Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

XD

Zaprawdę powiadam Wam pracownice i pracownicy koniec jest już bliski...

@anonymous, rozumiem pojęcie słowa mobbing, jednak chciałam, aby podać konkretne przykłady, które miały miejsce w firmie EWA S.A., aby potwierdzić, że rzeczywiście ma to miejsce. Każda taka opinia powinna zostać odpowiednio uargumentowana. @Evitka, proszę, abyś w ten sposób nie wypowiadał się w stosunku do mojej osoby. Zajmijmy się tematem głównym, czyli opiniami o pracy w firmie EWA S.A.

Obserwator
@Monika

Niech Pan Bóg strzeże nas od takich doradców jak Pani Monika, która jako doradca nie powinna wsadzać swojego pióra (nosa) w ten dyskurs. Proszę czytać ze zrozumieniem poniższe opinie tych wszystkich, którym chciało się cokolwiek napisać, wyrażając swoją opinię i obawy na temat Tej firmy. A swoje przemyślenia i uwagi pozostawić własnej osobie.

@Obserwator

Amen!

@Krycha, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie EWA. Czy firma, którą opisujesz była Twoją pierwszą i jedyną firmą w której pracowałaś? Jesteś związana z tym miejscem pracy od zawsze? Czy możesz napisać, jak pracodawca wynagradzał Twoje zaangażowanie w pracę? Z biegiem lat otrzymywałaś satysfakcjonujące podwyżki, czy raczej był stosowany inny system motywacji? Chciałabym, abyś sprecyzowała zdanie "metoda zarządzania jest prawie taka sama, jak mobbing", co przez to rozumiesz? Jest to poważne oskarżenie, dlatego uzasadnij, co chciałaś konkretnie tym przekazać.

@Monika

(usunięte przez administratora)Czego nie możesz zrozumieć ? słowa mobbing, zajrzyj do Wikipedii to zrozumiesz sens tego co napisałam. Oskarżenie !? Hm.. ludzie kierujący tą firmą nie boją się żadnych oskarżeń są silni, zwarci i statystycznie starzy(usunięte przez administratora)Wszystko na temat . Pozdrawiam serdecznie, udanych porad dla chcących zatrudnić się w E..a S.A

KRYCHA
@anonymous

A..to byłam Ja (usunięte przez administratora);}

@RR53, nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą EWA, a tym bardziej nie jestem zatrudniona w tym miejscu pracy. Pomagam osobom, które rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy, zadając pytania, które poruszają ważne aspekty pracy dla osób interesujących się tą firmą. @taki sobie, w ostatnim czasie miały miejsce jakieś wydarzenia, które mogą być kluczowymi zmianami związanymi z pracą w firmie EWA?

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
taki sobie

zarząd znalazł durnych akcjonariuszy, którzy wybrali jeszcze bardziej durną radę, która pozwala zarządowi na robienie w konia durnych akcjonariuszy na ich koszt.

Janusz

I znowu emerytki z zarządu dają wolną rękę na wycieczkę do Singspuru.... Interesów nie umieją robić w Polsce a latają sobie za nasze wypracowane pieniążki po świecie.....basta!!! Dość tego!!!!!! Co robi rada nadzorcza?!!! Jedna pani tylko z niej umie krzyczeć ale żeby rozliczyć zarząd to już nie....no ale przeciw dodatkowa pensyjka w miesiącu wpada..!

@Janusz

B :/ U

@Janusz, co konkretnie przedstawiasz swoim komentarzem w wątku opinii o pracy w firmie EWA? Kto dokładnie dostał "wolną rękę" na wycieczkę, którą opisujesz? Możesz jaśniej napisać, co takiego wydarzyło się w strukturach firmy w ostatnim czasie?

RR53
@Monika

Hello Monika, robisz w tej firmie za PR czy jesteś jedną z osób z zarządu tej wątpliwej reputacji firmy. Z tej dyskusji co najwyżej można wywnioskować, że macie w firmie niezdrową atmosferę można wręcz napisać, że toksyczną. Służbowo-prywatne wyjazdy, jakieś spec-limity, głowa od tego boli aż strach pomyśleć o czym się tu nie pisze... Macie taki styl czy wypracowaną strategię działania. Wszyscy patrzą na siebie spode łba nikt nie pisze do końca prawdy o tej firmie. Co jest właściwie jest u WAS grane? Na posty odpowiada "jakaś" delegowana osoba a zarządu pilnuje sfrustrowana PRZEWODNICZĄCA.

@Krotoszyńska baba, czy możesz opisać, jaka sytuacja wydarzyła się w firmie EWA S.A. w związku z samochodem służbowym, który opisujesz w swoim komentarzu? Napisz, co takiego wydarzyło się, gdyż z Twojego komentarza trudno zrozumieć, co chciałaś przekazać.

Krotoszyńska baba

No jak się to okaże prawdą z tym samochodem służbowym dla jednej panci z krotoszyna nawiasem mówiąc zwykłej specjalistki co to podobno biurko ma zawsze puste to będzie szczyt...Na podwyżki dla nas kobiet z produkcji nie miały panie emerytki z zatządu...!! No i ten prezes z milicza....parodia....

Wiesz jak wyglądają zarobki w EWA S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Krycha

Firma, jak firma bywają gorsze ja za chwile idę na emeryturę wiec chciałabym wam nie polecić pomysłu zatrudnienia się w Ewie. Dlaczego? Dlatego, ze będą tu przyjmować wszystkich jak leci. Dlatego ze w firmie ,nie ma nikogo kto by miał jakąś wizje rozwoju. Dlatego, ze jak nie będziesz cicho i to zwolnią cie jak byłego dyrektora i wielu wielu innych . Dlatego, ze ludzie poznając jak tu się ocenia prace to po jednym miesiącu a najwyżej po kilku latach odchodzą nic nie zyskując jedynie tracąc nerwy.Dlatego ze metoda zarządzania jest prawie taka sama jak mobbing. Dlatego, ze nie skorzystasz z darmowych przelotów do Dubaju lub Pekinu w towarzystwie osobistej tłumaczki. Dlatego, ze nie dostaniesz samochodu służbowego bez limitu kilometrówki. Dlatego, ze nie będziesz miał parasola ochronnego jeśli nie jesteś zona, mężem lub kuzynem człowieka z odpowiedniego resortu. Ale jeśli masz mocne nerwy i chcesz się zaprawić w walce o kawałek chleba, to zatrudnij się w Ewie. Ja widzę te firmie na równi pochylej, jej lata świetności dawno odpłynęły, teraz to zaczyna wyglądać jak (usunięte przez administratora) które możne niektórych pogrążyć

@Krycha

100 % PRAWDY!!!!!!!!

Evitka

Przestańcie narzekać i zmieńcie prace jak Wam tak mnóstwo rzeczy przeszkadza. Jak można tak gnuśnieć!!

Tofik1
@Evitka

Evitka dzięki za radę. Bardzo pomocna.Ludzie z tej firmy zwalniają się masowo.Pozdrawiam.

@Tofik1

Czego i Tobie zycze jesli tam pracujesz????

Tofik1
@Evitka

Jeśli wszyscy pracownicy tej firmy odnoszą się tak do siebie i składają tego typu życzenia to pozdrawiam serdecznie.

PanCiekawskiAle_nie_Prezes
@Evitka

EVITAka jesteś przykładem nie jawnego lizusostwa. Co takiego robisz w tej firmie, że masz czas skrobać na forach w czasie pracy, a może pracujesz na nocnej zmianie?

Kulka

Z tego co mowia na pieniadze nie ma co liczyc. A skoro jest jeszcze temat rady na tapecie to pewnie zrobia cos z zaskoczenia zeby sie z zewnatrz nie polapali. Stawiam na kwiecien. Pewnie w terminie planowanego postoju.

Lizak_0
@Kulka

"Kulka" o jakich pieniądzach piszesz? Przecież Pupilek starego prezia i żelaznej księgowej rozwalił kasę jak obiecał po walnym a rade tak i tak wybiorą taka jak będą chcieli. Ustawia wszystko z emerytami i fotografem.

