Opinie o Delta Consulting w Wrocław

Domeną naszego działania są badania rynkowe. Bogate doświadczenie, wiedza i kompetencje naszyc

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Consulting w Wrocław

Ewka

Nie pisac bzdetow do szeregowych pracowników tylko do Dyrektora z informacja,że powiadomi się prasę ...to dziala!!! I Listaem Polecownym do rąk własnych a a nie emeile. GFK to Magda Zimny albo zarząd scisly. Nie jakis kierownik działu realizacji bo oni chca miec zrobione badanie a jak to mało ich interesuje

Radzio

Ewka racje masz, trzeba od razu uderzać wysoko a nie się patyczkować bo jak tu ktoś juz napisał Pani Ela ma w GFK swojego przyjaciela z którym tą popeline badaniową razem odwala , a on ją broni ,informuje o wszystkim i zwala wszystko na ankieterów. Tak być nie powinno! Ten Pan to jakiś Margański, Margalski czy jakoś tak-swoją drogą ciekawe co on z tego ma?! więc UWAGA do niego nie ma co dzwonić i pisać bo strata czasu. Duża firma, o wszystkim wiedzą a nic z tym nie robią, przecież to i ich opinia leci na tym wszystkim-może nawet najbardziej....

Xx

Ewka od razu widac ze waleczna z Ciebie kobieta;) dzieki za pomoc napewno skorzystam! mam nadzieje ze inni tez.

Ewka

Gdyby komuś bardzo zaleało to nic prostszego,jak skopiować te wpisy z Goworka i przesłać na ręce pani dyrektor Magdy Zimny z informacja,że powiadomi się Zarząd!!! A tego się boją . Oni mają tam znajomego kolesia od Tajemniczego Klienta i ten koleś im tylko chroni,tylko dyrekcja nic o tym nie wie.A ta cala pani ela juz była wzywana do GFki Co ja mam wam tłumaczyć Wystosowac pismo do OFBOR-u do rzecznika odpowiedzialności zawodowej ,co przygłupy jakieś jestescie Wpisac w Google hasło OFBOR -Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej i może GFK-a zareaguje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Consulting, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. księgowo-kadrowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
skręcik

Ja też 30-40zł a i śmieszne stawki za km bodajże 0,40 czy 0,50gr co nawet na benzynę nie stykało ale podobno gfk tak płaci, a ile jeszcze zamachu żeby potem dostać ten marny grosz. Po kilkunastomiesięcznej walce się udało ale też sposobem. Współpracy z tą firmą nie polecam nikomu.

Mo

A i jeszcze jedno firma póki z nią wspólpracowałam to płaciła (po szantażach i setkach maili oczywiście) płacili gdy prosili o zrobienie kolejnego zlecenia bo Pani (usunięte przez administratora) płakała do słuchawki że nie ma nikogo innego zeby jej mógł zrobić a że pieniądze były mi potrzebne to sie na to zgadzałam. Mam niezapłacone ostatnie zlecenie (wtedy podwyższyła nawet stawkę za badanie bylebym tylko zrobiła-podpucha i oszustwo) nooo a gdy miała dosyć chorej atmosfery i błagania o swoje pieniądze zrezygnowałam z wspólpracy wiec do dziś mam niezapłacone. Jakie stawki? za ukrytego klienta płaciła mi 30zł,za trudny audyt nagrywany max 45zł.

Mo

Ewka to daj ten swój sposób do kogo konkretnie napisałaś bo ja kasy do dziś odzyskać nie mogę w ŻADEN powtarzam żaden sposób-został mi tylko sąd (a tu już jest troche gorzej bo moja fv mimo że mam zgodę od tej firmy na wystawienie to nie jest podpisana przez nich bo jestem z innego miasta i była wysłana mailem). A Pani Elżbieta śmieje mi się w twarz i ironicznie odpisuje na maile, telefonów nie odbiera. Ja do firmy napisałam i.... podziękowali mi za informację! ale za tym nic wiecej nie poszło,zero ich reakcji na to. Jak możesz to pomóż jakoś -daj maila (nawet na priv) do kogo Ty uderzyłaś z tym bo mi kasy wiszą sporo a zobacz ilu tu ludzi jest co również odzyskać ciężko zarobionego grosza nie mogą...Mnie to wcale nie bawi i nie uważam że ktoś tu dyrdymały pisze bo sama pieniędzy odzyskac nie moge :(bza każdym razem jak mysle o tej firmie to mi sie cisnienie podnosi!!!

Ewka

Opowiadacie dyrdymały .Pytam czy ktoś w was niezadowolonych kiedykolweik zadzwonił albo napisal pismo do GFK Polonia ,czy SMG w kazdej ztych firm ,bo przeciez to od nich biorą zlecenia na cała Polskę a dyrektor naczelny napewno o niczym nie wie.To,że mają kolesiów w jednym dziale . Robią tylko Tajemniczego Klienta i to w wielkich firmach a wy udajecie dudkow i pyszczycie tylko na tym portalu.Ja swoje uzyskalam bez pyszczenia .Co to znaczy ze nie ma maetody na takich? Wystarczy przesłać kopie taich wpisów na Goworku. Ale pismem na ręce pana dyrektora

zigi

Oooo ustawilem sobie obserwacje firmy DC bo bardzo interesuja mnie jej dalsze losy (tez polowe nerwow z nia zjadlem) i widze ze pojawiaja sie nowe komentarze w sprawie delty. Ja juz wyklolem ta firme (zleceniodawcow ktorzy jej daja badania tez-bo jak mozna wspolpracowac z kims takim to ja nie wiem). Zgadzam sie w 100% z opinia Brrr. Ta firma to gruba sprawa-nie dosc ze nie placa miesiacami to jeszcze placa jakies grosze bo nie wiadomo za co nagle pojawiaja sie mega potracenia-Pani wlascicielka twierdzi np.ze musiala poprawiac komentarze w badaniach (a skad ona moze wiedziec jak wygladalo badanie jak nie ona go robila-szok-wiec co to za badania gdzie ktos sobie dopisuje co chce tylko po to zeby ladnie brzmialo i co napewno nie jest zgodne z rzeczywistoscia. Realizacja wiec wola o pomste do nieba). Czy ktos dzwonil do zleceniodawcy? hmmm ja nie ale znam jednego ankietera co zadzwonil -chyba trafil na niewlasciwa osobe w tej firmie bo Pani Elzbieta dowiedziala sie o telefonie ze skarga szybciej niz zdazyl sie rozlaczyc. Chyba niezle konszachty tam maja. Potem podobno niezle sie odgrazala co zrobi jak ktokolwiek jeszcze zadzwoni na skarge, wiec ja sobie darowalem-bo po co dzwonic jak reka reke myje, ale wiem ze pewnego dnia im sie to skonczy.Ponoc zlo powraca a to i zli ludzie i zla firma. Rece opadaja i brak slow. Dobrze ze z nimi juz nie wspolpracuje , szukaja nowych naiwniakow bo caly czas widze ich ogloszenia. Jednym niezaplaca to drugich znajda i nabiora. Naprawde szkoda ze takie firmy na rynku istnieja i ktos chce z nimi wspolpracowac i to juz tyle lat-tylu ludzi nabranych a firma nadal sie dorabia nieplacac za dobrze zrobiona robote.

Ewka

A czy ktoś z was dzwonił do firmy ktora im zleca te badania ?Oni mogą o niczym nie wiedzieć

Brrr

Tak. U nich nie ma zadnych umow! wszystko jest przekretem, malo tego ta Pani niczego sie nie boi (bynajmniej tak twierdzi, potrafi stosowac rozne gierki z Toba zeby nie zaplacic Ci nic) I zakrecic sprawe tak zeby bylo na jej korzysc jedyny dowod to jesli pracujesz u nich i masz wlasna dzialalnosc (a w wiekszosci z takimi osobami chce tylko pracowac bo karze wystawiac szybko fakture ,wrzuca to w koszty firmy a ludziom nie placi po pol roku i dluzej) a niezaplacona fv i zgoda na jej wystawienie to juz dowod do sadu...tylko ze odzyskiwanie pieniedzy przez sad to kolejna dluga droga.

xxx

jaja sobie robisz??? blahahaha na czas??? czlowieku czy czytales tu zeby ktos z tej firmy dostal kase na czas? pol roku,rok to minimum-podkreslam minimum i to przez tez czas bedziesz musial wykonac setki telefonow (ktorych nie odbiora) setki maili na ktore nie odpisza, potem wezwania do zaplaty-tez raczej zero odzewu, no i sprawa w sadzie i zgloszenie na policje-i wtedy czlowieku jest marna szansa ze po roku kase odzyskasz, a jak nie zrobisz tego co wyzej gwarantuje Ci ze kasy nie dostaniesz nigdy. Pozdrawiam naiwniakow ktorzy chca tam jeszcze pracowac-sa setki innych wyplacalnych firm. Poczytaj opinie innych bo niestety nikt tu nie sciemia i zrob co chcesz.

henrych

Potwierdzam i naprawdę nie polecam chyba, że przedpłata za wykonane zadanie

r

Jak widac nie ma. Jaka firma takie opinie. Ja sie przylaczam-najbardziej beznadziejna firma jaka znam. NIE POLECAM !!!!

ankieter

Mam do Was pytanie-czy Wy macie umowy z tą firmą (na realizację badan) i czy dostaliście PIT? ja nie dostałem i nie wiem czy mam czekać czy nie-a nie bardzo mam ochote gadac z wlascicielami bo o pieniądze musialaem walczyc kilka miesięcy :(

Mario

Zgadzam się! Niestety mogę powiedzieć o tej firmie wszystko co najgorsze...masakra...kiedy w końcu zamką ten (usunięte przez administratora) który tam panuje i będą mieli pieniądze by pozapłacać badania robione kilka dobrych miesięcy temu?!!!!

ankieter.....

moim zdaniem szkoda słów na ta firme.... bo naprawde nie płaca... niestety cigle sie czeka na kase....a w telefonie cisza ..UWAGA

laydy gaga

Masz Ci los-również żałuje że dopiero tu trafiłam na to forum-w życiu bym nie podjęła z nimi wspólpracy. Firma zmienila nazwę bo pewnie wie juz jakie ma opinie (do innych broniących tej firmy, chociaż osobiście wydaje mi się że dobre opinie piszą sami wlasciciele bo dobrej opini o tej firmie nie da rady napisać). Tą firmę powinni dawno zamknąć, zleceniodawy powinni im przestać dawać badania-taka jest prawda. To oszuści i (usunięte przez administratora) proszę administratora by tego nie usuwał niech ludzie znają prawdę) krórzy żerują na pracy innych i dorabiają się nie płacąc im! mimo że ludzie poświecają czas, robią badania rzetelnie, wydają na dojazd -wymyślają jakieś nieziemskie historie by nie zapłacić. Potem pisze się setki maili , odpisują na co 50 bo niby reszta nie doszła. Telefonów nie odbieraja jak dzwonisz po pieniądze, a jak dzwonisz z innego którego nie zna i niechcący odbierze-mówi że oddzwoni-oczywiście nie oddzwania. Ich tłumaczenia są wzięte z kosmosu-zero potwierdzenia tego przez firmę zleceniającą! sami sobie wymyślają jakies bzdury. I prawda jak robisz im badanie potrafią nękać i stresować co chwila-nie dadzą zrobić badania spokojnie, a potem jak do platności przychodzi to cisza...Stawki zaniżaja bo teraz już wiem jakie dostają od firmy gfk. Poprostu dorabiają się na nas naiwnych chcących zarobić. Obniżanie stawek jest bezprawne i jakby ktoś to zgłosił to musieliby oddać różnice którą wzieli sobie-przecież oni swój procent od badań i tak dostają i to jest ich zarobek a jeszcze ankieterów okradają i płacą przy dobrych wiatrach-po pół roku!!! po 50 mailach i telefonach w sprawie płatności. Mają taki bałagan że motaja się w tym co mówili, rozliczenia zawsze przysylaja tez źle-nie z takimi stawkami jak się umawiali. Ja przestrzegam przez tą firmą-nawet jeżeli teraz chce się ukryć pod nową nazwą bo wie jak jest. Dla mnie ta firma to żenada-wlascicielka jeszcze większa żenada-powinna iść na terapię i zmienić zawód bo do tego nie bardzo się nadaje! LUDZIE NIE BĄDZCIE GŁUPI, NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ TEJ FIRMIE. I zastrzegam że komentarzy nie pisze jedna osoba-ja piszę tu pierwszy raz, niestety za późno odkryłam to forum!

ankieter- byly :))

Firma Delta Consulting jest NIERZETELNA, NIEUCZCIWA, NIESŁOWNA,….. i odradzam jakiejkolwiek współpracy. W jednym z postów przeczytałam, że są tel. E-maile..? TAK, ale nie dla tej firmy, nie raz zarzucono mi nie wysłanie e- maila a tel. Cóż – automatyczna sekretarka. Są wspaniali wtedy gdy potrzebują na już zrobienie audytu. Wtedy wydzwaniają, obiecują i przekonują jaka to fajna będzie współpraca. A potem????? Śmieszne, że takie firmy istnieją i naciągają kolejne osoby. Takich miejsc do opinii, powinno być więcej i bardziej dostępnych.

kaprysek246

Strasznie żałuję, że dopiero teraz trafiłam na to forum, a trafiłam dlatego, że firma okazała się nierzetelna! Robią z ludzi idiotów! Naprawdę nie polecam, szkoda nerwów! Mam tylko nadzieję, że większość ich potencjalnych klientów szuka w internecie info o nich i się na nich nie zdecydują. Ankieterzy rezygnujcie z tej oszukańczej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Consulting - Wrocław

Delta Consulting
1.5/5 Na podstawie 47 ocen.

Delta Consulting