Opinie o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia w Biskupiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia w Biskupiec

Jaki dress code obowiązuje w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

Agnieszka

Osoby pracujące na części produkcyjnej: otrzymują odzież roboczą (na każdy dzień pracy nowy komplet), w którą przebierają się po przyjściu do pracy. Na sklepach firmowych obowiązują: koszulki, polary, fartuszki z logo firmy. W części biurowej Casual dress code, czyli swobodny, weekendowy styl. Podczas spotkań z klientami, kontrahentami: Business wear/attire,

Maciej

Czy trzeba mieć książeczkę sanepidowska ?

Agnieszka
@Maciej

Do pracy w sklepie firmowym, na części produkcyjnej w zakładzie jest wymagana książeczka sanepidowska.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak istnieje taka możliwosć. Często, gdy zostaje utworzone nowe stanowisko pracy, lub zostaje poszerzona ilość stanowisk w danym dziale, kandydatów na to konkretne stanowisko szuka się w pierwszej kolejności wśród pracowników firmy. Pracownicy w tej firmie pracują po wiele, a nawet kilkanaście lat. Jeśli pracownik potrzebuje szkolenia, aby poprawić swoje umiejętności firma stwarza takie możliwości.

@ewa ale co dokładnie kierowniczka robi ?

Obserwator

W Nidzicy w waszym sklepie nikt długo nie popracuje oprucz pseldo kierowniczki ta osoba wszystkich wykańcza psychicznie czy dla dyrekcji nie jest to jakiś znak że załoga się cały czas zmienia a ta gwiazda zamiast pracować co całymi dniami lata po mieście albo po solariach i zawsze spada na cztery łapy jak ktoś jej nie zna to ma o niej dobre zdanie bo ta pani potrafi się maskować szanowna dyrekcjo czas już coś z tym zrobić

Bartek
@Obserwator

Niech Panie skontaktujo się z prezesem bo szkoda tak fajnego sklepu bo opinia na nni jest straszna zniszczy ten sklep bo z dyrektorko raczej nic nie da rady

Sławek
@Obserwator

Zamiast zajmować się obrażaniem i rzucaniem fałszywych oskarżeń, które będąc bezpodstawnymi, mogą być karalne, radzę zajrzeć do słownika ortograficznego. Za pomówienia jest paragraf. Pozdrawiam. Sklep czysty i obsługa sympatyczna.

Nikt nie mówi o personelu tylko o jednej konkretnej osobie która wszystkich tam rujnuje A sama spada na cztery łapy I po tym wszystkim co tam wyprawia nadal tam pracuję tak A mięsko i kielbaska super

Sylwia

Wszystko na tak. Świeżo I miło

Małgorzata

Mięso świeże a sklep często oferuje dobre promocje na produkty. Obsługa zawsze bardzo miła i pomocna. Widać, że komentarze poniżej napisała osoba chcąca zemścić się na personelu bo widocznie, tak jak większość, nienadawała się do pracy.

W tej firmie trzeba 3 dni za darmo pracować

Maria

Dzień dobry, czy może napisać Pani coś więcej. Czy chodzi o pracę na sklepach czy też na zakładzie. Jestem zainteresowana pracą w tej firmie i dobrze było by wiedzieć coś więcej w tym temacie i czego można się spodziewać.

Wwww

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi" "Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - twierdzi Branson. To jeden z jego najbardziej znanych cytatów. Pan prezes studiował i zapewne znał te wypowiedzi.

Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest rotacja w tej firmie ?

@Karolina

Nie można tu mówić o rotacji. W firmie pracują ludzie po kilka lat, grono pracowników jest ze stażem dłuższym niż 10 lat.. Jeśli ktoś nie chce pracować, nie będzie pracował nigdzie. Praca nie należy do tych najlżejszych, ale nie można narzekać. jest odpowiednio nagradzana.

Aneta
@Helena

Widzę, że masz dużą wiedzę na temat pracy w firmie Mardi. Może opowiesz nieco więcej na ten temat? Czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś benefity?

@Aneta

Firma swoim pracownikom oferuje: umowę o pracę, dobre warunki płacowe, posiłki regeneracyjne (na terenie zakładu funkcjonuje stołówka zakładowa), bony na święta.

Nwiola20

Praca była super ????, dopóki nie zaszlam w ciąże, po skończonym urlopie macierzyńskim stałam się zbędna dla firmy usłyszałam że nie już miejsca dla mnie. Tak raczej nie powinno się traktować pracowników którzy pracują kilka lat. Przykre, ale jak to stwierdziła dyrektorka nam małe dziecko i pewnie będę brała zwolnienia cały czas...

Długi 59

Wczoraj kupiona wątroba z wrzodem. Całość do wyrzucenia. Brak kontroli jakości

WACEK

11.10.2019 w sklepie MARDI w TESCO w Olsztynie kupiłem m. inn. szynkę surową dojrzewającą. W domu okazało się, że jest to chyba ogonówka/ wyrób soczysty, można prawie wyciskać wodę/. Po kilku dniach wyrzuciłem. Paragon wydruk nr9726 /godz. 11:57/.

Patrycja,
@WACEK

Nie wydaje mi się, aby było to miejsce do składania reklamacji. Należało by to zrobić w sklepie w którym zrobiło się zakupy. Tu raczej dzielimy się informacjami o pracodawcy, o warunkach zatrudnienia itp.

Jarek

W sumie to nie ma czegoś takiego jak rotacja. Przychodzą do pracy ludzie którzy chcieli by zarobić i się nie narobić, zazwyczaj po dniu max do tygodnia się zwalniają mówiąc że to nie praca dla nich. A tak naprawde nie jest tak źle. Sam już pracuje pare dobrych lat i nie trzeba mi jeździć za granice czy do innych miast bo zarobki sa odpowiednie

Helena

Nie polecam sklepu Mardi w Orzyszu. Obsługuje jedna Pani A druga się wcina, oczywiscie nie wiedząc co i jak,żeby wcisnąć mięso które jej pasuje. Po pierwsze skoro jest z czego wybrać i płace za towar to wybieram takie mięso jakie mi się podoba.A w tym sklepie trzeba brać to co Pani sklepowej się podoba bo jak nie to staje się arogancka wręcz niemiła. Nie pierwszy raz się spotykam w tym sklepie z takim zachowaniem ze strony sprzedawczyni,może czas najwyższy wymienić personel?bo ta pani co najdłużej pracuje obrosla w piórka i nie zależy jej na klientach.

Nie polecam sklepu Warmia na 1go maja w Szczytnie... Ostatnio byłam tam niemile obsluzona.... Pani nie sprzedala mi miesa mielonego z kawalka lopatki tylko wcisnela mi gotowe które już miala na misce gotowe... Które okazalo się że jest zepsute....

Wanda
@1234

Oj to przykra sytuacja. A nie próbowała Pani zareklamować kupionego produktu. Trzeba spróbować.

@1234

(usunięte przez administratora) proszę niech wykaże raporty ile pochodzi mięsa z Polski a ile z Belgii, Holandii!! Wszystko dostają z importu, zamrożone , drób co jakiś czas z Ukrainy niewiadomego pochodzenia!! (usunięte przez administratora) pracowałem tam na rozbiorze przez 4 lata wiem coś na ten temat.

Igor

Słyszałam, że firma została sprzedana. Jak sądzicie jak teraz będzie się pracowało?

Luidzi

Jak ktoś dobrze pracuje to nie narzeka. Szkoda, że rzadko piszecie a klienci tylko zastępują.

Patryk

Jaką macie atmosferę w pracy? Interesuje mnie praca w firmie dlatego dopytuję

@Patryk

W firmie pracuję już od 12 lat i nie narzekam. Tak jak wszędzie są wymagania, jeśli solidnie i zgodnie z przepisami wykonujesz swoje zadania jest wszystko w porządku. Dużo zależy od ludzi, z którymi się pracuje. Jeśli się dogadujesz wszystko jest ok. Zdarzają się wyjątki, ale z takich ludzi najlepiej unikać i nie wdawać się w dyskusje. Na działach produkcyjnych praca nie jest lekka, w pozycji stojącej, no i na czas. Często czyjaś praca, zleży od Twojej , więc trzeba się wyrabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia - Biskupiec

• Jak się pracuje w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

Zobacz opinie na temat firmy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

Kandydaci do pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia