Opinie o Mazurskie Miody w Stawiguda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mazurskie Miody. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mazurskie Miody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Miody w Stawiguda

hehe

GOSKA teraz to mnie rozbawiłaś. Humor na cały dzień.Mam nadzieję, ze to był sarkazm.

GOSKA

Fajna nie zgadzam się z Tobą ,Pani Dyrektor bardzo dba o dobro swoich pracowników .Ja mam o niej dużo dobrego do powiedzenia .Pożądana jest kobieta,

fajna-zosia

Historia firmy jest naprawdę ciekawa, jednak moim zdaniem lepiej nie wiązać się z pracodawcą, dla którego każdy pracownik jest za drogi. Nie jest to dobry i rozwojowy pracodawca, ale jeżeli ktoś chce spróbować to czemu nie. Na pewno można zapomnieć o jakichkolwiek szkoleniach, kursach itd. Także ja osobiście nie polecam.

Szczerze, nie radzę.

Aplikowałeś do firmy Mazurskie Miody? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
mimi

Właśnie wyslalam cv do księgowości. Az.taka tam masakra?!

@mimi

Szczerze, nie radzę.

fajna-zosia

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy w księgowości i niestety nie polecam tego miejsca do pracy nikomu. Atmosfera nieprzyjemna, wynagrodzenie niskie w ramach którego kazano mi prowadzić księgowość innej firmy właściciela(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś myśli o pracy w Mazurskich Miodach to w ramach tzw. załapania się na jakiś czas, natomiast jeżeli już ma się pracę, to odradzam zmianę (teraz szukają głównej księgowej, a to już któraś z kolei główna księgowa w ciągu 1 roku!). (usunięte przez administratora)

Niski

słaba firma, pracuje mało osób i mają ludzi za nic. Ciągłe zmiany w ludziach...

anna

W ogóle ile osób zatrudniają w Mazurskich Miodach? Chodzi mi o produkcję. Jest szansa, by się załapać? Warto? Dużo kobiet pracuje?

real

Z wypłatami nigdy nie było problemu firma jest stabilna a co do kierownictwa to faje udaje ..........prace

Zmieniło się coś w Mazurskich Miodach, czy nadal sa problemy z kierownictwem? Atmosfera wciąż nie najlepsza? Chociaż z wypłatami nie ma problemów?

śmieszna

Nie przejmuj się ta pseudo kierowniczka i była super handlowiec z marnymi obrotami bez odsprzedaży z hurtowni alkoholowych to jest najlepsza osoba żeby ta firemeczka schodziła z rynku a jej pomysły i "inteligencja" to marzenie dla konkurencji . Ja jestem za tym żeby ona byla jak najdłużej . O firmie i jej właścicielu świadczą ludzie jakich dobiera do współpracy . Ps. Jeśli się zaangażowałeś(zenek) w ta firmę tam się nie liczy praca i pomysły tylko 4 litery i donoszenie .

berek

Ja ci wierze ale troszkę się mijasz z prawdą to nie to ze ona się tyko pokaże ale jeszcze coś zawsze [usunięte przez administratora].. ilu po jej wizytach się zamknęło dystrybutorów? wiemy .a tylko poproś o pomoc to już wylatujesz bo niby jak ma ci pomóc ? jak nic nie potrafi i takie to realia ale tytuł kiero.. zalecza czasowo jej chorobę i daje możliwość krzywdzenia ludzi tyle że brak inteligencji ją pogrąża bo pracuje w otoczeniu mądrych i inteligentnych i się gubi to już każdy widzi nie tylko z firmy

Prawda
@berek

Dobre???? i nadal tak jest ?

Dudek
@Prawda

Niestety, najniższa krajowa to norma. Załoga jest zgrana. Szefostwo? Szkoda słów, nie usłyszysz tu dzień dobry ani pochwały za dobrą robotę. Oczywiście premii nie ma, tylko goła pensja.

Zenek

Wszystko się zgadza.Dyrekcja jeżdzi na targi i nic z tego nie wynika.Żadnej pomocy dla PH ze strony firmy.Daja nowy produkt i żadnego wsparcia.Masz sprzedać i już.Wsponiana pani "Kierownik" jeżdzi po Polsce i udaję że cos robi a prawda jest taka że jeszcze nic nigdzie nie załatwiła.Wszyscy liczą na to że przez kontakty które maja PH uda się wejść tu i tam cos załatwić i nic nie zainwestować.A jak się uda to wtedy jest tekst typu "załatwiliśmy". W większości dystrybutorów ludzie jej nie znają i nie kojarzą , a jeśli juz to tylko jako kogoś z tej firmy i nie wiadomo po co i dlaczego przyjechała.. Uwierzcie że takie są realia.

śmieszna

"Nie próżnujemy! Wróciliśmy z Moskwy i jedziemy na targi do Włoch."(żródło Fb MM) tu i tam nic nie załatwiliśmy tyle ,że dobrze sobie zrobiliśmy nie na swój koszt.

pracowałem tam

Pracowałem w tej firmie i to dobra firma ciekawa ale zwolniłem się bo miałem kierowniczkę która nie miała o niczym pojęcia ewenement na tym stanowisku kompletne zero wszystko tuszowane i inaczej przedstawiane dyrekcji tak szczerze to działała na szkodę firmy by tylko swoją osobę przedstawić w dobrym świetle a oni nić nie widzieli tak dalej tam jest?

bajka

Tak 1700 to jeszcze dobra podstawa ale i tak cie tu zwolnią

zibi

Sosna - 2012-10-23 20:57:04 Starałem się o pracę na P.H. w MM i powiem szczerze, że pensja 1700 prezentuje sie niezle w porownaniu do firmy w ktorej obecnie pracuje /wiodacy producent makaronow/, zwłaszcza ze jak na to co slyszalem nie trzymasz sie kurczowo trasowki, nie przyczepiaja Ci gps do auta i nie jestes rozliczany z kazdej godziny..a wielu firmach na rynku(usunięte przez administratora)Masz rację że jest tu super robota dla P H , też tam pracowałem i było całkiem nieźle .wszyscy którzy chcą pościemiać że pracują i przetrwać jakiś czas , chcą odpocząć od pracy powinni starać się tu o pracę , muszą tylko udawać że są miej rozgarnięci od kierowniczek i nażekać że nie mają gdzie sprzedać . POLECAM .poczujecie się jak w szkole bo tu wszyscy uczą się jak sprzedawać A co do zarobków masz auto telefon i wspominane 1700 i to bez wysiłku. KOSMICZNA ROBOTA bo pracują tu(usunięte przez administratora)

Sosna

Mateusz

zupełnie nie polecam. (usunięte przez administratora) Liczyli pewnie na to że przepracuje jeszcze 1 dzień za darmo (co podobno już w tej firmie się zdarzyło) Pozdrawiam

były

To dobra firma i dobre produkty tylko brak osoby kierującej zespołem PH

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Miody - Stawiguda

• Jak się pracuje w Mazurskie Miody?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Miody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Miody?

Mazurskie Miody