Kulka
@Lizak_0

Lizak jeśli byłeś na wszystkich walnych w ubiegłym roku to powinieneś wiedzieć o jakich pieniądzach pisze. Przecież w maju i lipcu były deklaracje zarządu i rady o tym ze będzie 1,5 mln zysku. Inwestycje zarządu w cukierki miały się zwrócić w ciągu 4 lat jak to wyliczał prezes. Jeśli jest tak ze będzie jakaś górka to tylko dlatego że strata musi być przypisywana tylko jednemu prezesowi i ma się z nim kojarzyć. Co ciekawe we wrześniu zarzad i rada nie byli juz tacy rozmowni wiec pewnie musiała być już taka strata ze nie mogli już łgać. Swoja drogą ustawiać sobie mogą z emerytami i fotografem wszystko tylko co im z tego przyjdzie jak za chwile i tak nie będzie pieniędzy na pożyczki i paczki na święta.....

Ciekawy
@Kulka

Skąd pewność że fotograf dla siebie te akcje skupuje? Zobaczymy może niebawem na miejscu sklepu powstanie duże atelier.

Jaro_30

Podobno jest rekrutacja na kierownika zaopatrzenia. Ciekaw jestem jakie są stawki w Krotoszynie. Za ile można wynająć jakieś mieszkanie?

U-33
@Jaro_30

To ciekawe bo na to miejsce szykują chyba krewniaczke księgowej... tylko trochę chora jest. A może strach ja odleciał.

@U-33

Szczerze mówiąc mam to gdzieś. Ważne ile płacą i jakie perspektywy. Przeprowadzka do Kro raczej i tak nie wchodzi w rachubę bo to zasłanie.

U-33
@Jaro_30

To dostaniesz 6000 brutto bez samochodu. Może wywalczysz jakiś dodatek na paliwo jak będziesz pilnował interesu....co do perspektyw to te będą zależeć od tego na kogo postawisz. Młodość czy doświadczenie ha ha

Listonosz
@Jaro_30

Nieważne czy postawisz na młodość czy doświadczenie najważniejsze aby interes poczty polskiej kwitł.

@Listonosz

Czy z tą pocztą to jakaś ściema?

Obserwator

Wyniki coraz gorsze. Zarzad wyraznie nie ma pomyslu na spolke. Rada od 20 lat taka sama wiec nie ma co oczekiwac cudow. Najwieksza slaboscia tej spolki to 200 wspolwlascicieli z ktorych blisko polowa to emeryci.

byłam_tu_pracownikiem

Nie polecam, jeśli nie jesteś synem/córką "kogoś" z kliki (zarządu) to szkoda Twoich umiejętności i wykształcenia dla tej firmy. Panuje tu system donosicielsko-kolesiowski. Procedury i regulaminy to fikcja. Zarobki beznadziejne, dobre tylko dla wybranych. Spółka pracownicza a rozrzutność Zarządu jak za czasów 'pezetpeeru'

Kazik
@byłam_tu_pracownikiem

Pracowałam tu, jest beznadziejnie we wszystkim. Na papierze wszystko pięknie i kolorowo... w rzeczywistości to nepotyzm i kolesiostwo podsycane przez twór zwany zarządem. Akcjonariat sterowany, rada nadzorcza to pozostałość po peerelowskiej spółdzielni, poziom zarządzania żenujący. Nie polecam, chyba ze jesteś desperatem

Krzysztof_25
@Kazik

Ty "Kazik" musisz się zdecydować czy jesteś kobitka czy facet. Według mnie fajna firma tyle ze zarobki jak na Krotoszyn to za male. Jak Mahle uruchomi linie filtrów to wtedy będą się prosić o pracowników. Jak masz dojście do 'góry' to robotę masz jak w banku teraz wszędzie pełno znajomych. Rok się popracuje i można w CV wpisać ze byleś operatorem lini

AlCapone
@Krzysztof_25

Operatorem jakiej linii? zawijarki na dwuskręt? a może lizaków kulka made in china? jeżeli w tej firmie jest więcej takich cwaniaków jak ty to faktycznie słabo wygląda jej przyszłość. Zresztą po co ma wyglądać lepiej skoro szefostwo jedną nogą na emeryturce. Pozostaje jeszcze opchnąć sklep, kamienicę i działeczkę za płotem i można odpoczywać…..

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie EWA S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.