Opinie o Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna w Krzeszowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna w Krzeszowice

Ercix

Jedna z najgorszych ochron jakie kiedykolwiek w życiu widziałam. Podchodzą do ludzi bez szacunku, z arogancja i wyższością. Grożą młodym kobietom i zachowują się seksistowsko. Ich ulubiona rozrywka jest zastraszanie młodych dziewczyn i wprawianie ich w stan zakłopotania i zdenerwowania. Nie respektują podstawowych praw człowieka.

@prwada

To ta firma w końcu istnieje czy nie? W internecie znalazłem informację, że jest aktywna ale niektóre komentarze tutaj mówią, że firma nie istnieje już od jakiegoś czasu. I skąd w ogóle takie przesłanki? Mieli zawieszoną działalność czy coś?

Kamil

Pracuje od niedawna ale, polecam z całego serducha. Firma na wysokim poziomie.

@Kamil

Siemka, powiesz jak teraz wygląda proces przyjmowania się? przede wszystkim ile czasu zabiera i co trzeba załatwić? Jeszcze w takim miejscu nie pracowałem. Pytam o to ze względu na fakt, że pisali o tym, że firma od dawna jest zamknięta. Ciekaw jestem jak się pracuje przy takich warunkach

Mieszkaniec Krzeszowic

Chciałem podziękować serwisowi JAGUAR który sprząta u nas w Krzeszowicach, super panie, starają się o utrzymanie porządku.

Zainteresowana
@Anna

Rozwiniesz to zapytanie? Nie może być w zasadzie dwóch stanowisk jednocześnie? Jak czytałam wcześniejsze opinie to obydwa były omawiane? Zdradzisz przy tym czemu pytasz? Ludzie pisali o tym, że firma i tak nie istnieje od paru lat, to fakt? Wiadomo z jakich przyczyn?

Nowy wpis

Po obornickim teraz sobie patrzyłem za robotą na budowie i pokazała mi się oferta od agencji, po nazwie myślałem, że chronią ale też się za robotnikiem teraz ogłaszają. I to jeszcze umowa o pracę na czas nieokreślony jest wpisana. Ktoś budował z nimi i się wypowie?

Czyli działalność jest otwarta na nowo? chyba ze całkiem o innej firmie tu piszecie skoro nazwa w pewnym sensie się nie zgadza? od kiedy istnieje? Czy byli pracownicy do niej przeszli?

Daniel Nowy wpis

Siemka. Chciał bym zatrudnić się do firmy WGJ – Wącławski Grupa Jaguar. Czy warto? Prosze o rzetelną odpowiedź osoby które pracują lub pracowały. Pozdrawiam, Daniel

Kamil

Pracuje od niedawna ale, polecam z całego serducha. Firma na wysokim poziomie.

@Kamil

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna na stanowisko Szukam kobiety do pomocy w sprzątaniu, gotowaniu itp.? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Ercix

Skorek

Firma krzak

Impex
@Ercix

Człowieku firma nie istnieje od 2 lat (usunięte przez administratora)to o kim piszesz !(usunięte przez administratora)

prwada
@Ercix

niestety jest to prawda, rozumiem gdyby panowie fachowo wykonywali swój zawód, ale oni wielkorotnie wykazują się niesamowitnym brakiem szacunku (pewnie wynika to z doświadczeń z nie zawsze przyjaźnie nastawionymi ludźmi, jednak widziałem sytauację, gdy w panach ochroniarzach nie było ni grosz moralności, ni szacunku do człowieka)

@prwada

Mieszkaniec Krzeszowic

@Mieszkaniec Krzeszowic

To jagur to ochrona czy sprzątaczki

Zainteresowana
@Anna

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Firma na poziomie, Pan Krystian konkretny człowiek, dużo mi pomogli! Pozdrawiam całą firmę

Stefan
@Ewa

Baaaaardzo w porządku i baaaardzo uczciwi....ta. Kiedyś być może. Teraz płacą koło 30 następnego miesiąca. Człowiek czeka jak głupi i musi się prosić. Wypłaty w kopertach, żeby śladu nie było. Pieniądze nieopodatkowane. Po roku dostajesz pita na parę złotych. Pracowałeś rok, a na picie np. 1300 zł. Jak kogoś się chcą pozbyć, to nawet nie mają powiedzieć tego w twarz, tylko robią to np. smsem lub z dnia na dzień. Zero honoru. (usunięte przez administratora) na taką firmę.

Jakub80
@Stefan

Święta prawda. Do tego stawka godzinowa... sorry. .big sorry... obiecanki cacanki.. pracowałe na balatonie w zeszłym roku.. A jeśli chodzi o podatki.. to zaplacali za 3 dni robocze.. ch z taką firmą... A godziny są ale nie dla szarych pracowników. Nawet nie mieli odwagi powiedzieć że to koniec współpracy. .. Mam nadzieję że upadnie po rozpadzie... A jeśli chodzi o szkolenia.. wszystko załatwiania na lewo. W (usunięte przez administratora) mam ochronę co wygląda mają być po szkoleniach i podnosić kwalifikcje a żadanego jeszcze nie widziałem na sali treningowej z samobrony. . Ino śmietnik z przodu i kupę (usunięte przez administratora) za wzór postępowania. .wstyd. normalnych (usunięte przez administratora). na zbity pysk.. A na balatonie.. Channel miejscami parkingowymi i opaskami na lewo kwitnie..(usunięte przez administratora)

Wiktor
@Stefan

Pan chyba pomylił firmę! Gościu opaski i parking nie ma ochrona ,żale do firmy obsługującej balaton.

