Pollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej

Opinie o Pollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej

Jakim przedsiębiorstwo Pollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Omijajcie szerokim łukiem więźniowie w Oświecimiu mieli więcej praw niż pracownicy a co do prezesa to kutas i menda NIE POLECAM!!!!!!!!!!

ziomek
@Pracownik 14.01.2017 09:41

witam właśnie idę na rozmowę we wtorek więc jestem przerażony tym co poprzednik mówi :)

andzej_mx@o2pl
@Pracownik 14.01.2017 09:41

coś więcej na priva....

hrabina cosel

Firma jak firma .....wszedzie jest tak samo. Nie ma sie co niepotrzebnie nakrecac !! Pracowalam tam wiele lat i mam jak najlepsze wspomnienia .

STRZAŁA

Witam pracowałem tam dwa lata co prawda zarobki marne bo wszystko zgarnia gruby chrabia w białym kitlu który co trzy lata zmienia sł€zbowe auta na nowe PAN PREZES :) ale ludzie bardzo bardzo w pożądku i praca tez (mówię o Lipsku czyli biurowcu) a jako fizyczny to jak wszędzie trzeba zasuwać normalna sprawa. Pozdrawiam wszystkich pracowników zwłaszcza z utrzymania ruchu i biednego Pana ADAMA i Panią Bożenkę z trzeciego piętra :::)))

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmiePollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Pollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pollena-Savona Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej