Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.

Agnieszka

Nadal pojawiające się tutaj opinie niestety niewiele wnoszą do całości forum @Reks, wcześniej, np. @PEZETU pytał o rodzaje umów i premie i nadal wiele osób czeka odpowiedź. Komentarze, do których mało kto może się odnieść naprawdę nic tutaj nie wnoszą.

Reks

Witam ! Czy Hans dalej zajmuje się donosami bo coś go nie widać ?

Agnieszka

@rysiek ale co dokładniej masz na myśli? O jaką sytuację się martwisz? Możesz wytłumaczyć wszystkim więcej - jest wiele pytań, a mało merytorycznych odpowiedzi, które niezbędne są w poznaniu pracodawcy.

rysiek

Ciekawe co na to Petru.

PEZETU

Jak zarobki aktualnie? Umowa o pracę/współpracę?zlecenie? Prowizja czy punkty?

Zygmunt

Mam pytanie czy można "( usunięte przez administratora )dobrze zapowiadającą się firmę? Można Dwadzieścia lat na rynku i dziesięciu zastraszonych współpracowników. Takie rzeczy są możliwe tylko w PIFie. Buhahaha

Agnieszka

A Ty @Roman pracowałeś w Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć na ten temat?

Roman

Ale tu pozamiatane. Ktoś tu jeszcze pracuje?

Agnieszka

@Ciekawa Jola tutaj znajdziesz kontakt do firmy http://www.pif.home.pl/kontakt.php

Mądry Zeniu

Zimno wszędzie ciemno wszędzie co to będzie .

Ciekawy Jacek

To oni mają stronę ? Bo to co oglądałem to jakiś twór z epoki Gierka.

Ciekawa Jola

uważny
@Ciekawa Jola 09.01.2017 13:44
Jak uzyskać kontakt z przedstawicielem firmy na dany rejon? Mam pytania, a Pani z którą podpisałem umowę już tam nie pracuje....

Kontakt znajdziesz na ich stronie. Zadzwoń do centrali, mi pomogli.

Ryszard
@Ciekawa Jola 09.01.2017 13:44

Tam już chyba nikt nie pracuje.

Zbyszko

Witam szanowny zarząd . Jak Wam się powodzi w tym starym roku jeszcze. Bo tak Was nie widać . Brać się do pracy !

er

@tomek wiesz co wydaje mi się ze teraz już nie maja zandych ofert

rychu

Ej ty głupi jesteś jakiś.

Rabin

Ludzie czemu was tam tak mało ? Czy to nie daje wam do myślenia. Zobaczcie tych co poodchodzili dzisiaj mają swoje firmy , a wy ? Teko , plan pracy ile na seminarium. No ale pewnie zarobki macie i stabilność finansową. Sami sobie odpowiedżcie.

tomuś

Jak wam się powodzi ? Bo mi bardzo dobrze.

Martin

Widzę tu wielką impotencje. Potrzeba tony viagry.

Kapusta

Wielka lipa ten cały PIF. Jak chcecie wiedzieć jak się robi interes w ubezpieczeniach to poproście mnie ładnie . Tylko OVB ma dobrą ofertę i liczny zespół fachowców.

pifpaf

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą, zapraszam do kontaktu telefonicznego:( usunięte przez administratora )

Janek

Proponuję czytać umowę jaką mają . Nikt o zdrowym rozumie na takie warunki by nie przystał. No chyba , że się ją czyta po czasie.

Pif paf

Jestem pewny, że nie rekrutuje przez Internet

pifpaf

Rekrutacja trwa, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać☺

Parchaty

Też miałem niedomówienia, ale wyjaśnili mi gdzie zaszła pomyłka, a raczej czego wcześniej nie było wyjaśnione. Suma sumaru nie skorzystałem. Skoro nie wiadomo wszystkich podpunktów w dniu podpisania umowy, to dlaczego miałbym skorzystać.

Julek

Pięciu dyrektorów dwóch kierowników trzech doradców i Zarząd.

Krzysztof

No właśnie mam pytanie czy ktoś wie może ilu jest aktywnych przedstawicieli w tej firmie ?

Rambo

Witam ! Zapytam ilu macie współpracowników w ramach tego procesu ciągłego ?

innny

Dla wyjaśnienia - rekrutacja w PIF jest procesem ciągłym. Chcesz zadzwoń do firmy i się umów. @ajbw bzdury pisze.

brunek

Jakie życie potrafi być piękne z dala od was i jeszcze widząc jak się męczycie i nic z tego nie wychodzi. Ja dzisiaj pnę się w górę , a byłem przez was oceniany jako matoł. jełop . Teraz wiem , że miałem rację . Pozdrawiam zarząd hihihihihi

lolek

O jeszcze ktoś tam jest i cenzuruje wpisy. A już myślałem , że Jasio wrócił do Berlina garnki sprzedawać.

luć

PIF jak się wam powodzi . Może potrzebujecie do pracy kogoś z doświadczeniem, człowieka sukcesu.

lizak

Jest tam kto jeszcze ? Czy już tylko zarząd ostał.

Ten pierwszy

Podziękuję, nic się nie dowiedziałem. Super

Ten pierwszy

Była u mnie ich pracownica, przeprowadziła spotkanie, jednak nie skorzystałem z oferty, bo mnie nie stać na te chwilę. Zaproponowała mi od razu pracę, teraz mam dylemat po tych opiniach. Proszę o wypowiedź aktualnych pracowników, nie byłych, nie tych co się nie dostali, ale aktualnych. Jak jest naprawdę z pracą u nich?

hahahah
@Ten pierwszy 07.01.2016 13:47

Misiu kolorowy aktualnych pracowników to w tej firmie pozostało może dziewięciu .Tych co się nie dostali to nie ma bo wszyscy zostaną przyjęci , po podstawówce z wyrokiem itp. Taki masz dylemat .

@hahahah 08.01.2016 08:52

Rozumiem, że aktualnie tam pracujesz? Żadnej jasnej odpowiedzi. Nikt się tym tematem nie interesuje z pracowników by mi jasno odpowiedzieć, jak wygląda praca oprócz tego co widziałem na spotkaniu tej pracownicy. Poproszę o konkrety... Ile zarabiacie tylko bez bajek. Ile na starcie może liczyć świeży pracownik. Jak z umową (o pracę/zlecenie itp. i ewentualnie na jaki okres). Po telefonie do pracownicy od razu miałem być umówiony na rozmowę rekrutacyjną, dlatego chcę wiedzieć więcej i się przygotować.

Jeromo

Jest mi was żal . Może ten rok coś zmieni np. stanie się cud. Z taką strategią to i tak się długo utrzymaliście. to kiedy na giełdę wchodzicie ?

WP

Serdeczne podziękowania dla Zarządu PIF za wspaniałą wycieczkę do Paryża. Architektura oraz zabytki tego miasta zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. A Disneyland...tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć...szczególnie szalone przejazdy ekstremalnymi kolejkami i...spadające windy.Niesamowite przeżycia. Dziękuję.

współpracownica

Witam. Miałam okazję kolejny raz wyjechać na wycieczkę organizowaną przez firmę PIF tym razem był to Paryż. Zwiedziłam Park Disneyland, wieża Eiffel, Notre-Dame i wiele innych ciekawych miejsc. Były to dla mnie niezapomniane chwile, które spędziłam w miłym towarzystwie. Pozdrawiam całą ekipę i mam nadzieje, że wkrótce spotkamy się na kolejnym wyjeździe.

DDDD

Daj se luz z tą firmą (usunięte przez administratora). Pracowałem tam kilka ładnych lat i wspominam tą firmę żle. Dzisiaj zostało tam kilka osób choć w necie piszą jakby byli co najmniej OVB.

zenek

Ale jesteście kiepscy . Szkoda słów.

A ten pif jeszcze istnieje?

Rydzyk

Jakie życie musi być smutne kiedy się spada i spada . pozostają już tylko wspomnienia, dobre i to. A u innych to się idzie w górę i idzie jakie to piękne . (usunięte przez administratora)

Paweł

Witam, firma jest bardzo w porzadku, na starcie daja naprawde wszystko to co potrzebne by stac sie profesjonalista, poczatki nie sa wcale takie trudne, nie pracuje dlugo, ale goraco polecam akurat ta wlasnie firme w branzy finansowej, nie mam po prostu lepszej:-)

zaciekawiona

Widze, ze juz od dawna nikt tej strony nie odwiedza. Szkoda:-(

zaciekawiona

Dolaczam sie do pytania kolegi Kombo.

Kombo

Na dobrą sprawę, myślę, że pracownicy w jakimś stopniu się tutaj wypowiadają. Chociaż ich komentarzy może jakoś na potęgę nie widać, ale to oni głównie zabierają głos. Jakby ktoś mógł mi odpowiedzieć to będę wdzięczny - na jakie pieniądze można liczyć w PIFie czy zarobki znacząco różnią się od tego co oferował KGF te 3-5 lat temu?

hmmm

A dlaczego jest was tak mało ? Mądrale ?

jajapure

A o co tu chodzi ?

lodzia

Na jak długo trzeba podpisać lojalkę aby na taką wycieczkę się załapać.

Agata

Serdeczne podziękowania dla Zarządu za fantastyczną wycieczkę na Teneryfę! Niezapomniana przygoda w doborowym towarzystwie ! Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ! Rejs marzeń już niedługo... :)

Zdziwko

Zastanawiam się czy są osoby, które polecają współpracę z PIF, bo jakiś brak aktywności na tym forum nastąpił, że to aż nieco dziwne. Warto byłoby dowiedzieć się jaką skuteczność w odszkodowaniu oferuje i gwarantuje firma. Takie informacje najłatwiej odnaleźć w statystykach i zestawieniach o ile ktoś je prowadzi.

Zostaw opinię o Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.