Opinie o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Spojrzenie z zewnątrz

Zawsze były, są i będą co najmniej dwie różne opinie na każdy temat. Komu więc zawierzyć ? Zawsze temu, co osiąga sukces. I właśnie za nim podążyć, ponieważ podążanie za nieudacznikiem jeszcze nikogo zbyt daleko nie zaprowadziło.

Kate

Problemy w pracy i po pracy mają tylko te osoby, które pobrały zaliczki i teraz próbują się migać, zawiedzeni tym, że PIF jakoś nie chce dać im się oszukać. I nieustannie psioczą z tego powodu, nie potrafiąc dostrzec przyczyn tego stanu rzeczy. Natomiast osoby, które normalnie i rzetelnie pracują, zarabiają tu kilkukrotną średnią krajową. Ot i cała prawda.

Zaprzyjaźniony Ubezpieczyciel

Zaleta PIF to fantastyczny, jasny i prosty do zrozumienia sposób prezentacji programów finansowych, polecamy!

PS

Wielka pasja, czasem jeszcze walka z ciemnogrodem, ale zawsze edukacja i oświata w tematyce finansowej.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
alfa & omega

Kuźnia ambicji, konsekwencji i sukcesu. Nie dla wiecznie narzekających i wichrzycieli. Wszystko.

panienka z okienka

Trudno jest dzisiaj osobie ambitnej znaleźć w tym kraju kreatywną pracę, w której można w pełni realizować siebie i swoje życiowe plany. Ja tutaj taką znalazłam. Dziękuję!

X

Firma OK. Nie moja, ale mam tam kilku kolesi.

doświadczony współpracownik

Chcę polecić PIF jako solidną, ale jednocześnie wymagającą firmę, z dobrą opinią wśród renomowanych instytucji finansowych, w której się przyjemnie pracuje i w której zawsze można liczyć na miłą pomoc kolegów z każdej strony. Nie ma tu w stosunku do zwykłych współpracowników tzw. \"planu sprzedaży\", który powoduje tylko ich stres. Oferta produktowa jest znacznie szersza i zdecydowanie lepsza, niż gdziekolwiek indziej. Sympatyczni szkoleniowcy, życzliwa administracja. Wypłaty są ponadprzeciętnie wysokie i zawsze punktualne. Pozdrawiam!

także klient

PIF po 2 latach płaci za mnie składkę ubezpieczeniową, czego nie zrobi żadna ubezpieczalnia. A składki PIF niczym się różnią od składek ubezpieczalni, sprawdziłem. Dobre, prawda?

klient

Założyłem sobie przez PIF polisę emerytalną. Z gwarantowaną, dożywotnią, comiesięczną emeryturą prywatną. W jednym z największych w Europie zakładów ubezpieczeń. Rozwiązanie z najwyższej półki, nigdzie więcej czegoś tak ciekawego nie spotkałem. Mówcie, co chcecie - mi się podoba!

SDF

Krótko: pozyskujemy stale coraz więcej klientów, coraz więcej współpracowników, coraz więcej partnerów biznesowych. Rozwój jest super! To są bezdyskusyjne, poparte liczbami fakty. Cieszę się, że również mam w tym swoją skromną cegiełkę!

szef

Prowadzę w PIF grupę doradców finansowych. Z racji swojej funkcji bardzo interesuję się danymi liczbowymi Instytutu. W tym roku, przez wszystkie dotychczasowe miesiące, notujemy nieustanny wzrost obrotów z miesiąca na miesiąc. Każdy miesiąc to nowy rekord! Wiem, że konkurencja bardzo się z tego powodu piekli, gdyż sama pozostaje daleko w tyle i czasami głupkowato wypowiada się na nasz temat. Wybaczmy im, to z ich niemocy i z nerwów.

Winnetou

Znam kilkadziesiąt osób, które są lub byli związani z PIF. Każdy, kto jest solidny, jest zadowolony ze współpracy z tą firmą. Narzeka i rozpowszechnia fałszywe pomówienia, nie potrafiąc ich uzasadnić choćby jednym logicznym słowem, tylko kilku. Należą oni zawsze do jednej z dwóch grup: a) kombinatorzy b) lenie A zatem proszę w przyszłości wszystkich potrafiących w swoim życiu tylko wylewać żółć, o wyraźną deklarację, z której są grupy, z a) czy z b)? Howg!

Klientka

Lubię tą firmę. Wreszcie, pierwszy raz, ktoś mi rzeczowo i przystępnie wytłumaczył i narysował, o co chodzi ubezpieczeniach i finansach. Dziękuję!

WP

Na Wyspach Zielonego Przylądka było jak w bajce! 5 gwiazdek i all inclusive! A już we wrześniu następna wyprawa firmowa! Lecę na pewno!

woman

I jeszcze informacja dla wszystkich narzekających malkontentów: PIF wprowadził od niedawna bezzwrotne stypendia fundowane w wysokości 2.500 zł miesięcznie, dla osób w fazie nauki, zaś dla współpracowników z minimum 6-miesięcznym stażem zawodowym finansuje 80% ceny zakupu nowego (prosto z salonu) samochodu. To jest firma!

woman

Od kliku lat w PIF. Nadal jestem pełna podziwu dla zaangażowanej opieki nad nowymi współpracownikami. Wcześniej pracowałam w pewnym towarzystwie, gdzie były tylko szkolenia teoretyczne polegające na wykuwaniu na pamięć ogólnych warunków ubezpieczenia. A tutaj jest przewaga żywej praktyki nad martwą teorią. Szczególnie w ostatnim czasie widać wyraźny wzrost poziomu edukacji. Oby tak dalej!

MEN

A co powiecie o innowacyjności, o nowatorstwie firmy, o wyjściu poza skostniałe, przestarzałe ramy tradycyjnej oferty finansowej ? O takich programach, jak ochrona prawna lub inwestowanie w czyste złoto ? To bardzo poszerzone horyzonty działania, dla pracowników i dla klientów.

A mi podoba się bogata różnorodność oferty PIF, tego nie ma żadna firma ubezpieczeniowa! Dla każdego coś miłego i cenowo przystępnego.

Beata

Zgadzam się z Jolą. Jestem od ponad roku w PIF. Zachwyciły mnie znakomite produkty autorskie. Na przykład ubezpieczenie NW z sumą świadczenia kilkuset tysięcy złotych - takiego lub podobnego nie ma w całej Polsce! Za bardzo przystępną składkę! Rewelacja!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 484 ocen.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.