Opinie o Pollena w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pollena. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollena o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollena w Warszawa

Dorota

O jakiej wy firmie mówicie? FSZ Pollena Aroma z Nowego Dworu Maz.? Auta to Toyoty Auris, Avensis i Rav 4, social to: ubezpieczenie na życie, zdrowotne(karta do prawie wszystkich lekarzy), karta sportowa, co kilka lat nagrody, wczasy pod gruszą, kasa pożyczkowa, karta paliwowa-rabatowa, j-angielski w czasie pracy

@Dorota

Pani "Doroto", skąd ma Pani takie informacje? Faktycznie tak jest? A co z doświadczeniem, jak zapatrują się na to? Moim zdaniem najważniejsze jest brnąć do celu nie mając o niczym pojęcia.

@Kazimiera

Trzymamy kciuki za to, aby @Dorota zechciała udzielić Ci odpowiedzi na zadane pytania. Twoja ciekawość wynika z tego, że planujesz w najbliższym czasie ubiegać się o posadę w firmie Pollena? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji o tym pracodawcy.

@Kazimiera

Każdej pracy można się nauczyć a większość stanowisk to prosta praca. Niektórzy pracownicy pomimo doswiadczenia są mało wydajni i nauczyli się nieróbstwa. Zajmują się plotkowaniem zamiast pracą. Już chyba ci nowi więcej potrafią i mają większą chęć do pracy.

@Dorota

W pewnym sensie można przyznać Ci rację - jeśli zachodzi taka potrzeba, to musimy przystosować się do wykonywania danej pracy. Widać wyraźnie, iż sporo wiesz o sposobie działania firmy Pollena. Długi masz już tam staż pracy?

"jeden z nierobów"

zapewne 3-4 miesiące ;)

@Dorota

Kradzież pomysłów, wciskanie nosa w nie swoje sprawy nie mając o niczym pojęcia nazywasz pracą? Zbieranie informacji na temat ''nierobów".... Pollena to jest tradycja i szacunek do współpracowników.

@Kazimiera

Takie dyskusje raczej nie powinny mieć tu miejsca. Byłoby zatem najlepiej, jakbyś zaczęła opisywać warunki pracy, na jakie mogą liczyć pracownicy firmy Pollena. Wiemy już, że cenisz sobie tego pracodawcę, ale nie podajesz żadnych konkretów. Zatrudniają tam osoby, które poszukują jedynie tymczasowej pracy?

@Aneta

Faktycznie, poniosło mnie. Przepraszam.

@Kazimiera

Teraz, jak już wyjaśniłyśmy sobie pewne rzeczy, powinnaś zacząć opisywać Nam to, jak sama widzisz pracodawcę, jakim jest Pollena. Napisz na początek, czym zajmujesz się w strukturach tejże firmy. Czy zarobki, które tam uzyskujecie są adekwatne do wykonywanej pracy?

Dorota Nowy wpis
@Kazimiera

:P :) :) :) To chyba o innej firmie mówimy. W tej jest taka tradycja, że zwalniają z dnia na dzień po 20-30 latach. Ja też już trochę lat tu spędziłam i jest gorzej niż było jeszcze gdy firma znajdowała się w Warszawie.

Kazimiera Nowy wpis
@Dorota

W Warszawie na jakiej ulicy?

Dorota Nowy wpis
@Kazimiera

Wiesz tyle o firmie, a nie wiesz, że była na Klasyków?

Kazimiera Nowy wpis
@Dorota

Ktoś tutaj choruję na bezsenność?

Już niedługo były pracownik.

Obecna polityka w firmie polega na "olaniu" starych, rzetelnych pracowników po przez danie więcej pieniędzy świeżo zatrudnionych pracownikom. Owi nowi pracownicy mysla, że złapali Pana Boga za nogi. Przedłużacze i nic więcej. Myślą, że pracują w korporacji idąc po trupach do celu i że skargą byle z czym.

