Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Obywatel

Szanowni Akcjonariusze, pomimo "przeciwności losu" nie bądźcie bierni i weźcie udział w zebraniu 15 września. Spółka to Wy i los jej zależy od Was.

@Obywatel

I przestańcie podpisywać upoważnienia.

pozytywny
@Klosterfrau

Pełnomocnictwa można dawać. Po to są. Tylko trzeba to robić rozważnie a nie dawać na kuklinów czy rysiom-pisiom.

Rozważny
@pozytywny

Pelnomocnictwa potrzebne są tylko wtedy gdy samemu nie można brać udziału w walnym. Istotne jest to żeby mieć pełne zaufanie do tej osoby której daje się takie upoważnienie a nie tylko dlatego że osoba zgłaszająca się po podpis krytykuje innych i rzuca jakieś wyssane z rękawa oszczerstwa. Ważne jest też że nie jest wiadome wcześniej kto bedzie kandydował do rady wiec trudno komus powiedziec na kogo ma oddac głos a na kogo lepiej nie. Najlepiej pójść samemu na walne, posłuchać co kto ma do powiedzenia i samemu zdecydować kogo wybrać żeby nie było później rozczarowania bo sprawdzic głosowania przy glosowaniach tajnych się po prostu nie da

Akcja
@pozytywny

Pani zausznicy dziekujemy za instrukcje... czy rozważnie dawać pelnomocnictwa znaczy dawac je tobie i twojej rodzince? A potem czekac grzecznie i cieszyć sie ile nam naszymi akcjami przeglosujesz dywidendy zeby zarządowi sie przypodobac? Otóż nie. Sami ustalimy ile weźmiemy kasy bo z dokumentow otrzymanych od zarzadu widac ze jl w tym roku jest z czego brać wiec zabierzemy bo to nam sie po prostu należy.

Pelnomocnictwo
@Obywatel

Tak masz rację Akcjonariusze sami powinni wziac udzial w walnym a pelnomocnictwo można odwołać trzeba tylko napisać. Odwoluje moje upowaznienie udzielone pani... do reprezentacji z moich akcji na walnym spolki.....ktore odbedzie sie dnia... podpis i data . Piszcie odwolania bo to przeciez Wasze akcje i Wasza decyzja

V2
@Akcja

Coś ci się coś należy? Ujawnij się to sprawdzimy czy i co ewentualnie ci się należy. Nie ujawnisz się oczywiście, bo jesteś tylko szkodnikiem takim jak MA, KK czy były prezes zakonspirowany w obcej spółeczce tylko jemu się wydaje, że nikt o tym nie wie gdzie się zadekował) i ciągle czekający na swoją szansę sprzedania tej spółki.

@Klosterfrau

A jak już podpisaliście to szybko groszkowej odbierzcie bo sami potraficie decydować

Brak słów
@Pelnomocnictwo

Widzę, że wiedzy i kompetencji starcza pani tylko na podpowiadanie akcjonariuszom jak odwołać pełnomocnictwo. Mam nadzieję, że akcjonariusze wykorzystają pani porady by odwołać pełnomocnictwa udzielone pani i innym z panią związanym osobom. O pani kompetencjach właśnie dowiadują się członkowie ZZ (i pracownicy zapewne), których była pani przewodniczącą zapominając o podstawowych obowiązkach wynikających z tej funkcji. Ciekawe co zrobią akcjonariusze jak się dowiedzą, że przez pół roku dopuściła pani do kierowania spółką przez nieuprawniony zarząd? ja na ich miejscu wykorzystałbym pani informacje do wypowiedzenia przede wszystkim pani pełnomocnictw, bo jest pani największym szkodnikiem w organach spółki.

Nowiny Sulmierzyckie
@Brak słów

Witam pani Groszkowa , przez dwie kadencje zasiadala pani w zarzadzie ZZ czyli pisze pani o wlasnych dokonananiach... brawo ... sama o sobie pani sie rozpisuje i uprawia na tym forum propagandę wyborczą. Gratuluję tym bardziej ze znów pani tylko zasiada w zarzadzie ZZ i miesza bo do roboty to juz pani nie ma

Ogrodnik
@Brak słów

Chwasty z ziolami pomyliłaś . Kto nam ponad 10 lat temu i za co zabral jubilatki to my pamiętamy. Kto chce nam teraz zafundowac 60% wynagrodzenia postojowego zamiast 100 % wynagrodzenia na danym stanowisku to sie właśnie dowiadujemy a ty groszkowa zamiast uprawiac czarna propagandę kup sobie zielnik i zacznij czytać bo czytanie to najlepsza rozrywka jaka ludzkość wymyśliła

obywatel
@Akcja

Jest dużo to i bierzcie wszystko , bo za ten rok będzie zero albo minus a "wam to się po prostu należy"

Effect
@V2

Oczekujesz ujawnienia się od inych osób to zacznij od siebie i przedstaw się bo na razie zachowujesz się jak ten turkuc podjadek co to wlazł do ogrodu i siedzi w glebie, korytarze drazy i podzera wszystko co tylko urośnie. Spadaj do swego ogrodka

Enigma
@V2

Właśnie zostałeś rozszyfrowany... jestes V2 x 2 KG/ BK/WK/ JG.

@Nowiny Sulmierzyckie

Ta wasza groszkowa to jakaś femme fatale, dobra do straszenia na dobranoc, gdzie się nie obrócić to groszkowa

S.A

Pudło. Próbuj dalej. Zły adresat. A jednak, tu także trociny.

@Brak słów

Pełnomocnictwa zostały już rozdane i nikt się nie odważy groszkowej ich odebrać bo padł na nich strach, że groszkowa i jej mamma się zemszczą i nie będą mieć spokojnego życia w tej mieścinie, znowu wygrała przez ludzką głupotę.

@obserwator

Szkoda że znowu wlasciciele dali jej te pelnomocnictwa

@Akcjonariusz

Pewnie im obiecała dużą dywidendę, całe dwa złocisze, kupa forsy za jeden papier i poparcie, hejka! znowu was wykolegowała

KRO01
@obserwator

Spokojnego życia w tym mieście to mogą nie mieć ci co będą głosowali za większą niż proponowana przez zarząd dywidendą. To proste. Wierzę, że wśród akcjonariuszy wygra zdrowy rozsądek i nie dadzą się sprowokować obecnej przewodniczącej i osobom związanym z poprzednim układem. Sytuacja spółki jest trudna i decyzję co do dywidendy powinny być podejmowane biorąc pod uwagę sytuację obecną i najbliższą przyszłość. Sądząc z twojego tonu cwany prowokotorze zdrowy rozsądek bierze górę nad oszołomstwem połączonym z czystą prymitywną głupotą paru osób walczących o swoje być albo nie być w tej spółce.

@Akcjonariusz

Szanowni Państwo, w Spółce Akcyjnej Akcjonariuszowi niestety nie przysługuje indywidualne prawo kontroli. Akcjonariuszom przysługują co najwyżej szczątkowe uprawnienia nadzorcze, takie jak np. prawo przeglądania księgi protokołów i uchwał walnego zgromadzenia, a także rejestru Akcjonariuszy oraz listy Akcjonariuszy i dokumentów sprawozdawczych przed zwyczajnym walnym zgromadzeniem. Szczególnym uprawnieniem Akcjonariuszy jest w zależności od liczby posiadanych akcji wpływ na skład rady nadzorczej. Możliwość pozyskania jakichkolwiek informacji o kondycji Spółki, prowadzonych przedsięwzięciach i planach jej rozwoju Akcjonariusz uzyskuje wyłącznie poprzez pytania stawiane zarządowi spółki na walnym zgromadzeniu przez Niego osobiście lub przez innych Akcjonariuszy, dlatego w walnych zgromadzeniach warto brać udział. Z poważaniem MA

@KRO01

O jakim zdrowym rozsądku mówisz kiedy ludziom brakuje kasy na życie, a spółka kwitnie zdaniem rządzących pomimo pandemii, więc o jej przyszłość nie ma się co martwić.. Brać tyle ile się da!!!!!!!!!!!

Nik
@007

Twoj wpis świadczy o tym, że jesteś zwyczajnym idiotą lub może idiotką. Brać co się da ? Nie mierz akcjonariuszy tej spółki swoją miarą, bo akcjonariat tej spółki nigdy nie brał co się da.

@MA

A propos sprawozdań spółki to mam pytanie dlaczego w sprawozdaniach spółki przesłanych z zaproszeniem na walne "zabrakło" sprawozdania rady nadzorczej? Chyba nasza alfa i omega zapomniała znowu, że obowiązek informacyjny dotyczy również rady? Zarząd mógł wysłać a rada już nie? Czyżby pytania można tylko kierować do zarządu, a do rady już nie? Niech pani na to nie liczy.

@MA

To sama wymyśliłaś czy ktoś ci pomagał? Za pięćdziesiąt tysięcy rocznie spodziewałem się czegoś sensowniejszego od MA np. sprawozdania RN, przykładem Zarządu Spółki. Stać was (RN) na znaczki, koperty, użycie prywatnego komputera, więc w czym problem?

@S.A

Panie Konradzie niech się pan już wyciszy, niech się pan nie chowa za inicjałami SA, bo takie zachowanie nie przystoi osobie na tym stanowisku. Ponadto informacje które pan tu prezentuje można przedstawiać na walnym a nie na tym portalu, do którego dostęp mają także osoby postronne. Sprawozdanie RN jest sporządzone i czeka na przedstawienie Akcjonariuszom, o czym pan dobrze wie, bo sprawozdanie to zarząd już otrzymał. życzę spokojnej nocy. MA

@MA

Około dwieście tysięcy podzielone na czterech członków rady daje średnio pięćdziesiąt,.....i to można przeczytać w sprawozdaniu Zarządu, więc nie jest to żadna tajemna wiedza. Znów pudło i trociny wiadomo gdzie.

@Nikt

A pisałeś do firmy o ten papier ?, jak tego nie zrobiłeś to twoja strata, a sprawozdania dostałeś bo rządzący chcą żebyś siedział cicho na zebraniu i o nic nie pytał , to jest złamanie prawa!!!!!!!!!!!!!

U2
@obserwator

Zarząd mógł wysłać sprawozdania z wyprzedzeniem większym niż przewiduje ustawa dając tym samym więcej czasu akcjonariuszom na zapoznanie się z ich treścią niż mieli do tej pory. Rada natomiast wymaga pisma! Kto więc ograniczył dostęp do informacji. Kto więc tutaj działa z korzyścią dla akcjonariuszy? To właśnie zarząd stworzył możliwość zadawania pytań. Złamanie prawa???(usunięte przez administratora)

śmiechu warte
@U2

Moja rada ucz się pilnie jak Mickiewicz w Wilnie a dojdziesz do celu jak doszło już wielu a jak się wyedukujesz to zostań księgowym może będziesz lepszy od obecnego

Piksi

Pisz na berdyczów albo może do MA na tym forum ha ha. Mam nadzieję, że te bzdury powielacie akcjonariuszom i że w końcu uznają oni ciebie i tobie podobnych za idiotów. Dlaczego ktoś ma się czuć ośmieszony mając możliwość zapoznania się na spokojnie z treścią sprawozdań, przedyskutowania treści z innymi i przygotowania pytań? Cały kraj czyta sprawozdania w domu, w domu przygotowuje się na walne a na walnym zadaje pytania i głosuje. PS. Mądrością nie grzeszycie więc pozostało wam pisać bzdury.

Piksi
@śmiechu warte

Śmiechu warta to była rysia-pisia!

@Piksi

A teraz księgowa kopsnęła się tylko o milionik, to dopiero śmiechu warte

Komentarz
@Piksi

Cały kraj czyta książki, gazety, telegazetę i internet. Przedmiotem obrad zwyczajnego walnego zgromadzenia powinno być m.in. rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności Spółki oraz sprawozdania finansowego za ubiegły rok obrotowy (art. 395 paragraf 2 ksh). A zgodnie z paragrafem 4 w/w art. odpisy sprawozdań wydawane są Akcjonariuszom na ich żądanie, a nie po uważaniu zarządu. Z kim ty w domu chcesz przedyskutowywać sprawozdania Spółki? Nie dość że nie masz racji, sam mądrością nie grzeszysz, to jeszcze bezczelnie obrażasz innych przezywając Ich obraźliwie osobami głęboko upośledzonymi umysłowo, nieładnie , bardzo nieładnie z twojej strony. Akcjonariusze Ewy to mądre i bardzo rozsądne osoby i ty o tym powinieneś już wiedzieć, w ubiegłym roku m.in. nie dopuścili do tego aby zarząd zmienił nazwę z przedsiębiorstwa na apteczkę.

Śmiechu warte
@Komentarz

A rozpatrywać mają w domu w przerwie miedzy obadkiem a kolacyjka natomiast na zebraniu tylko podnieść rączkę za

GROM

Jeżeli zarząd złamał prawo wysyłając do akcjonariuszy sprawozdania z zaproszeniami na walne to dlaczego rada nadzorcza pod przewodnictwem jaśnie oświeconej występującej na tym forum pod nickiem MA nie zgłosiła tego faktu? Jesteś prymitywnym prowokatorem liczącym na tani efekt. Proponuje ci wystąpienie na walnym i zgłoszenie swojej teorii do protokołu. Brak reakcji MA znającej się na wszystkim świadczy, że albo się na niczym nie zna albo też tak uważa jak ty co i tak na jedno wychodzi. Żeby było jasne w tej kwestii. Zarząd ma prawo do udostępniania akcjonariuszom sprawozdań w formie jakiej chce bo przepis ustawy o rachunkowości o tym nie mówi wprost. Minimum to udostępnianie w siedzibie spółki. Może też wysłać sprawozdania pocztą lub udostępnić w bezpieczny sposób na stronie internetowej zarejestrowanym akcjonariuszom.. Przepis ksh który jest przepisem podrzędnym w stosunku do uchwały o rachunkowości zobowiązuje zarząd do wydania odpisów sprawozdań na pisemny wniosek. Nie wiem czy rozumiesz obserwator tą subtelną różnicę. Jeśli nie to obserwuj dalej. Albo lepiej - ujawnij się na walnym ze swoimi głupotami i kandyduj na błazna roku. Szanowni Akcjonariusze! nie dajcie się ogłupiać.

@Śmiechu warte

Każdy akcjonariusz ma możliwości czytania sprawozdań w każdym miejscu, które uzna za stosowne. Może na spokojnie zapoznać się z treścią tych sprawozdań. Odczytywanie sprawozdań było sprytne i dobre dla organów spółki, bo ograniczało możliwość zadawania niewygodnych pytań. Konia z rzędem kto potrafił z odczytanego sprawozdania coś wyłowić. Zarząd spółki poszedł na rękę akcjonariuszom dając im po raz pierwszy możliwość nieskrępowanego dostępu do sprawozdań spółki. Kto jeszcze pamięta czasy stającej na straży EK lustrującej każdego kto chciałby się zbliżyć do pokoju w którym były wystawione dokumenty. Wielu chciało chociaż przeczytać na miejscu ale ostatecznie spękało. Nie błaznuj tutaj. Akcjonariusze - pracownicy spółki doskonale pamiętają tamte czasy. Sprawozdanie rozpatruje walne zgromadzenie w sposób ustalony w ustawie i regulaminie walnego zgromadzenia. Nie kompromituj się więc więcej śmiechu warty.

@Komentarz

Na podstawie art. 395 par4 zarząd jest zobowiązany do wydania odpisów sprawozdań spółki i innych dokumentów dot. porządku walnego zgromadzenia. Art. 68 ustawy o rachunkowości, który jest przepisem nadrzędnym w stosunku do ksh daje swobodę w udzielaniu dostępu akcjonariuszom do sprawozdań spółki. Minimum to siedziba spółki. Jeśli jednak zarząd uzna, że woli to robić korespondencyjnie to może to zrobić. Gdzie jest MA? Gdzie jej wnikliwa analiza przepisów? Nie ma? a to szkoda.... :) Chyba jednak nie podziela tego zdania, bo oczywiście sprawozdania rady nie raczyła uchwalić w terminie i wysłać ze sprawozdaniem zarządu. O sprawozdanie rady trzeba więc prosić oddzielnym pismem. Zachęcam akcjonariuszy do pisania i zapoznania się z treścią sprawozdania rady a zwłaszcza ze zdania odrębnego MA, które świetnie nadaje się do pudelka. Sensacyjne wieści tam są. Włosy dęba stają na głowie. Szanowni akcjonariusze, na prawdę zastanówcie się na kogo oddajecie swoje głosy.

Rosomak
@GROM

Żeby było jasne w podnoszonej kwestii, Przepis ksh nie jest przepisem podrzędnym w stosunku do uchwały o rachunkowości a ustawy o rachunkowości i nie wiem czy rozumiesz tę subtelną różnicę pomiędzy uchwałą a ustawą. Dlaczego rada nadzorcza nie zgłosiła, że zarząd złamał prawo m.in. wysyłając do wszystkich akcjonariuszy sprawozdania, to może trzeba zapytać prawnika zasiadającego w radzie. Zgodnie z przywołanym przez ciebie art. 68 UoR zarząd nie ma prawa do udostępniania akcjonariuszom sprawozdań, ale ma obowiązek udostępnienia akcjonariuszom rocznego sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności jednostki, oraz sprawozdania z badania - najpóźniej na 15 dni przed walnym zgromadzeniem akcjonariuszy. Nie wiem czy ty rozumiesz tę subtelną różnicę pomiędzy prawem a obowiązkiem! Ponadto Spółka akcyjna udostępnia akcjonariuszom sprawozdanie rady nadzorczej. Kto zostanie błaznem roku to się niebawem dowiemy, masz duże szanse.

John
@GROM

Jestem akcjonariuszem i dobrze pamiętam czasy, gdy były prezes przeglądał sprawozdania w biurze sam na sam z dokumentami, nikt mu nie przeszkadzał, więc o czym ty piszesz? Co ty w Ewie chcesz łowić ? Kto spękał? ty spękałeś? kto w twojej bajce ograniczał możliwość zadawania pytań?

@John

Najlepsze to są nowe osoby szykowane do rady nadzorczej.

Nauczycielka
@GROM

Spółki akcyjne, są obowiązane do udostępnienia akcjonariuszom najpóźniej na 15 dni przed walnym zgromadzeniem akcjonariuszy m.in. sprawozdania rady nadzorczej , więc twoje zachęcanie Akcjonariuszy do pisania i zapoznania się z treścią sprawozdania rady oraz ze zdaniem odrębnym MA na kilka dni przed wza jest grubo niestosowne!!!!!! Prosić o sprawozdania wcale nie trzeba, można i trzeba żądać, bo tak stanowi prawo. Akcjonariusz spółki publicznej może oddać głos na walnym zgromadzeniu drogą korespondencyjną, jeżeli przewiduje to regulamin walnego zgromadzenia. Jednakże Spółka Ewa nie jest spółką publiczną i w regulaminie wza nie posiada zapisów dotyczących głosowania korespondencyjnego. Co więcej znaczna część komentatorów uważa zachowanie wymogu tajności przy głosowaniu w trybie korespondencyjnym za niemożliwe. Jeżeli zachęcasz do czytania sprawozdania rady, to znaczy że sprawozdanie zostało sporządzone, ale ty jak zwykle nie rozumiesz/nie chcesz rozumieć prostych spraw, sprawozdanie to nie dotyczy pracy jednej osoby z rady, ale odnosi się do informacji o działalności całej rady oraz opinii całej rady w kwestii dokumentów przedkładanych do zatwierdzenia na walnym zgromadzeniu.

@GROM

Szanowni Państwo, radę nadzorczą wyłania społeczność Akcjonariuszy na walnym zgromadzeniu. Istotne jest to, po co dana osoba wejdzie w skład rady. Nie liczą się dyplomy i tytuły, bo rada nadzorcza Spółki to nie rada wydziału uczelni lub rada adwokacka. O wszystkim decyduje kto rekomenduje kandydata i przede wszystkim czyich interesów będzie on w radzie strzegł. W radzie przydatna bywa wiedza z wielu dziedzin, aczkolwiek z faktu, że rada obowiązana jest wykonywać stały nadzór nad działalnością Spółki we wszystkich gałęziach przedsiębiorstwa nie wynika, że powinna być złożona ze specjalistów z każdej z tych gałęzi. Ważne: w radzie nie grywa się na wyznaczonych pozycjach, wszyscy zajmują się wszystkim, a w każdym razie za wszystko po równo ponoszą odpowiedzialność. Tu wykonuje się nadzór totalny. Ważne: uprawnień rady nadzorczej nie można ograniczyć, a jedynie rozszerzyć. Na najbliższym walnym są wybory do rady zatem nie bądźmy bierni, weźmy udział i wspólnie dokonajmy wyboru. Dobrego wyboru. Pozdrawiam MA

Życzliwy
@MA

Szanowna MA, doradzam jako życzliwy aby pamiętała pani o konieczności zapewnienia formalnej reprezentacji spółki w sposób ciągły. Nie tak jak miało to miejsce w 2018 roku kiedy członków zarządu, którzy złożyli rezygnacje z pełnienia obowiązków rada kierowana przez panią nie powołała ponownie na te funkcje, co skutkowało tym, że spółka od 08 czerwca do 22 października była bez zarządu. Jeżeli na najbliższym walnym członkom zarządu przyjdzie do głowy pomysł na rezygnacje z pełnienia funkcji z jakiegoś powodu, to niech pani nie zapomina o ich ponownym powołaniu. No chyba, że pani czaka na taką okazję z KK i BD w obwodzie. Pełnienie przez panią dodatkowych obowiązków przewodniczącej ZZ też nie wyszło pani na dobre, bo tam z kolei nie dochowała pani formalności rejestrowych. Chyba czas na spoczynek, bo nadmiar pewności siebie jest dla pani zgubny.

@Życzliwy

Wszyscy Członkowie Rady po równo ponoszą odpowiedzialność za działania rady, proszę więc życzliwie podpowiadać prawnikowi zasiadającemu w radzie od początku istnienia Spółki, bo co do zasady swoje obowiązki Rada nadzorcza wykonuje kolegialnie. Jeżeli na najbliższym walnym członkom zarządu przyjdzie do głowy pomysł na rezygnacje z pełnienia funkcji z jakiegoś powodu, to ich prawo. W ZZ dwie osoby z rady pełniły funkcje, proszę życzliwie napisać dlaczego od 2018 r. Pani JG nie dokonała wykreślenia Pani KB z KRS? albo dlaczego nie dochowała formalności rejestrowych? Ja w powyższym temacie przekazałam informacje Pracownikom Spółki, a pan niczym „Tonący brzytwy, chwyta się byle czego!” życzę dobrej nocy. MA

KLM
@MA

MA jak zwykle niewinna! Wszyscy wokół tak. Ona nie. Ona zapracowana walką o interes spółki, akcjonariuszy i pracowników. WASH AND GO. Po prostu tak się nasza MA zajechała w tych ZZ, że nie dopilnowała podstawowych obowiązków rejestrowych. Tak wyglądają niestety pani kompetencje. Dopóki piliście sobie z dziubków z poprzednim zarządem wszystko było OK. Jak przestało być miło to w 2018 "przypomniała" pani sobie, że umowa powierzenia samochodu prezesa D z 2014 roku była zawarta z naruszeniem zasad reprezentacji. Podobnie wyglądała historia z podróżamy służbowymi do Chin prezesa D. Tajemnicą w spółce nie było, że zabrał tam swoje dziecko ale pani postanowiła zrobić sensację z tego dopiero w 2018 roku jak się dziubki skończyły i trzeba było haków szukać na walne.

PKR21
@MA

Dlaczeo atakuje pani JG! To przecież jej zawdzięcza pani wniosek o zwołanie posiedzenia rady na hali produkcyjnej. Wreszcie po tylu latach mogła się pani zapoznać z procesem produkcji lizaków! To nie tylko zdarzenie roku 2021 ale zdarzenie dekady dla rady. Co prawda przedtem udawało się pani hamować zapędy co bardziej ciekawskich członków rady ale w końcu w 2021 nastąpił przełom i poległa pani pod naciskiem drugiego członka rady - pracownika spółki. Wreszcie po tylu latach rada "zawitała" na produkcyjne salony. Po wydaniu milionów na inwestycje w ostatnich 10 latach. To dowodzi, że rozsądny i oddany firmie pracownik jest w radzie potrzebny ale pani do takich po prostu nie należy.

zeus
@PKR21

Czy groszkowa tez zeszła z salonów do ludu pracującego ? a może nie chciała popsuć sobie fryzurki !!!!!!!!!

