Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Była pracownica

Zwalniają ludzi z dnia na dzień, bez powodu, target zwala na unilever, a unilever na target. Sama praca fajna, ale cała jej otoczka już nie koniecznie. Są równi i równiejsi, im bardziej wchodzić w pupke tym lepiej dla Ciebie, a jak nie jesteś takim typem człowieka długo tu nie zostaniesz.

@Była pracownica

Witaj, powiedz proszę jak to możliwe, że zostałaś zwolniona tak nagle? Czy nie miałaś umowy o pracę? Bardzo interesuje mnie też wiadomość dotycząca stanowiska jakie zajmowałaś w Target PRO- czy mieli kogoś na Twoje miejsce?

Cześć, właśnie aplikuje na przedstawiciela do rozwoju rynku w Algidzie. Czy długo czeka się na telefon po wysłaniu cv?Jak dokładnie wygląda ta praca?Pozyskuje się tylko gastronomie czy również sklepy detaliczne?

ph
@Kandydat

Też aplikowałem na projekt algidy, telefon dostałem stosunkowo szybko. Jednak nie przystałem na te warunki. Niestety podstawa to tylko krajówka, a premia z tym produktem będzie sezonowa.. wiec wato się zastanowić. Co do samochodu, bo to interesuje pewnie wiele osób, to brak możliwości korzystania z nich prywatnie, ponieważ auta są z wypożyczalni i mają limity. Jeżeli nie masz wg. doświadczenie, to czemu nie, ale dla kogoś kto zna się na sprzedaży, szkoda czasu na takie warunki.

@ph

Cześć, dokładnie: praca będzie dobra dla kogoś bez doświadczenia. Powiedz proszę jeszcze, czy Twój kontakt z pracownikami firmy Target PRO oceniasz pozytywnie? Zapomnijmy o warunkach, chodzi mi o sam stosunek do kandydata i sposób przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. (o to jak firma traktuje personel oraz kandydatów)

Honorata

Hej! Mam pytania dotyczące pracy w Target PRO: 1.Czy przeszli na tryb pracy zdalnej lub hybrydowej? 2.Czy w związku z obecną sytuacją w kraju, pracownicy byli zwalniani/zmiany w wynagrodzeniach? Wszyscy, którzy mają jakieś informacje na ten temat, proszę komentujcie.

Ma ktoś wiedzę jak wygląda sprawa z użytkowaniem prywatnie samochodu służbowego? ( Czy wogole można go uzytkowac prywatnie, a jeśli tak to czy jest limit kilometrów??) Nie ukrywam że jest to ważny aspekt dla kogoś kto nie ma samochodu prywatnie i chciałby podjąć pracę z firmą Target.

Pans

Nie można. Potem grożą 5zl za 1 kilometr prywatnie

Mily
@Pans

Ja korzystam z auta jak mam tylko potrzebę , nie przekraczam 300 km i nikt nie robi mi żadnych problemów , nie dziwię się że ktoś Ci mówi o 5 zł za1km jak trzaskasz po 500 km miesięczne

Były
@Mily

Miły, czekaj jak oddasz auto na wymianę lub po zakończeniu współpracy... Poczujesz na wypłacie.:(

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Anionim

KHC Foodservice, ktos pracowal, polecacie? Jest ogloszenie na Wroclaw i czy warto aplikowac. Mam doswiadczenie.

miszyn
@Anionim

aplikowalem, we wtorek mam rozmowe. z tego co mowil przez telefon, warunki bardzo dobre.

Duch

Nie polecam pracy Mercha. Zatrudniają na 20 godzin z czego dopiero po 2 miesiącach wypłacają pieniądze. Oczywiście chodzi o prace dodatkowa. Cały ten Target to jeden wielki szit.

ph

W ostatnim czasie aplikowałem do firmy na projekt ALGIDA. Jeżeli chodzi o przebieg rozmowy to raczej podstawowe pytania, jak wyglądała twoja wizyta? Co jest ważniejsze itd. Bardzo przyjemnie przeprowadzona, ale nie nawiązaliśmy współpracy, ponieważ firma nie spełniła moich oczekiwań finansowych. Co do samochodu, no niestety, ale tylko do celów służbowych. W koło komina możecie używać, ale 10 km+ już nie bardzo.. Jednak polecam dla kogoś kto chce zdobyć doświadczenie i z czasem iść dalej.

Lodziarzz

Nie polecam tej firmy, omijać szerokim łukiem. Doświadczony PH nie przyjdzie do pracy w Targecie, a młoda osoba bez doświadczenia niech ucieka od tej słodko pierdzącej korporacji. Ja już od kilku miesięcy nie pracy i mam głowę spokojna, żyje sobie bez stresu, a nie tak jak w trakcie pracy. Nie, nie, nie. Mam nadzieję, że unilever pójdzie po rozum do głowy i zacznie sam zatrudniać, niż bawić się w takiego niby pośrednika.

Gustaw

@Lodziarz Setki ludzi uważa firmę za dobrego pracodawcę więc chyba coś nie tak było z Twoją pracą skoro jesteś niezadowolony.

pokemon
@Gustaw

chyba nie wierzysz w te komentarze pozytywne? Przeciez to jasne ze sami pracownicy Targetu tutaj wypisuja jaki to niby dobry pracodawca a zreszta, Ty pewnie tez nie jestes bezstronny i ci placa za to.

Katie

Nie wiem gdzie, więc zdecydowałam się tutaj napisać, może odczyta :). Bardzo chciała bym podziękować przedstawicielowi handlowemu z targetu, który pracuje na terenie Warszawyza wszelkie informacje dotyczące specyfiki tej pracy. Spotkaliśmy się w Delikatesach centrum i dzięki rozmowie z Tobą oraz tej pasji, którą pokazujesz, tym bardziej chcę zostać przedstawicielem handlowym. :) Mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze, ale tym razem już jako przedstawiciele handlowi !

M.m

Hej staram się na młodszego PH, jestem na ostatnim etapie - moje pytanie, na co się przygotować, jakie pytania mogą mi zadać? Pozdrawiam.

\m/ >_< \m/
@M.m

Szczerze to najlepiej podpytac doswiadczonych ph jak wyglada ta praca. Lec na polke, zobacz jak sa produkty poukladane, co bys zmienil, co jest dobrze.

kandydatka

nie wiecie moze na czym polega praca analityka w pudliszakch?

mijo21
@kandydatka

Tez aplikowałam, w ogłoszeniu wszystko masz :)

morfina1
@mijo21

analityk Handlowcow? Target PRO przeciez ma tylko ludzi?

TeDex

Hej, widziałem właśnie ogłoszenie na stanowisko młodszego PH do Danone na Konin. Czy potrzebują tam osób z doświadczeniem? Ja jestem od dw,och lat telemarketerem i już coś mam doświadczenia w sprzedaży. Czy mogę aplikować i ubiegać się o to stanowisko?

Mati
@TeDex

Cześć, Śmiało aplikuj. :)

a1as
@Mati

Ktos wie czy jeszcze aktualne?

hania
@a1as

Racibórz, czy jeszcze jest aktualne?

hax3
@hania

podbijam pytanie :) Biała Podlaska? Ktoś coś?

jan
@hax3

w czwartek mam wideorozmowe, mam nadizeje, ze bedzie dobrze!

K4rol

Hmm... ja widze, ze Rybnik nadal jest aktualny i ogloszenie wisi. Wczoraj zaaplikowalem i mam nadzieje ze bedzie jakis kontakt. Pozdro

miron
@K4rol

Do mnie dzwonił Pan i informował, że już wybrali osobę. Może mają drugi wakat, albo zbierają CV.

Kandytat

Złożyłem aplikacje do pracy w Rybniku. Pan z targetu zadzwonił. Powiedział że są zainteresowani. Rozmawialismy przez 15 min i sie pytam po co ???. Mijaja przeszło 2 tyg a oferta pracy znikła. Jeszcze mowil ze poinformuje o kazdej decyzji. Śmiech na sali. Zero profesionalizmu. Dzwoniłem i nawet nie odebral. Kpinaa

Witam pojawiło się ogłoszenie PH Żywiec zdrój miasto Słupsk proszę o informacje o wynagrodzeniu podstawa plus premie ile realnie można zarobić . Bardzo dziekije za informacje

PH
@Kandydat

Cześć, myślę że na to pytanie nikt Ci tutaj nie odpowie. Dopiero na rozmowie rekrutacyjnej myślę, że jakieś informacje uzyskasz. Pozdro!

max
@PH

wyslalem CV zobaczymy, fajnie wyglada oferta!

124r
@max

jutro mam rozmowe, po telefonicznej rozmowie wyglada dosc fajnie..

max
@124r

No niestety, dzisiaj dostalem informacje, ze nici z tego... ale nie poddaje sie, sledze i wysylam dalej! :)

Ph

Witam, pisze w sprawie ogłoszenia na Kraków(pudliszki) Jak wyglada praca? Ile punktów? Jaka flota? Czy przedstawiciele mają samochód tez do użytku prywatnego?

Były Agent

Trzymać się z daleka!!! Nie dość że kasa mizerna, wymagania kosmiczne, atmosfera mierna to jeszcze cykliczne potrącenia za rzekome szkody za samochody które mają oczywiście AC, mała ryska, odprysk czy ryski na felgach to kary po ponad 500zł za jedną szkodę... Żenada na całej linii. Rzekomi koordynatorzy z ramienia Target zero profesjonalizmu wręcz przeciwnie zamiast pomóc to ciągłe pretensje i roszczenia i rozliczanie ludzi za wszystko cele uszczypnięcia dla siebie... Z resztą zerknijcie na ogłoszenia, ciągła rotacja ludzi, ciągłe ogłoszenia, ciągły nabór i ciągłe zwolnienia... Ludzi zwalniają w terenie, pod magazynem, na trasie, a potem szukają nowych jeleni... Odradzam!

Algida

Nie polecam pracy w projekcie Algida. Nieciekawa amtosfera w zespole, plany w sezonie były nierealne do zrobienia (a sporo zwiększone w porównaniu do zeszłego roku), a potem trzeba sie grubo tłumaczyć dlaczego to tak wygląda, ponieważ nikt nie bierze pod uwage, że ten rok był zimniejszy w porównaniu do zeszłego + sytuacja z wirusem. Troche osób zostało zwolnionych, sporo się samych zwolniło, także możecie spodziewać się rekrutacji na początku przyszłego roku :)

Anty

Witam. Był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu? W poniedziałek dzwonił Pan z Targetu mówiąc ze do wtorku da znać, dzwoniłem w środę, że do piątku dadzą znać czy zaprosza na rozmowę... i cisza... Ktoś coś wie na ten temat? Ktoś również aplikował i dostał telefon i czeka na dalszy etap rekrutacji??

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO