Hurtownia medyczna Grupa Primako Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Hurtownia medyczna Grupa Primako Sp. z o.o.

marek

Zgadzam się z przedmówcą , zostawili po sobie tylko smród i długi , kolejny raz nabili ludzi w butelkę , przestroga dla wszystkich ,którzy będą mieli kiedykolwiek kontakt z tymi ludźmi !!!

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Hurtownia medyczna Grupa Primako Sp. z o.o. ? Czekamy na Wasze opinie!

radek i agatka
@admin 06.08.2015, 17:17

Nie polecam , najlepiej omijać z daleka firmę i właścicieli ( Gromadzińskich i Chudzików ) , ludzie bez ambicji i chęci do pracy , szukają wyrobników , którzy będą na nich pracować . Przestrzegam !!!

Zostaw opinię o Hurtownia medyczna Grupa Primako Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia medyczna Grupa Primako Sp. z o.o.