Opinie o Delta Consulting w Wrocław

Domeną naszego działania są badania rynkowe. Bogate doświadczenie, wiedza i kompetencje naszyc

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Consulting w Wrocław

Teresa

Mam odczucie ,że te komentarze Mega niepozytywne pisze jedna i ta sama osoba.Anonimie podpisz się. Macie problemy to proszę sobue wykonać telefon do tej firmy-wcale nie prawda ,że nie można się dodzwonić-nie odbierają ale oddzawaniają .A poz atym są e-maile!!! I dam sobie głoe uciąć ,że ten anonim to "swietnie"pracujący ankieter. Darujcie sobie to nie Faceg=book,gdzie możecie sobie pisać bzdety ale jeżeli już szarpiei się dobre imię jakiejś firmy to nie anonimami,bo na mnie takie anonimy nie robią wrażenia i powinny bgyć usuwane.

anty DELTA

[usunięte przez moderatora] mam kolejny problem przelew niby wyszedł ale jeszcze czekam powiedzieli że jutro ja jeszcze czekam . PRzekładają z dnia na dzień kase otrzymałem po 3 miesiącach. z daleka od nich !! Śmietnik we firmie.

bardzo ciekawe że tobie płacą a całej ogromnej rzeszy ludzi skoro jestes taki mądry to powiedz jak to możliwe??????

ciekawa sprawa, ze te dwie ostatnie "pozytywne" opinie o Delta Consulting zostały napisane prawie jednocześnie. ;) Pewnie sami sobie chcieli napisać ładną, pozytywną ocenę. Ale i tak wszyscy już wiedzą, że ta firma nie płaci ankieterom!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Consulting, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. księgowo-kadrowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

anonimi - skoro wszystko było z waszej strony dpbrze zrealizowane to piszcie bez anonimowo - bo najłatwiej tak - nie nazywam sie . zweryfikujmy to . ja pracowalem i pracuje w wielu pracowniach BM i wszędzie jest tak samo.

ANONIM

każdy moze pisać co chce - ale ja pracowalam tam i wiem ze jest ok jak sie dobrze pracuje . Mi tez nie wypłacili kasy w terminie do 8 tyg ale to było spowodowane całym badaniem ja zrobilem dobrze ale ktos X nie i byl syf - sciema i dlatego całosć do powtórki . jak ktos nie zna badan a zrobi cos raz w zyciu niech nie zabiera glosu .

ANONIM

PISZĘ NIESTETY JAKO ANONIM, TAK LEPIEJ, BO BADANIA, KTÓRE ROBIŁEM OD LUTEGO MAM NIEZAPŁACONE I TAK MI WYGLĄDA, ŻE MUSZĘ POŻEGNAĆ SIĘ Z KASĄ... PANI KOORDYNATOR ALBO NIE CHCE ROZMAWIAĆ, NIE ODBIERA TELEFONÓW, ALBO SIĘ OBRAŻA. TERAZ BYLI NA URLOPIE, WIĘC TYM BARDZIEJ NIE MAJĄ PIENIĘDZY.

Tak

A teraz zmienili nazwę na Delta Research. Nowa nazwa, stary bajzel. Niestety. Nie polecam.

arkadooo

Nie wiem dlaczego ktoś wymoderował post w którym były istotne informacje... Ja na swoje pieniądze musiałem czekać ponad rok i ledwo je odzyskałem... Praca w trudnej atmosferze za bardzo małe pieniądze - ODRADZAM!

audytor

NIE POLECAM NIE PŁACĄ

zdecydowanie polecam ten sposób, mi nie chcieli wypłacić pieniędzy więc zapowiedziałam iż zgłoszę to firmie nad nimi.poskutkowało .pieniądze się znalazły w 5 minut. na drugi raz nie będę uprzedzać tylko to zrobię. innym ankieterom polecam ten sposób.

audytor

Niestety dopiero teraz trafiłam na to "forum", ja też zaczęłam współpracę i niestety mam złe doświadczenia. Dlatego podpisuję się pod opinią NIE POLECAM!!!! by przestrzec ankieterów. Jak tak dalej Pójdzie to PR zacznę na wyższym szczeblu - zleceniodawców firmie.

ankieter

To prawda co piszecie . Miałam okazję współpracować z tą firmą . Nabijają ludzi w butelkę jak dla mnie [usunięte przez moderatora] !!! Nie polecam tej firmy ! Nie wypłacają audytów jak piszecie lub dzwonicie echo ...

Widać, nie tylko ja się przejechałam... Na pieniądze można czekać i czekać. Najdłużej czekałam 5 miesięcy (poważnie!) Kosztuje to trochę nerwów. Jedyny mały plus, to, że można się dogadać przy wykonywaniu audytów, tak, żeby wszystkim było wygodnie. Nie rzucają kłód pod nogi.

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nagle administrator pousuwał z naszych komentarzy słowa \"koordynatorka\", \"koordynator\" itp. przecież to nie są obraźliwe słowa, a pokazują to, co chcemy przekazać innym ankieterom na temat firmy Delta Consulting z Wrocławia i jej właścicieli, którzy oszukują ankieterów i nie wypłacają nam pieniędzy przez kilka miesięcy.

niestety jak maja wypłacac to siedza cicho ile sie da a jak ty masz robic badanie to potrafia dzwonić, pisać 30 razy dziennie.....ale tak juz bywa.....masakra z wypłata pieniedzy.....

xxxx

Żenada nie polecam robia ludzi w balona nie wypłacaja pieniedzy przez 6 miesiecy

Ja również podpisuję się pod opinią: Z TĄ FIRMĄ NIE DORADZAM WSPÓLPRACY, (usunięte przez administratora) wszystkim zainteresowanym doradzam to samo, jesli firma dowie sie, że takich incydentów jest więcej przestanie współpracować z właścicielami firmy. Delta Consulting powinna zdawać sobie sprawę z tego, że wystawia negatywną opinię właśnie(usunięte przez administratora)

kris

nie polecam , z kasa ciezko szkoda czasu i zachodu wiec nie polecam tej firmy , nie potrafia jej prowadzic maja (usunięte przez administratora) , tragedia

arkadooo

Współpracuję z tą firmą ponad 2 lata i czytam Wasze opinie i po prostu mam takie same złe doświadczenia z (usunięte przez administratora) Ogólnie niby miło, ale nie traktują Cię poważnie. Często się zdarza, że k(usunięte przez administratora) Poza tym nie wspomnę ile(usunięte przez administratora) jak się okazuje za niewielkie wynagrodzenie...

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Consulting - Wrocław

Delta Consulting
1.5/5 Na podstawie 47 ocen.

Delta Consulting