Opinie o Jamza sp zo.o. w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jamza sp zo.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jamza sp zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamza sp zo.o. w Trzebinia

michenewicz

he he he... firma??? to nie firma ,to lipa !!!! z daleka od tych ludzi.

lolek
@michenewicz

popieram !!

Marcin Nowy wpis
@michenewicz

Bo poznalem tych jegomosci mlodego i starego. Pieknie mowia i ladnie chodza ubrani. Dzisiaj jedno mowia a na drugi dzien zaprzeczaja, dzis obiecuja na drugi dzien pokazyja srodkowy palec. DNO Nic poza tym.

Kamil Nowy wpis

Macie zadbane toalety pracownicze ?

Obserwator firmy Nowy wpis

Firma Jamza może sie bardzo umocnić jak pewna osoba z OE Trzebinia by do tej firmy dołączył .Facet ma kontakty zna sie dobrze na robocie , jest szanowany w wielu firmach . Ogólnie zawsze wie co rob,i ale dopoki go nie ma u nich to LIPA .

pracownik Nowy wpis
@Obserwator firmy

no nie chce sie wierzyc ze OE pozbylo sie go . jedyny z ktorym mozna bylo sie dogadac czy o urlop czy inne rzeczy w sumie nikomu nigdy nie zrobil krzywdy " SZANUJ przelozonego swojego bo bedziesz napewno mial gorszego "

Iwona

@Miro, Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważnym ogniwem firmy Jamza i pokażesz, że zależy Ci na jej rozwoju, to łatwiej będzie Ci negocjować ewentualną podwyżkę. Podobnie z doświadczeniem, każde nowe szkolenie lub kurs może stanowić argument w trakcie rozmów. Czy w trakcie rozmowy istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jamza sp zo.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Miro

Wysokość zarobków zawsze była punktem spornym z firmą. Wiem tylko, że jak ktoś dobrze pracuje to nie narzeka .

Iwona

@michenewicz, @lolek, dlaczego macie takie zdanie na temat Jamza sp zo.o.? Wasze opinie są w tym momencie bardzo ogólne, a gdyby były poparte jakimiś konkretnymi informacjami, mogłyby być bardzo przydatne dla innych użytkowników forum. Co możecie powiedzieć na temat pracy w Jamza sp zo.o.? @WQURWIONY NA WŁADZE, nie używaj proszę słów uważanych za obraźliwe lub takie, które można zaliczyć jako pomówienia. To niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), który akceptujesz publikując komentarz. @102 rudy, a możesz napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity w tej firmie?

102 rudy
@Iwona

2500 brutto tyle oferują. Lecz za taką pracę jaka się tu wykonuje to stanowczo za mało. SZKODA tracić zdrowia za te pieniądze.

WQURWIONY NA WŁADZE

śmiesznego prezesika powinni zamknąc za te przekrety,które robi !!! chcesz być okradany z wypłaty to sie tam zatrudnij ! ODRADZAM !!!!!!

olo
@WQURWIONY NA WŁADZE

popieram przdmówce. cos wiem o nich.

102 rudy

Witam.firma ma plus i minusy.jak każda inna .na plus -wypłata na czas, na minusy-oszczędności na wszystkim szegolnie na odzieży ochronnej ,zła organizacja pracy .

@102 rudy

JAKIE PLUSY? sie pytam..... niema tam takich !!!

Ulka

Narzekają przeważnie osoby, którym nie jest po drodze z praca w firmie?

Witam Jamza to porażka pracowałem tam przy czyszczeniu zbiornikòw na pkn orlen tylko czeksliśmy az bhp nas u (usunięte przez administratora) my robilismy robote za takich nie robòw jak sztelak ktòry nie raz spał na petro remoncie a jak jechał do pracy to stał koło maszyny i tylko rozkazywał ludzie ci co robili cieżko zostali zwolnieni a zostali znajomi prezesa i konfidenty żal a na koniec oszukali na urlopie .Omijać szerokim łukiem

Anonim I

Konfidenty ? Znajomi prezesa ? Haha trzeba bylo robic to bys pracowal a nie... juz po fakcie najlepiej obsmarowac... zal ... wez sie lepiej za robote to i moze gdziec cie zatrudnia na stale. Powodzenia

cyc

1.PRACOWNIK fizyczny-praca fizyczna przy czyszczeniu obiektów przemysłowych. 2.Kierowca z uprawnieniami kat.C i ADR. Tel. 606-204-165, Email: jamza@op.pl, JAMZA Sp.z o.o w Trzebini bu ha ha ha ha ha ha ha......"pan" michniewicz szuka następnych naiwnych. omijać z daleka !

