Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia

Biskupiec

Opinie o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia

anonymous

kobieto (podejrzewam ze Zoska Aldona to jedna i ta sama osoba bo pisze dokladnie to samo)...a wiec jesli masz cos do tych kobiet prywatnie to nie oczerniaj ich pod wzgledem pracy bo piszesz same oszczerstwa ktore sa bardzo krzywdzace, tak sie sklada ze tez mieszkam w jedwabnie i jestem stalym klientem tego sklepu, nigdy nie spotkalem sie z zadna z sytuacji opisanych przez ciebie, panie sa profesjonalne ,wiedza co polecic, i nawet spod samego spodu pokarza mieso jesli klient tego chce, polecilem ten sklep rodzinie i znajomym ktorzy przyjezdzaja tu na urlop i wszyscy sa bardzo zadowoleni zarowno z obslugi jak i z towaru

Zośka

Wyroby nie najgorsze,ceny w miarę , ale szerokim łukiem radzę omijać sklep firmowy w Jedwabnie , gdzie klient traktowany jest , jak zło konieczne, Panie mają ciągle zły humor a już nie daj Boże jak poprosi się o konkretny kawałek mięsa, to jest nie ten ,który Pani sprzedawczyni chciałaby sprzedać-szkoda , że firma nie interesuje się tematem braku kultury personelu

Aldona
@Zośka 06.11.2017 20:19

A ja jak najbardziej rozumiem. Jestem mieszkanką Jedwabna i kiedyś robiłam tam zakupy, teraz niestety sklep omijam szerokim łukiem. Personel niemiły, ciągle coś przeżuwający w ustach i popijający kawkę ze znajomymi. Klient czuje się jak intruz. Towar niezbyt świeży, kiedy prosi się o coś z nowego kawałka nie ma takiej możliwości, również brak wiedzy na temat sprzedawanych produktów. Moim zdaniem przydałoby się personelowi szkolenie z jakości obsługi klienta. Chyba, ze firmie na tym nie zależy.

MaJka
@Zośka 06.11.2017 20:19

Najlepiej to jakby Panie pracujące w sklepie były cyborgami i chodziły uśmiechnięte od ucha do ucha, kłaniały się po czubki butów klientom a oni i tak na koniec wyjdą niezadowoleni bo któraś nie taką minę zrobiła.... Ludzie ogarnijcie się!! Tam naprawdę pracują bardzo kompetentne osoby z dużą wiedzą handlową. To są właściwe osoby na właściwym miejscu. A to że cokolwiek w tym sklepie jest nieświeże to już czyste oszczerstwo.

Aneta

Może akurat @Zośka trafiła na gorszy dzień ekspedientki w tym oddziale Zakładów Mięsnych Warmia. A przecież każdy jest człowiekiem i nie zawsze mamy dobry dzień, więc powinniśmy to zrozumieć. Oczywiście @Zośka jeżeli miałaś jakieś obiekcje do pracy personelu zawsze mogłaś to zgłosić kierownictwu. Ale widzę z opinii innych osób,że są zadowoleni, a Twój przypadek musiał być wyjątkiem.

Zadowolony klient

Zoska nie wiem jak możesz tak oczerniac te kobiety ze sklepu w jedwanie.....są mile pogodne.....zebym miala duza rodzine to robiła bym tam zakupy dwa razy dzkennie....mięso zawsze świeżutkie i wedliny tez.......

Aneta

@Maria watek dotyczy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia, a nie Tesco, dlatego proszę wypowiadać tylko opinie o tej firmie, by nie powodować chaosu na forum. @Edi a mógłbyś więcej powiedzieć o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia? Czemu nie polecasz tam pracy? Czy coś jeszcze na to wpływa? Czy inni pracownicy też takie mają odczucia względem pracodawcy?

Edi

Szczerze nie polecam pracy w tym zakładzie , ciągle Krzyki brak kultury innych pracowników , chory system akordowy , ciągle wypadki , ostatnio pracownik stracił wzrok w jednym oku przez ich "akord"

Obrońca

Każdemu może zdarzyć się przysłowiowa wpadka. Tak już bywa, ale najważniejsze, że firma ma dobre wyroby. Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz marki jest fakt, iż zakład jest dopuszczony do handlu w państwach Unii Europejskiej.!

rumia3333@wp.pl

Dziś mój mąż kupił sobie kawałek szynki, bo miał ochotę na smażoną, w kawałkach jak boczek.Kiedy zaczął smażyć, zaczął wydobywać się smród knura.Oczywiście przestał ją dosmażać i powiedział, że tego nie zje.A ponieważ nie chciał tracić pieniędzy ok. 8zł (apetyt na przekąskę już stracił), poprosił bym zakup zareklamowała.Ekspedientka w dziale "WARMIA" w Kauflandzie w Olsztynie nie rozumiała o czym ja mowie (słowa knur chyba nie znała) i powiedziała że żadnych reklamacji tym bardziej podsmażonego mięsa nie przyjmuje.Obydwie nastrożyły sie niegrzecznie i z krzykiem.Powiedziałam że nie odpuszczę, ale co można zrobić?Zakupów na pewno tam nie zrobimy więcej, a jakość towaru ma u nich wiele do życzenia od dawna!

Aneta

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Manager Sieci Steakowni. Miejsce pracy to Giżycko, Olsztyn, Biskupiec Co możecie powiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Jak oceniacie Zakłady Mięsne Warmia jako pracodawcę?

PATRYCJA

Pasztetowa Mazurska !! Kupiłam raz, trafiła mi sie w środku (we flaku) kawałek reklamówki ! Tak reklamówki ! Odważyłam sie kupic go jeszcze raz i tym razem co ? flak we wlaku ! Spawałam jak kot. Kurwa ludzie, produkujcie na jakość a nie ilość, to że polska tak robi to wy chociaż pokażcie sie z dobrej strony i nie brnijcie w to !! Z całym szacunkiem... NIE POLECAM !!!

Aneta

@jolcia dopytałaś o to rekrutera? Co jeszcze usłyszałaś podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Aneta

@jolcia czy usłyszałaś od rekrutera informacje o tym szkoleniu? Zawsze warto bezpośrednio zapytać. Jakie benefity Ci zaoferowano?

@Aneta 13.03.2017 12:08
@jolcia czy usłyszałaś od rekrutera informacje o tym szkoleniu? Zawsze warto bezpośrednio zapytać. Jakie benefity Ci zaoferowan...

Aneta, wiem to z pewnego źródła, przechodziła przez to moja koleżanka. Pracowała 3 dni po czym usłyszała, że to było szkolenie darmowe i nie otrzymała za te dni wynagrodzenia!!!!!!

jolcia

Czy to prawda, że trzeba przejść 3 dni darmowego szkolenia????!!!!!

jolcia

Witam, dostałam propozycję pracy w sklepie Warmia na stanowisko kasjer-sprzedawca. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś na temat zarobków bo ja dostałam propozycję minimalnej krajowej. Z góry dziękuję za info. ;-)

Amelia

Dzisiaj kupiłam kiszkę ziemniaczaną tej firmy coś wstrętnego i jeszcze w środku znalazłam kawałek plastiku Nie polecam

Aneta

@Warmiarozumiem, że zarobki w firmie Cię satysfakcjonują? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków oferowanych przez firmę?

Warmia

Przy produkcji napewno szalonych pieniedzy nie ma ale jak na takie miasto zarobki nie sa zle

rf

Ciekawe czy są jakieś nowe oferty pracy? Pozdrawiam.

nick

Hala
@nick 20.09.2016 21:26
Ja bardzo często robię zakupy w tym sklepie w Pieniężnie.Towar świezy i bardzo smaczny obsługa bardzo miła polecam....

to kryptoreklama:) ?

lolo

W Toruniu w Kauflandzie jest punkt WARMII.Kupuję tam często i jestem bardzo zadowolony z towaru. Również pozytywnie należy ocenić obsługę pań zza lady - zawsze z uśmiechem i uprzejmie. Nie jest to tylko moja opinia ale i innych kupujących.

klient

W Biskupcu na Karuzeli jest sklep warmi,jak tam wchodzę to oczy stają dęba:-) towar wyeksponowany ,lady ładnie wyłożony,nie widać staroci.Przyjeżdżam zawsze i tam robię zakupy,panie przemiłe zawsze dobrze doradzą i zawsze uśmiechnięte.Powinno brać się z nich przykład.Nigdy nie trafiło mi się nic starego.

PRACOWNIK
@klient 12.04.2016 19:46

TA JASNE PISANIE SAMI O SOBIE A AKURAT NA TAMTYM SKLEPIE SĄ NAJNIEPRZYJEMNIEJSZE PANIE A WARMIA I JAK JEJ SKLEPY SĄ ZARZĄDZANE PRZEZ NIEODPOWIEDZIALNEGO PANA STOLARZA Z FACHU

Seller

Witam. Moje doświadczenie w tej firmie wyglądało tak: Rok do roku wzrost sprzedaży w każdym miesiącu , nawet o 100 procent . Dyrektor Handlowy natomiast myślał łbem a nie głową więc pomimo mojej dobrej sprzedaży zostałem nagle zwolniony .Moja rada :Jeżeli potrafisz handlować to nie jest to miejsce dla ciebie .Jeżeli lubisz jak inni cie popychają to jest to praca dla ciebie.

Marzena
@Seller 20.01.2016 13:41

to Ty cukierek?

Mama

Witam ja też kupowałam w sklepie na parkowym przy biedronce ale przyjechałam się kilka razy widzą że z dzieckiem a Stare parówki sprzedają na drugi dzień są tak śliskie ze nawet pies ich nie chce. Mięso mielone straszne cały dom się pochorowal. A jak pytasz czy świeże to odpowiada ja tak trzy razy mielone. Jak im nie wstyd później patrzeć ludziom w oczy oby im kiedyś ktoś sprzedał Stare mięso i się potruly. Więcej moja noga tam nie wstąpi i odradze szystkim zakupy w tym sklepie!!!!!!!

Alina

W Mrągowie w sklepie przy Biedronce na Os.Brzozowym kupuję czasem dla wnuka szynkę lub wędzonkę warmińską i zawsze z niej leci woda.Za takie pieniądze?Ostatnio kupiłam wędzone żeberka,a okazały się być zwyczajną kością,której nie mogłam rozrąbać,a te trochę mięska nie można było dogotować takie było twarde,Zapłaciłam jak za żeberka.Natomiast w sklepie na ul.Rynkowej kupuję ostatnio szynkę i wedzonkę i jest smaczna i bez wody.Z tej samej firmy.O co tu chodzi?Inni też byli oszukani w sklepie przy Biedronce.

Zadowolona klientka

Nawiązując do opinii Pani Lidii,muszę Panią rozczarować.Otóż robię systematycznie zakupy w jednym z olsztyńskich sklepów sieci Mardi i NIGDY nie spotkałam się z praktyką,jaką Pani opisuje.Z czystej ciekawości poprosiłam kilkakrotnie o termin przydatności produktów oznaczonych ceną HIT DNIA czy też PROMOCJA i zawsze data była w porządku.Mięso również jest świeże,a jeśli jest z dnia poprzedniego(rzadko takie napotykam)to Pani tam pracujące,uczciwie piszą na cenówce PRZECENA.Załoga jest zawsze miła i uśmiechnięta,co świadczy o zadowoleniu z pracy.Dodam jeszcze,że jest to nowy sklep,na który długo jako pobliscy mieszkańcy czekaliśmy,więc ,,patrzymy im na ręce,,Póki co jesteśmy zadowoleni z tego sklepu,a Pani Lidii proponujemy odwiedzić olsztynski punkt i zaktualizować opinię.

