Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

cos

tr traci twoja wypowiedz kierownictwem :D takie formułki to codziennie czytamy :P

partner

Szkolenie na Twój koszt!

pracownica

To się tam zatrudnij i popracuj parę miesięcy. Jak będziesz bulic co miesiąc po paredziesiat złotych to inaczej będziesz gadał. Po za tym nie wiem kogo góra wyznaczyla do PR, ale te wasze sztuczne posty, które mają poprawić wizerunek, czuć z bardzo daleka

cole

To ja ci napisze za co placisz: niezdana prasa, brak zdrapki, przeterminowane towary ladnie ukryte pod brakiem inwentaryzacyjnym.... szkolisz kogos i nawali manko placisz bo szkolona osoba nie ma odpowiedzialnosci materialnej. Do tego rozl inwentaryzacji jest takie ze sie zygac chce. Do tego zle licza to rozliczenie zeby wiecej na nas zarobic. Idz tam i sam sie dowiedz czlowieku. A potem oceniaj.

monalissa
@cole

wszystko prawda przekonałam się szukam nowej pracy

cole

Przeciez ci w ofercie pracy nie napisza ze musisz za wszystko bulic. Dlatego klamia jak tam jest dobrze. Poczytaj opinie. Zastanow sie. Ruszcie glowa moze....

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

babbkas

W Tabak Polska przepracowałam trzy dni. Sama praca nie jest ciężka. Na 3/4 etatu zaproponowano mi 1100 zł. Niby wszystko OK, ale za wszystko trzeba płacić. Nie sprzedadzą się batoniki nim minie termin ich spożycia - płacisz, nie odesłałaś gazety do zwrotu, bo jej nie znalazłaś - płacisz, nie nabiłaś zdrapki, bo klient namieszał - płacisz.... Ciągłe (rano, popołudniu, wieczorem) liczenie zdrapek, biletów... obsługa klientów, lottomatu, wszystko szybko. Mnóstwo papierkowej roboty przy zamknięciu... masakra. Znalazłam trzeciego dnia inną pracę, więc zrezygnowałam, bo miałam umowę o pracę. Zresztą tam ciągle kogoś innego widzę...

Daria
@babbkas

Trzeba umieć nad tym zapanować :) nic nie jest niemożliwe- trzeba tylko się przyłożyć, niestety taka jest praca w salonikach prasowych, uwierz, że w innych jest tak samo ;) wystarczy przyjść sobie z własnym zeszytem i wszystko notować. Jeśli masz dobrych współpracowników, to wydrukują Ci co masz robić dzień w dzień na swojej zmianie. Krok po kroku :)

Daria
@babbkas

tia

Dziewczyny jest jakis punkt ktory ma problemy z konwojem ? U nas czesto jest tak ze liczymy konwoj i kasa nie zgadza nam sie z dkd. Mimo tego ze konwoj jest dobrze zliczony a w dkd jest wszystko wpisane co to może powodować?

zuza
@tia

Tia, może dekadówka wam źle zlicza, poproście kadrową o przeslanie wam wzoru dekadówki, może to pomoże

cole

Jak caly etat to najnizsza. Jak 3/4 to 3/4 z najnizszej. Policzcie sobie.

mr

wITAM, prosze o kontakt osoby które podjęły się współpracy z Tabak na prowadzenie salonu jako ajenci. Mój mail: monisia229@poczta.onet.pl

cole

Ta firma nie jest solidna. Zostawisz tam polowe wyplaty i zaplacisz zdrowiem ze stresu nie idz tam dobrze radze

cole

Nie pracuje sie po 6 godzin... tylko normalnie z tym ze 3, 4 razy w tyg. Ogarnijcie myslenie...

O.o.

Przeciez 6 godzin dziennie sie nie pracuje, tylko np. 10 ale 3 razy w tygodniu

Tabakiera

W mojej miejscowości jest ogłoszenie franczyzy z Tabaka. Jak myślicie ma to jakiś sens i czy pracownik z Tabaka miałby jakieś szanse?

cole

Kacha to jak chcesz tylko dorobic to sory ale nie zawracaj dupy osobom, ktore mialyby cie szkolic. A potem znow nowa osobe bo odejdziesz. To jest bez sensu. Staly pracownik musi placic za osobe ktora uczy jak ta nawali manko, bo ma odpowiedzialnosc finansowa. A nowicjusz nic nie placi...

Lolavanx

Jest albo i nie jest,jak chcesz wolne a zastepstwa sobie nie znajdziesz to wolnego nie dostaniesz.

Tabakiera

Już wiem o co chodziło z inwenturą. Nasza przygłupia KR i Księgowa nie wiedzą a się wypowiadają. Ale cóż. Wielka mi podnieta bo umowę dają- nikt na zleceniu nie dałby się tak na kasę kroić. Nie zdasz prasy to i tak sklep zarabia na Tobie bo nie kupujesz jej w cenie po jakiej nabywa ją sklep tylko po cenie dla klienta. To samo jest z przeterminowanym towarem - jeśli KR podejmie decyzję,że my płacimy to płacimy sklepową cenę. Zmiany są ok-grafik przynajmniej u nas zawsze można zmienić (jeśli pracują normalni ludzie i się można z nimi dogadać). Najśmieszniejsi są KR- nasza nam powiedziała, że kradniemy prosto w twarz. Żeby człowiek nie miał kredytów to by takiej normalnie walnął w gębę i wyszedł.

tia

Jak nie weźmiecie udziału w konkursie to wiadomo co bedzie ... Nie ma to jak radosc z konkursow :P (ironia) Czas chyba zmienić prace po paru latach. A szkoda bo na początku było znośnie.

janosik

Oczywiście ,macie rację ,ale nasi szefowie nie dostrzegają problemu.Dokładanie obowiązków wiąże się-wszędzie-z wyższym wynagrodzeniem.Każda z nas spokojnie może pracować tylko wówczas,gdy będzie godziwie wynagradzana.Nie spotyka się tu opinii pozytywnych , a wiele osób piszących pracuje naprawdę długo... Karygodne jest takie nieposzanowanie pracownika ,Kaufland , Biedronka a już na pewno Lidl -wiedzą, że za pracę trzeba płacić.A socjal pracownicy mają wszędzie - bo się po prostu należy. Motywowanie konkursami ,straszenie odebraniem żałosnej premii-to mówi samo za siebie. Właściwie ciut i mobbing mamy -wystarczy niektóre meile od KR poczytać .

k.

Już wiem jak jest z tymi przeterminowanymi towarami. nie dostaniecie osobnej noty. te kwoty są nabijane do kwoty brakow na inwentaryzacji. nieświadomie płacicie za to... powodzenia

Lolavanx

Nie,szukaja ajenta.czyli prywatnego przedsiebiorce ktory poprowadzi dla tabaka kiosk, ze swoja ekipa. Albo z aktualnie pracujaca,bo jak tabak ich pozwalnia,nowy wlasciciel chetnie je zatrudni na zlecenie za 5 zl na godzine.innymi slowy pozbywaja sie nierentownych tabakow,szukajac jeleni ktorzy beda dokladac z wlasnej kieszeni do lipnego interesu.

taba

Ty chyba nic nie rozumiesz jeżeli chodzi o urlopy. Każdemu pracownikowi należy się raz w roku nieprzerwany 14 dniowy (dni kalendarzowe) urlop. Planujesz sobie urlop - powiedzmy od 1 do 14 lipca. Sprawdzasz na grafiku wzorcowych ile dni ci pobierze ( powinno być 80h czyli 10 dni pociągnie ci z twojego urlopu na 2016 r.).

@taba

No dobra ale przez to, że tak robią cudacznie to potem nam brakuje godzin i po urlopie trzeba zap... żeby godziny odrobić. To co to za urlop ja się pytam. Oni dają 4 dni bezpłatnego urlopu, brakuje godzin i masz kupe a nie wypoczynek bo potem non stop praca. Chyba, że ja tu czegoś nie pojmuję co przyznaję jest możliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.