeśli ktoś ma ochotę pobyć w relikcie poprzedniej epoki, nabrać obrzydzenia do miodów oferowanych na półkach sklepowych, dowiedzieć się jakich pracodawców unikać na przyszłość, może spróbować zatrudnić się, ale to strata czasu, zdrowia, szacunku dla ludzi.

Koordynator ale nie końca.

W wymaganiach o pracę na to stanowisko jest napisane, że potrzebna jest osoba z wykształceniem. A najlepiej z doświadczeniem. Nie będzie Ci potrzebne nie łódź się. Praca bardziej przypomina pracę brygadzisty, lub trafniej pracownika produkcyjnego z zwiększonym zakresem obowiązków. Bo pracujesz po prostu na produkcji. Poziom abstrakcji w tej firmie mnie zadziwił. Absurdalnie duże zamówienia bez pracowników produkcyjnych, bo jest ich za mało. A Ci którzy pracują, są po prostu nie doceniani. Dostają opiernicz za coś na co sami nie mają wpływu. Wynagrodzenie ok, bez premii i benefitów. Pracownicy są w porządku przynajmniej Ci z którymi ja miałam styczność. Bardzo otwarci i pomocni. Szkoda że przy odejściu żaden z kierunków nie podał mi ręki. Trochę wstyd. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.

hejka

W jakich godzinach pracuje się na produkcji? Jest ogłoszenie, ale skąpe informacje. Widzę, że opinie raczej negatywne... Wciąż jest tak kiepsko w tym zakładzie?

@hejka

Notoryczny brak pracowników, praca na dwie zmiany, pensje od najniższej krajowej, brak premii i jakichkolwiek benefitów. Bardzo duży nacisk na produkcję i terminy. Atmosfera między pracownikami dobra. Stosunek dyrekcji do załogi bez komentarza.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Mazurskie Miody? Ktoś coś?

Bobo

Nie ma tu 12/12 jest 8h

Qwerty

Jakie warunki dla PH? Jaka podstawa , jakie dają auta? Czy są premie? Jaka atmosfera?

@Qwerty

Jak bym z głodu zdychał to bym szybciej poszedł do srchoniska niż wrócił tam do pracy!!! Taka dobra firma! A te "pozytywy" to piszą obecni "zarządzający". I mam nadzieję że tego wpisu jak zawsze nie usną

@Dzapan

Z Twojego wpisu wynika, że odszedłeś z Mazurskie Miody. A powiesz, dlaczego? Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w tej firmie.

@Marzena

Wzgledy bezpieczeństwa! Większość parku maszynowego ma swoje najlepsze lata bardzo dawno za sobą (najdelikatniej ujmując). To że pracowników może pokiereszować - pracownik "rzecz" nabyta! Nie oppłaca się remontować, lepiej "wymieniać" ludzi

@Dzapan

Człowieku,co Ty za bzdury wypisujesz!!!Zakład jest pod stałym nadzorem inspektora BHP, weterynaryjnym i Sanepidu. Park maszynowy,który ma swoje lata wcale nie musi oznaczać,że jest niesprawny technicznie!Poza tym Zakład się rozwija i ma zakupione nowe linie produkcyjne.Zielonego pojęcia nie masz o produkcji i technologii!!!Oczerniać potraficie a w większości po prostu jesteście śmierdzącymi leniami,a swoimi opiniami krzywdzicie pracodawców i ludzi tam pracujących

Dzapan

Na tą chwile może tak i jest???????????? W co bardzo wątpie!!! Z tą "firmą miałem doczynienia" jakieś 5 lat temu i z tego co wiem to niewiele się zmieniło w podejściu do spraw kadrowo - technicznych. Człowiek jak nie ten to inny. Maszyna na "drut czy sznurek" aby szło!!!

@Dzapan

To co się wypowiadasz jak nie wiesz jak jest?Na sznurek czy drut to możesz sobie spodnie na(usunięte przez administratora) zawiązać,

Dzapan

Poziom twojej wypowiedzi tylko potwierdza poziom tej "firmy". I to że jesteś "przybocznym" szefostwa!!!

@Dzapan

Ogarnij się człowieku i za robotę się weź,poziom tej firmy mogą ocenić ludzie aktualnie tam pracujący,a Ty skoro od 5 lat tam nie pracujesz to co się wypowiadasz,czasy się zmieniają,ale Ty żyjesz chyba w epoce króla Ćwieka skoro wiążesz wszystko na drucik i sznurek,a "przyboczni" to kiedyś na wojnie byli i w polityce,koniec mojej dyskusji z Toba

Dzapan

Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem:):):) Pan "bogacz" oczekiwał tego by jak to ty napisałeś "wiązać na drucik i sznurek". Dlatego dałem spokój sobie z tą pożal się boże firemką

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Miody - Stawiguda

• Jak się pracuje w Mazurskie Miody?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Miody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Miody?

Mazurskie Miody