Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Daniel

Panie Krzysztofie proszę o złożenie cv na węże tam jet lepiej niż na rynnach

gość

Długo letni pracownicy odchodzą

pakowacz

A skąd pracownik może wiedzieć co oferują, jakie warunki są w biurze. Idź na rozmowę i się dowiesz. Skoro tu nie masz odpowiedzi to nikt z biura tego nie czyta i Ci nie odpowie.

Larson
@pakowacz

Witam proszę mi powiedzieć gdzie iść na wtrysk rynny czy wąż .Pozdrawiam

Krzysiek

Witam.Panie Darku to można złożyć cv na węże na wtryskarki czy na rynny . Pozdrawiam

Ireneusz

Jest jakaś oferta na węże ?

SKyby
@Ireneusz

Ireneusz jest oczywiście napisać podanie i na rozmowę

JANUSZ

JEST PRACA W FIRMIE OPRÓCZ KONSTRUKTORA BHP

grzegorz
@JANUSZ

Witam, pytanie o tą pracę dla BHPowca jest aktualne? W jakim mieście jest ta oferta. pochodzę z okolic krosna.

Kamil

Max: chcesz się zatrudnić w firmie a nie wiesz nic o jej profilu ? Odpuść sobie.

Popey

MAM PYTANIE CZY SĄ PRZYJĘCIA FIRMIE NA WĘŻE ?

olek

jest praca ?

Gal
@olek

Praca jest, zapraszamy

JAREK
@Gal

a gdzie najlepiej na wtryskach czy na wężach

GABI
@JAREK

NAJLEPIEJ JEST NA WĘŻYKACH

trols

JEST WSZYSTKO W CELFASCIE

Moli

Wypłata na czas zarobki przeciętne, jak na możliwości rynku pracy w STW. Polecam aby nabrać doświadczenia, ale sąsiedzi oferują więcej tylko warunki gorsze. Coś za coś.

obibok

Wypłata zawsze do dziesiątego dnia , następnego Miesiąca.Zarobki takie same jak u sąsiadów. Więcej czy mniej , to zależy tylko od zajmowanego Stanowiska. Człowiek sprytny i umiejący zorganizować sobie odpowiednio stanowisko pracy, na pewno się nie przepracuje-ale też nie poleży.

kristofer

praca jak każda inna ale jest przynajmniej na co popatrzeć panienki chodzą skąpo ubrane w obcisłych ubrankach a dekolty mają takie aż im pępek widać,pozdro dla wszystkich sikorek

pedant

ukraina wszedzie grasuje po zakladach

pedant

Musimy zająć się zarówno na poziomie indywidualnym, jak i grupowym zagadnieniami natury moralnej i etycznej dotyczącymi przełomowych badań w dziedzinie sztucznej inteligencji i biotechnologii, których efektem będzie znaczne wydłużenie życia, projektowanie genetyczne dzieci, a także zmiany dokonywane w ludzkiej pamięci. Ooooo to ja już odjeżdżam. Dziękuję za taki świat. Czy jest jakieś wolne miejsce w rakiecie na inną galaktykę? Oczywiście bez paliwa na powrót.

krewetka

Problem polega na tym, że nowe technologie powodują jak na razie ogłupianie społeczeństwa i rozwój egoistycznego myślenia. Autor artykułu mówi o kulturze i maksymalizacji zysku to się nie da pogodzić. Wybór nie należy już do nas ale do cwaniaków biznesmenów. Oni już przehandlowali nasza przyszłość.

ZWISEK

tak kiedy bedzie bo juz nie moge

BEZMIAN

Czy się stoi, czy się leży – jakaś forsa się należy

swd

Ludzie pracuja na produkcji kanapki zjeśc nie mogą a hulajgoniści pizgaja tam i z powrotem z workiem pomysłów na uprzykrzeniu pracownikowi pracy firma porazka pod wzgledem socjalu oraz zarobków/wymagań.Zbliża się nowy rok wiec proszę uważnie obserwować szarych pracowników zapowiadają się niemiłe zmiany w zarządzaniu

Lysy

Każdemu pracującemu między godz. 22.00 a 7.00 należy się dopłata do pensji w wysokości 20 proc. stawki godzinowej.

Kamil

No no!:) 800 zł na święta! niespełna dwa miesiące tu pracuje a taki socjal! Już mi sie podoba!:D a te remonty to jak wygladają? mam iść i nie wiem na co mam być przygotowany:(

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.