@KLM

Ale ty się mnie boisz-masz się kogo i czego bać??? Jeżeli posiadałeś informacje, kto z kim zawarł umowy z naruszeniem prawa albo kto czyje dziecko zabrał do Chin to trzeba to było niezwłocznie zgłosić, a nie dopiero teraz przed wza, jak ci się grunt pod nóżkami pali . Z różnych przyczyn nie wszystko od razu da się czasami zrobić. W bieżącym roku też nie wszystko udało się dokonać, ale o tym porozmawiamy na walnym. Dużo dobrego zrobiono, a konkretnie co, to też na walnym, a nie na tym portalu ogólnie dostępnym dla osób z różnych firm . Tobie powiem- w pandemii. nie trzeba było udawać greka ... mgła covidowa sieje spustoszenie... . zgłoś się na leczenie i ciesz się życiem, a także daj żyć innym. Pozdrawiam i życzę zdrowia, bo reszta się nie liczy ( szczególnie głupie komentarze, w tym głównie te twoje). MA

@PKR21

Po pierwsze to nie ja atakuję, mnie atakują, a ja odpowiadając na komentarze piszę o faktach. Fakt bezsporny jest taki, że Pani JG trzecią kadencję zasiada w zarządzie ZZ a wykreślenia pani BK z KRS od 2018 r. pani JG nie zrobiła.. itd. Po drugie nie żartuj sobie, że ja dzięki tobie mogłam się zapoznać z czymś co było mi już znane. Ja na produkcji byłam nie raz, pakowałam lizaczki i inne produkty, pracowałam na łóżeczku itd. Proces produkcji lizaków znałam też zanim w br. poszliśmy na wydział produkcyjny, bo tak dla ścisłości rada poszła nie po to aby zapoznać się ogólnie z procesem produkcji lizaków, ale aby zapoznać się z procesem produkcji na nowo zakupionej linii do produkcji lizaków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w kwietniu 2021 r.(tj. w terminie wizytacji) z uwagi na trudną sytuację epidemiczną obowiązywały obostrzenia i limity osób w różnych miejscach. Rada odbyła posiedzenie częściowo na wydziale produkcyjnym w trakcie prowadzonej produkcji, a także podczas prowadzonej jednocześnie przeróbki prototypu maszyny zakupionej od firmy zewnętrznej, tj. przy obecności... osób. Twoje stwierdzenie, że wizytacja na wydziale produkcyjnym była zdarzeniem dekady dla rady, jest mocno wyolbrzymione i co najmniej śmieszne. Linia wówczas miała jeszcze braki, nie pracowała pełną mocą, ale o tym może nie w tym miejscu. O jakie hamowanie, jakich zapędów, których co bardziej ciekawskich członków rady mnie pani oskarża nie wiem, ale fakty są takie, że każdy członek rady może zgłosić wniosek i rada go rozpatrzy, tak jak to miało miejsce m.in. z pani wnioskiem o przeprowadzenie wizytacji na wydziale produkcyjnym. Nie jest prawdą, że wreszcie po tylu latach rada "zawitała" na produkcyjne salony, bo Członkowie rady, którzy są Pracownikami Spółki, na tych salonach już byli. Pozdrawiam i życzę słodkich snów. MA

PKWN
@007

Wystarczy mieć trochę oleju w głowie. Przeczytać sprawozdania, zanalizować wyniki, rozejrzeć się wokół i każdy rozgarnięty będzie wiedział że dobrze nie jest. Że dobry wynik za 2020 to efekt jeszcze działań przedcowidowych. Ale do tych, którzy mają tę spółkę w (usunięte przez administratora) i ludzi tam pracujących pewnie dotarłeś.

PKWN
@John

Prezes nie musi siedzieć sam w pokoju i przeglądać sprawozdania, bo zarząd je przygotowuje i ma do nich dostęp. Nie o zarządzie czy radzie nadzorczej mowa tylko o zwykłych akcjonariuszach a zwłaszcza akcjonariuszach-pracownikach.

Zeus
@MA

Mam propozycję do PKR- zgłoś się do rady i pokaż co potrafisz, bo jak na razie to tylko hejtujesz, skąd u ciebie tyle jadu. Łatwo pisać na tym portalu bo się jest anonimowym (chociaż nie do końca) , nie bądź tchórzem i ujawnij się!

Lex
@Nauczycielka

Nauczycielko zrób tym matołkom szkolenie z przepisów , bo piszą bzdury

jak9
@cichy

O milionik to się mogła kopsnąć raczej rysia. Masz papiery ale ich nie rozumiesz.

jak9

Jestem bardzo szczęśliwy że otrzymałem dokumenty na długo przed walnym. Nie czuje się ośmieszony, poniżony. Zapoznam się z treścią, przygotuje pytania i zadam je na walnym. Bez odbioru. Jeżeli poczułeś się dotknięty tym faktem, to zgłoś to na walnym do protokołu.

Krówka

Pracowałem w tej firmie kilka lat i jest tak jak piszą niektórzy o tym kierownictwie, wszystko dla siebie i dla swoich klakierów. Poprzednie kierownictwa mogłyby się duży uczyć od obecnych krętactwa, represjonowania i manipulowania.

Maziu

Ewo! Czytaj ze zrozumieniem napisałem, że należy zmienić przewodniczącą RN. Być może funkcja, którą piastuje ciąży jej w dbaniu o wizerunek firmy, Bycie przewodniczącą RN i jednocześnie dbanie o interesy pracowników jako przewodnicząca Związków Zawodowych wydaje się być sprzeczne i nie logiczne. W jaki sposób ta pani godzi te funkcje nie wpadając w schizofrenię?. Jest to dla mnie nie zrozumiałe. od dawna ta spółka nie jest spółdzielnią a RN nie jest Radą Zakładową. Nie ratować a chronić spółkę należy od ludzi, którym się wydaje, że można sterować zza pleców innych i nie być odpowiedzialną za nic. Do zobaczenia na Walnym. Pozdrawiam serdecznie Zarząd Spółki. Dużo zdrowia i wiary w to co robicie

@Maziu

w ZZ i RN jest Pani Przewodnicząca i Pani Zastępca Przewodniczącej i obu tym osobom nie przeszkadza pełnienie funkcji w tych organach, ani też nie ciąży w dbaniu o dobry wizerunek firmy jak również nie grozi schizofrenia na którą być może Maziu ty sam cierpisz...przykre ale czasem tak bywa, zatem życzę tobie dobrych rokowań na przyszłość. Z za pleców dowództwa zdalnie kieruje Don Wieslawo... a czy dobrze czy źle to już osądźcie sami

@Fakt

ekstra piec koła pozwala na poradzenie sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu :)

@Psikus

dowcipnisu koła ci się trochę pomyliły, ale zbytnio mnie to nie dziwi , bo albo twój osobisty sufler zza srebrzystych drzwi celowo pomylił liczby albo ty miałeś i nadal masz duże problemy z matematyką ... a tak dla wyczerpania tematu, może napiszesz jeszcze ile koła biorą inni, ile koła bierze zastępca przewodniczącej czy swą funkcję pełni społecznie, ewentualnie ile koła biorą poszczególni członkowie z zarządu albo czy zostali oni skazani na pełnienie funkcji społecznie??? Dowiedz się jeszcze od swego suflera jaka zazdrośnica jakiś czas temu biegała po biurowcu i dopytywała dlaczego najstarszy "dinozaur" w radzie ma większą kasę od niej

@Fakt

A bierze koła 4 a dinozaur z rady jest lojalny dlatego bierze duzo kół i nie bądź zazdrosny tylko idź do zarzadu na ucho prezesa to zaraz ci się polepszy

Choragiewka
@Obcy

Rex jest lojalny albo i nie... pomarzyć piękna rzecz... rządy się zmieniają i jak tu i wobec kogo można być zawse lojalnym...chyba że się podąża za kierunkiem wiatru albo zmienia się przynależność partyjną

@Obcy

noo nieźle kombinujesz, może masz i rację, w końcu prezes ma dwoje uszu to może i dwie zausznice by mu się przydały. A ile kół wyciąga taka zausznica?

@Fakt

Zależy która jedna ok.4 koła a inna piszpanna to podwójnie w końcu za lojalność należy się sowita zapłata

swój

Zapewne duet don demiano - seniora kosteckao byłby lepszy dla ciebie ale to se ne wrati. Podrasuj zatem cv i szukaj dalej......

xxx
@Maziu

A na walnym to się nie zobaczysz, bo zarząd a raczej jego prezes będzie się spieszył przeprowadzić w sposób online bo lada moment zaczną się luzowania i wtedy mogło być stacjonarne (w reżimie) a to zniszczyło by uknuty misternie scenariusz wyborów do RN ,napisany już przez zarząd i groszkową, która biega po swojej wiosce pukając do akcjonariuszy z gotową listą bez obietnic .Cyniczni ,mali ludzie którym władza do głowy uderzyła.

@xxx

do drzwi puka już duet była księgowa z byłymi członkami zarządu i zbiera misternie ukryty plan oraz balbina. szukają wsparcia bo ludzie widza co zrobili z ich spółką. tu jest plan a nie w zarządzie. Groszkowa niech biega, i tak pracownica działu technicznego i magazynier wyjdą na swoje 5 tys za to ze przymknęli oczy na chinkę, i inne maszyny. Pracownicy widzą już jak te osoby uprawiają tylko swój ogródek.

ixi
@xxx

Rozumiem jak poprzedni zarząd biegał i pukał do akcjonariuszy to Ci nie przeszkadzało? A nie ...... tam jeszcze były imprezki wyjazdowe. Władza to im do głowy nie uderzyła. Za to zrobili wreszcie dobry wynik a akcjonariusze przejrzeli na oczy kto ich w bambuko tyle lat robił.

Kali
@Akcjonariusz

Balbina spietrana że nie zostanie wybrana i że ktoś ją tym razem wreszcie rozliczy z jej statanności przy dbaniu o interes akcjonariuszy. Oby tak się stało.

stop klatka
@Akcjonariusz

Skąd ty wiesz, że obecny zarząd nie ma planu- jesteś jednym z nich?!!!!!! Piszesz Groszkowa niech biega, a ja mówię Stop, lepiej nie!!! bo głosami innych akcjonariuszy przyklaśnie za ludźmi przywiezionymi w teczce przez obecny zarząd, tak jak przyklaskuje na wszystko co tylko wymyślą i nie ważne czy to jest dobre dla firmy czy też nie! twoim zdaniem pracownica działu i magazynier przymykali oczy na chinkę i inne maszyny, co ty bredzisz, coś ty pił albo wąchał, zwykli pracownicy nie byli i nie sa uprawnieni do tego, bo od kontroli i nadzoru była i jest calusieńka rada oraz osoby na wysokich stanowiskach jak chociażby p. Bee która przelewała kasę za te maszyny i wtedy jej wszystko pasowało a teraz już nie??? ostatnio zarząd wydał rozkaz aby wszystko o rozmowach z radą natychmiast donosić kierownikom i zarządowi a ty o tajemnicach firmy tak sobie wypisujesz na tym forum i się ich nie boisz , dostałeś zgodę od zarządu czy jesteś jednym z nich?!!!!!!!

Prokurator
@Kali

(usunięte przez administratora) komu ma służyć takie perfidne okłamywanie akcjonariuszy i zastraszanie tej pani że zostanie rozliczona z jej staranności przy dbaniu o interes akcjonariuszy. Tylko durny nie zauważy jej dużego wkładu w przetrwanie spółki i interes akcjonariuszy. Nie pasuje ci że ona nie jest gąską nie znającą się na przepisach i że nie brak jej odwagi na podejmowanie wyzwań trudnych ale koniecznych. jak widać pani ta przeżyła już te wypociny ludzi niskiego poziomu, którzy odwagą błyszczą tylko przed klawiaturą w domowym zaciszu... ale zapamiętaj sobie- w życiu warto być przyzwoitym bo żadna władza nie trwa wiecznie i ta obecna też. Poza tym ważne jest to, że w swoim nikczemnym życiu jednego możesz być pewien, Rachunek za kłamliwe i obrażliwe wpisy na tym portalu nie pójdzie w zapomnienie tak jak kiedyś ten rachunek z telekom na dzisiatki złotych ale otrzymasz go niebawem. Pozdrawiam i do zobaczenia na wokandzie

Domestos
@ixi

piszesz że zrobili wreszcie dobry wynik, dobry to twoim zdaniem ile jest, piszesz wreszcie a nie pamiętasz, że za poprzedniego zarządu firma też miała lata tłuste i wtedy akcjonariusze dostali sowitą dywidendę czy w tym roku będzie równie wysoka czy jeszcze lepsza i czy za chwilę się nie okaże że ten wynik to kwota z subwencji albo innych pożyczek od rządu w ramach tarczy covidowej a w bieżącym roku trzeba będzie się rozliczyć i pożyczkę zwrócić, oby nie.

Ciekawy
@Prokurator

A co takiego zrobiła balbina aby chronić tą firmę? Może jakieś konkrety?

@stop klatka

I donoszą zarządowi dlatego niektórzy mają co miesiąc nagrodę, za lojalność trzeba płacić nie tylko kasa ale tez i stanowiskiem a pewnie i funkcją we władzach. Nepotyzm, (usunięte przez administratora)i sami swoi przy korycie to opinia na mieście

sędzia pokoju
@Prokurator

Ta pani to super kobitka, szkoda tylko , że jest tam osamotniona ale niech walczy, trzymam za nią kciuki

Pryk
@sędzia pokoju

Osamotniona? Najwyraźniej spora część akcjonariuszy poznała się na niskiej jakości jej pracy i nie chce jej już popierać. Lepiej późno niż wcale.

Advocat
@Pryk

Pani Pryk dlaczego pani kłamie? przecież gdyby jakość jej pracy nie była taka wysoka i skuteczna dla Spółki i jej Właścicieli, gdyby nie miała poszanowania i poparcia ze strony wielu Akcjonariuszy, to pani, pani Pryk nie starałaby się ze wszystkich sił aby swymi nikczemnymi kłamstwami, oszczerstwami i pomówieniami jej dokopać po to aby zniszczyć jej dobre imię , godność i autorytet! ale na naukę nigdy nie jest za późno, lepiej późno niż wcale, więc zapamiętaj proszę "nigdy nie życzymy nikomu źle, bo to przeciwko nam się obróci" oraz " życie to echo, to co wysyłasz w świat wraca do ciebie " i nie ważne kiedy wróci za tydzień, miesiąc a może rok ale wróci i to ze zdwojoną siłą , bo karma zawsze wraca, znaczy do ciebie też wróci, a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów...

Sędzia pokoju
@Pryk

To jest moja opinia o tobie „Można się z drugim spierać, kłócić, nawet wkurzać na niego, ale nie wolno nim pogardzać.” – ks. Jan Kaczkowski

@Kali

Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem. oraz to puste beczki i głupcy robią dużo hałasu."

Rysiek
@nikt

Święta prawda. W twoim przypadku doskonale się sprawdza.

@Rysiek

Nie ma znaczenia czy masz styl, reputacje, czy pieniądze.Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart.

@stop klatka

Scenariusz obecny zarząd już napisał, wszystko po staremu, zebranie będzie w czwartej fali tak jak ustalili, aby lud się nie zebrał i nie zadawał za dużo niewygodnych pytań, bo przecież jest źle a będzie jeszcze gorzej i trzeba by się z tego wytłumaczyć przed gremium więc wygodnie jest siedzieć przed komputerem najlepiej bez wizji i opowiadać banialuki może ciemny lud to kupi.

głuchy telefon
@obserwator

czy to prawda że prezes odłączył telefon stacjonarny, bo nie chce rozmawiać z pracownikami ani z akcjonariuszami ?

@głuchy telefon

Wszystko możliwe przeciez z plebsem nie będzie rozmawial nie ta liga

Ktoś
@głuchy telefon

A co ma wam powiedzieć że stoicie nad przepaścią.Stara prawda zamienił stryjek siekierkę na kijek. Inwestycje zero Nowe kontrakty na suplementy zero 3 lata rządów i takie efekty.

@Ktoś

A plany byly takie piękne a wyszło wielkie zero

Sok
@Obserwator

A ty kto? Plebs?

Cyk
@obserwator

(usunięte przez administratora) daj sobie spokój. I tak wiadomo, że to ty . Boisz się że tym razem cię nie wybiorą i zaliczysz zieloną trawkę.

Cyk
@Ktoś

No właśnie czas już wymienić tego stryjka co tak ciągle miesza.

Kumpel spod budki
@Cyk

No CYK... no to chlup w ten (usunięte przez administratora) dziób

@xxx

Groszkowa do biegu zaangażowała swoją mamamia ,która organizuje spotkania towarzyskie z koleżankami i przekonuje je ,ze tylko Groszkowa jest jedynym i najlepszym kandydatem na radną bo jest ojcem opatrznościowym który uratuje spółkę i zaprowadzi ja ku świetlistej przyszłości, więc wszyscy jak jeden mąż powinni się poświęcić i nawet jak mają inne propozycje to niech głosy przekazują na Groszkową, bo tylko ona może uratować firmę przed katastrofą oczywiście wspólnie z z prezesem bo przecież jest jego damą dworu.

Falstart
@007

niedobrze, znaczy że rozpoczęła przed sygnałem startera, to nie jest zagranie fair play, ale Ci którzy dali się nabrać na mrzonki o jej zasługach czy kwalifikacjach, mogą napisać odwołanie pełnomocnictwa, które może nastąpić w każdym czasie tj. dziś, jutro, a nawet w dniu walnego i co więcej między stronami takie wypowiedzenie jest natychmiast skuteczne. Odwołanie pełnomocnictwa składa się poprzez oświadczenie, które powinno zawierać: miejsce i datę jego sporządzenia, oznaczanie rodzaju pisma: odwołanie pełnomocnictwa, wskazanie pełnomocnika, oznaczenie walnego zgromadzenia, dla którego pełnomocnictwo zostało udzielone oraz własnoręczny podpis mocodawcy. Odwołanie pełnomocnictwa nie wymaga uzasadnienia.

Asf
@Falstart

Ta Groszkowa ma rację i dobrze, że zbiera podpisy a ty 007, falstart jak cię tam zwą poległeś ze swoimi wypocinami o odwołaniu pełnomocnictwa. Akcjonariusze już się przekonali jak działał poprzedni zarząd i niektórzy członkowie rady.

Adela
@Falstart

Dziękujemy byłemu prezesowi za instrukcje :)

Adela
@Asf

Asf, cotygodniowa opinia na gowork poszła. BOND dumny z siebie poszedł wypić drinka. Jabadaba duuuuuu

ktoś
@007

jeżeli zostawicie tak jak jest to do następnego walnego nie będzie co zbierać czyli upadek królestwa

Bolo
@Falstart

W kuklinowie sami geniusze mieszkają. A jacy sprytni! Z rysią chyba jednak nic nie wyjdzie skoro roberto zaliczył małą wpadkę we wrocku.

po prostu człowiek
@Bolo

Kimkolwiek jesteś to zasługujesz na pohańbienie, nie jesteś człowiekiem

Zostawimy, i będziemy za chwile mieli nic nie warte papierki. Balbina z każdym zarządem się kłóci. Od kiedy pamiętam, to każdy jej nie pasował. A poprzedni prezes to przecież tylko dzięki niej został prezesem. Przypomnijcie sobie kto był za nim i go popierał a wszyscy go znaliśmy jaki był. Balbina z ptysiem nowe autko mają za nasze pieniądze a my co mamy? Groszkowa niech sobie zbiera, to samo robi Balbina i już napuszcza ludzi. Czas na zmianę.

Monitoring

Groszkowa z groszkiem codziennie innym autkiem podjeżdża do firmy i niezłą kasę z firmy ciagnie bo jej trojca ciagle podwyzki i premie serwuje a wiekszosc zalogi bez podwyżek zapierdaaala. co ty bredzisz ze poprzedni tylko dzieki jednej osobie zostal wybrany przecież w tej radzie to ich więcej bylo a moze ty liczyc do 5 nie umiesz to idz na korepetycje

kukułka
@Monitoring

Kilkadziesiąt dodatkowej forsy na rok to i lexusa pewnie kupi a może jakieś ferrari, a ludzie porządnego rowera nie mają za co kupić no ale kto bogatemu zabroni luksusu

XYZ
@Adela

100% to nie były prezes tylko przewodnicząca jak zwykle lojalna tylko w stosunku do siebie ha ha.

Werdykt

Członkowie rady mają za zadanie nadzorować spółkę, a nie zachowywać się jak klakierzy, czyli osoby do oklaskiwania miernych widowisk albo osoby zachwalające "zalety" dziwnych działań słówkami i frazesami wyuczonymi na pamięć . Rolą spółki jest prowadzenie działalności gospodarczej i dawanie pracy ludziom zamieszkałym na danym terenie. Aby móc to realizować Spółka powinna się rozwijać a jej właściciele z działalności powinni czerpać godziwe korzyści, a nie tylko zadawalać się tym, co ze stołu spadnie. Rolą członków rady jest wskazywanie kwestii, które można i trzeba poprawić, aby spółka lepiej funkcjonowała i się rozwijała. Każdej nawet najmniejszej krytyki nie należy nazywać kłótnią. Konstruktywna i merytoryczna krytyka jest bardzo ważna i potrzebna. Czas na zmianę, ale tych co są klakierami, a nie tych co mają kręgosłup i którzy pochwalą wtedy gdy jest za co chwalić, ale także nie boją się przedstawiać zastrzeżeń lub nawet skrytykować wtedy, gdy niekorzystne dla firmy działania są podejmowane albo planowane.

Czytelnik
@Asf

Polecam analizę treści zawartych w przesłaniu Pana Cogito" Zbigniewa Herberta "oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz, powtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszych"

Romet
@XYZ

Przynajmniej jest lojalna. Każden powinien cenić lojalność.

Ford
@Romet

Lojalna tylko wobec pieniędzy które ma z rady. My plebs się nie liczymy, tak samo akcjonariusze, byle kasa się zgadzała co miesiąc.

Driver
@Ford

wszyscy członkowie rady biorą kasę za pracę w radzie, a ty się czepiasz tylko jednej osoby?- czyżby to była zasadzka na przewodniczącą? zapamiętaj sobie stare przysłowie... kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada i szl..g go trafia. good luck

MA

Szanowni Państwo, Osobliwa etykieta podpowiada, by głosować tak, jak pozostali. Przekonanie, że radom nadzorczym przystoi jednomyślność, nie jest niczym uzasadnione. Jednomyślność wcale nie jest twórcza, nie jest żadną wartością. W radzie nadzorczej powinny znaleźć wyraz różne interesy i punkty widzenia – dlatego rady są wieloosobowe. Wyłamanie się członka rady z jednomyślności, głosowanie wbrew pozostałym, nawet wniesienie zdania odrębnego – nie jest naruszeniem etykiety, mieści się w pełni w dobrych obyczajach. Dobre praktyki spółek zachęcają członków rady nadzorczej do zgłaszania zdań odrębnych w przypadku uznania, że decyzja rady nadzorczej stoi w sprzeczności z interesem spółki. Obrady na posiedzeniach są protokołowane, a protokół rady jest jak czarna skrzynka w samolocie: sięga się do niego wtedy, gdy doszło do katastrofy. Z poważaniem MA

@Ford

Szanowni Państwo, Przepisy Kodeksu spółek handlowych ( art. 392 ksh) stanowią, że członkowie rady nadzorczej mogą za pełnienie swoich funkcji otrzymywać wynagrodzenie. Członkowie rady nadzorczej zgodnie ze statutem i uchwałą walnego zgromadzenia otrzymują wynagrodzenie w formie stałej miesięcznej kwoty, niezależnie od udziału w posiedzeniach rady. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych wynagrodzenie wypłacane członkowi rady nadzorczej jest zaliczane do kosztów uzyskania przychodu. Oczywiście można pracować społecznie. Jeżeli jesteście Państwo Akcjonariuszami i uważacie , że wszyscy członkowie rady nadzorczej a może i wszyscy członkowie zarządu lub tylko przewodnicząca rady i tylko prezes zarządu powinni/ powinien pracować społecznie to macie takie prawo i możecie/powinniście wówczas napisać pismo formalne do zarządu w tej kwestii, a wtedy zapewne zarząd uszanuje Waszą wolę/ wolę Akcjonariusza/y i wynagrodzenia rady podda pod dyskusję i głosowanie na najbliższym walnym zgromadzeniu. Informacji o zwołaniu WZA na stronie Spółki, w zakładce Akcjonariat jeszcze nie ma, zatem zarząd może zmienić projekt porządku obrad i wprowadzić punkt dotyczący pozbawienia wynagrodzenia przyznanego kilkanaście lat temu radzie nadzorczej. Walne zgromadzenie jako organ najwyższy zadecyduje ostatecznie, ale istotne jest to, że jeżeli nie ma czegoś zapisane w porządku obrad, to nie można zgłaszać projektów uchwał lub propozycji zmian. Rada składa się z 3 do 5 członków wybranych przez walne zgromadzenie. Każdy Akcjonariusz ma prawo zgłosić swoją kandydaturę na członka rady, musi tylko ją uzasadnić i złożyć na piśmie oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie. Liczba kandydatów jest nieograniczona. Zachęcam bardzo gorąco piszących na tym portalu, ale też tych którzy tylko czytają te wpisy do kandydowania i do zgłaszania swoich kandydatur. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i powodzenia w tym trudnym dla nas czasie. MA

Ernest

Kiedy pan Robert wraca do pracy???

Miro
@Ernest

A jest już w mieście?

Wprost
@Ernest

Kimkolwiek jesteś „Bolo” czy ”Ernest” lub „Miro” to ja ci mówię szczucie na innych i hejtowanie jest nieetyczne, obrzydliwe i podłe. zgadzam się z moim przedmówcą z 11 sierpnia br. cytuję „ty nie jesteś człowiekiem , zasługujesz na pohańbienie”, i od siebie jeszcze dodam funta kłaków nie jesteś wart czyli mniej niż zerooo . zmień się na lepsze!

Dixi
@Wprost

Tzn. zgadzasz się sam ze sobą? Trzeba przyznać że koszulkę w wywiadzie roberto miał przednią:)

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Do administratora

Czy tak trudno jest posortować posty według daty wpisu? Będzie to bardziej pomocne niż obecne filtry? Kto korzysta z filtra pomocne, pozytywna?

Honorata

Zainteresowała mnie oferta pracy dla technologa w firmie EWA :) W ofercie jest informacja o pakiecie socjalnym. Napisalibyście mi co wchodzi w jego skład? Czy pakietem medycznym, o którym jest wzmianka, można objąć członków swojej rodziny?

Wiesław KMiecik

Proszę użytkowników tego forum o zaprzestanie stosowania hejtu wobec mnie. Moje IP jest jawne i dostępne na każde żądanie. Wiesław Kmiecik.

Odpowiedź
@Wiesław KMiecik

I vice versa Złota reguła etyczna (zasada wzajemności) „nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie”. myśl Konfucjusza (551-479 p.n.e.).

@Wiesław KMiecik

Uderz w stół a nożyce się odezwą i prawda w oczy kole

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EWA Krotoszyn S.A.?

cichy

wygląda beznadziejnie , każdy każdemu wilkiem, zarząd lansuje swoich nieudaczników którym się wydaje że mają władzę oczywiście pozorną, jeszcze trochę a ich dni będą policzone

Adrian

Czy są przyjęcia do pracy? Jakie zarobki na produkcji?

@Adrian

zarobki kiepskie najniższe w mieście

na straganie
@nikt

na wydziałach w dzień targowy takie słyszy się rozmowy: pani groszkowa rozpowiada, że zarząd da ludziom tyle kasy, że będą bardzo bardzo zadowoleni, a ponieważ nie jest to kiełbasa wyborcza tylko kiełbasa świąteczna która jak wiadomo symbolizuje dostatek materialny, można się domyślać, że pewniakiem nie będzie to tylko sianko z socjalu, a więc już teraz przygotujmy odpowiednio duże koszyki wielkanocne, aby się ta kasa cała w nich na pewno zmieściła

Apsik
@na straganie

A dlaczego od razu nie taczki?

@Apsik

A może lepiej wóz konny

tradycja
@Obserwator

przypuszczalnie i taczka i wóz konny a nawet i ciągnik siodłowy z naczepą też mógłby być, ale święconkę zgodnie z tradycją wkłada się do wiklinowych koszy. Jeżeli jest dobra wola podarować pracownikom i emerytom więcej kasy to można przecież przekazać większe nominały banknotów.

Swiety Mikołaj

A logo na budynku głównym to fajna antenka do ściągania radia Maryja i telewizji trwam

katolik
@Swiety Mikołaj

niektórym osobom antenka ani rydz z Torunia nie są wstanie pomóc

Swiety Mikołaj

Groszkowa już stoi w bloku startowym bo wybory tuz tuż

Mam pytanie. Czy pan dyrektor do spraw produkcji jest na kwarantannie ,bo tak winno być po powrocie z zorganizowanych zagranicznych wczasów czy też jest na pracy zdalnej żeby nie stracić finansowo. Proszę o informację.

Qrna

bardzo dobre pytanie, ale obawiam się że niestety okaże się retoryczne. A w ogóle to tak można sterować tą pracą zdalną?

@Qrna

Peenie jest na kwarantannie oczywiscie za sto procent wynagrodzenia bo przecież jest dyrektorem!!²

@Obcy

Pojechał chlopak w góry odpocząć i poszusowal na stoku bo ma licencję to miał prawo

Ferie
@Nikt

Jeżeli to prawda, że Pracownik ten faktycznie pojechał odpocząć w góry by poszusować na stoku "bo ma licencję i miał prawo", to oczywiście był to Jego świadomy wybór, ale zajmując tak ważne stanowisko w firmie farmaceutycznej winien mieć też świadomość, że swoim wyborem w czasie panującej pandemii i obowiązujących obostrzeń sam siebie wysłał na kwarantannę!!! Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że aktualnie firma prowadzi produkcję pełną parą i wszyscy Pracownicy związani bezpośrednio z produkcją są bardzo potrzebni w firmie oraz to że inni Pracownicy wysłani przez Sanepid na kwarantannę już otrzymali albo wkrótce otrzymają obniżone wynagrodzenie w wysokości 80% a dlaczego- ano dlatego, że Ich ani Zarząd ani Pan Dyrektor nie wysłał na pracę zdalną!!! Niech żyją ferie zimowe bezpieczne i zdrowe, a w firmie niech będzie równe traktowanie wszystkich Pracowników.

Paradoks
@Obcy

Wyselekcjonowani Pracownicy z wybranych działów Spółki transferowani są w czasie kwarantanny na pracę zdalną ( płatną 100 %), a pozostali lądują na kwarantannie za obniżone wynagrodzenie- czy w XXI wieku tylko wybrańcy umieją obsługiwać komputery w domu?

@Ferie

A kogo obchodxi szaty pracownik i tozr.dostanie 80% kieroenik z licencją na szusowanir dostanie 100% i to będzie sprawiedliwe bo robotnik to drigi sort i wzial sobietego koronawirusa na bary..to musi sie z nim, teraz meczyc a komu moze go oddac moze zarz

@Ferie

Dobre panisko ten kierownik sam siebie wysłał na kwarantanne ludzki pan tylko dlaczego drugi sort musi być poszkodowany obniżonym wynagrodzeniem

detektyw
@Paradoks

czy w dalszym ciągu tylko wybrańcy na L4 dostają możliwość pracy zdalnej i stuprocentowej płacy?

Klosterfrau

Witam czy kierownicy mieli jakikolwiek wpływ na wysokość przyznania premii rocznej pozdrawiam.

Pokus
@Klosterfrau

Jakie to ma znaczenie? Czyżby kryteria były niejasne? A co na to związki? Aha zapomniałem, przecież przewodniczący jest za a nawet przeciw i ten przeciw właśnie tutaj pokazuje.

@Pokus

No duże ma znaczenie bo nie którzy (usunięte przez administratora) dostali większą kasę. O jakich kryteriach ty piszesz przecież ich nie ma. A związki to jest fikcja w ogóle nie istnieją i mam je gdzieś.

Pokus
@Klosterfrau

Skąd wiesz ze kryteriów nie ma? Trzeba zapytać zamiast strzępić język po próżnicy. Związki trzeba atakować a nie im odpuszczać!"Jeśli jest jakś niesprawiedliwość

@Pokus

Kryteria pewnie i były ale ustalone wyłącznie przez zarząd, który jako jedyny i nieomylny wie komu i ile . Dworzanie otrzymali najwięcej a plebs musi się zadowolić resztkami z pańskiego stołu. nie atakujcie związków i przewodniczącego , bo z ich zdaniem i tak zarząd się dawno już nie liczy bowiem związki są tylko papierowe.

Pink
@cichy

Akurat przewodnicząca zz i rady nadzorczej w jednej osobie, ma coś do powiedzenia i ma możliwości aby uzyskać informacje od zarządu na temat sposobu przyznawania premii. Jeżeli mówi inaczej to (usunięte przez administratora) pracowników i jest sama umoczona w układ.

@Pink

PINK zrozum, ze została już wyautowana i spuszczona na drzewo przez zarząd , który sobie wybrała, a który ją ignoruje i ukrywa przed nią ważne strategiczne decyzje gospodarcze ,finansowe i pracownicze robiąc to oczywiście celowo aby doprowadzić takim działaniem do jej rezygnacji. Wierzę , że kobieta jest silna nie da się wyrzucić z tego statku ale tez potrzebuje waszej pomocy a wy wszyscy w strachu i na baczność stoicie przed zarządem. Weżcie się więc w kupę i zróbcie porządek z 'trójcą i' rozliczcie ich za 2 lata kiepskich rządów .CZyżby strach was obleciał, wy jesteście akckjonariuszami a oni są najemni na swoich stanowiskach władza jest po waszej stronie, DO roboty !!!!!!!!!!!

@Klosterfrau

I jeszcze się okazuje że kierownicy też mieli możliwość dodania swoich punkcików kto jak mocno trzymał paluszek.

@cichy

W tej firmie dominuje strach przed "trójcą " i ludziska nic nie zrobią a na pewno nie pomogą przewodniczącej, pozostaje tylko walne , które rozliczy ich z kiepskich rządów, oj będzie się działo!!!!!!!!!!!!!!

TONG PO
@obserwator

A kiedy w tej spółce nie dominował strach przed trójcą? Walne już wyraziło swoją opinię w temacie przewodniczącej rady i jej kompetencji. Nie dostała absolutorium. Jakie ludziska mają jej pomóc i w czym? Spólka osiąga bardzo dobre wyniki w tym roku. Odstrzał przewodniczącej najwyraźniej dobrze spółce robi. Nie siej fermentu.

TONG PO
@cichy

Piszesz głupoty. Spółka osiąga dobre wyniki. Zarząd nie ma prawa odmawiać dostępu do danych. W przeciwieństwie do ciebie wierzę że walne odstrzeli przewodniczącą z rady i wybierze radę która będzie kompetentna i poprowadzi spółkę wraz zarządem do sukcesu. Usunięcie tej pani z rady powinno zakończyć pokusy byłych spalonych członków zarządu do powrotu, bo nad tym ustawicznie pracują. Strach nas nie objeciał. Przejrzeliśmy na oczy!

H2O
@cichy

2 lata kiepskich rządów powiadasz? A to ciekawe? Co takiego kiepskiego zauważyłeś? Może jakieś konkrety? zarząd jest rozliczany na kolejnych walnych zyskując coraz więcej głosów przy absolutorium, czego nie można powiedzieć o przewodniczącej, którą tutaj tak bardzo hołubisz i której notowania najwyraźniej spadają. I dobrze bo czas na zmiany również i w radzie nadzorczej, bo dinozaury już kompletnie nic nie wnoszą ...

@TONG PO

Tong po kim ty jesteś, chłopcem z pokolenia fanów kina kopanego czy może babskim bokserem. Skąd u ciebie wiedza że spółka osiąga bardzo dobre wyniki w tym roku, masz kreta w trójcy czy jesteś jednym z nich. jeśli to prawda o wynikach to trzeba się cieszyć i już czekać na dywidendę taką jaką mieliśmy w latach 2015 i 2016 albo i jeszcze lepszą bo lata mijają i wszystko drożeje. Ważne aby to nie był tylko jednorazowy wynik korzystny dla właścicieli, lecz wysoki wynik dodatni utrzymywał się przez wiele wiele lat. Walne wyraziło opinie w temacie całej rady, dwie osoby nie dostały absolutorium a dwie pozostałe w tym roku ledwo się prześlizgnęły, a ty hejtujesz tylko jedną osobę, dlaczego, bo ma inne zdanie, bo masz złe zamiary, czy jednej kobity się boisz. Skąd wiesz na co mają pokusy byli członkowie zarządu i nad czym pracują, tam też masz kreta, pędy fasoli tak wysoko sięgają czy może jesteś " zaprzyjaźniony" z ...Tong po chowasz się za nickiem i to chwilowo ułatwia ci możliwość obrażania innych osób, ale jak już jesteś taki przebiegły w pisaniu komentarzy to poczytaj czym może się skończyć takie działanie.

@TONG PO

Jakie wyniki ! to tajemnica jak jest naprawdę, a kto ma dostęp do danych chyba ty bo jesteś jednym z nich , a walne w tym roku to była ustawka , jedna osoba miała pełnomocnictw bardzo dużo więc ci zainteresowani byli pewni wyniku głosowania i będzie powtórka w przyszłym roku jak akcjonariusze nie przejrzą na oczy. Kompetentna rada i sukces firmy to mrzonki , ma nie być zysku bo po co oddawać emerytom pieniądze przecież oni na to nie zasłużyli !!!!!!!!!!!!!!!ten zarząd odtrąbi sukces a porażka to będzie wina korony. Ludziska przejrzyjcie wreszcie na oczy , nie dajcie się dalej okłamywać

obserwator

Peo, widzę, że z polskiego jesteś też zaledwie mierny, korepetycje online by ci się przydały, bo odmiana czasownika koniugacja ci się zupełnie pomyliła... pisząc o swoich własnych notowaniach powinieneś napisać miałem.......ostał mi się ino....

Logika
@Pink

W Zarządzie ZZ jest jeszcze Pani Zastępca Przewodniczącej i w RN też jest Zastępca Przewodniczącej i to w tej samej OSOBIE, a Wy hejtujecie na maxa tylko jedną osobę - dlaczegoooo?

Odpowiedź
@H2O

jak pytasz to ci odpowiem Zarząd: 1. wybrał nowe logo w konkursie ale zięć pani księgowej zgarnął kasę za drugie miejsce 2. chciał zdegradować Przedsiębiorstwo do poziomu sklepiku i na walnym zaproponował zmianę nazwy firmy na aptekę ( dobrze że roztropni Akcjonariusze udaremnili ten zamysł). 3. wprowadził przestarzały i poddany wielu przeróbkom program komputerowy dedykowany do obsługi sklepu rowerowego a nie dla firmy produkcyjnej itd. itd. ale o tem potem czyli na walnym... P.S. przestań zachowywać się na tym forum niczym smok wawelski terroryzujący ludzi, bo jak głosi znana legenda od tej wody możesz kiedyś pęknąć.

Nowy Rok
@Odpowiedź

A mialo nie byc kumoterstwa i kolesiów a jest kasa dla rodzinki dobrze że firma jeszcze istnieje bo jest co kroić i pewnie tez swojak malowal wejscie do firmy jak ten borsuk stal i malowal te sreberka az sie w oczach ćmi pewnie i koszt byl wysoki bo przecież to ręczna robota

@Odpowiedź

Roztropni akcjonariusze powiadasz? Nikt nawet się nie zorientował oprócz byłego prezesa który się po prostu czepiał aby zaistnieć. Pewnie przed wyborami do rady i który nie takie dile robił jak twój zięć księgowej przy logo spółki za drugie miejsce.

@Logika

może dlatego że tylko przewodnicząca przytula piec koła :)

@obserwator

doucz się bo to że miales/as zloty róg a ostał ci się jeno sznur to prawda

Analityk
@Nowy Rok

na pytanie kto malował, kogo jest on znajomym, dlaczego silver, jaki był koszt, czy były 3 oferty i inne pytania odpowie ci zapewne pani odpowiedzialna za upłynnianie kasy z Ewy, pani wskazana na walnym przez głównego dowódcę, wystarczy tylko zapytać

widelec

Nie wiem co to za brednie z ustawionym walnym? jakieś konkrety? czyżby poprzednie walne nie były ustawiane? Może tym razem zabrakło pani Cz. z pękiem kilkunastu tysięcy głosów ha ha. A może technika ją przerosła? Czyż poprzedni zarząd nie jeździł na wycieczki z socjalnego, aby ustawiać sobie poparcie. Czyżby zarząd i sekretarka nie świeciła do akcjonariuszy odwiedzając ich po domach przez walnymi zabiegając o poparcie dla siebie w zamian za dywidendy, pożyczki, paczki lub inne korzyści? Jaki to program przedstawił poprzedni prezes?. Nie przypominam sobie żadnego konkretnego. Całe szczęście ze nie posiada on dużej liczby głosów a akcjonariusze którzy pozostali przy akcjach najwyraźniej nie zamierzają go wspierać. Jaki z niego zresztą spec skoro tuła się bez roboty. Taki wielki profesjonalista? Nazwa być może nie była fortunna ale do przyjęcia (słowo to ma dwa znaczenia z czego jedno to The art of preparing and dispensing medical drugs. Zamiar przekształcenia anachronicznie i zaściankowo brzmiącego PPH był jak najbardziej na czasie. Oby się to udało lepiej następnym razem i żeby nie kwestionował zmian domorosły anglista co to bez tłumaczki nie mógł się podobno ruszyć za granicę.

@widelec

A wiadomo Ci że ostatnie walne bylo ustawka jednej osoby której rodzinka miala najwiecej akcji znajomych i pociotkow niektórym to się po czasie oczy otwarly i co Ci sie nie podoba w nazwie czyżby apteka byla ciekawsza i na czasie a program nowego prezesa to żenada tylko plucie a żadnych konkretów to byl tylko jego szol

@Obcy

Pierdy, pierdy zawsze to samo. Jak panie Cz czy E przychodziły z pękiem pełnomocnictw to było ok. Jak przychodzi ktoś inny to już nie jest ok. To jest spólka akcyjna i tworzy się różne strategie. Tym razem najwyraźniej głosy są przy nowym zarządzie. Oby były na następnym walnym również. Jak czegoś nie zrozumiałeś z tego co było prezentowane to mogłeś poprosić o powtórkę. Bełkot i brak konkretów był za poprzedniego zarządu. Były też i duże koszty.

@widelec

Ano przyszedl obcy szwagier justy z gotowcem jak glodowac i za kim nawet gdyby ten ktoś opowiadal dyrdymaly a prezentacja wykresikow z.lat minionych to nie byl napewno plan na przyszłość tylko pokozanie siebie jako ojca opatrzności ktory machnie czarodziejska różdżka i bedzie rzeka mleka i miodu

Właścicielka
@Obcy

co ty piszesz jakie szoł, to była gra małego chłopczyka który przed końcem gry trzykrotnie odkrył swoje karty, raz kiedy przedstawił pierwszą zakupoholiczkę dworu, drugi raz kiedy ustawiony przewodniczący walnego zakombinował przegłosowanie najniżej dywidendy a trzeci raz gdy Królchłopczyk siarczyście nakrzyczał na Właścicieli gdy Ci przegłosowali skromną dywidendę. tego "szoł" jak piszesz, z wypiekami na twarzy słuchali tylko ulubieńcy/sprzymierzeńcy dworu i dwór ale też nie cały, bo niby czemu P. B. szybciutko odczytała oryginał dokumentu. Nazwa firmy mi się podoba i innym Właścicielom też.

@Właścicielka

To może nadszedł czas aby chłopczyk zabral wreszcie swoje zabawki z tej piaskownicy i wyniósł się do domciu żeby ślad po nim zaginął

Lajcik
@Obcy

Głupiś, gdyby przewodnicząca nie podburzyła akcjonariuszy to o stanie spółki z momentu przejęcia nowy zarząd złożyłby sprawozdanie wcześniej. Bardzo dobrze że w końcu złożył bo z danych wynika że soółka była słabo zarządzana, bez procedur i z całkowitym brakiem nadzoru. Prawda w oczy kole. Wreszcie ktoś pokazał jaka była rzeczywistość. Nie taka różowa jak ją poprzedni zarząd z radą przedstawiali.

Klituś Bajduś
@Właścicielka

No cóż! Najwyraźniej era twojego dworu się skończyła. Nie ma co ukrywać, że spora część tzw.właścicieli ma tą spółkę w duszy i z chęcią by wyszarpała z PPH ile się da. Pewnie do nich też należysz.

@Lajcik

Spółka nie była zarządzana bez procedur tylko istniejące procedury nie były przestrzegane przez zarząd a to różnica. Procedury zakupów były znane doskonale członkom zarządu jak i członkom rady zatrudnionym w spółce ale z jakiś powodów puszczano zakupy bez kontroli, co przyniosło między innymi taki efekt jak przepłacona prawdopodobnie o 1 milion maszyna. Dobrze się stało że akcjonariusze usłyszeli oficjalnie to o czym prawdopodobnie słyszeli z poczty pantoflowej. Czy wygenerowanie w ciągu roku oszczędności 3 mln złotych nie świadczy jednoznacznie mierności zarówno starego zarządu jak i rady? Dobrze się stało że została dokonana zmiana i mam nadzieję, że tym razem się utrzyma a osoby skompromitowane ostatecznie stracą swoje wpływy po najbliższym walnym.

Logika
@Lajcik

co ty bredzisz, kogo i czego niby przewodnicząca podburzyła, i co wtedy robili pozostali z rady (tak dla przypomnienia rada to 5 osób a nie li tylko 1 przewodnicząca), kiedy, jacy akcjonariusze i czym zabronili zarządowi złożyć sprawozdanie, przecież od chwili powstania spółki co roku sprawozdania były prezentowane na walnym w maju albo czerwcu , a ich opieczętowane kopie są a przynajmniej powinny znajdować się w dokumentacji archiwalnej spółki. kogo ty próbujesz oskarżać poprzedni zarząd, radę, czy jedną osobę. kogo, na kogo ty podżegasz i dlaczego, co dla siebie chcesz ugrać , co twoim zdaniem zarząd i rada przedstawiali w różowych barwach... nietrafioną inwestycję w twoje studia opłacone przez Ewę ... twoja teoria spiskowa jest obłudna i fałszywa zupełnie jak ty sam i z góry skazana na niepowodzenie.

O07
@Logika

A placila spolka za malzenski duet studencki bo ich nie bylo stac nawet na bilecik w jedną stronę a teraz to się zrobili paniska z mgr. Jedna rzadzi w firmie a drugi jej pomaga on-line

Biznessman
@widelec

powiadasz ze procedury nie były przestrzegane przez zarząd a teraz niby co są, pandemia wszędzie a rodzinka bez ujemnego wyniku na covida, bawi się niczym w karnawale w Rio na wakacjach w Ewie za srrebrnymi drzwiami, piszesz zakupy puszczano z jakiś powodów bez kontroli to napisz jeszcze kto je puszczał bo w tym czasie to p. B. wszystkie ważne faktury i przelewy podpisywała, dalej piszesz co przyniosło prawdopodobnie efekt przepłacenia maszyny o 1 milion- to wiesz czy przyniosło czy nie wiesz bo z tym prawdopodobnie to istna paranoja, wiesz że dzwonią ale co i gdzie to ty już nie ogarniasz albo i nie chcesz ogarnąć prawdopodobnie z jakiegoś powodu, skoro już wiesz ile oszczędności wygenerowano znaczy ze musisz być kimś z zarządu albo rodzinki, ale to teraz nieistotne , ważne że 3 mln oszczędności plus niemały zysk ze sprzedaży znaczy że będzie w tym roku extra wysoka dywidenda i to jest dobra wiadomość godna przekazania wszystkim na tym forum!!!!!

@Biznessman

W tych trudnych pandemicznych cza sach wstepuje nadzieja w czlowieka akcjonariusza.ze dostanie godną dywidendę i bedzie sie wreszcie mógł najeść do woli i leki wykupić i (usunięte przez administratora)

@Biznessman

A ja mam złe wieści nie ma być zysku co by obcy akcjonariusze i emeryty nic nie dostali bo przeciez oni nie pracują a kogo to obchodzi ze ta firma to ich dzieło i w niej zostawili zdrowie a nieraz i zycie w tej firmie oni stanowią trzeci sort i wystawia ich sie poza nawias do odstrzelenia taka jest filozofia tego zarzadu

Dixi
@Biznessman

Koleś na walne trzeba chodzić i słuchać a nie głupoty tutaj wypisywać. A przez techniczny dział to faktury nie przechodzą? Czyż nie pracuje tam przewodnicząca organu nadzorczego? Przez kogo jak nie przez nią przechodziły środki trwałe? Czy pani D - członek rady i jej sekretarz i zarazem główny ekonomista też nic nie wiedziała? A co miała niby zrobić pani B jako pracownik spółki skoro to zarząd podpisał umowy.(usunięte przez administratora) Komu ty chcesz sieczkę z głowy robić?

Goniec
@007

Gdyby sprzedali po 50 zeta jak im kiedyś oferowano nie mieliby takich problemów. Posłuchali odezwy starego zarządu co im opowiadał o swojej świetności to teraz mają. Spólka ma dawać pracę przez kolejne lata, ma się rozwijać a nie być demolowana przez wysokie dywidendy. I tak lokaty w akcjach wypadają dużo bardziej korzystnie niż to co oferują banki.

@Goniec

A komu niby mieli sprzedać szemranej spółce w raju podatkowym, gdyby tak się stało to dzisiaj na miejscu spółki rosła by kukurydza albo inne zboże, a lokaty w akcjach to na dzisiąj minus zero

Cenzor
@Dixi

jakim (usunięte przez administratora) trzeba być żeby innych upominać a samemu głupoty nad głupotami wypisywać, w minionych latach pani B nie była zwykłym szeregowym pracownikiem Spółki lecz Kierownikiem Działu Finansowo-Księgowego i jednocześnie z-cą głównego księgowego i nikt inny tylko ona we własnej osobie przez lata zajmowała się środkami trwałymi, insynuacje że pani D była głównym ekonomistą są nieprawdziwe tak samo jak te cygaństwa że przewodnicząca organu nadzorczego przyjmowała środki trwałe, na wybielanie p. B nie pomoże ci już żadna pasta wybielająca więc po prostu daj już sobie z tym spokój

B25
@007

Nie narzekaliby na dywidendę skoro i tak mają spółkę w duszy. Skąd pewnośc że spółka była szemrana. Z opini zarządu, rady? Nie dziwię się bo byłoby na pewno po nich ale czy po spółce to nie wiadomo.

Sztirlitz
@Cenzor

Od kiedy to kierownik działu finansowo-księgowego podejmujec decyzje inwestycyjne w tej spółce? Do kogo ta mowa? Za inwestycje ponosi odpowiedzialność zarząd a za ekonomiczną ich racjonalność ściśle dyr ds ekonomicznych czyli Pani K. Nadzór nad zarządem sprawuje rada nadzorcza, która ma pełną wiedzę o spółce i jeszcze w niej pracuje. Odpowiedzialności tych organów i ich członków nie wygumkujesz. Nowy zarząd słusznie zwrócił uwagę że ostatnie lata spółki były kiepskie i że prawdopodobnie nie były one jednak złe dla niektórych członków.

krootoszyński rynek pracy
@B25

Większość Akcjonariuszy nie ma Spółki w duszy jak ty betonie to kłamliwie opisujesz!!!!! spółka która obiecała Akcjonariuszom Ewy 50 zł za akcje była firmą krzak "biznesmena" z królewskiego miasta Kraka, była firmą której ludzie w grudniu 2015 r. odwiedzili Akcjonariuszy z liścikami i obietnicami a już w styczniu 2016r. sp. krzak zamknęła działalność, bo w rzeczywistości sp. krzak nie posiadała kasy, gdyż jej dwaj właściciele wnieśli do tej osobliwej spółeczki bardzo ale to bardzo znikome fundusze co oczywiście łatwo można sprawdzić, ponadto jeden z tych panów miał już wtedy zaliczony pobyt w odosobnieniu oraz wyrok wydany przez SAD za działania na szkodę spółki samochodowej... a co się stało z innymi spółkami którymi ów "biznesmen" się zajmował, jaka była rola w spółki x w przejmowaniu spółki samochodowej i co najważniejsze co się stało z ich pracownikami??? Dzisiaj w Krotoszynie nie byłoby już Spółki EWA tak samo jak nie ma zakładów produkujących dla kraju i na eksport wędzonkę krotoszyńską, ciemnego koźlaka, cukier, cegłę i wiele innych dobrych lokalnych produktów. W miejscu Ewy nie byłoby pola ze zbożem czy kukurydzą a jedynie zdewastowana i zachwaszczona działka z mniejszymi lub większymi krzakami !!!!

Janusz
@krootoszyński rynek pracy

Tak czytam Wasze ostatnie wpisy i zaczynam się zastanawiać, czy dla pracownika zatrudnionego w firmie EWA Krotoszyn praca ta jest tam stabilna? Czy pracownicy powinni martwić się o swoje posady? Myślę, że dzięki Wam uda mi się uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

@Janusz

Zastanów się czy nie czas ns zmianę pracy w tej firmie psnuje nepotyzm ,kolesiostwo kumoterstwo kto znajomy to ma sie dobrze a rodzinka dostaje zlecenia i kaske

Xyz
@krootoszyński rynek pracy

To już zgrana płyta. Wszyscy którzy są zainteresowani tą spółką to z definicji (usunięte przez administratora) i krętacze. A poprzedni zarząd był święty. Mamy uwierzyć że ktoś chce wydać pieniądze aby spółkę zaorać. 11To chwytało kilka lat temu. A może spółką zacząłby zarządzać kompetentny zarząd? Nawiasem mówiąc ciekawe jakby teraz akcjonariusze się zachowali?

@Xyz

Zaorac aby wyeliminować konkurencję czego nie rozumiesz. Kompetentny zarzad pewnieby się znalazł ale najpierw trzeba zrobić czystke iwymiesc plewy

Ci
@007

Czystka? Plewy? A może konkretnie? Kto w tej spółce teraz jest plewem bo się pogubić można?

@Ci

Zarzad miernoty kierownicy i co po niektórzy z R N a resztę to sobie dospiewaj

Ci
@007

Jeśli ten zarząd jest mierny to jak określisz poprzedni? W RN są nowi i starzy członkowie. Których masz na myśli? Kierownicy sa od wieki wieków ci sami? W tym przypadku zmiana zwłaszcza na produkcji dużo by dała. Techniczny to już porażka. Nawet żadnego inżyniera już nie ma....

Śmiechu warte
@Ci

Kogo ty śmiesz pytać czy w firmie kierownicy są od wieki wieków ci sami? przecież jako Pracownik powinieneś/powinnaś bardzo dobrze znać organizację firmy i wiedzieć kto od lat siedzi na tym samym stołku, a kto dostał nowy stołek, jakie w roku ubiegłym zostały powołane nowe działy i po co. Tyle w temacie.

Riposta
@Xyz

Dobra płyta zawiera wartościowe utwory i jak jest już zgrana, to stan ten autorytatywnie potwierdza jej wysoką i prawdziwą wartość. "wszyscy zainteresowani" a kto niby uczciwie był zainteresowany spółką? bo na pewno nie ten pseudo biznesman z kapitałem, który absolutnie nie był wystarczający na zapłatę za akcje, za "zaoferowaną cenę", no i skąd miałby tym bardziej wziąć jeszcze kasę na rozwój firmy??? Z tego co pamiętam było jeszcze kilka osób przywożonych na walne w lipcu i wrześniu 2017, którzy też mieli puste kieszenie, ale za to liczne powiązania z upadającą konkurencją. Akcjonariusze wtedy byli czujni , trzeźwo myślący i dlatego nie dali się nabić w butelkę. I bardzo dobrze, dzięki Nim Spółka może nadal prowadzić swą działalność.

obcy
@widelec

Lajciku widać , że należysz do tego dworu, pewnie dostajesz co miesiąc nagrody za głoszenie peanów na cześć tego zarządu, zważ, że walne się zbliża i też możesz należeć do tych skompromitowanych którzy ostatecznie stracą wpływy po najbliższym walnym

@widelec

na tym walnym online dedykowani delegaci mieli pęki pełnomocnictw, pewnie taki został rospisany scenariusz, czy w roku 2021 głosy będą przy zarządzie? bardzo to wątpliwe bo zarząd traci wiarygodność i pełnomocnictwa będą pracowały kompletnie dla innych

UFO
@obserwator

Zgadzam się w 100%, pełnomocnictwa będą pracowały tym razem dla kosmitów.

@UFO

Wybory do RN za pasem , pełnomocnictwa muszą pracować nie dla kosmitów ale uczciwych , merytorycznych z doświadczeniem którzy będa działać dla spólki a nie dla tego zarządu i ich kiepskich kierowników

Bardziej zainteresowany
@akcjonariusz zainteresowany

Uczciwych, merytorycznych i z doświadczeniem? Tzn. Kogo masz namyśli? Tego z doświadczeniem w IT? Tych dzięki którym spółka straciła bańkę za zakupie szmelcu?

@Bardziej zainteresowany

(usunięte przez administratora)przecież był najlepszy a wykształcenie dała mu firma!!!!!!!!!! , teraz rządzi za pleców i zdalnie , a ile spółka traci na nowej linii która się nie mieści w gabarytach ? pewnie którąś bańkę ale o tym hejterzy milczą, bo siedzą przy żłobie i biorą ciężką kaskę za nic nierobienie.

jasnowidz
@Logika

bo po pierwsze nie hejtuje się na siebie samego, a po drugie nie hejtuje się na swoich ludzi

Macie związki zawodowe ?

Pstryk
@Michał

Oczywiście z niezatapialnym pancernikiem na czele.

@Pstryk

A gdzie są członkowie związku, dlaczego siedzą cicho, przecież można wszystko zmienić ale cieniasy się boją a ci pseudo kierownicy i zarząd robią co chcą i wymiatają dobrych a zostawiają wierne miernoty Firma się stacza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

C4
@nikt

Jakie wszystko chcesz zmieniać ? W którym kierunku? Określ się bardziej precyzyjnie o co ci chodzi? Rozumiem, że ZZ się pogubiły bo za starego zarządu były jego tubą propagandową ale za ciula nie wiem jaką zmianę masz na myśli?

@C4

Jak nie wiesz to się nie dowiesz jakiś ograniczony intelektualne jestes twoja strata

Marusia

Proszę mi powiedzieć czy kapitan statku powinien pozostać na mostku w każdej sytuacji do końca. Ja uważam że tak. A co robi nasz zarząd ucieka z firmy jako pierwszy na pracę zdalna , zachowując się jak te przysłowiowe szczury które w obliczu zagrożenia uciekają w popłochu. Co to ma być to są odpowiedzialni przywódcy co w obliczu zagrożenia dają dyla. A co z pracownikami którzy są na pierwszej linii,a co z pozostałymi czy to są ludzie gorszego sortu. Drogi zarządzie dajesz piękny przykład . Powodzenia.

Janusz
@Marusia

Jak sama wiesz nie każdy może pracować zdalnie, a wiele firm nie może przerwać produkcji. Czy pracodawca zapewnił pozostałym pracownikom środki odkażające, a także jednorazowe rękawiczki lub maseczki?

Prac_ownik
@Janusz

Tylko ptyś o balbina w tej firmie coś robią. Bez nich niczego byśmy się dowiedzieli !

Pracownica
@Marusia

Czy masz odwagę tak pyskować jak tu na forum? Nie widziałam, żeby zarząd uciekł. Prędzej ty boisz się Korony, niż oni:) Tak dla uzasadnienia: w wojsku pierwsza linie do odstrzału stanowią szeregowi- chcesz czy nie chcesz hierarchia społeczna istnieje, robotnicy zawsze są na najniższym szczeblu tej hierarchii i Marusiu jak sama ładnie napisałaś - jesteś na pierwszej linii.

Marusia
@Pracownica

Zarząd uciekłby gdyby nie takie reakcje jak moje. Już mieli plany tylko im je pokrzyżowałam,zwłaszcza generałowi . Nawiązujesz do wojska to chcę przypomnieć że do odstrzału idą nie tylko szeregowi lecz generałowie są likwidowani i ich adiutanci także. Nieważne na której linii lub szczeblu w hierarchii jesteś i tak nożna pozbyć się ciepłej posadki. A tak notabene atmosferę w firmie kreuje kierownictwo i nikt więcej. Jak jest u nas to zapytaj tych na najniższym szczeblu w hierarchii a nie sztabu dowodzenia zawiązując do nazewnictwa wojskowego. Nasza firma nie jest jednostką wojskową tu się ludzi winno szanować bo bez tych z pierwszej linii sztab dowodzenia musiał by się odstrzelić. Szanowna pracownico trochę refleksji. Zresztą nie zaskakujesz mnie tego rodzaju wpisami z uwagi w jakiej jesteś sytuacji. Pozdrawiam.

@Marusia

Zarząd panicznie boi sie korony zamknal sie n4 spusty pozatykal nawet dzkurki od kluczyaby czasem sie nie przeslizgnai pravownicy kaszla msjs temperaturę inikt z zarzadu sie tym nieinteresuje widocznie chca sxybko pozbyć się chorych w sposób naturalny i pandemia tym naturalnym sposobem opuści firmę a oni odtrabia sukcec zarząd nie czuje się wogole zeiazany z pracownikami przeciez to tylko najemnicyxzi sa a jutro moze ich nie byc bo wymieni sie ich na.mlodszyi zdrowszy model

ASD
@ŚWIĘTY

Głupiś swięty tyle ci powiem....

@Marusia

Korony boją się ptyś i balbina. Pierwsi udawali chorobę, a resztę pracowników zostawili w firmie. Tak się troszczą o nas, że uciekli a od lat tak się dzieje, że wciskają nam że dbają o nas pracowników.

UIO
@Akcjonariusz

Cieszę się, że poziom świadomości akcjonariatu rośnie. Mam nadzieję, że na tej dwójce picerów pozna się więcej akcjonariuszy do najbliższego walnego.

@ASD

Nie obrazaj swietego bo nie przeniesie Ci juz nigdy prezentow to madry gość i pamietliwy

@UIO

To trzeba wszystkim akcjonariuszom powiedzieć prawdę o ptysiu i balbince i to całą prawdę bez sciemy i to przed kolejnym walnym aby wiedzieli jakie chwasty maja u siebie trujące wyrwać je i to jak najszybciej

@SWIETY Mikołaj

Jak to jest życzenie do swietego to masz jak w banku

Czytelnik
@ASD

czy po hucznie żegnanej nauczycielce od języków obcych i tej urlopowanej z przedszkola krasnoludków, zarząd planował przyjąć kolejna nauczycielkę a może psycholożkę. Wpis kandydatki potwierdza typowe objawy zaburzeń ASd opisane w necie,

@Czytelnik

A w tej firmie koniecznie trzeba zatrudnić psychologa i psychiatrę oni z zarzadu bezwzględnie i.natychmiast potrzebuj sprawdzic swoj stan psychiczny

twoja twarz brzmi znajomo
@SWIETY Mikołaj

kim ty jesteś wiele osób zadaje sobie to pytanie, znam odpowiedź więc odpowiem na nie. ty nie jesteś żadnym świętym, ty jesteś jednym z 40 rozbójników, zdradza cię twoja wrodzona chciwość, ty już dawno swą duszę zaprzedałeś diabłu któremu na imię mamona. jak śmiesz nazywać siebie świętym Mikołajem, który cały swój majątek rozdał ubogim. ty nigdy nikomu nic nie dałeś a nawet złotówkę z biurka zabrałeś. jesteś rozbójnikiem znad odry który wraz z rozbójnikami znad wisły pragną Ewy skarbów .

temat zastępczy
@SWIETY Mikołaj

noo śmieję się i kwiczę święty Mikołaju, to niebywały żart z tym świętym, przecież ty jesteś chciwy i pazerny jak mało kto, niby skąd wziąłeś kasę na zakup apartamentu, bo chyba nie z rozdawania pieniążków ubogim. od czego ty teraz chcesz odwrócić wzrok akcjonariuszy od tego żeby nie zauważyli co ty robisz za plecami słupa

Nowy Rok

Święta się skonczyly a ty jeszcze przy koledach nie zapedzaj sie bo niedlugo wielkanoc i inne pieśni się bedzie spiewalo a potem walne i to bedzie jak na festiwalu duzo wykonawcow i spiewu

Pastorałka
@Nowy Rok

oj maluśki, maluśki święta się skończyły, ale kolędy śpiewa się aż do 2 lutego, jeżeli chodzi zaś o Wielkanoc to ty się nie zapędzaj i absolutnie nie licz na zmartwychwstanie, bo tego nie jesteś godzien, bardziej przypominasz łotra ukrzyżowanego po lewej stronie zwanego Gestasem, którego spotkało wszystko co najgorsze, łącznie ze wzgardą a jeżeli już przywołuje się go przy Wielkiej Nocy, to tylko po to, aby unaocznić wiernym, jak kończą zatwardziali i pyszni grzesznicy!!!. jeśli natomiast chodzi o walne to uwierz mi już nie mogę się doczekać tego festiwalu wykonawców i tekstów poszczególnych utworów... a tobie mogę tylko powiedzieć, że niestety nie znasz ani wszystkich wykonawców ani tym bardziej ich tekstów

Kandydatka na pracownika

Dzień dobry. Chciałbym się spytać co się działo dziś w firmie Ewa bo chciałem złożyć papiery do pracy, a ani kadry, ani nikt nie był dostępny? Ogólnie jakieś duże zamieszanie zauważyłam pod zakładem?

@Kandydatka na pracownika

Wpadl koronawirus i pozamiatal

Czy pracownicy EWA Krotoszyn S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

A co to ankieta??

Uczestnik

Bardzo chętnie....ale kiedyś to były integracje! brakuje mi tych dawnych wyjazdów z socjalu i wspólnych przygotowań na kolejne walne. Wszystko było takie jasne wtedy.

@Uczestnik

A może ktoś wie co z walnym 2020 r?, będzie listonosz i koperty do wrzutki, czy może zarząd ma jakiś inny pomysł ?

XYZ
@akcjonariusz zainteresowany

Brak informacji dotyczącej organizacji walnego porażający. Spółka już od dawna mogła stworzyć dedykowane narzędzie do porozumiewania się z akcjonariuszami w Internecie nawet z wykorzystaniem podpisu elektronicznego.(usunięte przez administratora)

pstryk
@akcjonariusz zainteresowany

to pytanie do zarządu a nie na tym forum.

@pstryk

To może czas aby zarząd odpowiedział właśnie na tym forum, albo wysłał pisma bo przecież nikt i nic nie zwolnił go od zwołania w przyszłości WZA , po odblokowaniu części restrykcji pandemicznych

Prorok
@akcjonariusz zainteresowany

To forum nie jest do komunikacji z akcjonariuszami ale strona internetowa mogłaby być. Skoro rodzice w przedszkolach mają dostęp do pewnych informacji dot. ich dzieci po zalogowaniu, to tak samo mogłaby funkcjonować strona spółki. Opracowywanie nowych regulaminów to kompetencja zarządu.

I owszem integruja sie w biurach od 7.00 do 15.oo a potem juz się nie znają

Klosterfrau

Dlaczego w firmie są załatwiane stanowiska po znajomości ?

Pinokio
@Klosterfrau

A w jaki inny sposób mają być załatwiane?

obcy
@Pinokio

Na pewno nie po znajomości ani po uważaniu tylko liczyć się powinna wiedza, doświadczenie , kreatywność , łatwość nawiązywania kontaktów itd

@Klosterfrau

Bo tam pracuja ludzie którzy mają duże rodziny i trzeba dac im papu

Maziu

Lupa! Fakt, masz rację czas na zmiany. Należy zmienić skład Rady Nadzorczej a w szczególności Panią przewodniczącą. Za brak kompetencji, za jątrzenie, za bzdury które wypisuje i wygaduje tu i ówdzie.

@Maziu

Maziu . Gdyby cię to tak nie bolało że panie z RN bronią dobra firmy a nie kasty w której zapewne jestes to siedzial byś cicho. Brawo panie a zwłaszcza Pani przewodnicząca nie pozwólcie takiemu jak Maziu rozwalić tej firmy. Kto i jakie ma kompetencje to już się przekonaliśmy i widzimy na każdym kroku.

cichy

To jest prawda , że będzie pracował online, oczywiście za kasę i z akceptacją RN i to nie przewodniczącej ale pozostałych członków tego organu , jaka firma taki szef.

@Ewa

Proszę o wsparcie dla Pani Przewodniczącej aby wreszcie zrobiła porządek z tymi nieudacznikami z zarządu. Pani przewodnicząca do dzieła, ludzie czekają na Pani zdecydowany ruch

Abc
@cichy

Pani przewodnicząca to największa zakała tej firmy. Dlaczego mielibyśmy ją popierać? Chyba za jej rodzinną aktywność na gowork skierowaną przeciwko kolejnemu zarządowi.

Klient
@cichy

Ta wasza przewodnicząca to jakiś geniusz. Powinna zostać prezesem.

@Klient

Geniuszem to może nie jest ale na robocie się zna , doświadczenie ma ,zatem kandydatem na prezesa jest dobrym i należy się zastanowić czy nie powinna objąć tego steru i poprowadzić ten statek bezpiecznie ,ale przedtem wyrzucić za burtę wszystkie śmieci.

Klm
@cichy

Cichy siedź tam w swojej kanciapie i zmień towar który palisz lub pijesz. Skoro jest takim dobrym kandydatem to dlaczego nie kandyduje?

@Klm

Bo przygotowuje się do unicestwienia i eliminacji tych niewygodnych a musi to zrobić z klasą a nie po chamsku

@cichy

A zegar tyka tik tak i za chwilę nadejdzie czas kiedy przewodniczący powie "sprawdzam"

MNL
@obserwator

Że niby komu przewodnicząca ma powiedzieć sprawdzam? Co niby takiego miałaby sprawdzać? Przez lata udowodniła, że nie wie co się w spółce dzieje. Doznała oświecenia?

pstro
@cichy

przewodnicząca szykuje się do unicestwienia i eliminacji tych niewygodnych ???? co ty bredzisz? jeżeli jakieś unicestwienie się jej uda to będzie to prędzej unicestwienie tej firmy, bo cały czas wkłada kij w szprychy

@MNL

²przewodniczący to najważniejsza figura zswsza moze sprawdzac takie jej prawo i doskonale wie co współce sie dzieje a lista będzie długa przewinień jest sporo to i karmusi być surowa i ty sie doczekaz sądu iwyroku bo nspewno nie jestes bez winy

SWIETY MIKOLAJ

Życzę wam sukcesów stancie odwaznie prxed ⁷ przpracownikami i opowiedzc całą prawde bex ścierny jesteście im to winni szanowny zarzadze tylko.szczera prawda was uratuje a wy uparcie iich oklamujeci im się ta prawda po prostu należy jakie są wyniki wstępne zs rok 2020 czy wszystko jest przez was zrzucene na koronawirus.wy z zalamanymi rękami siedzicie za zamkniętymi drzwiami odizolowani calkowicie od pracownikow bo strach was paraliżuje nawet nie oontrolujecie stanu zdrowia przychodzących co rano pracownikow bo pewnie nie macie skafandrow kosmicznych ktore pozwoliłyby zbliżyć sie do ludzi a uważacie że maska to za mała ochrona dls was a to przecież wtej firmie jesteście bogami reszta to plebs i się nie liczy jak jeden czy dwoch odejdzie to na ich miejsa przyjda zdrowi i będzie sie kręciło a opinie na mieście macie fatalną najgorsza ze wszystkich firm i juz dobrej nie odzyskacie bo wasz czs sie konczy odejdziecie w wielkiej nieslawie

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.