Maria
@Zadowolona klientka 08.06.2015 08:11

Ja robie czesto zakupy na stoisku w tesco na ul. pstrowskiego. Nigdy nie kupilam na tym stoisku produktu ktory by byl nieswiezy. Towar zawsze smaczny,cala rodzina sie zajada a jak wyjezdzam do corki do Niemiec kupuje na tym stoisku w calosci kielbase krakowska i ozorkowy salceson. To jest rodzinna uczta. Rodzinka bardzo lubi. Na tym stoisku w tesco wszystko jest zawsze profesjonalnie wyeksponowane i zacheca wygladem. Uwielbiam i zawsze kupuje tam boczek z warminskiej wedzarni (polecam palce lizac!!) i szynke surowa wedzona. Pani na stoisku jest bardzo sympatyczna zawsze usmiechnieta. szczerze doradzi. Polecam !

Lidia

Generalnie na poczatku mialam dobre zdanie na ich temat, maja naprawde kilka fajnych produktow ! tylko jest jedno ALE, nigdy nie wiesz w jakim stanie je kupisz ! Znam kilka ich sklepow w roznych miastach, jestem PH i nawt wstawiam swoj towar do kilku ich sklepow wiec znam pracownikow. W mojej miejscowosci także jest ich sklep a tak sie sklada że kierowniczka sklepu to moja kolezanka. Sprawa wygląa prosto, wiekszosc towaru oznaczony u nich w ladach na żółto jako HIT DNIA lub czerwono jako PROMOCJA to towary przeterminowane. Wszystkie wedliny czy miesa jesli sie nie sprzedaja a jeszcze nie smierdza sa przeceniane po te 5.99, 8.99, 9.99, 15.99 itd i wciskane klientom. Pracownicy sa zmuszani przez "panie dyrektorki" do takich czynnosci poniewaz nie ma u nich na sklepach utylizacji no i oczywiscie ratujac sie przed stratami. Ja generanie przenioslam sie do konkurencji i mysle ze ich szefostwo nie wie dokladnie co dzieje sie na sklepach - chyba ze z premedytacja popelniaja samobojstwo. Lidia.

małaMi
@OLA 01.04.2015 23:11
KIELBASA TEJ FIRMY ZAWIEA E-250 RAKOTWORCZY ZWIAZEK ORAZ GLUTAMINIAN SODU E-621KTORY TEZ ZDROWIA NIE DAJE ..W MOIM MIESCIE GDZI...

Droga koleżanko, masz jak widzę trochę nikłą wiedzę w kierunku technologii żywności, bo gdybyś chociaż troszkę poczytała o dodatkach do żywności nie pisałabyś takich bzdur!!!! E-250 to nic innego jak azotyn sodu, który stosowany jest do peklowania mięsa przeznaczonego do produkcji wędlin!!! Hamuje rozwój bakterii szkodliwych dla zdrowia (m.in. Clostridum botulinum, bakteria beztlenowa, typ laseczka jadu kiełbasianego). Spożyty w dużych ilościach (czyli kilku kg w czystej postaci) utrudnia transport tlenu przez krew, jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku niemowląt. Podczas ogrzewania peklowanych przetworów mięsnych (czyli wędlin i kiełbas) -w temperaturze powyżej 150°C – wchodzi w reakcje z cząsteczkami białka w wyniku czego mogą (ale nie muszą) wytwarzać się rakotwórcze nitrozoaminy. Wszyscy doczepili się miesa i wędlin jaka to w nich jest chemia, ale nikt nie mowi o tym jaka chemia jest w kosmetykach. Dodatki dodawane do żywności w większości przypadków sa obojętne dla naszego organizmu, spożyte w naprawdę dużych ilościach szkodzą. Konserwanty dodawane do kosmetyków np. formaldehydy wnikają w nasze ciało, przez co pojawiają się roznego rodzaju reakcje alergiczne (zapalenie skóry, roznego rodzaju pokrzywki, wykwity). Inne związki dodawane do większości kosmetykow to parabeny i thiomersale, rownie silnie uczulające!! Reasumujac droga koleżanko, poczytaj sobie troszkę więcej na temat konserwantow zanim zaczniesz pisać jakies bzdury. Konserwanty były, sa i będą w naszym zyciu to jest nieuniknione.

Tomm
@małaMi 21.01.2016 09:45

Możesz coś więcej napisać bo mam propozycje pracy jako PH i się zastanawiam

Zostaw opinię o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia