Opinie o Kurp Office Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kurp Office Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kurp Office Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurp Office Sp. z o.o. w Łódź

Goga_

dziękuje za opinie , miałam się zdecydować na współpracę, jakieś tam szkolenia on lnie itd , 10 000 faktur do domu itd brzmiało za dobrze ale cisza od 2 dni nie dzwonią

xxx
@Goga_

nie warto opowieści o wielkiej współpracy a potem zniejaą zdanie zamaist zlecenia tego które oferowali wysyłają jakąś lipę, właściciel jest teologiem jakimś i np doświadcznym ksiegowym bełkocze coś o jakiś testach, że jak zrobią coś tam na wstępie to może coś jednak da udaje bóg wie kogo a sam o robocie raczej pojęcia nie ma, bo jak katecheta może znać się na rachunkowości, próbują ugrać co kolwiek nie płacąc za to nic uwaga na nich !

@Goga_

jednym słowem jacyś naciągacze ??

hmm
@Piotr

nie wiadomo , czy naciągacze czy nie , ale oferują jakąś kijową kasę za dość psorą robotę bo pewnie armia pana katechety, to paru księgowych których zarzuca się zleceniami od góry do dołu za grosze, pewnie jacyś tacy z corpo co faktury pisali, partyzantka , grubszą robotę wysyłają specjalistą złowionym na pracuj.pl i innych tego typu portalach i mówią że muszą sprawdzić ich, oczywiście nie móią ile za to zapłącą za to opowiadają jakiej to współpracy nie będzie po żadnym egzaminie, żeby nikt czasem się nie dał w to wrobić nie nie rozwiązywać , fv albo umowa zlecenie płatność z góry iw wtedy pracujemy takich numerantów na rynku jest wielu, nie twierdze oni tacy są ale tak się zachowują typowo, więc obowiązuje zasada ograniczonego zaufania , w biznesie nie ma sentymentów, szczególnie, że katecheta wziąłsię z rachunkowość, sam nie zrobi jego ludzie pewnie biorą wpisywanie duzej ilosci fv jako prace dodatkową , znajac takie schematy takich latających pesudo biur, zawodowych nie ma to potem szukają(usunięte przez administratora), widać że ich szef nie zna branży i rynku , przecież żaden znający się na rzeczy księgowy nie wykona nic bez wpłaty z góry, i adekwatnej umowy, ale katecheci mogą tego nie wiedzieć, typowa partyzantka i szukają (usunięte przez administratora) uważajcie :)

Kinga
@xxx

z kimś tam rozmawiałam kiedys od nich jakas pani na takiej smiesznej aplikacji hangout, wygląda na taką improwizację, szkolenia z popularnych OCR do fv i aplikacje pracy zdalnej jak do agencji reklamowej, typowa zbieranina raczej nie jest to na pierwszy rzut oka biuro profesjonalne tylko jak ktoś tu napisał latające biuro , pewnie ktoś się wziął za dużą robotę i nie może tego ogarnąć. To się szuka w necie żeby wzięli za prace dodatkową takich czarodziejów jest masę , jeśli praca to tylko Coro albo profesjonalne biuro stacjonarne z ustalonymi stawkami za każdy podmiot lub stawkami miesięcznymi oni oferują pracę na godziny w kwotach dla korepetytorów języka polskiego albo katechezy :)

M.
@hmm

Z pewnymi zarzutami sie zgodze natomiast po opinii widać, że pisał ja jakiś frustrat. Na próżno szukać rzeczowych argumentów tylko jakieś inwektywy bo "katecheta" o masie błędów ortograficznych (nie literówek) nie wspominając. Takie dziecięce wypociny sfrustrowanego człowieka, który chciał pracować i zarabiać kokosy a odpadł na jakimś etapie rekrutacji i teraz się żali w internetach.

KoKo
@Kinga

Ale wy wiecie że można ukończyć różne studia, a z tego co mi wiadomo to zarówno właściciel jak i ludzie tam pracujący mają wykształcenie adekwatne do pracy wykonywanej. To że bałagan w pracy i natłok to w każdej robocie się znajdzie. Trochę się wam w (usunięte przez administratora) poprzewracało.. ale spoko.. coraz więcej ukraincow już czeka na Wasze miejsca.. polaczki

@M.

swoją drogą sprawdziłam tę firmę, właścicielem jest jakiś tam magister teologii człowiek, który ma jedynie studia podyplomwoe z zakresu rachunkowości, nie ma pewnie pojęcia o księgowości , jak większość zakładaczy takich latających cyrków księgowych, kolejna próba założenia latającego biura ; ) przez zoologa teologa i jakiegoś tam innego fantasty, bo takich już się zna na tym rynku co to nie naobiecywali, kogoś kto nie jest zawodowym księgowym i sfrustrowany pewnie jakimiś poprzednimi próbami biznesowymi nie udanymi teraz postanowił spróbować sił w księgowości, i w podatkach kruchy grunt (..) " było , cymbalistów wielu ale żaden nie śmiał zagrać (..) no trochę liteartury, a teraz konkrety firemka o historii co najmniej nie pewnej cv właściciela jest w necie i nie wskazuje na duże doświadczenie w księgoowści, szkolenia na hang out czyli apka darmowa, ( google mówi, że to platforma do wymiany ćwizceń między osobami na siłowni), najtańsze aplikacje OCR itd, partyzantka szkoda waszego czasu ja pasuje , DOBRZE, ŻE NIEDŁUGO ZAMYKAJĄ ZAWÓD I SKWP O TO WALCZY :) I NIEDLUGO TACY ROŻNI DZIWNI CHOCHSZTAPLERZY Z RYNKU NIE BĘA MOGLI PROWADZIĆ BIUR KSIĘGOWYCH BEZ DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE I ODŚWIADFCZENIE ;)))))

@KoKo

ukraincy przyjechali do prostych robot za naszymi podatkami to i zawodowi starzy specjaliści nie nadążają a tu z dyskusji wynika, że to partyzantka ;)

Beatka
@KoKo

Właściciel ma podyplomowe z rachunkowości ( najniższe krótkie studia), człowiek taki zamiast zakładać biznesy powinien iść do roboty jako asystent księgowej i uczyć się latami) , dzis prawo pozwala prowadzić biuro byle komu kto sobie to wymyśli, tu akurat CV jest w necie też sprawdziłam sobie, podyplomowe studia to kropla w morzu na tym polu i nie dają pełnych uprawnień , za niedługo zawód zostanie zamknięty jak Radca Prawny i Adwokat i typu osoby, partyzanci, rożnego rodzaju podskakiwacze pod księgowość, i zatrudiacze innych nie będą mogły prowadzić takiej działalności, SKWP i nasze ministrestwo postanowiły zrobić porządek z niepewnej jakości biurami bez certyfikacji osoby prowadzącej i ukrócić proceder powstania ferm księgowych, czasy zatrudniania się skończą, KSIĘGOOWŚĆ DLA KSIĘGOWYCH a nia zoologów, teologów, filatelistów, i różnych innych dziwnych osób.

M. Nowy wpis
@Joanna ;)

@Joanna ;) ja rozumiem jakieś konkretne zarzuty i co do merytoryki czy doświadczenia właściciela nie będę się wypowiadał, sam księgowym nie jestem/nie byłem. Niemniej ocenianie kogoś bo skończył teologię i wyśmiewanie bo "katecheta" jest żenujące, świadczy o poziomie kultury rodem z rynsztoka (co zresztą potwierdzają liczne błędy ortograficzne i brak interpunkcji). Pani wypowiedź jest ledwie zrozumiała i gdybym miał na jej podstawie oceniać współpracę (potencjalną) z Panią powiedziałbym: "odradzam, ewidentnie osoba z problemem alkoholowym mieniąca się specjalistą z zakresu księgowości, a dyplomy w Paint'cie wydrukowane. niech Pani odłoży drinka, ogarnie się i jak już ma Pani krytykować to bardzo proszę merytorycznie bo: można i trzeba, a nawet jest za co ;)

Jaki jest wkład kierownictwa Kurp Office Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

POMOCNY Nowy wpis

Wkład polega na zaszczuwaniu człowieka przeciwko człowiekowi...ciągłe oskarżanie "za nie swoje" winy. Komentarze, "że ten (ta) to, tamto...kierownictwo, a w zasadzie pseudo "suchar", narcyz, który pierze mózgi za pośrednictwem swych kazań, podczas spotkań (jak sam powiedział) wspólnoty jest na porządku dziennym...kłamstwo poganiane kłamstwem, pałowanie słowne i odbijanie piłeczki typu..."że ja po to zatrudniam specjalistów, abym tego nie robił, bo ja się na tym nie znam"..."ciągłe rozliczanie czasu pracy i liczby ludzi zaangażowanych w "bałagan" podsłany przez klientów, że niby ile osób jest zaangażowanych w prace księgowe, a potem ile im to czasu zajmuje... ...finalnie okazuje się, że być może otrzymasz pensję 10tego, tylko cóż z tego, gdy logujesz się na zus.pl i okazuje się, że składki potrącone z twojego wynagrodzenia NIE Są od n-okresu zapłacone...co oznacza, że okres przepracowany u tego pracodawcy (w przypadku braku skutecznej egzekucji od Pana P.) nie wliczają się do twojej emerytury... ...tak jak ktoś wspomniał...uciekać "kolejne latające biuro rachunkowe"... Jednym słowem "atmosfera kiszonego ogóra, z "sucharami" na wizji"

Aureliisz Nowy wpis

Pan Piotr jest jak politycy słusznej partii --> dużo obiecuje, a nic konkretnego nie robi. Współpraca przebiegała bardzo źle. W zespole jest/było sporo doskonałych osób lecz niestety ryba psuje się od głowy ! Zupełnie odradzam i mam nadziej, że przysłowiowy Janusz biznesmen poniesie konsekwencje swoich działań :)

K.K

Pracuję w zespole od dwóch lat, do tej pory udało mi się podnieść nie tylko kompetencje, ale i również znaleźć wśród współpracowników wspaniałych kolegów i koleżanki. Zespół nie jest wielki (13os.), co sprzyja budowaniu fajnych relacji i takie też w zespole panują. Wzajemny szacunek i wsparcie w realizacji projektów. Praca z domu jest bardzo atrakcyjna, do tego elastyczny czas pracy, nie jesteśmy zmuszeni spędzać 8h od 8-16 przed ekranem monitora a w rzeczywistości planujemy dzień do własnych potrzeb. Znamy swoje obowiązki i mamy swobodę pracy w warunkach zacisza domowego. Jeśli ktoś chce pracować stacjonarnie, nie ma problemu, biuro w Łodzi czeka. Trudno jest mi zrozumieć krytykę osób które aplikowały by mieć takie warunki pracy- by pracować zdalnie a następnie narzekać na brak pracy stacjonarnej w biurze. Ja ze swojego stanowiska mogę polecić pracę w naszym zespole.

@K.K

dyskutujemy o tym , że cześć osób jest nie zadowolona ze sposobu w jaki firma się obchodzi z aplikantami, z góry i próbują wyegzekwować dużo za nic jak wynika z opisów , padło, że proponowali testy i wykonywanie zleceń w ramach sprawdzenia, należy przestrzec każdego na forum, że wykonywanie czegoś w naszej branży bez zapłaty z góry jest ryzykowne nie znając zleceniodawcy, w naszej branży praca ma charakter profesjonalny często zawodowy, i specjalistyczny testy można sobie robić dla osób na niższych stanowiskach, o naszym doświadczeniu jako księgowych świadczą dyplomy uczelni wyższych kursy i szkolenia SKWP oraz certyfikaty księgowe wydane kiedyś przez ministerstwo, fakt, że opisane sytuacje miały miejsce w procesie rekrutacji świadczy, że ich inicjatorzy, wykazali się arogancją, ignorancją lub po prostu początkują w branży i nie bardzo rozumieją na czym polega zawód księgowego i z jakim pracownikiem będą pracować, być może jest tak, że firmy tego typu zatrudniają corpo kadrę wprawnych wypisywaczy faktur wyspecjalizowanych w odcinkach pracy, jeśli odezwali się do zawodowców, co jak widać na tym forum , świadczy o frustracji kierownictwa jednostki, na rynku latających biur księgowych , o braku zainteresowanych wykwalifikowanych specjalistów do takiej pracy, przeciętnie każdy z nas może prowadzić swoje niewielkie biuro i żyć z kilku spółek bez pośredników rożnego rodzaju, podejście z opisów sytuacji jak do pracowników a nie biznes partnerów , może świadczyć o braku wyspecjalizowanej kadry i wspomnianej wcześniej frustracji takich firm lub też o braku znajomości tematu rachunkowości i kadry zawodowej oraz jej specyfiki, co rzutuje na brak doświadczeń całościowo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kurp Office Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Główny Księgowy (K/M)? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

też próbowali mi wcisnąć coś i żebym to wykonała za free w ramach testu, moim zdaniem naciąganie za darmo nie dajcie się zrobić ...

xxx

UWAGA SKLADAJA NIE WIARYGODNE OFERTY PRACY DLA KSIEGOWYCH , NIE KORZYTSNE WARUNKI WPOPRACY, MZIENIAJA DECYZJE W POLOWIE NEGOCJACJI , PROBUJA NAKLNIC DO WYKONANIA ZLECENIA NP KTORE LEZY ZALEGLE OD DLZUSZEGO CZASU POD POZOREM TESTU I OPWOIADAJA O WIELKIEJ WSPOPRACY ( ALE NIE KONIECZNIE MOWIA ILE ZA TO ZAPLACA) - PROSZE UWAZAC NA TE FIRME

Kurp Office
@xxx

Szanowny Panie Adamie, Stworzenie dobrego zespołu jest bardzo trudny zadaniem. Zarówno pracownik, jak i pracodawca stoją przed nie lada wyzwaniem. Obie strony zadają sobie szereg pytań: "Czy dany Pracownik będzie właściwą osobą?" lub "Czy osiągnę wyższe stanowisko, lepsze wynagrodzenie lub ciekawszą pracę?". Spośród ponad 230 kandydatur wybraliśmy kilka osób w tym Pana do drugiego etapu. Po analizie kompetencji, sposobu zachowań i komunikacji wybraliśmy finalny zespół. Bardzo nam przykro, ale nasza ocena była w Pana przypadku negatywna. Życzymy wszystkiego najlepszego i wierzymy, ja i mój zespół, że znajdzie Pan pracę. Z wyrazami szacunku, Kurp Office

Krzysztof

Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kurp Office Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kurp Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurp Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kurp Office Sp. z o.o.?

Kurp Office Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Telewizyjna 1
    91-164 Łódź