Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

zainteresowana

Czesc forumowicze, szukalem opinii na temat targetu i znalazłam ich profil na facebooku. Widzialam, ze informuja o jakims konkursie dkla handlowców. Ta nagroda 2000 ZŁ lub zegarek to nie ściema?

kaska
@zainteresowana

Też to widziałam. Tak to prawda. To nie pierwszy konkurs na ich profilu. Brałam udział we wczesniejszych konkursach i zalapałam sie na nagrode - bony sodexo. Zawsze cos takiego sie przyda wiec warto w konkursach brac udzial, a co dopiero przy takiej nagrodzie jaka teraz mahja.

a Ty w jakim projekcie pracowałes, że mowisz, ze pracowales w 2 projektach? z tego co wiem to nei ma mozliwosci przechodzenia z projektu do projektu bo nie moza sprzedawac produktów kilku firm jednoczesnie.. O celach i zadaniach jestes na biezaco informowany, tak jak i o jego realizacji wiec nie ma widzimisie bo sa sztywno i jasno okreslone, a w system sobie wchodzisz i wiesz na jakim poziomie jestes. Jsk robisz co do ciebie nalezy to wyrabiasz cele, proste. co do umowy to na razie sprawdza się to co obiecali mi na początku, nastapil wzrost po okresie probnym wiec poki co widze, ze sa słowni.

Franio123
@pracownik

@anonymous Pracowalem i wiem jak jest, a to cy Ty piszesz to nic innego jak jakas sciema... chyba Ci sie pomylily firmy, albo pracujesz w firmach, ktore chcialyby dorownac jakoscia Target PRO. Gratuluje pisania takich bzdur :)

Pracownik Target

Kolega pracował Algida a 2 to Bonduelle. Zgadzam się w 100%

Hill83

100% RACJI!!! W każdym zdaniu.

Cześć, bylem merchem mobilnym w target a potem awansowalem na AH. Sporo asortymentu do opanowania ale jest to do zrobienia. Polecam bo warto zaczac nawet z malym doswiadczeniem i sie wszystkiego nauczyc od podstaw. Dobre jest to ze jest szansa rozwoju i mozliwosci awansu wlasnie na Handlowca. Miałem z tym problem wczesniej bo bez doswiadczenia ciezko bylo sie przebic na roznych rekrutacjach. Co do pracy juz jako Handlowiec to macie stala baze. Nie ma sensu sciemniac, nie robić wizyt bo znam kilka przypadkow z czasu jak bylem merchem ktorych pogonili za to i w sumie dzieki nim ja dostalem szanse ale jak sie uczciwie pracuje i raportuje to i premia do zrobienia i dobre slowo od Kierownika. Jak widzi ze moze na ciebie liczyc to tez czasami przychylniej patrzy. Kasa mogłaby być większa ale wyplacana to trzeba przyznac i rozliczana za KPI zawsze na czas. Centrala ok - zawsze pomoże jak trzeba i po ludzku podejdzie jak sie ma problem. Praca mocno dynamiczna wiec jezeli ktos sie nie odnajduje w takim stylu pracy to nie polecam. Auta ostatnio zmienione na gaz dobrze ze 5-osobowe bez kratki ale tankowac trzeba czesciej wiec to na minus ale u kolegow tez sa diesle wiec z tym różnie mozecie trafic. Generalnie polecam jezeli chcecie sie sporo nauczyc na poczatek a przy tym po ludzku zarobic. Jak będzie za pare lat czas pokaze ale na tu i teraz OK. Pozdrówki dla forumowiczów.

Ciekawa.
@anonymous

Witam , mam pytanie czy na stanowisku mercza też trzeba pozyskiwać nowych klientów.Czy tylko tak jak w opisie sprawdzasz wystrój dostępność itp.Proszę o jakieś bardziej szczegółowe info z góry dziękuję za informację.

lodozerca

Czesc. czy ta algida to pelny rok praca bedzie bo lody to tylko sezon biznes maja?

Kierowca
@lodozerca

Auta nowe są. ja teraz jezdze Renault Clio, w innych projektacj maja Skody Fabie. Wiem ze po 2 latach wymieniaja na nowe wiec czuje sie bezpiecznie. W poprzedniej firmie jezdzilem zdezelowanym autem. Nie czulem sie z tym komfortowo i czesto zamiast odwiedzać klientów czas spedzalem na serwise. Tu jest zupełnie inaczej. I to zdecydowany plus.

algidowiec
@lodozerca

W algidzie jest stała praca. Pracuję już 3 lata i jest ok. Produkt jest caloroczny , czasem ba zime dostajemy inne dodatkowe produlty unilevera. Mozna sie tu duzu nauczyc/

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Zainteresowana

Nie wiecie co to za oferta Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych do Pudliszek? Na czym polega ta praca?

ph
@Zainteresowana

Z tego co piszą to jest to rynek nowoczesny czyli supery i hipery. w tego typu punktach ph zajmuje sie egzekucja ustalen centralnych. zdecydowanie można sie tu rozwinac, ciekawe wyzwania.

PH

Może ktos powiedziec jak z : -samochodami w celach prywatnych soboty niedziele itp. -Jakie samochody -maja GPS-y Dzięki za odpowiedzi

Targeciak
@PH

W ramach pracy w Targecie masz miesieczny limit kilometrów, ważne żebyś odwiedzał wysztkie sklepy na trasie i nie wykraczał poza limit kilometreów. Samochodziki to nowe clio i fabie co dwa lata zmieniają na nowe :)

Najpier miałam wywiad telefoniczny, a poten spotkanie. Pytali mnie o moje doswiadczenie zawodowe, prace z klientami i sprawdzali czy radze sobie z trudnymi argumentami ze strony klientow. Na spokojnie, dałam rade. w tym tygodniu jade do nich na zatrudnienie i szkolenie do Łodzi.

jaaa

Ja niedawno zaczalem prace. Najpierw bylo zatrudnienie w targecie. podpisalem umowe, opowiedzieli o zasadach korzystania z luxmedu i karty sportowej, wytlumaczyli za co bede odpowiadał. Dali mi narzedzia, mialem tez szkolenie z systemu w ktorym robie zamowienia. wytlumaczyli co do kogo mogę zglaszac. A pożniej pracowalem z innym Handlowcem, ktory mnie uczyl zasad pracy. Na razie jest ok. Zobaczymy co będzie dalej.

niezadowowlony

Nie wiem kto w tej firmie pracuje...i nie chcę wiedzieć. przed kilkoma dniami byłem przez nich rekrutowany. Masakra. Najpierw jeden koleś ćwiczył mnie przez telefon. Pytania dziwnej treści z księżyca. Następnie długo, długo nic. Milczenie ponad 2 tygodnie. W efekcie zadzwoniła jakaś panienka z informacją. Game Over - koniec rekrutacji. Bez podania przyczyn czy czegoś takiego odrzucony. A już miałem według tego pierwszego jechać na finalną rozmowę ws. przyjęcia do pracy. Totalny bałagan!!! Tak nie traktuje się ludzi z dobrymi kwalifikacjami. Mam wrażenie, że wszystkie te rekrutacje to jeden wielki pic na wodę.

Byly pracownik

Moja opinia po kilkunastumiesiecznym okresie pracy na jednym z projektow Unilever - Target jak każdy pracodawca ma sporo wad, ale też zalet. Dla kogoś kto chciałby nabrać doświadczenia w branży FMCG jako PH jak najbardziej polecam - nowe samochody, pensja na czas, targety do wyrobienia. Bardzo dużo zależy od bezpośredniego przełożonego, najczęściej są mocno korporacyjni, ale da się to przeżyć, choć wiele osób ma z tym spory problem, nie wytrzymują presji i najczęściej same się zwalniają. Trzeba uważać przy zdawaniu auta, pracownicy Targetu szukają na siłę rzeczy, za które mogliby obciążyć pracownika karami. Pensja? No cóż, z premiami na niektórych projektach da się zarobić (usunięte przez administratora) netto, ale sama podstawa to śmiech, ludzi do pracy brakuje na rynku a (usunięte przez administratora)netto podstawy w tych czasach to niestety sporo za mało.

gros

swoją robote robia. Wzystko na czas. Opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa kompleksowa. Widac ze lubia to co robia i pasja powoduje ze im to wychodzi. Pani taksówkarka odbierajaca z dworca calkiem sympatyczna i komunikatywna :)

ph
@gros

a podpowiesz cos o rekrutacji? jakies wskazówki na co zwrócić uwage itp

obecny ph
@ph

Rekrutacja w porzadku. Pytania typowo dotyczace sprzedazy, obslugi klienta i moich wczesniejszych doswiadczen. Konkretnie i rzeczowo. Nawet zapach do auta dostalem. Jest ok.

zaskoczona
@gros

Noe mnie tez zaskoczyli. Z dworca przywiezli do biura, nie musialałm bładzic po lodzi. Wszystko zwiezle, na czas, zajeli się mną. Dostalem wszystkie informacje z czym do kogo, do tego materialy i gadżety przydatne do pracy. Poki co jest naprwade w porzadku.

nowy

Możecie mi powiedzieć na czym polega praca w foodservicie w krafcie? Jakich klientów trzeba odiwedzac? Sklepy?

Mati
@nowy

To jest horeka, czyli restauracje, bary, puby itp. Podbna rola handlowca, co na sklepach – opieka, układanie produktu.

magda
@Mati

Ciekawa ta horeka. Nie wiecie czy daja baze czy trzeba pozyskiwać nowych klientów????

horeka
@magda

Ciekawa, ciekawa bo klient zupelnie inny. Dostajesz baze ale tez pozyskujesz nowych. Oprocz odwiedzania klientow, jezdzisz tez na targi, organizujesz pokazy.

Dominika

@przedstawiciel - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Piszesz, że PH mają zagwarantowane pojazdy służbowe - o bardzo ważna informacja. A czy oprócz tego Target PRO zapewnia inne benefity? Czy z pracodawcą jest podpisywana umowa o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

aga
@Dominika

Jest umowa o prace. Ja juz mam stala bo pracuje 4 lata. z benefitow jest luxmed i karta sportowa. Generalnie spoko.

Target De-eN-O
@aga

Serdeczne gratulacje! Target to istna trampolina do sukcesów. Już po 4 latach można liczyć na umowę o pracę! To niesamowite jak szybko można np. zrobić pierwszy krok ku porzuceniu wynajmowanego mieszkania i wzięciu kredytu na własne cztery kąty! Być może za kolejne 8 lat nawet uda się awansować. Wtedy to już z górki... Warunków pracy w targecie nie trzeba krytykować jeśli przychylne komentarze wyglądają w ten sposób.

@Target De-eN-O

Chyba pracujesz w jakiejś innej firmie bo ja dostałem umowę o prace na starcie, a po 2 latach awans. Normalne jest, ze osobaktora nie wyroznia się nawet po 8 latach pracy nie dostanie awansu, licza się umiejętności, anie staż.

kierowca

Mnie interesuje jedno. Czy auta mają klime? W mojej firmowce nie ma, auto ciągle nawala. Jeśli auta sa ok to ide w ciemno.

przedstawiciel
@kierowca

maja, mają klime i nawet sa nowe co mnie zaskoczylo

Miro

Przyda się. Przy tych zarobkach wszystko na górkę się przyda;) pozdr Miro

arurooooo

Czy prócz premii Ci handlowcy mają jakieś inne benefity?

gf
@arurooooo

np luxmed, w dobrej cenie sportowa karta

arurooooo
@gf

O to spoko, Luxmed się przyda i system sportowy to może się cosik zrzuci na siłowni ???? Dzięki za info

zainteresowany
@gf

a czt jakies konkursy dla handlowcow sa???

chmurka
@zainteresowany

na FB słoneczko

bbb
@zainteresowany

sA jeszcze sprzedazowe dla handlowców mozna ostać dodatowa kase lub bony

Miro

Kto ma dziś kompetencje? Układy ukladziki...

frenc
@Miro

MIsiewicze mają. ;0

Dominika

@Tak jest - pojawiło się kilka ogłoszeń na stanowisko przedstawiciela handlowego - czy możesz dokładniej opisać, jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy warto próbować?

włodi

Ja ostatnio pisałem do nich na FB i szybko odpisali. Spróbuj tam

handel
@włodi

dużo tam info o nich na tym fb, ciekawych branżowych materialow tez

lfn
@handel

ciekawie prowadzony profil, chyba jedyny w tematyce sprzedazy na fejsie

hhhh

Witajcie, Gdzie można więcej dowiedzieć się o tej firmie bo tutaj są takie mało szczegółowe informacje?

Tak jest

Dokładnie zmień zawód. Na murarce albo betoniarce zawsze można dobrze zarobić :))))))) sprzedawać albo się umie albo się nie umies i robisz marna kaske

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO