Opinie o Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl w Bielsko-Biała

Gal anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Witam . Posiadam doświadczenie na maszynach 5 osiowych przy produkcji wierteł frezów i rozwiertakow Chciałem się zapytać w jakim systemie odbywa się praca ? jak atmosfera w pracy? Jaki jest socjal ? Interesuje mnie stanowisko operatora z możliwością rozwoju

Diego Nowy wpis

Cześć jaka stawka na początek? Ile zmian? Jaka umowa?

Administrator Nowy wpis

Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl poszukiwała kogoś na stanowisko Frezer. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Frez Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Na rozmowę wszystko fajnie oprócz tego że wypłata, na konto najniższa krajowa, reszta w kopertę. Jak bierzesz urlop, musisz jego odrobić, żeby dostać "premię" Nie polecam.

Simba

Powiem tak, praca na początku po 8 godz później cały czas 10 godz. Okres próbny 3 miesiące a potem na stałe. Tak jak w poniższych opiniach na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki (wypłaty są zawsze 1 każdego miesiąca, a reszta 10.) (usunięte przez administratora) Ukraińcy robią sobie jak chcą, jest możliwość pracy w sobotę i niedzielę.Na drugich zmianach oraz na pierwszych tylko w sobotę przeważnie jest (usunięte przez administratora) zrobione za cały dzień, bo co z tego że przychodza na nadgodziny jak wolą się napić piwka w pracy, a tak naprawdę to roboty (usunięte przez administratora) jest zrobione. Zapłacone za nadgodziny jest.... Gdzie tu sprawiedliwość ludzie..... Powinni coś z tym zrobić i przekazać to liderom oraz szefowi do zwolnienia dyscyplinarne.....

Ten typ
@Simba

Widzę że nie masz pojęcia o tej firmie. Rzadko kto robi więcej niż 8h. Wypłata nigdy nie była 10! Ciekawe gdzie ty tam liderów widziałeś?

Zuzanna
@Ten typ

A jak często w Skrawpolu zdarza się jednak robić więcej niż te 8 godzin i na jakich stanowiskach? W jaki sytuacjach pracownik musi zostać po godzinach? Czy wtedy takie nadgodziny są dodatkowo płatne?

Dżanusz
@Zuzanna

Jeżeli jest dużo roboty, a tak jest prawie zawsze szef wręcz wymaga tego żeby zostawać dłużej a w wypadku odmowy wielkie pretensje i wypominanie jeszcze przez długi czas. Nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy za nadgodziny a jeżeli ktoś już się w tej kwestii odważy odezwać to na dywanik i straszenie zwolnieniem. Dobrze że już mnie tam nie ma

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Frezer CNC do przyuczenia wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Roman

Fabryka Narzędzi Skrawpol szuka osoby na stanowisko frezer narzędziowy do przyuczenia. Czy są szkolenia wdrażające i podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jak często można brać w nich udział?

Tolek

Pani z kadr bardzo nieprzyjemna, dałem sobie spokój z kandydowaniem tą po jednej rozmowie

Piękny lolo

Czyli (usunięte przez administratora) U drugiego ortyla w Bielsku też się nie zatrudniać. Pracownika mają za oszusta, technolodzy z majstrem to banda skrętów, leniów i kolesi, których działalność śmiało pod sąd podchodzi za mobbing. Najniższa plus koperta, mur beton nerwy zarżnięte w tym bajzlu. Nikt nowy długo tam nie siedzi.

Ilona
@Piękny lolo

Bardzo zaniepokoił mnie Twój wpis, wygląda na to, że praca w fabryce Skrawpol była dla Ciebie trudnym, stresującym doświadczeniem. Wspominasz między innymi o mobbingu, jednak nie uzasadniasz swojej wypowiedzi. Możesz podać przykłady sytuacji, które według Ciebie były problematyczne?

Piękny lolo
@Ilona

Pisałem o wns Ortyl w Bielsku, nie o skrawpolu. Właścicielami obu firm są bracia, ta sama branża, i warunki jak widzę po komentarzach. Przestrzegam przed zatrudnieniem tam się, oraz przed szajką majster, technolodzy. Doprowadzili do zwolnienia wielu ludzi, wykańczając nerwowo. Głównie ich działalność to mobbing wobec pracowników.

Antek
@Piękny lolo

Witam. Czy Ty piszesz o tej samej firmie z Bielska? Pracowałem tam 4 lata do 2018roku. Z tego co wiem to ekipa jest nadal ta sama. Nie wiem co Ci takiego zrobili ale ja mam odmienne zdanie. Tam mnie nauczyli wiedzy o narzędziach o czym nie miałem zielonego pojęcia. Nie stety z powodu wyprowadzki musiałem się sam zwolnić . Obecnie mieszkam i pracuje daleko poza Bielskiem. Ale dobrze wspominam te 4 lata doświadczenia. Młodym i nie doświadczonym polecam ponieważ dają szanse na nauke. Ze mną długo się męczyli bo nie mogłem tego pojąć a mimo to nie usłyszałem złego słowa na mój temat. Chłopaki którzy mi pomagali dużo cierpliwości mieli za cą b.dziękuję. Wszystkim nie dowiarką polecam spróbować tego doświadczenia z narzędziami. Pozdrawiam.

WNS Ortyl
@Antek

Antek To technolog albo szef. Nikt z tej ekipy w 2018 nie odszedł kto pracowałby 4 lata w tej firmie . Piękny lolo wyłożył wszystko jak na tacy. Wszystko się zgadza.

Bakłażan
@Antek

Walisz scieme kolego,bo pracownicy sa super ale reszta to (usunięte przez administratora)

Joszua
@Antek

Kolego, mogli do tej nauki narzędzi nauczyć cię jeszcze ortografii i składni zdań, byłbyś bardziej wiarygodny. Co do wspomnianych panów rzeczywiście jest problem, mają potężny wpływ na szefostwo, jednak żadnego pojęcia z dziedziny zarządzania kadrą, technologiczną także raczej mierną, co widać po zamęcie i bałaganie na produkcji. Raczej desperacko walczą o utrzymanie stanowiska. Fakt, że pracownicy uciekają jeden za drugim, odchodzą nawet wieloletni z bogatym doświadczeniem. Na plus postać samego szefa, sympatyczny gość, jednak chyba nie jest tam decyzyjny w wielu kwestiach, co uniemożliwia zmiany. Co do warunków płacowych jak wyżej. Czy polecam? Zbyt krótko pracowałem, wydaje się ta firma jednak przejściową na dzień dzisiejszy.

Ktoś obiektywny
@Piękny lolo

Z tego co widzę to wysuwane są tu poważne oskarżenia a zwrócę tylko uwagę, że takie sprawy jak mobbing, (usunięte przez administratora), znęcanie się psychiczne - jak zapewne miał na myśli Piękny lolo pisząc "zarżnięte w tym bajzlu nerwy" zgłaszane powinny być w odpowiednich miejscach oczywiście poparte dowodami. Jeśli jednak pisząc tutaj takie rzeczy ktoś ma ochotę po prostu się wyżyć i tylko poobrzucać pracodawcę odchodami, ponieważ na przykład nie radził sobie w pracy, bumelował, nie wykonywał poleceń przełożonego to pamiętajcie, że prawo w tym wypadku chroni również pracodawcę. W jaki sposób? Po pierwsze: Art. 212 Kodeksu Karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Po drugie: Art. 216 Kodeksu Karnego § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Przypomnę tylko, że nie czegoś takiego jak anonimowość w internecie. Do komputera, karty sieciowej, smartfona przypisany jest adres I.P. Takie rzeczy już miały miejsce na tym forum, dlatego polecam zastanowić się dokładnie zanim zacznie się oskarżać kogokolwiek publicznie, słusznie czy niesłusznie.

@Ktoś obiektywny

Niezły z ciebie adwokat, a najlepsze że wszyscy wiedzą kim jesteś!!!

Tymon

Podpowie mi ktoś czy firma szuka kogoś do pracy?

Krzyś

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i powiem jedno, że warunki pracy urągają godności człowieka

Szymon
@Krzyś

Widzę, że nie jesteś zadowolony z warunków pracy, które miałeś w firmie FABRYKA NARZĘDZI SKRAWPOL, dlatego tym bardziej chciałbym dowiedzieć się, jak one wyglądały. Mógłbyś opisać bardziej szczegółowo swoją historię związaną z pracą w tym miejscu? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Wiktor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Dowiem się coś więcej o atmosferze, jaką umowę otrzymuje się na początek?

Wiesz jak wyglądają zarobki w FABRYKA NARZĘDZI SKRAWPOL? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Do administratora... Zarobki to najniższa krajowa plus do łapy, czytać ze zrozumieniem trzeba..

jtok

Zgadzam się z opinią użytkownika Ziom. Praca za najniższa krajowa, reszta do łapy. Niektórzy pracownicy z przysłowiowym bólem (usunięte przez administratora) donoszą na bieżąco. atmosfera bywa mocno nerwowa przez wybitnie nerwowego szefa(0 szacunku do pracownika). Nic tylko z braku laku pójść popracować jednocześnie rozglądając się za normalnym miejscem pracy.

KuKuKu
@jtok

Dokładnie nic dodać nic ująć

Joji

Jak sobie nie radził to tak napisał ziom... Może w Żabce ma lepiej

Ziom

Najniższa krajowa, plus do łapy. Niektórzy pracownicy sprzedają donoszą, kiepska atmosfera, kamery w każdym rogu, duża rotacja, praca dobra dla swiezaka, nauczyć się i szukać nowej pracy. Brak perspektyw.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Fabryka Narzędzi Skrawpol Marcin Ortyl
1.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Bociania 4
    43-300 Bielsko-Biała