NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.

Katowice

Opinie o NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.

Julita

W sieci pojawiła się informacja, że NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. poszukuje w tym momencie przedstawiciela handlowego - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Czy pracodawca dopuszcza elastyczne godziny pracy?

wiki

jeśli Cię interesuje @cezary to powinieneś troszeczkę wziąć się w garść i samemu firmę sprawdzić i psozukać o nich informacji

ja

hehehehehe skończ Pani kierownik co trzyma z szefem..... a mąż w domu....

Mati

Firma może nie idealna ale gdzie teraz jest idealnie. Sam byłem osobiście i maja wszystko czego potrzebowałem.Odwołując się do powyższych opinii musze stanąc w obronie Pani Kierownik! Jest osobą kompetentną i bardzo miłą, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie (niestety Panie, które były w pracy z Pania Kierownik nie potrafiły nic, nie odzywały się, nie uśmiechały i chyba nie miały pojęcia co sprzedaja i wogóle po co tam są) Oczerniać i obrażać jest łatwo ale żadna z Pań nie może porównywać sie do wiedzy, która posiada Pani Kierownik. Szefostwo może być dumne z takiego pracownika.

Pablo

Nie polecam na dzień dobry wyślą was do najcięższych zajęć

jaki

Praca w biurze polegała głównie na odbiorze telefonów od wierzycieli z pretensjami o niezapłacone FV, stanowisko na które mnie zatrudniono jednak nie mialo na tym polegać , ciężki kontakt z księgowością i blokady w dostawach to jednak braki w podstawowym funkcjonowaniu firmy, dziwie się że można ciągnąć w ten sposób ... przepracowane 5 mies. Nie polecam!

kkk

[usunięte przez administratora], omijajcie wielkim łukiem

Ness

Nie Polecam Sami [usunięte przez administratora]Mówią ze bedzie dobrze a robią inaczej i jeszcze robisz za 7,50 Szkoda słów

Zostaw opinię o NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVUM INVEST SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.