La Cantina

Katowice

Opinie o La Cantina

piwoszka
użytkownik zarejestrowany

no nie ma się co dziwić, w temacie importu wina to mocny gracz, zobacz chociażby na ich stronie info dokładne na które wina mają wyłączność w Polsce - a teraz wiadomo że wina się się lepiej sprzedają niż wódka

BOG2

"Bog" potwierdzam La Cantina Katowice to zły kontrahent. Tak jak mówisz, na początku jest pięknie i sympatycznie, a finalnie nawet telefonu nie odbiorą, nie wspominając o uregulowaniu faktury.

ehIoch

Ja na pieniadze nie narzekalam.Dniowka zawsze byla wyplacana.Szkoda tylko ze o zatrudnieniu mozna zapomniec.Jest tam juz klika,ktora sie zna.Razem imprezuja itp...a o zatrudnieniu nie decyduje menager czy szef a osoba z ktora pracujesz.Ponad to wymagaja by osoba bez doswiadczenia odrazu wszystko wiedziala....

Sky

Ja nie miałam nigdy problemu z nimi, pracuję już tu trochę. Zawsze można było liczyć na zaliczkę. Zwolniono kilka osób - pewnie jakiś frustrat

bog

proszę uważać na zlecane prace przez tą restauracje kombinują przy wypłatach za usługi najpierw wszystko ładnie a potem problem z płatnością podpisujesz umowę i wykonujesz prace zlecone na słowne uzgodnienia i masz problem proponuje najdrobniejszą rzecz wykonywaną dla nich mieć na piśmie

BOG2
@bog 28.04.2012, 16:08

Zostaw opinię o La Cantina - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Cantina