Opinie o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

lodzia

Na jak długo trzeba podpisać lojalkę aby na taką wycieczkę się załapać.

Agata

Serdeczne podziękowania dla Zarządu za fantastyczną wycieczkę na Teneryfę! Niezapomniana przygoda w doborowym towarzystwie ! Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ! Rejs marzeń już niedługo... :)

Zdziwko

Zastanawiam się czy są osoby, które polecają współpracę z PIF, bo jakiś brak aktywności na tym forum nastąpił, że to aż nieco dziwne. Warto byłoby dowiedzieć się jaką skuteczność w odszkodowaniu oferuje i gwarantuje firma. Takie informacje najłatwiej odnaleźć w statystykach i zestawieniach o ile ktoś je prowadzi.

Klient

Mam pytanie , czy można tej firmie zaufać i zlecić prowadzenie sprawy o odszkodowanie. Proszę o odpowiedż.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
nowa

W roku 2014 w PIF rozpoczeło procę już około 50 osób. Tylko dla tych nowych osób firma ogłosiła konkurs na Wyspy Kanaryjskie. Będzie to luksusowy hotel all inclusive. Warunki łatwe, ja się wybieram. Jest też drugi konkurs dla wszystkich. Rejs luksusowym statkiem! Tutaj już trochę trudniej, ale też próbuję. Zapraszam chętnych do współpracy, miejsc na oba wyjazdy zostało jeszcze dużo!

hmmmmm

Jak patrzę na profil PIFu to mi się śmiać chce.(usunięte przez administratora)

naturszczyk

już dajcie spokój z takimi ironicznymi wpisami. Lepiej wprost piszcie co i jak w PIFie jest nie tak

ReksT

Jak patrzę na profil Polskiego Instytutu Finansowego na goworku, to ocena 5/6 i to przy 446 głosach sprawia, że raczej dobrze traktują ludzi, ale pewnie trudno się dostać.

L.R.

Witam wzystkich, mam pytanie do Pań pracujących jako doradcy jaki strój jest wymagany do pracy (możliwe kolory), oraz chcialabym wiedzieć czy wydatki na paliwo (dojazd do klienta) są w jakiś sposób rozliczane, oraz czy osoba z małym doswiadczeniem zwodowym ma szansę poradzic sobie w drodze do zostania doradcą. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Gocha
@L.R.

Strój obowiązkowo biznesowy, chociaż na początku trochę mnie to denerwowalo, ale dzieki temu klienci lepiej cię postrzegają. Na początku jeździsz na spotkania z opiekunem więc nie musisz martwić sie o kasę na paliwo. Co do mozliwosci, jestem jakies półtora roku i nie narzekam.

l.
@Gocha

A czy możesz podac mi email do Ciebie, chciałabym o parę rzeczy jeszcze zapytać. Pozdrawiam

Gocha
@l.

Oczywiście, proszę pisz na malgorzata.w1992@gmail.com. Postaram się odpowiedzieć na twoje pytania. Pozdrawiam

Współopracownik

Pracować trzeba wszędzie i tyle. Wszystkim się wydaje, że można mieć pieniądze za nic. Do roboty!

Jurek

Hahaah Kto by szkalował tak cudną firmę? Pewnie by go zaraz grom z jasnego nieba raził. Jak się (usunięte przez administratora) wkurzy to sam spisze taki obrót , że wejdą zaraz na giełdę.A jak jeszcze(usunięte przez administratora) ruszę z odsieczą to w UE zrobi się niezły galimatias.

Corrino

Widać, że Ci co piszą nie mają co robić, tylko zajmują się bezproduktywnym przesiadywaniem przed komputerem i szkalowaniem ludzi, którzy chcą w życiu cokolwiek zrobić. Teraz konkretnie. Ci, którzy jęczą niech dokładnie napiszą imię i nazwisko, od kiedy pracowali i jakie mają wyniki, oraz kto im tak bardzo przeszkodził w rozwoju zawodowym. Ta masa ogólników, która tutaj się pojawia, nie wnosi nikomu niczego potrzebnego. Zapraszam do konstruktywnej rozmowy, ale tylko tych, którzy nie mają niczego do ukrycia. Przy okazji Życzę wszystkim z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego dobrego i czasu na przemyślenia najważniejszych spraw oraz zastanowienia się każdy nad samym sobą.

Balak

Dość dawno ale pracowałem tego czego w życiu sie nauczyłem co teraz pozwala mi osiągać dobre wyniki to dzięki dobrym wskazówka która pokazali mi właśnie oni jakbym miał sprzedac ubezpieczenie to zrobiłbym to tylko z nimi każdy kto chce sprzedawać co kolwiek powinien przejść przez szkole dawnej grupy finansowe Kapitał .) polecam wszystkim którym sie gdzieś indziej nie udało bo np: nie sprzedali nic to oni pokażą jak to zrobić Marek szkoleniowiec bardziej cierpliwego i lepszego szkoleniowca nie poznałem a troszkę widziałem podpisuje sie obiema rękoma żarem wszyscy krytycy i nie dowiarki głowa do góra oni potrafią pokazać jak to sie robi i działa wiem bo byłem jednym z najlepszych :) o do dziś nim jestem. Ostatnio miałem spotkanie z kierownikiem firmy konkurencji dużej z Wałbrzycha prosili mnie o pomoc byli w szoku jak udowodniłem ze popełniają szereg błędów już w samym myśleniu o sprzedaży w PIF tego najgorszy sprzedawca nie robi. Pozdrawiam Krzysztof.jelenia góra

PANNA

A jestem dumna, że pracuję w tej firmie z innego, trochę zapomnianego powodu. Już od wielu lat firma wysyła co miesiąc przekazy na UNICEF i wspiera tym najsłabsze istoty na świecie. Czyli dzieci. To trochę serca a nie tylko ślepa pogoń za pieniądzem. Kogo dzisiaj na to jeszcze stać? Ode mnie celujący!

uczestnik szkolenia

Mamy od dzisiaj w ofercie nowe rewelacyjne karty kredytowe najlepszego banku w Europie! I już wkrótce rejs dla pracowników jednym z największych luksusowych statków świata! I dodatkowe pieniężne premie świąteczne! Super firma!!!!!!!!!!

new

Aż trudno uwierzyc, ze taka firma instnieje w polsce. Wszyscy pomagają, usmiechaja sie - czujesz, ze jestes tu mile widziany i Twoja praca jest doceniana. Nigdzie nie spotkalam sie z takim pozytywnym traktowaniem nowego pracownika jak w tej firmie. Wszystkim polecam tu prace bo taka firma to skarb.

aktywny współpracownik

Właśnie wróciliśmy z Cejlonu. To była podróż życia! Baterie naładowane do pełna. Podziękowania dla firmy!

skoczek

dlaczego taką masz opinię o PIF chce pracować w tej firmie ale jeszcze się zastanawiam czy podjąć tę pracę...prosze i o jakiekolwiek info. na nie.

zancia

hmm no to ciekawa opinia, a czego można się spodziewać na rozmowie?

Aktywny

Wątpię, byś po wakacjach odeszła, firma daje możliwość elastycznego czasu pracy, więc studiując będziesz mogła normalnie pracować i dorobić sobie... pfffu, zarobić na studia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 484 ocen.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.