Mardi Sp. z o.o.

Biskupiec

Opinie o Mardi Sp. z o.o.

ELCIA B

SZanowni panstwo od kilku lat kupowalismy u panstwa w sklepie parowki maslane w tej chwili sa tak obrzydliwe ze juz nigdy ich nie kupie i to samo dotyczy bialej kielbasy ,parowki puchna przy gotowaniu i nie maja zadnego smaku smakuja jak parowki za 5zl a byly takie smaczne jestem bardzo zawiedziona takimi produktami a ja tak wszystkim polecalam parowki z WARMI

konkor

kolo, a nie możesz po prostu wysłać do nich swojej oferty ? Jak będą potrzebowali pracownika o twoich parametrach to się zgłoszą

Tereska321poczta.fm

W dniu 8.01.2013 roku robiłam zakupy w sklepie nr 19 w Olsztynie na kasie siedziała bardzo nieprzyjemna pani ktora na paragon nabiła kwotę niezgodna z cena na opakowaniu poprosiłam żeby mi wyjaśnila . Pani ta bardzo zawiło się tlumaczyła poprosiłam żeby mi zwróciła pieniądze a ja oddaqm towar oiwiedziała "że nie" więc poprosiłam kierowniczkę pani kierowniczka nie pojawiła się przez około 20 minut. Często robiłam zakupy w tym sklepie i bardzo często były ceny zawyżane przy kasie.Rezygnuje z zakupów a waszym sklepie i powiadomię sąsiadow o tej sytuacji.

Zostaw opinię o Mardi Sp. z o.o. - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mardi Sp. z o.o.