Opinie o Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech I Wspólnicy sp.j. w Łódź

counter
4 7 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

Jakie są warunki zatrudnienia w Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech I Wspólnicy sp.j.?

Niki Nowy wpis

Można napisać, że to bardzo dobra firma. Do tego potrzeba dołączyć chęci do pracy i super miks

TakNie1
Celina

Czy ktoś zna tą firmę, warto się tam zatrudnić?

Tak7Nie1

Adfg hbb Nowy wpis
@Celina

Pracowałam tam 5lat jako operator maszyny,ustawiałam i wykonywałam wszystkie tytuły samodzielnie a stawka smieszna-9,50netto mimo wypracowanych lat i doświadczenia.Na introligatorni kocioł,szczególnie w sezonie,ludzie pracują na jadalni lub jedno przy drugim.Nie polecam

Tak2Nie

Jak wygląda praca u nich w firmie Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech I Wspólnicy sp.j. w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Sylwiaby
@Administrator

Bardzo niskie zarobki i kocioł:)

Gosiamy Nowy wpis
@Sylwiaby

Bardzo ludzcy i sympatyczni szefowie,lecz zarobki śmieszne mimo wypracowanych tam lat.Wiele osób narzeka na brygadzistke introligatorni.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aleksandra

Praca w miłej atmosferze, rozwojowa. Ciągle coś się dzieje, jest sporo wyzwań, ale to jest jej urok i mnie, energicznej osobie to odpowiada. Można się wykazać, a zarobki są adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech I Wspólnicy sp.j. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad