Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

kasienka#

ktos wie czy jest praca na stanowisku merchandisera w Lodzi, w Target PRO? Mam 3 letnie doswiadczenie.

maciejkról

Podbijam pytanie a propo serwisanta na Warszawe? Najlepiej Unilever

@kasienka#

A mnie interesuje Poznań. Ktos cos?

El
@ja

Napisałem do nich na maila. Wiecie gdzie są ogłoszenia na mercha w necie do targetu?

@El

Czasami wrzucaja na olx i chyba na fb, na grupe - praca merchandising FMCG

jaaa

@jaaa

a na Lodz? pelen etat?

Bobikq
@kasienka#

sprawdz na pracuj, oni tam zawsze mają ogłoszenia

morda
@Bobikq

wlasnie np. czasem jest na (usunięte przez administratora)

@morda

Ja właśnie aplikowałem i czekam na kontakt.

maestro
@mocks

oni do wszystkich sie odzywaja? czy jak? czekam juz dwa dni i nic.

heniu
@maestro

pytanie czy nie maja zamknietego wakatu wtedy keidy wysylasz cv. tez tak moze byc.

maciejk
@heniu

lepiej wysłać CV, zawsze będą mogli wrócić do Ciebie jak będzie wakat.

mlody
@maciejk

polecam, elastyczna ilosc godzin.

zloty
@mlody

Jest cos na Stalowa Wole, Sandomierz?

wariat
@zloty

jak masz 3 lata doswiadczenia jko merch, to sprobuj jako PH! :)

luskanao

podbijam Wrocław?

wariat
@wariat

troche sie boje chyba jako ph, zbyt duza odpowiedzialnosc... i nie wiem czy czaszka pozwoli spac w nocy, biorac pod uwage, ze sa targety do zrobienia...

zenefio
@wariat

Jak Ci nie bedzie pasowalo to rzucisz papier i tyle, wrocisz na mercha.

predystynator!
@zenefio

warto spróbować, może Ci się spodoba.

@predystynator!

jest cos na warszawke????

rrk$$$

chyba na sportowa warszawke :D :D :D

kok
@rrk$$$

Jestt, na polczynska... ale mi nie pasuje ilosc godzin, troch malo... drobnica. Czekam na wiecej, maja dzwonic.

AdrianB.
@kok

Przeprasza, skąd takie info? Chciałbym poznać więcej szczegółów. Pozdrawiam, Adrian

MM

a w Krakowie?

@MM

zadzwon i zapytaj. proste jak nie powiem co…

Dynia
@Tak

Bardziej oplaca sie pracowac jako merch czy handlowiec?

M.N.
@Dynia

To zależy, jak masz połapaną dużą ilość serwisów, to nawet możesz wyjść lepiej niż Przedstawiciel Handlowy, ale to naprawdę trzeba się napracować. Pozdrawiam, Michał

wind! :)
@M.N.

CHYBA, TO JUZ NADUZYCIE. Z PREMIA NIGDY MERCH NIE WYROBI WIECEJ, CHYBA, ZE BEDZIE OSZUKIWAL, ZE PRACUJE NA 3 PRODUCENTACH W TYM SAMYM CZASIE.

$$$
@wind! :)

MIAŁEM KIEDYŚ TYPA NA HALI, KTÓRY PRACOWAŁ W FARBACH NA UOP I MÓWIŁ, ŻE MA 6000 NETTO W TOTALU Z PREMIĄ, PLUS SAMOCHÓD.

))((

ALE BZDURA! w życiu, to jest niemożliwe.

NUNCA
@))((

3K TO SIE ZGODZE, ALE NIE 6K. POZDRO

#14141
@NUNCA

teraz jest torun na olx.pl, ale łodzi nie widzialem.

meamore02

Hej, dajcie znać czy do mbanku mozna przez Target PRO?

Venom
@meamore02

Tak, tak, ale tylko dla studentow. Ogólnie spoko start.

halinka
@Venom

pytanie, gdzie znajde oferty na mbank? moj brat byl i mowil, ze spoko? i pytanie czy przez koronawirusa normalnie taka praca wyglada?

mormon
@halinka

z tego co wiem to normalnie, bo do mnie dzwonili wczoraj... tylko oczywiscie przy utrzymaniu wszystkich srodkow ostroznosci wiec przy mojej astmie narazie sie wstrzymuje.

@mormon

polecam na początek przygody z bankowością! Elastycznie wszystko dostosowane do potrzeb! :)

malina
@123

tak, można. pisz do nich albo dzwon do firmy.

ziom1
@malina

Hej, Danone jeszcze zatrudnia osoby przez Target PRO, na inne lokalizacje?

hans!
@malina

na olx.pl jest kilka ogłoszeń. Choć teraz w czasie pandemii to ryzyko.

ma12as
@hans!

wysylalem na Warszawe, zobaczymy! :)

scyzork
@ma12as

Jest cos na kielce?

zziom
@scyzork

napisz na biuro, albo u nich na profilu na FB.

misio1
@zziom

Ja jestem zainteresowany Warszawa.

gzyk
@misio1

napisalem, czekam. mam nadzieje, ze ktos to czyta.

krystian
@gzyk

do mnie dzwonili, ale ja odpadam... nie dam rady w tych godzinach.

masywiny
@krystian

pracowalem, polecam... fajna robota!

pryzmacik
@meamore02

zalezy na jakie stanowisko, jak jako taki mlodzian, ktory wita nowe osoby w punkcie to jak najbardziej, ale jesli jako sprzedawca czy wyzej to raczej probuj bezposrednio.

nickJ
@pryzmacik

jak wiesz gdzie, to mozna od razu placowki.

franekS
@nickJ

ja pracowalem, poszedlem i naprawde polecam. duzo sie mozna nauczyc, a ja trafilem na fajny zespol

milen
@franekS

ja tez pracowalam, i zespol byl wlasnie slaby, ale doswiadczenie fajne, i moge sobie wpisac w cv.

@milen

zdecydowanie polecam, lepsze to niz praca w markecie... choc paradoksalnie czasem placowka mbanku miesci sie w galerii :PP

plonSki1
@990

potwierdzam, pracowalam tu i tu... :)

neutralna
@plonSki1

fajna robota! Teraz jestem jako Doradca w innym banku, to doswiadczenie spoko mi pomoglo :)

@neutralna

teraz cos sie pojawilo na pracuj.pl

jony! :)

aplikowalem, zobaczymy

mbank
@jony! :)

czy na studiach w roku akademickim tez mozna laczyc prace dla mbanku?

kawka
@mbank

tak, tak... musisz jedynie wyrobić odpowiednią ilość godzin, więc elastyczna możliwość dopasowania do studiów...

intro
@kawka

Jaka to jest ilosc godzin? :)

Tak, mozna

M
@intro

Zalezy od placowki…

mksisk
@M

Srednio po ile jest i jakei dni?

czytaj
@mksisk

ja pracowałam 20h w tygodniu, a dni sobie sama ustalałam :)

ALIOR
@czytaj

ja mialem 10 h tygodniowo, ale byly nas dwie osoby na placowke.

MIESZKO
@ALIOR

Hmmm... dziwne... bo ja bylem sam i jak mowilem, ze mam dziewczyne, ktora chce pracowac tak jak ja. to jej nie chcieli, bo powiedzieli, ze maja tylko jeden wakat.

Mkdc
@MIESZKO

Jak miales dwa po 10h to tak wyszlo, stad byly 2 osoby

123F
@Mkdc

tak, teraz jest kraków, poznań oraz gdańsk, ciekawe ktore lokalizacje???

nicko
@123F

ale tylko jako osoba witajaca w punkcie, nie jako Specjalista? Tylko piszecie o pracy na studiach?

wirazka
@nicko

tak, tak... jako specjalista to przez mbank.

Air

Ma ktoś wiedzę czy na PH jest szansa na przyjęcie bez doświadczenia?? Czy szkoda zachodu że składaniem CV.

Anka
@Air

W targecie maja rozne projekty. wiem ze szukaja roznych osob i z doswiadczeniem i bze. ja nie mam doswiadczenia ale dostalam prace i dzieki temu moge nauczyc si e pracy handlowca.

Zadowolona
@Air

Ja pracuje od lutego, mimo braku doświadczenia :) w projekcie Algida. Powodzenia!

Dorka
@Zadowolona

Ja też nie miałam doswiadczeni a a przyjęli mnie na handlowca. Duzo sie ucze. Jestok.

@Air

Mi się nie udało, ale chociaż zadzwonili i powiedzieli, że się nie udało... to rzadkość.

Miro88

Pracuje rok i jest spoko, polecam... nie mialem doswiadczenia, a mimo to przyjeli... wystarczy byc zaangazowanym i zdeterminowanym do pracy

hasyl
@Miro88

Potwierdzam jest ok, dużo uczą... ostatnio były webinary i naprawde dobra inwestycja w wiedze!

ania93
@hasyl

Widzialan na Fb, ze robia, wiec mam nadzieje, ze nie dlugo u nas tez beda.

Stef
@ania93

My mamy dzisiaj o 15:00.! ????

Stef
@Stef

Polecam szyte na miare, Mega fajny materiał! Brawo Wy.

robs
@Stef

wczoraj mialismy matematyke sprzedazowa, i na duzy plus! Przede wszystkim szybko, praktycznie i merytorycznie.

sek
@robs

mnie nie było, miał być wysłany materiał. do kogo mam się zgłosić?

klodmous
@sek

Ja zglaszalem sie do opiekuna projektu i mi przeslal, jak nie sciagnalem przez pierwsze dwa tygodnie przez wetransfer.

Heh
@Air

Daj sobie spokój bo i tak nie odpiszą jaśnie państwo nie wiadomo czego oczekują od niedoświadczonych osób.

Niezadowolony
@Air

Dokładnie. Daj sobie spokoj. Zrobili 3 etapy wiedzac że nie mam doswiadczenia a wymagali wiedzy typowo dla przedstawiciela handlowego. Słabo. Mówili o szkoleniach po czym dowiedziałem się, że takowych nie ma i lecisz na gleboka wodę, pieniądze też słabe. Nie polecam.

Maniek
@Niezadowolony

Jaki to trzeba byc (usunięte przez administratora)... Przecież to ostatecznie decyduje kierownik regionalny kogo wybiera firma, a nie Target PRO.

Griezmann
@Maniek

No ja się w sumie nie dziwię, kierownicy wolą wziąć do zespołu kogoś doświadczonego. Szybciej taka osoba wdroży się w zespół i zacznie przynosić wyniki. Sam w sumie gdybym był kierownikiem to bym tak pewnie robił.

Niezadowolony
@Griezmann

Ja rozumiem żeby zatrudnić bardziej doświadczonego. To zrozumiałe. No ale po co w takim razie przeprowadzać rekrutację dla kogoś kto tego doświadczenia nie ma i zabierać mu czas? W dobie korony jest on bardzo ważny w szukaniu pracy ;)

Maniek
@Niezadowolony

Czasami pewnie pojawia sie mega, super perla, ktora odpali i wygrywa w plebiscycie.

Miro
@Maniek

Pracowałem w Target PRO, a wcześniej byłem sprzedawcą na stacji, gdyby nie to, że dali mi szansę nigdy nie zostałbym PH. Ostatnio wróciłem do Polski i czekam na ofertę na Szczecin.

hanka
@Miro

lepiej wyslac Cv na maila do nich czy na link? chcialbym, juz na samym poczatku udowodnic, ze mi zalezy.

ziomiczek
@hanka

a ogloszenie gdzie jest?

@ziomiczek

no wiec wlasnie,tam aplikujesz gdzie jest ogloszenie...

oczywiście, że przyjmują...

harismo
@1521

jak nie sprobujesz, to sie nigdy nie przekonasz! ????

@harismo

Dzięki! Przekonałeś mnie! :D

anonimowa
@:)

na moim przykladzie wiem, ze przyjmuja bez doswiadczenia. wiadomo, ze nie kazdego.

aM
@anonimowa

na pewno lepiej niz sie poddac i odpuscic...

morw!
@aM

jaki madry... ja aplikowalem, ale mnie nie przyjeli, nawet sie nie odezwali.

lucalesi
@morw!

to najlepiej nic nie rob, samo wszystko przyjdzie..........

23rf
@lucalesi

takie teraz roczniki, chyba pokolenie Z, jak sie nie myle... pozdro dla kumatych!

mily
@23rf

wzajemnie wszystkiego dobrego! :)

Mario
@Miro

ja tak samo! Dobry start.

henia
@Mario

Mnie się udało. Polecam. :)

Mieniowy ????

Pewnie, ze tak… probuj!

Wtorek
@Mieniowy ????

mnie nie, ale bede probowac…

łukaszek
@Wtorek

Ja przesylam na kazde na Wawke i jeszcze nigdy mi sie nie udalo.

ŁĄCZ
@łukaszek

ZALEŻY TEŻ OD PROJKETU NA KTÓRY APLIKUJESZ I KANAŁU.

tak
@ŁĄCZ

wiem, ze do horeca ciezko i do mt tez bez doswiadczenia, chyba, ze latales jako merch po halach... to wtedy jeszcze tak.

@Air

Zależy co robiles wczesniej, czy masz doswiadczenie na stacji benzynowej czy od razu po studiach chcesz zaczac prace jako PH, to ma raczej duze znaczenie.

@95

wlasnie, bo mozna nie miec doswiadczenia w ogole, ale i tylko jako handlowiec...

nicko
@nick

ja pracowałem w sklepie odziezowym, wiec mam obsluge klienta i jakas tam sprzedaz, ale nie w kanale FMCG.

anybody
@nicko

ja pracowalem na stacji i mnie wzieli, a nigdy ph-aczem nie bylem.

Maciek

Firma dramat , nie polecam , szkoda na nich zdrowia i nerwów za takie marne grosze , sam zamierzam odejść

kozak w necie...
@Maciek

to odejdź, po co dla niej pracujesz??? jesteś taki super, a oni są tacy źli to co tutaj dalej robisz???

ALVARO
@Maciek

W JAKIM PROJEKCIE PRACUJESZ? DLACZEGO UWAZASZ, ZE JEST TAK ZLE? O SAMYCH ZAROBKACH TO RACZEJ DECYDUJE FIRMA DLA KTOREJ PRACUJESZ PRZEZ TARGET.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Lodziarz

Nie polecam w żadnym wypadku! Kasa mizerna, przecież Target musi swoje wziąć za zatrudnienie, a nie oskubią firmy z którą mają umowę tylko pracownika, ale teraz przechodzą samych siebie, bo rozliczają już ludzi z prywatnych kilometrów i to do zera... A jak kończysz współprace to ci jeszcze minimum sześć stówek przywalą za szkody na aucie typu np.: odprysk lakieru...Totalna żenada! Profesjonalistami to oni są ale ze skubania ludzi....

szyni
@Lodziarz

ja pracuje w targecie i jestem mega zadowolony. wczesniej mialem okazje pracowac w innej firmie konkurencyjnej i wszystko bylo po terminie, albo na ostatnia chwile. pracuje w innym projekcie i nikt mnie nie skubie z prywatnych kilometrow. mam swoj limit i tyle. czytajac twoje i znajac moja praktyke chyba nie jest to po stronie targetu. poza tym jestem ciekawy w ile miesiecy od poczatku roku zrobiles target.

Knox
@Lodziarz

Racja. To samo przerabiałem...

Worker
@Knox

Musieliście być iście wzorowymi pracownikami. ;)

beki

święte słowa! potwierdzam

Ciekawe
@Lodziarz

Ciekawa wypowiedź krystalicznego pracownika :) a najlepsze jest oburzenie za rozliczenie z jazdy prywatnych, ile przejezdzałeś miesięcznie, że Target kazał Ci zwrócić pieniądze za paliwo ? Może powiesz, że mniej niż 300 km? A później wszyscy płacą za wybryki takich, jak Ty... Powodzenia

Edan
@Ciekawe

Żaden pracownik by tak nie napisał wiec ewidentnie Target ma chyba specjalny etat na pozytywne opinie tu. „Wybryki” bo ktoś jeździł więcej niż 300 ? Zalatuje przedszkolem. Pozdrawiam

git
@Edan

a na ile zrobiles target w tym roku? najpierw zacznij od siebie... na pewno pisza, bo nie maja co robic. zreszta target ciebie rozlicza z paliwa? chyba firma dla ktorej pracujesz. pracujac dla innej firmy pod targetem nie place za paliwo.

Edan
@git

To czemu cię do siebie nie zatrudnia tylko przez target trzymają? Ps. Bez pozdrowień za insynuacje „robienia targetu” na kilometry.

git
@Edan

@edan, byc moze dlatego, ze od poczatku pracuje w targecie i nie mam z tym problemu. robie swoja robote, angazuje sie. dostalem juz jedna podwyzke i sa ze mnie zadowoleni. poza tym robie targety i nie marudze, bo gdzies indziej zwalniaja... jak ty jestes ph tylko dlatego, zeby pojezdzic samochodem firmowym w weekend - to brawo! dodatkowo pamietam, jak podpisywalem oswiadczenie o kilometrach prywatnych, rozumiem, ze ty czegos takiego nie podpisywales?

Lila
@git

Jak to mówia - cieszmy się z małych rzeczy

O
@Lodziarz

Prawda , aż dziwne ze komentarz jeszcze nie został usunięty

nick

czy we wszystkich projektach samochody sa oklejone?

loVe
@nick

we wszystkich. standardowo logo klienta i log targetu.

MaciejS.

Krótkie pytanie do sklepów wchodzicie w maseczce czy bez? Jest to jakoś usankcjonowane? Pytam, bo ostatnio Pani mnie straszyła policją...

cisek :)
@MaciejS.

ja wchodzę w, ale jak juz nie daje rady, to zwyczajnie opuszczam pod nos i jeszcze nikt mi uwagi nie zwrocil.

Hit
@cisek :)

Dziwne, 4 fala nadchodzi, a ludzie w sklepach coraz częściej mają maski pod nosem albo w ogóle ich nie ma, tak samo handlowcy. Dawno nie pamiętam kiedy ktos miał maseczkę z PH.

olx
@Hit

wiecie co, totalna masakra... ludzie o to nie dbaja i nie zakladaja.

anty!
@olx

ja tez nie chodze, po co to? szkoda pluc.

mino-do

Hej, jak wyglada zatrudnienie w Lodzi, bede w poniedzialek i zastanawiam sie jak to bedzie wygladac?

madsikon
@mino-do

i jak bylo?

mino-do
@madsikon

spoko, choc caly dzien. na pewno wszystko profesjonalnie, albo tak przynajmniej wyglada. dali jesc, wytlumaczyli co i jak i do domu.

kasia
@mino-do

fajne biuro, widac, ze dobrze prosperuja... duzo standardow na pewno.

nau:)
@kasia

dla mnie na plus bylam, tydzien temu. duzo wiedzy, ale do nauczenia.

_+
@nau:)

bardzo milo.

@_+

JAK PRACOWALEM W ALGIDZIE TO BYLO ZATRUDNIENIE DWA DNI I POCHODZILEM PO MANUFAKTURZE I PIOTRKOWSKIEJ WIECZOREM

Eee
@Tak

Mega mila Pani od zatrudnien, wszystko wyjasnia i w ogole. Eee

MaciejMajewski
@Eee

potwierdzam :)

marcin
@MaciejMajewski

troche za dlugo, bo do 16:00, a mialem 3,5 h do domu.

1FRSLL
@marcin

bardzo przyjemna atmosfera, choc materialu sporo... ale z drugiej strony wiesz co i jak.

@@@
@1FRSLL

dla mnie tez na plus!

Krystiano
@@@@

dlugo, ale ok. nie ma sie doczego przyczepic, moze bhp troche za dlugo.

FB
@Krystiano

na bhp to chyba nie maja wplywu, bo to normuje prawo.

ania

Jesli szukam pracy w Krakowie jako PH, to moim biurem bedzie Lodz? Jak czesto sie bede musiala tam pojawiac? Pojawilo sie jakies ogloszenie na pracuj.pl odnosnie Pudliszek wlasnie.

krol
@ania

krolowo, jakie biuro, to jest praca w terenie... a spotykacie sie w zespole pewnie online w tych czasach.

hahah
@krol

pracowalas kiedys jako pH? przeciez to praca mocno zdalna, bez biura. chyba, ze masz jakies qrtalne spotkania.

wirtura
@hahah

typowa praca w terenie, mamy od czasow pandemii spotkania online. juz sie nie mozemy doczekac spotkania bezposredniego! :D :D :D

eth
@wirtura

widac, ze sie znasz na robocie, skoro takie bzdury wypisujesz!

*XXX*
@eth

widac, ze coraz czescsiej ludzi aplikuje bez doswiadczenia, powodzenia!

wrazliwy
@*XXX*

pracujesz zdalnie, jako PH, raz na jakis czas biuro tylko, badz mc, czy cos innego jak macie jakies spotkanie regionalne. taka specyfika pracy.

rekrut
@wrazliwy

tak jest!

KiniA
@rekrut

Z reguly na teamsie teraz mamy

a.S.
@KiniA

My na webexie.

Miro

plus jest tego taki, ze nie trace czasu na dojazd gdzies w Polske na jakies spotkanie.

noPRoblem
@Miro

Solą pracy Handlowca, jest bezpośredni kontakt... z klientami, ASM-em czy zespołem... zdecydowanie dojazdy to nie problem.

walking
@noPRoblem

tym bardziej, ze dostajesz auto sluzbowe.

_
@walking

no rejczel! RACZEJ NIE DO STANIA POD DOMEM..

re(123)
@_

nie no ludzie, zaraz nas pozamykaja, a wy chcecie wszystko online. dajta spokoj!

ali

praca jako kierowca, ktos pracowal?

mldoziutki
@ali

tak, tak... spoko robota dla studenta. i jak mam zajecia to mowie, ze nie jade i tyle. praca dodatkowa .

zloty
@mldoziutki

na start i na wakacje, czemu nie... dosc elastycznie i auta sa klimatyzowane, wiec przyjemnie sie jezdzi.

miso
@zloty

jak dla mnie fajna robota, polecam.

wao
@miso

na start polecam, bardzo elastyczna i mozna cos w cv wpisac :P

ryzyk
@wao

temat jeszcze aktualny, bo nie widze ogloszenia?

mlosas
@ryzyk

mozesz zadzwonic, albo napisac maila... jak tak zrobilem, i dostalem info co i jak.

forner
@mlosas

Dokladnie, ulatwiaj sobie zycie... ????

hepistokles
@forner

dzwonilem i dostalem info, ze na ten moment nie szukaja nikogo.

TY
@hepistokles

DZIEKI, ALE JAKBYS SZUKAL TO NA OLX.PL MASZ SPORO OGLOSZEN ODNOSNIE KIEROWCY.... Z FARTEM!

OWAK
@TY

na lento tez...

Ona
@OWAK

Teraz jest do targetu na olx

Swiexa
@Ona

Wyslalem, zobaczymy… mam status studenta to bedzie atut?

Zemstaa
@Swiexa

Wiecej zarobisz po prostu….

1h
@Zemstaa

wszystko zalezy ile godzin.... ale zarobek na 1 h bedzie wiekszy na pewno.

tak
@1h

Dokładnie nie płacisz podatku, ale tylko jak jesteś studentem i jesteś poniżej 26 roku życia.

:P
@tak

prosta robota, tylko chciec... i tyle.

#$#@
@:P

czy pracownik sklepu moze robic serwis u producenta? jak to jest regulowane?

?????????????
@#$#@

chyba oficjalnie to nie bardzo...

audito
@?????????????

nie, nie moze... ale pytanie na kogo bedzie podpisana umowa.

Pan XYZ

Firma dobra na pół roku żeby zdobyć doświadczenie, dłużej wytrzymają tylko osoby o mocnych nerwach. Za dużo zadań na jednego pracownika przez co normą staje się zostawanie po pracy widoczne na każdym szczeblu. Szukają oszczędności w ludziach. Dokładnie rozliczają za wszystkie szkody i rysy wiec dla świętego spokoju lepiej jeździć samochodem prywatnym. Samochód i tak dają tylko do użytku służbowego wraz z limitem na karcie, który i tak musisz przedłużać minimum raz w miesiącu. :)

foodek

Drodzy, Macie doświadczenie w KHC, bo jest foodservice, to jest horeca?

horeca
@foodek

tak, FS to HoReCa. U nich jest taka nomenklatura.

@horeca

wlasnie szukam pracy w HoReCa, ktos cos wie? w Targecie jest jest jeszcze ten kanal?

ziomson
@mocks

Lepiej teraz nie zmieniac, bo bedzie 4 fala.

fiodor
@mocks

jest, ale nie ma żadnych ogloszen na ten moment.

grazynkaimarianek
@fiodor

tylko kHc czy jeszcze cos innego u siebie maja?mozna awansowac wyzej?

piotr
@grazynkaimarianek

zawsze mozna awansowac, tylko trzeba sie poswiecic... jak wszystkiemu zeby miec wiecej czy lepiej... proste! pytanie co jest wazniejsze w zyciu...

froB
@piotr

jak przyjdzie 4 fala, to ciezko bedzie o robote w horeca

#alisonson
@froB

czym jezdza ph horeci w Target pro?

REMo
@#alisonson

zalezy od projektu, w khc to chyba pegaout

pisikonfederacja
@REMo

partner, bo keidys widzialem?

wujeas
@pisikonfederacja

partner to detal, tam jest chyba 308 czy cos takiego.

kotołka$
@wujeas

dokladnie, potwierdzam :)

@kotołka$

czy masz ktos wiedze czy jest teraz jakas oferta badz bedzie w khc na horeke? zalezy mi sie przebranzowic.

PiNOKO
@nicki

mamy to, jest oferta na warszawe! :) ja juz wyslalem, zobaczymy.

FS
@PiNOKO

TO TAM SA TERAZ DWA WAKATY, LODZ I WARSZAWA?

WPM
@FS

w czasie covidu sie rozrastaja?cos dziwnego...

Faktowykrolkol
@WPM

Jeden wakat dwie lokalizacje.

LiuJo
@Faktowykrolkol

Dzwonili do Was juz czy jeszcze nie wysylaliscie?

sokino
@LiuJo

ja wysłałem, ale nigdy nie pracowałem w horeca, ale zobaczymy... moze nadrobie lokalizacja, bo mieszkam w skierniewicach, po srodku.

krzysiek
@sokino

mysle, ze to nie bedzie mialo znaczenia... bralem udzial na warszawe rok temu wlasnie w khc i sie nie udalo, feedback byl jasny szukaja osoby z konkretnym doswiadczeniem. pan lukasz bardzo wymagajacy.

;) :) :)
@krzysiek

teraz jest znowu, wysylam, sprobuje.

Glosnik
@;) :) :)

Mają swoją dystrybucję?

100%
@Glosnik

Na pewno wysyłają przez dystrybutorów lokalnych, mają konektory i wiadomo jaka jest sprzedaż.

miłosz

Czy istnieje w Targecie możlwość praktyk/ stażu, ktoś wie?

harykan
@miłosz

polecam napisac przez rekrutacja@targetpro.pl

franz
@harykan

rzadko niestety platny, ale doswiadczenie mozesz zlapac

Weronika
@franz

Dlaczego niestety płatny? Bo nie za bardzo rozumiałam... Płatny dla stażysty/praktykanta? Czy może trzeba zapłacić za to by taki staż lub praktyki odbyć w Targecie PRO? Wyjaśnisz?

język polski
@Weronika

polecam nauczyc sie czytac ze zrozumieniem...

izy1
@język polski

z tego co zrozumiałam, to chodzi o to, ze dosc rzadko sa platne staze... ale nie wiem jak jest w Targecie... zastanawiam sie do jakich dzialow mozna aplikowac, bo nie czuje sie mocna w sprzedazy... zeby byc na stazu jako PH.

wpisz
@izy1

wiesz co nie bedzie stazu jako PH, bardziej chodzi o staz w centrali, w pracach biurowych :)

izy1
@wpisz

@wpisz, ok to w takim razie moze jako merch sprobuje.

krulkul
@izy1

merch dobra opcja, bo jest elastycznie dostosowane do mozliwosci czasowych jakie masz

miśka
@krulkul

a czy w kadrach mozna? tak na miesiac? do konca wrzesnia?

etka
@miśka

mysle, ze na pewno, ale zadzwon zapytaj!

miśka
@etka

jutro mam rozmowe :))))

@miśka

LUDZIE po co tu piszecie, piszcie i dzwoncie do nich... kurna.

czech
@12410

nie wiem, to pisze... jaki masz problem? @12410

sty#10
@czech

I jak bylo na rozmowie?

godnie
@sty#10

Excell mnie zamiotl… ale mili wszyscy.

BY
@godnie

Tak, aplikuj.

Richard
@godnie

W kadrach na pewno szukaja, tam zawsze jest popyt na ludzi.

Pan xyz

Firma dobra na pół roku żeby zdobyć doświadczenie, dłużej wytrzymają tylko osoby o mocnych nerwach. Za dużo zadań na jednego pracownika przez co normą staje się zostawanie po pracy widoczne na każdym szczeblu. Szukają oszczędności w ludziach. Dokładnie rozliczają za wszystkie szkody i rysy wiec dla świętego spokoju lepiej jeździć samochodem prywatnym. Samochód i tak dają tylko do użytku służbowego wraz z limitem na karcie, który i tak musisz przedłużać minimum raz w miesiącu. Komentarz i tak pewnie zniknie. Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy.

Witam. Pojawiła się oferta pracy na stanowisku Rekruter Przedstawicieli Handlowych/Trener. Czy ktoś wie jakie zarobki?Jakie auto i czy można używać do celów prywatnych?

maja

zadzwon i zapytaj

@Zainteresowany

Są limity, zapomnij o celach prywatnych

12zawodnik
@.

pracowałeś jako rekruter? Jakie auto miales?

Hanys
@12zawodnik

Jaki konkretnie limit? 100 km na miesiac czy 1000 km, to roznica...

halinka
@maja

dokładnie!

0abson
@halinka

na pewno fajna praca, ale pracujesz po calej Polsce, wiec to tez nie jest wcale takie latwe.

zarobki
@0abson

zarobki to chyba uzaleznione od doswiadczenia...

ajżAR
@zarobki

Jest jeszcze? Pracowalam w firmie produkcyjnej w hr…

Niepolecam
@ajżAR

Sprawdz na ogloszeniach a ogolnie to nie polecam takiej pracy. Wydoja z Ciebie nak najwięcej...

;)
@Niepolecam

Jakieś konkrety?

Niepolecam
@;)

Tak, : 1 robisz bezpłatne nadgodziny, 2 zero wsparcia od przełożonych, 3 zero rozwoju 4 wszystkie rekrutacje na "jedno kopyto" Tak przynajmniej było ponad rok temu ale watpie aby sie zmienilo..

###
@Zainteresowany

z tego co widziałem, to nie ma ogłoszenia. trzeba patrzeć.

ziomson

pojawilo sie ogloszenie odnosnie ubezpieczen na targecie, ktos z was pracowal? Jaka jest umowa?

Miki51
@ziomson

widzalem, wyslalem, zobaczymy... na papierze wyglada niezle.

kryspinowy
@Miki51

z tego co wiem, to pozyskujesz firmy, wiec to nie jest od ubezpieczen indywidualnych. bynajmniej tak bylo podczas rozmowy telefonicznej mowione.

maciej
@kryspinowy

wysle, zobaczymy!

pawelinek
@maciej

e-commerce, temat mocno rozwojowy... ciekawe tylko czym sie dana osoba bedzie zajmowala w zime?

andrew
@pawelinek

nie ma napisane, ze na sezon, wiec wysylam... zobaczymy

zaciekawionyporaz
@andrew

ogloszenia caly czas wisza, ktos tam byl juz na rozmowie?

seaf
@zaciekawionyporaz

ja mialem online, a pozniej w biurze target. excell trzeba znac, ale ogolnie sam proces na plus.

najlepszy! :P
@seaf

dzwonili, ze wybrali kogos innego.

10Z
@najlepszy! :P

czyli tematu juz nie ma? ogloszenia na pewno, ale chce sie upewnic...

@10Z

100% nie ma nic

Tez tam bylem

Co do zdobywania doświadczenia fajna przygoda projekt Unilever. Kasa bardzo słaba firma wychodzi z założenia ze po co dobrze płacić. Jak to nie jest ich pracownik. Teksty nie ma podwyżek ale cieście sie nie wywalimy was. Trochę szkoda ze Target nie dba o pracowników i nie walczy o dodatkowa kasę dla pracownika.

hahah
@Tez tam bylem

@tez tam bylem, a co oni maja zrobic? przeciez oni sa posrednikiem... pracowalem niby w konkurencji do targetu to sie nawet nie umywaja do nich... wynagrodzenie spoznione - a to przeciez powinien byc standard, zero odzewu w sytuacji, jak mialem do rozliczenia kwitki za parkometry... pozniej problem ze swiadectwem pracy... placa jak placa, ale to nie oni, tylko firma, ktorej usluguja... teraz zalozylem wlasna firme i bardzo to doceniam. Peace4all!

Czy pracodawca Target PRO motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

milosz

ludzie target pro, to agencja, wiec kto ma najwiekszy wplyw na motywacje ludzi? tylko i wylacznie firmy, z ktorymi wspolpracuja...

ziom
@milosz

dokladnie, prawda... najlatwiej na target zrzucic odpowiedzialnosc

nowy
@ziom

a skad taka pewnosc??

holender
@nowy

tutaj, kazdy wie wszystko najlepiej, hahahaha

nostalgia
@holender

smiech przez lzy, takie spoleczenstrwo.

fajka
@nostalgia

pracowałem w targecie i tej firmie naprawde nie ma co zarzucic, pelen profesjonalizm pracownikow z centrali.

Serio?
@fajka

Chyba każdy na tym forum wie, że sami piszecie o sobie te komentarze jak bardzo jesteście „profesjonalni”. A przynajmniej każdy kto dla Was pracował. Przykro mi ale jedyne co można o tej firmie miłego powiedzieć to to, że… a nie, sory, jednak nic.

nicK-:)
@Serio?

ok, a w jakim projekcie pracowales? i na jakim terenie?

napinacz
@nicK-:)

lubie takie teksty :D

mocks

Praca w exporcie w Target PRO, ktos cos? wiecie jakie produkty? jaka skala?

stef1
@mocks

Target PRO cos produkuje, ze robi export?

ali!
@stef1

Z tego co wiem, to produkty chyba Unilevera eksportują.

Kryspin
@mocks

Target nie ma pojęcia i eksporcie, ciśnienie na sprzedaż, produkty niedostosowane na eksport, nieustanna rotacja w zespole. Nawet, jeśli masz wiedzę w temacie, robione jest wszystko by udowodnić jej brak...

Kryspin
@stef1

Posrednictwo sprzedaży, zabawa w dystrybutora

Łukasz

Cześć, a możecie coś powiedzieć o pracy w centrali lub o samych pracownikach?

@Łukasz

Są super pomocni :)

Były
@Łukasz

Tak pomocni w robieniu zamieszania i ściąganiu kasy za rzekome szkody na samochodzie

Honorata
@Były

Twój post mnie zaniepokoił. Opowiedz proszę bardziej szczegółowo co się stało- czy zostałeś obciążony jakimiś dodatkowymi kosztami?

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO