Opinie o Imagine.Am Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imagine.Am Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imagine.Am Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imagine.Am Sp. z o.o. w Łódź

Zuzka

Rozmowa o pracę. 3 osoby, ci chwile jedna wychodziła wiec poślizg 40 minut. 2 facetów wyglądających jak po imprezie. Jeden nawet nie słuchał tylko robił coś na kompie. No i baba z którą odechciewa się pracować. Taki zakompleksiona lysa kura. Głupie pytania. Wytrzymać tam można pol roku max. No i ta "luzacka " atmosfera ktokej inwektywy nie przeszkadzają. A już mówienie wszystkim na ty jest po prostu irytujące. Jakoś ważnym klientom tak nie mówią to co nie może jednak nie jest to takie grzeczne.

Ali
@Zuzka

A na jakie stanowisko aplikowałaś? I jakie były te głupie pytania?

Mira
@Zuzka

Zgadzam się. U mnie było tak samo. Szef wyglądał jak po imprezie. Najgorsza rozmowa rekrutacyjna. Brak profesjonalizmu. Brak szacunku dla kandydatki. Opowiadał jacy to oni nie są zajebisci ale ja się wycofałam. Czuc z daleka ze to może być przekręt. O tym szefie to na mieście chodzą legendy jakie to on akcje odwalał. Uważajcie dziewczyny! To podejrzana firma

Kary Nowy wpis
@Mira

A jakie legendy na przykład?

MiroyLerlin Nowy wpis

Imagine to z angielskiego “wyobraźnia, wyobrażać sobie”. Należy podkreślić, że firma obietnicę daną w nazwie bierze sobie bardzo mocno do serca. Pracownik wyobraża sobie spełnione obietnice rozwoju i benefitów pozapłacowych złożone na rozmowie kwalifikacyjnej czy choćby branie swojego zdania pod uwagę (np w kwestii ryzyk projektowych, które następnie spełniają się, a wszyscy są zaskoczeni). Klient zaś wyobraża sobie działający zgodnie z ustalonymi “gdzieś i kiedyś” założeniami projekt. Ale, niechaj wyobraźnia przyszłych kandydatów również nie śpi. Spróbuj, drogi Czytelniku, w myślach zwizualizować sobie jak wygląda chaos oraz jak z nim obcować. W końcu skoro to czytasz, może to być Twoje przyszłe środowisko pracy. Dla Twojej wygody przesyłam krótki słowniczek, niezbędny do pracy w Imagine: "odezwę się" czyt. nie odezwę się. "Wszystkie ręce na pokład" czyt. robisz nadgodziny albo strzelimy focha. “Masz rację” - czyt. wcale nie interesuje nas twoje zdanie, bo mamy opinię naszego nieomylnego pupila. Pozytywy? Kasa na czas, dobra lokalizacja biura, wygodne krzesła.

Halina Nowy wpis
@MiroyLerlin

hm. Opinia subiektywna, przedstawiająca obraz firmy chaotycznej. Ale czy ludzie zatrudnieni są na umowie? Jaka jest rotacja pracowników? Chcę złożyć tam swoje dokumenty, ale zależy mi na rozwoju i zdrowej atmosferze.

Anilah Nowy wpis
@Halina

EPICKI POMYSŁ, powodzenia

Nojman

Nie rozumiem jednako, skoro firma tak kiepska to dlaczego były pracownik zagląda na forum i wypisuje bzdury?

@Nojman

Żadne bzdury, tylko obiektywna opinia. Po to powstał ten serwis, żeby ludzie mieli świadomość do jakiego miejsca aplikują i czego się spodziewać.

ktoś
@Nojman

Może dlatego, że ktoś nie lubi szefa :)

TwojaByła
@ktoś

Myślę, że to możliwie najgłupszy argument. Proszę wejść sobie na profile innych firm, takie opinie są całkowicie naturalne. Ludzie piszą o swoich wrażeniach w danym miejscu pracy i nie ma w tym nic złego, mają takie prawo.

Były

Odradzam zdecydowanie. Ludzie fajni ale to jaki klimat wprowadza prezes to jest szok. Większość jak tylko może to ucieka z firmy. Projekty też średnio ciekawe i ciagly bałagan.

Ewelina
@Były

Napisałbyś może coś więcej? Chciałabym wiedzieć jaki jest ten klimat, o którym piszesz oraz dlaczego większość osób ucieka z firmy. Jak jest powód? Może są też jakieś plusy firmy i można liczyć np. na dobre wynagrodzenie.

obecny pracownik
@Były

W tej wypowiedzi jest sporo kłamstw. Nie wiem czy projekty aplikacji dla 4F, projekty dla Sephora to rzeczy które są słabe. proponuje by każdy z was to ocenił. Wylewanie hejtu to niezbyt fajna cecha.

Aluga
@obecny pracownik

Nie jestem pewny czy to na kimkolwiek w dzisiejszych czasach robi wrażenie. Te marki współpracują z wieloma innymi firmami.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Imagine.Am Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Praca z panem (właścicielem) Filipem pozostawia wiele do życzenia. To wybuchowy i bardzo nerwowy człowiek. Nie jednokrotnie zdarzały się sytuacje kiedy podnosil glos na pracowników. Ludzi traktuje bardzo przedmiotowo. I praktycznie bez szacunku. Wprowadza bardzo negatywna atmosferę. Jest kompletnie nie zorganizowany. Jego zdanie jest najważniejsze. Choc często nie ma racji. Co do zarobków to są mocno zaniżone. O uznaniu i jakichkowiek podwyżkach możesz zapomnieć. W tej firmie nie ma podwyżek. Non stop rekrutuje bo ludzie odchodzą a on szuka jak najtańszych pracowników. NIE POLECAM. Tragedia! W Amazonie jest chyba lepiej niż w „IMAGINE.AM Filip Iwanski”. Kandydaci UWAZAJCIE! Zdecydowanie odradzam.

Staz

Warto iść tam na staż?

MrWho

Odradzam równie mocno jak przedmówca. Bardzo słaba organizacja pracy, kompletny chaos, brak profesjonalizmu i jałowe, mało rozwijające projekty. Wszelkie formalności załatwiane dużo po czasie, trzeba się przypominać, co dla mnie jest niedopuszczalne. Mnóstwo kłamstw, obietnic, zero transparentności. Nie polecam, nawet jako przystanek.

Zostaw merytoryczną opinię o Imagine.Am Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Imagine.Am Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imagine.Am Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imagine.Am Sp. z o.o.?

Imagine.Am Sp. z o.o.
  • Pomorska 77 lok. 23