Therma

Opinie o Therma

Lokator

Dziękuję panom z firmy Therma , którzy szybko i skutecznie usunęli awarię w bloku przy ul. Zwierzynieckiej 18, a było to dnia 06.10.2017 o godz,15.30. Z poważaniem... Stefan M. Ps. Gratulacje dla firmy za tak kompetentnych pracowników.

Zostaw opinię o Therma - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Therma