Opinie o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

zancia

Witam serdecznie, zostałam zaproszona na rozmowę w tej firmie, dodam że była to odpowiedź na moje ogłoszenie w serwisie, jestem studentką i szukam pracy tylko na wakacje (jasno to zaznaczyłam). Czego mogę się więc spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

B.

Super firma i duża pomoc na każdym kroku! Jako dwuzawodowiec z poważnym podejściem już w pierwszym miesiącu zarobiłam więcej niż w mojej pierwszej pracy. Dobre perspektywy rozwoju rynkowego. A multipośrednik może więcej. Polecam!

wielkopolanka

Bardzo mi się podoba nowa forma analizy finansowej. To duże ułatwienie dla doradców i dla klientów. Brawo PIF!

advocat

Pracowałem w Polskim Instytucie Finansowym (wtedy pod inną nazwą) jeszcze w okresie swoich studiów prawniczych w Poznaniu, prawie 10 lat temu. Później, w czasie aplikacji, z powodów obiektywnych nie mogłem już niestety kontynuować tej działalności. A szkoda, gdyż wysoko cenię sobie wiedzę, którą tam uzyskałem. Nauczyłem się mianowicie włączenia u siebie zapłonu inicjatywy personalnej, zrozumienia i poszanowania racji innego człowieka oraz nowoczesnego, europejskiego spojrzenia na biznes - znacznie wykraczającego poza zaściankowe główkowanie skostniałych "wszystkolepiejwiedzących" ignorantów, z mentalnością zatopioną jeszcze w minionej epoce. Wysysać, co się tylko da, energooszczędnie, praktycznie nic nie dając w zamian, wojując paranoicznie ze wszystkimi i o wszystko - to było ich motto. Nic dziwnego, że socjalizm musiał upaść, skoro tak wielu ludzi w ten właśnie sposób podchodziło kiedyś do pracy. Niebagatelne doświadczenia zawodowe i swojego rodzaju ekonomiczny szlif znacznie pomogły mi też w mojej obecnej karierze. Potrafię dzięki odbytej praktyce o wiele lepiej zrozumieć pewne mechanizmy gospodarcze, które z dzisiejszej perspektywy są dla mnie zupełnie normalne, a były mi kiedyś obce. Logika myślenia, konsekwencja działania i wiara w sens jakże potrzebnej w Polsce - szczególnie w ostatnich, trudnych czasach - starannie dobranej oferty produktowej, są w PIF gwarantami sukcesu i olbrzymiej satysfakcji z wykonywanej misji. A także źródłem całkiem sporych poborów… Wszystkim obecnym współpracownikom firmy niezmiennie, całym swoim sentymentalnym sercem, życzę powodzenia!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
uważny czytelnik

A propos wiarygodności: jakiś gość, na pewno z logiką za pan brat, wpierw pisze, że pracował w firmie przez kilka ładnych lat, więc wszystko wie i psioczy jak nakręcony. Potem dodaje, że był asystentem, chociaż asystentura w PIF trwa tylko 3 miesiące. A najlepsze na koniec: wprawdzie dostał tę pracę, ale jej nie przyjął! (usunięte przez administratora)

Candydat

Firma w skrócie:(usunięte przez administratora) zł podstawy i bycza premia, ale nie wolno się opieprzać. Warto spróbować, ja się w każdym razie decyduję. Chyba, że ktoś się boi pracy i szuka tylko płacy? Widać, że warunki odstraszają cwaniaków i przyciągają osoby solidne. Można albo tylko narzekać, albo brać się do pracy i zarabiać. Każdy ma swój własny wybór, no nie?

PLOTKARA

Czy plotkowanie o kimś przy użyciu zdrobniałych imion jest obrazą? Według mnie chyba nie. Podsłuchuję czasami niechcąco rozmowy innych pracowników o osobach z zarządu. Nazywanie szefów zdrobniałą formą imion, chociaż nie są z nimi na ty, jak dla mnie jest tylko dowodem ich kompleksów i ich problemów z własną niską samooceną. Mali ludzie próbują się w ten śmieszny sposób dowartościować. Trochę żenujące, ale autorytetu i powagi w ten sposób się przecież nikomu nie zburzy.

advocat

Kodeks karny, art. 212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Administrator portalu, na wniosek, ma obowiązek usunąć wszelkie bezzasadne oszczerstwa, mające znamiona w/w przestępstwa. To tłumaczy usuwanie z różnych stron internetowych niektórych obraźliwych wpisów. Warto też podkreślić, że właściwa prokuratura rejonowa, również na wniosek, podejmuje postępowanie przeciwko tego rodzaju przestępcom. Przekonują się oni wtedy na własnej skórze, że współczesna technika informatyczna i kryminalistyczna potrafi poradzić sobie z pozorną anonimowością internetową i ich skutecznie zidentyfikować, celem ukarania zgodnie z zacytowanym art. 212 § 2 kk.

Były

Oczywiście, że mogę, pracowałem w latach 2009-2011 w Kapitale i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że firma miała prestiż i cieszyła się dobrym imieniem.

B

Kiedyś zaszczytem było pracować w pifie, teraz to wstyd, prezesi i dyrektorzy myślą tylko o sobie, nie słuchają podpowiedzi, co zmienić, co polepszyć, przykre, ale prawdziwe,

Były

Nie wiem komu wierzyć. Gdy musiałem się zwolnić, firma stała na najwyższym poziomie, może w końcu ktoś poparłby te zniewagi jakimś argumentem?! Wypisujecie różne rzeczy i ktoś to usuwa. Prawda, czy nieprawda. Racje ma ten kto to udowodni. Pokażcie, że firma jest zła, to wam uwierzę. Póki co mam swoje zdanie, wynikające z moich doświadczeń.

być może prqcownik

Po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej do PIF z czystej ciekawości, po naciskach znajomych, bo wcale nie z powodu obaw zerkam sobie do internetu.i w zasadzie nie wiem, czy warto tracić na to i czas i energię. Myślę, że zawsze znajdą się osoby, którym nic nie pasuje i są niezadowolone. Dziwne jest, że nikt się nigdy nie przyzna, że się pomylił, zawsze jest winien ktoś inny. Nie wiem jeszcze, czy skorzystam z oferty, bo praca rzeczywiście nie należy do łatwych, a przede wszystkim trzeba pracować, ale to jak wszędzie. Mam nadzieję, że za uczciwość i rzetelność każda firma, także i ta odwdzięczy się tym samym. A opinię może wystawię jak się przekonam jak to jest naprawdę, to chyba jedyny sposób.

współpracownicy

Dziękujemy!

Berta

Firma inna niż wszystkie :)))

hahahah

jest OK

klasyk

Psy szczekają też na smutnego imbecyla, wyzbytego znajomości klasyki, który nie rozróżnia karawany od karawanu. No cóż, jak mawiali starożytni - nie każda próżnia jest przeźroczysta...

hmmm

Nawet pasuje karawana wiezie firmę na cmentarz , a psy szczekają .Jakie to smutne.

klasyk

"psy szczekają, karawana idzie dalej"

Utrzymanie nie polega na dopisywaniu co roku np. nowego ubezpieczenia na życie. A ile tysięcy klientów Ty pozyskałeś i utrzymałeś? Znowu kolejny teoretyk?

Do ja

Pozyskać 130 tys. a utrzymać to dwie różne sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 484 ocen.

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.