Pafnucy
@Wiktor

Stefan nic nie pomylił. Teraz konkrety. Umowa zlecenie na rok, ale wypłata do koperty co miesiąc, czyli wykazywanie, że zleceniodawca w miesiącu przepracował tylko kilka, kilkanaście godzin lub nic (tego nie wiadomo, bo nie informują), a nie jak naprawdę. Pieniądze w kopercie nieopodatkowane rzecz jasna. Na koniec roku na picie wykazane tysiąc ileś za cały rok. Normalne praktyki w tej firmie i to na obiektach z budżetowych przetargów np. uczelnia wyższa w Krakowie. Znane są też przypadki pracy osób na (usunięte przez administratora), bez jakiejkolwiek umowy. Nie boją się, bo mają "wejścia" na obiekty. Ręka rękę myje. Ludzi pozbywają się z dnia na dzień, najlepiej przy pomocy osób trzecich, lub telefonicznie, czy smsem. Liczą się dla nich głównie grupowcy, a funkcje kierownicze pełnią ludzie zwolnieni z poprzednich miejsc pracy za naprawdę poważne rzeczy.Taka to uczciwa i przyjazna pracownikom firma.

Maja

Tak lakonicznie ujęte a teraz zastanawia... Można prosić o wyjaśnienie tej reakcji? Podejrzewam, że to na podstawie jakiegoś doświadczenia? To aktualna opinia by była?

Maja

witam czy w firmie od kolejnego roku będzie możliwe przyjęcie jako osoba sprzątająca? potrzebuję się wstępnie w okolicy zorientować a ogłoszenie z urzędu kiedyś widziałam to pomyślałam, że zapytam. Też chciałabym dowiedzieć się na temat aktualnych form rozliczenia, bo kiedyś widzę, że pisali tu o jakiś problemach z pitami. Czy to aktualne?

Czy w Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Jakub80

Jaka umowa?

Dominika

Opiszecie mi pracę przedstawiciela handlowego w P-W Jaguarze? Warto aplikować? :) Jak wygląda obowiązujący w firmie system premiowy a jak podstawa? Ile udawało Wam się zarobić miesięcznie w firmie przez początkowy okres?

Ola

Firma jest z najlepszych, działaj już w wszędzie, trzymam kciuki za dalsze zlecenia i dziękuję za współpracę.

Tomasz

Firma rzetelna, mogę polecić.

Czy Jaguar obecnie prowadzi rekrutacje, bo nie znalazłem w sieci nowych ogłoszeń. Jakie uprawnienia trzeba mieć żeby aplikować? Rozmowa kwalifikacyjna przebiega w formie zdalnej, czy standardowo w biurze?

P-W JAGUAR
@Andrzej

Witam, osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie swoich cv na adres mailowy anna@pwjaguar.pl lub biuro@pwjaguar.pl

Krzysztof

Panowie brawo za wczorajszą interwencję w banku, przyjazd grupy i pomoc dla Pań. Polecamy firmę PW JAGUAR, może na nich liczyć.

Prawda zawsze wyjdzie
@Krzysztof

Ooo widać że sami pracownicy chwała firmę ale mam pytanie jedno czemu pani Ala prezes mówi że grupa jeździ uzbrojona i w podwójnej obsadzie jak jeździcie w pojedynkę???

Dominika
@Prawda zawsze wyjdzie

A skąd taki wniosek, że Agencja Ochrony P-w Jaguar chwalą sami pracownicy? Nie rozumiem dlaczego gdy pojawia się pozytywna opinia na temat jakiejś firmy zazwyczaj zostaje zarzucone, że pisze je sama firma. Przecież niektórzy faktycznie mogą być zadowoleni z usług firmy i mieć pozytywne zdanie o niej. Nie sądzisz?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna? Na Lento.pl widziałem 29 sierpnia kilka ogłoszeń.

P-W JAGUAR

Witam, wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt tel.607-214-446 .

AGENCJA OCHRONY P-W JAGUAR

Witam,dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą .Posiadamy wykwalifikowaną kadrę na poszczególnych miejscach pracy ,współpracujemy z różnymi szkołami ,by Nasi pracownicy mogli zdobywać potrzebne kwalifikację do obsługi np.imprez masowych . Zapraszamy do współpracy ,cv można wysyłac na adres biuro@pwjaguar.pl

Ww

Super firma, alarm założony jesteśmy zadowoleni.

Współpracuje już bardzo długo z firmą, rzetelna i fachowa obsługa.

Aga

Pomocni, solidni Ja polecam ????

@Aga

Czy współpracujesz z tą firmą? Pytam, ponieważ chciałbym wiedzieć, czy zatrudniają również kwalifikowanych pracowników ochrony. Jeżeli wiesz, to daj znać. Z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna?

Agencja Ochrony P-w Jaguar-sp.j. Posmyk Aneta Wącławska Anna
4.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Legionów Polskich 1
    32-065 Krzeszowice