Dorota
@Już niedługo były pracownik.

Odszedłeś? :)

Aneta
@Już niedługo były pracownik.

Bardzo dosadnie określasz to, co się dzieje w firmie Pollena. Rozumiemy to, że chcesz stamtąd odejść, ale innym może pasować praca w tym miejscu. A jaki rodzaj umowy dostają właśnie Ci nowi pracownicy - od razu umowę o pracę?

Aneta

@Już niedługo były pracownik. To faktycznie może w jakiś sposób być wyrazem jakiejś niesprawiedliwości. Ale z drugiej strony należy docenić to, że Pollena daje szanse i wyróżnia nowych pracowników. Jaki długi masz staż pracy w tym przedsiębiorstwie? I czy Ci nowo zatrudnieni pracują na podstawie takiej samej umowy, czy niekoniecznie? Mógłbyś jeszcze dodać, jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym - jest?

Aneta

@Andrzej Trzeba się z Tobą niejako zgodzić - należy walczyć o swoje. Sam jesteś pracownikiem w Pollena? Jak z własnej perspektywy oceniłbyś tego pracodawcę? Warunki zatrudnienia, które tam obowiązują są na tyle atrakcyjne, że warto tam aplikować? Serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji na forum.

@Aneta

Pollena, a Pollena ty Aneto piszesz obinnej firmie zupełnie. Ja o fsz pollena aroma

AntyAndrzej
@Andrzej

Wybitny jesteś pisząc z botem.....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pollena, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Aneta

@Arek Firma Pollena prowadzi otwartą rekrutację - widziałam na ich stronie internetowej. Zajrzyj tutaj https://pollena.com.pl/content/14-kariera Należy wysłać do nich CV, a także list motywacyjny. Daj znać, jak CI poszło. @Icyk To dziwne, że osoby, które zostały dopiero zatrudnione otrzymują wyższe wynagrodzenie od bardziej doświadczonych pracowników. Rozmawialiście już na ten temat z zarządem firmy?

@Aneta

Nie rozmawiali bo się boją, a skoro macie problemy z zarobkami to od tego macie zarząd firmy, a nie plotkowanie o zarobkach innych. Większość starych pracowników to lenie i taką dostają wypłatę na jaką zasługują. ????

Pomyliły ci się firmy Aneto. Tu chodzi o firmę Fsz Pollena Aroma

AntyAndrzej
@Andrzej

Myślisz że Pana Boga za nogi złapałeś?

Aneta

@Andrzej Dobrze, że to uściśliłeś. Ten wątek dotyczy tylko firmy Pollena, a nie żadnej innej. Może jednak jesteś w posiadaniu jakichś aktualnych informacji, które dotyczą jedynie wyżej wymienionej firmy? Jeśli tak, to dzieląc się nią, mógłbyś przyczynić się do realnej pomocy niektórym osobom. Zapraszam do dyskusji.

mieszkający w okolicy

Icyk Jakie stanowiska i konkretnie jakie kwoty?

Icyk
@mieszkający w okolicy

Wszystkie po kolei.

Icyk

Dlaczego ludzie, którzy przychodzą mają więcej pieniędzy na start niż ludzie którzy pracują już pewien czas. Co to za polityka? Czas strajkować!!!! Omijać szerokim łukiem!!!! Wyzysk i płace jak za czasów PRL.

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Władca Persji

Nie rozumiem jednego. Większość narzeka na wynagrodzenie itd. , a podobno ciężko tam o przyjęcia bo to firma rodzinna i pracownicy wkręcają swoich. To po co ich wkręcają skoro jest tak źle? Kolejna sprawa to skoro nie ma socjalu i niskie zarobki to dlaczego ludzie dojeżdżają z Warszawy do Nowego Dworu? Ile zarabia pracownik działu produkcji(zapachy, spożywka, aroma? Koordynator sprzedaży czy menadżer produktu?

Aneta

@Leon, widzę, że pracujesz lub pracowałeś w Pollena. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat atmosfery w tym miejscu pracy? Czy ludzie są pomocni? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Były pracownik, a jak wygląda socjal w tej firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? Czy organizowane są jakieś wyjścia, imprezy integracyjne dla pracowników Pollena?

Leon

Stare przysłowie mówi: "po trupach do celu". Od prostej sekretarki mydlącej każdemu oczy do..... . Żeby dobrze płynął okręt potrzebny jest kapitan a nie zwykły majtek pokładowy, który uważa, że na wszystkim się zna a tak na prawdę to nic nie wie. Powodzenia życzę, lecz czuję, że jak tak dalej będzie to firma straci to co dotychczas osiągnęła dzięki ludziom, którzy znają się na tym lepiej niż obecny " kapitan" .

@Leon

Obecny "kapitan" powinna zjeść Snickersa bo od dawna już gwiazdorzy.

Justin Bieber

Aleksandra Wielka, prawie jak Car w Rosji się zachowuje.

Aneta

Pracujesz w Pollena? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

Olaf
@Aneta

Mało kto wie ale były prezes tej firmy Pan Mirosław B. którego po 3 mc prezesury zwolnili, pracuje teraz na kasie w Obi. Unikać tej firmy jak ognia !

Elsa
@Olaf

Bobini

Witam Serdecznie miałem styczność z Ta firmą i nie polecam nikomu kasa mała duzo roboty pełno chemii i ludzie którzy tam pracuja to srednia wieku 50 l wiec nie jest to firma dla młodych nikomu nie polecam tej firmy a nawet jak chce sie tam isc do pracy to nie ma szans bo jest to firma rodzinna i napierw rodzina znajomi a na koncu osoby obce

Brat Bobiniego
@Bobini

Rodzina jest najważniejsza!!!!

anty_ubek

@netia - nie no znakomita perspektywa, 2000zł na rękę to cudowna pensja, można za to opłacić przecież tyle rzeczy. Dajcie spokój, firma komunistyczna, rządzona przez komunistów i dla komunistów. Średnia wieku taka że każdy może o wnukach opowiadać. Energia babć kończy się na kłótniach a nie pracy. Im szybciej ktoś normalny ją przejmie i pozbędzie się znacznej części osób tym lepiej. A dziadków do tych wnuków wygnać na emerytury, a nie w robocie za 2000 mądralowanie i nic nie robienie a młodzi chcą pracować i nie mogą bo blokujecie miejsce.

netia

@ jarek_ - wydaje mi się 2000 zł na ręke, to nie sąjakies bardzo złe zarobki. Można trafić gorzej ...

jarek_

ależ bzdury wygadujecie, dostaniecie zamiast tabletu zeszyt, stary samochód z obdrapanym lakierem i 2k pensje. Nie ma benefitów żadnych, ani kart multisport, średnia wieku bardzo wysoka, nie gadajcie głupot

tadek

Witam serdecznie co moge powiedziec o tej firmie to proste wyzysk czlowieka przez czlowieka slaba kasa i ogolny (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej firmy duzo chemikali dzialajacych zle na zdrowie

znajomy

cv zawsze złożyć można ale jak już kogoś szukają to najpierw wśród znajomych obecnych pracowników, bez znajomości to raczej trudno w sumie jak wszędzie teraz. Co do kasy to zależy co kto oczekuje i na jakie stanowisko. Kodeks pracy przestrzegany i firma też jeszcze póki co wypłacalna. Jeżeli chodzi o dodatki to socjal marny a w zasadzie to wcale go nie ma. Jeśli ktoś liczy na karnety basenowe, fitnes, bilety do kina, wyjazdy integracyjne to nie tutaj. Widocznie zarząd uważa, że średnia wieku pracowników jest za wysoka i nie warto zawracać głowy na takie 'dodatki'.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollena - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042