Opinie o Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska w Warszawa

brokuś

W całości potwierdzam wypowiedź mojej porzedniczki. Dodać wypada dla potencjalnych przyszłych chętnych do pracy w tej "manufakturze" że pan pseudo prezes na początku naprawdę potrafi zrobić na każdym wrażenie np stosownie się ubierając, ujmując manierami, dobierając stosownie taktowne stwierdzenia itp jednak należy pamietać ze tak naprawdę to niewiele ma wspólnego z całokształtem tego co się powinno na ryku oferować nie mówiąc o późniejszym spartańskim traktowaniu swoich pracowników. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pomoc. Finanse 1 Danuta Orzechowska
4.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Modlińska 175A