Iwona

@gumiok, na pewno jest to specyficzny rodzaj pracy ale to, że na wykonanie zadania jest więcej czasu, nie powinno być chyba minusem? A co do braku wypłat, o których pisała, np. użytkowniczka @zła, coś słyszeliście/mieliście podobną do opisywanych sytuację w Jamzie?

Iwona

Czy opisywana przez Ciebie sytuacja @zła wyjaśniła się w jakiś sposób i czy Jamza odniosła się do niej? Warto na forum dawać znać o zakończeniu konfliktowych spraw, tak żeby pracownik mógł wiedzieć jak firma zachowuje się w takich sytuacjach.

Zła

Witam firma solidna da się dogadać. Ma i minusy,ale duży plus umowa o pracę a nie śmieciowa.Jeśli chcesz to sam spróbuj to przekonasz się.

Zła

Witam.Mój mąż pracował w Płocku na czyszczeniu zbiorników przez tą firme.Masakra obiecanki cacanki .Dotei pory brak kasy za przepracowane dni.Nie polecamy tej firmy!!!!!!

Iwona

Pracujesz w Jamza? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Gyrox

Obserwuje pracę firmy Jamza na co dzień. Powiem tak.. Chłopaki narzekają, bo robota brudna (czyszczenie zbiorników, pomp, roboty porządkowe itp. itd). Ogólnie są to panowie od przysłowiowej "czarnej roboty". Pracują po 8 godzin, ale słowo praca to jest dopiero po śniadaniu. Zaczynają o godz. 7:00 od kawy, potem czekają na zezwolenia od firmy dla której udzielają usługi do wykonywania pracy, jest godzina 8:00. Po otrzymaniu zezwolenia następuje przygotowanie miejsca pracy.. tzn. zabezpieczenie terenu, grodzenie taśmą, przygotowanie sprzętu do pracy itp. Te przygotowania trwają do godz. 9:00. Mamy już godzinę 9:00 i pracownicy z Jamzy po ciężkiej pracy jaką wykonali od 7:00 rano jadą na śniadanie! Śniadanko trwa przeważnie do godziny 10:00. Teren przygotowany, pracownicy najedzeni można zaczynać pracę. Praca idzie dość powolnie zazwyczaj.. chłopaki nie śpieszą się bo na wykonanie usługi mają najczęściej kilka dni. Robotę trzeba przecież szanować. Skoro na wyczyszczenie zbiornika mamy 2 tygodnie, to zróbmy to w 2 tygodnie a nie w 3 dni! Najgorzej ma "świerzak" - nowo przyjęty pracownik Jamzy. Chłopy pracujący po kilka lat w firmie jadą w niego jak w bur.ą suk.ę. Przynieś, zanieś, pozamiataj i upier.dol się po szyje w szlamie. Poziom rozmów osób z Jamzy jest płytki, ciagle urwa, h.uj itp. ciągłe narzekanie na robotę. O zarobkach ciężko powiedzieć, każdy ma inaczej na umowie, dochodzi jakaś kasa za delegacje. Jeśli masz wykształcenie gimnazjalne, max zawodowe to Jamza bierze Cię w ciemno. Oni potrzebują ludzi ciemnych od czarnej roboty. Na plusy - pracownicy dostają stroje służbowe, buty, kaski, kombinezony. Ale taki strój jest zwykle na początku pracy i później po 5 latach, jak wytrzymasz :) a więc chodzisz uje.bany, brudny i śmierdzący. Witaj w Jamzie!

gumiok
@Gyrox

Tak pracują jak im na to pozwala przełożony czyli albo właściciel albo zleceniodawca. Wiadomo ze robią dla Orlenu więc tu tkwi problem!

cycek
@Gyrox

wiem kim jesteś !

qwqw
@cycek

widze cie

Panowie,o transporcie się nie wypowiem ale pracowałem przy czyszczeniu. Porażka to mało powiedziane. Chcesz pracować za trzech,tracić zdrowie za psie pieniądze w delegacjach? Zatrudnij się :).

popieram ! też tam pracowałem. z daleka od złodziei !!!!!

basi

skoro transport drogowy jest u nich zawsze na czass to i fajnie że pieniądze też są zawsze na czas płacone

Dziwią mnie te opinie, gdyż jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i słowa złego powiedzieć nie mogę. Wypłata zawsze na czas, nie raz jak były problemy rodzinne to nikt nie robił problemu z urlopem.... fakt, że było zwolnionych dużo osób po drodze ale to ludzie którzy pracy docenić nie potrafią i nie potrafili.

Zostaw merytoryczną opinię o Jamza sp zo.o. - Trzebinia

Jamza sp zo.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Piłsudskiego 55
    32-540 Trzebinia