Opinie o TechniSat w Siemianice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TechniSat. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat w Siemianice

kolo

Sorki,pracuję na serwisie i jakoś nie znam przypadku,żeby kogoś ostatnio zwolnili,nie licząc jednego lesera,inni sami się pozwalniali jak zobaczyli,że muszą pracować w soboty i w niedziele na 3 zmiany za niezbyt wysokie zarobki jak na standardy serwisanta.Chyba więc mijasz się trochę z prawdą jeśli chodzi o zwolnienia. Jeśli chodzi o kierownika,to prawda,totalna porażka-osoba niekompetentna. Serwisanci to w większości ludzie nie mający wykształcenia elektronicznego-to prawda.Są ci którzy naprawiają proste rzeczy,i ci,którzy robią gorsze przypadki.I tu trochę się mylisz,skoro uważasz się za wytrawnego serwisanta,który umie więcej niż tylko lutować i mierzyć,to dlaczego niektórzy "nie serwisanci"muszą naprawiać płytki po pseudo fachowcach?Niektórzy z nas nie skończyli szkoły,ale lubią się bawić elektroniką,a teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką.Gdyby serwisanci umieli tylko lutować i mierzyć to stan serwisu przewyższał by wielokrotnie.Wiesz dlaczego większość to amatorzy,bo nikt nie chce tu robić w takim tempie i w takim systemie pracy i jedynym sposobem na zwiększenie napraw przy rosnącej produkcji jest przyuczanie ludzi z produkcji-ot i cała prawda.

@kolo

Inni się pozwalniali bo im kasę obcięto i nie wynikało to wcale z wykonywanej pracy serwisanta. A pozwalniali dobry serwisantów bo trzeba było im dobrze zapłacić na co technisat nie stać powiedzmy sobie prawdę, lepiej jest zatrudnić kilku wymieniaczy bo im się mniej zapłaci. Znam wszystkich co pracują na serwisie, i może z dwóch to serwisanci co umieją zdiagnozować usterkę a reszta to tylko układy wymieniają, bo tylko tyle umieją. popytaj kolegów dlaczego za poprzedniego kierownika nie było takich stanów jakie są teraz. Jak Ci nie powiedzą to ja Ci powiem. Bo poprzedni kierownik trzymał ludzi którzy mają wiedzę i doświadczenie i takich nie zwalniał, a jak brał na serwis to takich co mają o tym pojęcie. A obecny przyjmuje kogo popadnie myśląc że zmniejszą się płytki na serwisie, może się zmniejszą ale ile z tego pójdzie w kubeł?. Taka jest cena dobrego serwisanta. I wcale tu nie chodzi o system pracy, takich ludzi powinno się cenić jak kiedyś a nie kopać jak teraz!.

lello
@Serwisant

Ciekawe, ze najbardziej interesujacym tematem jest czyjas kasa i oczywiscie intrygi.Na szczescie odpowiedzialnosci zbiorowej juz nie ma , bo i "te" czasy bezpowrotnie minely.Niech kazdy zajmie sie swoja dzialka i nie wchodzi w czyjes buty. Ci, ktorym ciagle brakuje pieniedzy sami sobie sa winni, bo nie potrafia wlasciwie nimi gospodarowac.Suma tu jest obojetna. Jesli ci przemadrzalcy sa naprawde tacy "prosocjalni" to prosze niech zaloza Swoje wlasne , doskonale firmy i nimi kieruja,placac ludziom tam zatrudnionym po np. 1000 PLN /godz. Fajnie pic piwo i miec 5 dni w tygodniu wolnego oraz oczywiscie pelne kieszenie kasy. Tak nie ma nigdzie na swiecie.Przymusu pracy nie ma w Polsce. Sprawa jest prosta....jest Ci zle, to zrob sobie dobrze...:) pozdrawiam

Lello

Pracuje w firmie TechniSat w Siemianicach jako serwisant i jestem z tej pracy zadowolony.Atmosfera pracy bardzo dobra, socjalne warunki na poziomie wiecej niz dobrym.Oczywiscie, ze to nie kurwidolek tylko miejsce pracy typu fabryka i pewnych zasad nalezy przestrzegac.O terrorze, czy wyzysku nic mi nie wiadomo i zadnych ludzi wylewajacych lzy z bolu tez nie widzialem.Pracuje w wyuczonym i wymarzonym zawodzie w firmie, ktora liczy sie na rynku swiatowym. Jesli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem...

@Lello

A komu tak ładnie chcesz w d..ę wejść?. Jesteś jednym z tych co podpierdzielali kolegów i przez Ciebie własnie wylecieli, z serwisu i nie tylko. Tak tam właśnie jest im bardziej włazisz i podpierdzielasz tym dłużej się utrzymasz, a tam takich nie brakuje. A na serwisie to sam kierownik nie ma pojęcie o elektronice ale jaki mądry, a daj cie mu coś naprawić to będzie pierwszy uciekał od serwisu, bo wie że nic nie umie i nie ma o tym zielonego pojęcia. Na serwisie tak na prawdę nie ma serwisantów, są tylko osoby które potrafią lutować i zmierzyć napięcie czy płytka jest zasilana i na tym się ich wiedza kończy. Prawdziwi serwisanci albo sami się zwolnili albo ich zwolniono bo więcej wiedzieli od innych, między innymi kierownika, albo koledzy ich podpierdzielali aby się pozbyć konkurencji. I tak własnie wygląda sytuacja na serwisie.

Renia

Uwielbiam tą pracę

bzzz

Syf ! syf!i jeszcze raz syf!!!nie pchajcie się tam bo pozbawią WAS godności ! Mobbing i zastraszanie panuje tam na porzadku dziennym....a dorobic to się tylko mozna ale nerwicy i wrzodów na żoladku

@bzzz

To prawda! Pracowałem tam i po dziś sam się zastanawiam co ja tam robiłem. Pracowałem w innych firmach ale to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie jak można wyzyskać człowieka, a kierownicy za to odpowiedzialni chowają się po kątach aby tylko nie widzieć się z pracownikiem i mając władze zwalają winę na pracowników tym samym ładnie kłamiąc do dyrektora a co by było ciekawiej to zabierają premię pracownikowi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TechniSat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
kolo

Omijajcie tą firmę z daleka, tam tylko biurokracja dobrze zarabia, robole są pomiatani i tyrają za socjal.

@kolo

Popieram w 100%. Oby ta firma padła i powstała inna może wówczas będzie lepiej w tym rejonie. Na obecną chwile odradzam tam pracę

Nie można otworzyć tego linka.

Oni zawsze tylko mówią i obiecują i na tym się kończy!. Premii to nie ma max 5% dostaniesz o ile będziesz pracował w piątek świątek i niedzielę. Okres rozliczeniowy jest roczny, czyli w tym miesiącu robiłeś nadgodziny to kasę za nadgodziny dostaniesz za rok, będziesz pamiętał kiedy i ile w danym miesiącu miałeś nadgodzin? i doliczysz się wszystkich?, nie sądzę. Social jest wczasy pod gruszą ale czy taki aż bogaty to nie powiedział bym tego. Problem to brak szacunku dla pracownika w tej firmie. Będą ładnie i pięknie mówić a tak na prawdę to tak cie sponiewierają że szkoda gadać.

Maciek

TO delikatnie mówiąc bardzo mało... Na stronie piszą o premiach, o pakietach socjalnych itp. Jak to wygląda w tej kwestii?

He he he 3000zł dostaniesz za dwa miesiące pracy!.

Serwisant

To powiem Ci że szkoda drukować CV. Tam dostaniesz 1600 na rękę max.no jak zrobisz trochę nadgodzin to 2000 zarobisz. Na więcej nie licz. Ale jeśli masz doświadczenie w elektronice to myślę że lepiej będziesz miał w Asplexie, we Wrocławiu jest sporo firm elektronicznych gdzie na pewno jest lepiej niż tutaj. Ja pracuje tu tylko dlatego że mam blisko do pracy, jedyna rzecz która mnie trzyma w tej firmie!.

Maciek

Do serwisanta: A jak zarobki, w moim przypadku może to być pierwsza praca po studiach, tylko, że nie wyobrażam sobie pracy poniżej 3000 na rękę uwzględniając premie itp.

realista
@Maciek

zapomnij o takich zarobkach w elektronice jeśli jesteś świeżo po "studiach" na pwr,

Serwisant

Do Maćka Jak szukasz pracy jako elektronik to tam się niczego nie nauczysz. Co najwyżej stracisz tylko zdrowie!. to co piszą przedmówcy to niestety ale prawda. Ale decyzja należy do Ciebie.

Maciek

Witam wszystkich, na stronie TECHNISATu widnieje oferta pracy dla elektronika. Aktualnie właśnie szukam pracy stąd moje zainteresowanie. Czy może ktoś podzielić się informacją jakie są zarobki, czy jest jakiś system premiowy, na czym polega socjal? Czy praca sama w sobie trudna? Są na serwisie nocki i nadgodziny? Z góry dziękuje za pomoc

O_N_A

(usunięte przez administratora) Brak szacunku dla czlowieka,ludzi traktuje sie jak bezduszne roboty ktore nie powinny miec prawa do odpoczynku i do zycia prywatnego, Techistat i wielki wklad w ta firme jest ponad wszystko!pracuja tam tylko wielcy desperaci ktorzy pozwalaja sobie na glowę sra....żenujące że pozwalacie sobie na takie traktowanie...

j23

najgorsze jest to że za nasze głodne zarobki musimy zapier....ć na biednych niemców którzy w swoich fabrykach Technisatu płacą za taką samą pracę co najmniej 4 x więcej i jeszcze chcą wyższych płac

Polskie niewolnictwo pracy

niech Niemiec taka kasę wsadzi sobie gdzieś i wraca do niemieć zarobki tylko na opłaty dajcie sobie spokój to praca dla rencistów

Polskie niewolnictwo pracy

Polskie niewolnictwo pracy w każda sobotę każą pracować 100% nie płacą i jeszcze wolne dają za soboty zarobki cienkie a jak ktoś przepracował już z 7 8 lat to zwalniają bo za dużo zarabia i przyjmują ludzi za mniejsze stawki pracowałem u Niemca oszusta.

Lello
@Polskie niewolnictwo pracy

nie klam opowiadaczu, ta firma w Siemianicach istnieje dopiero 6 lat. Jestes kiepski to do "serialu" o "pracowitym" Ferdku...

nowy
@Lello

kolego proszę o kontakt na mejla konkret12235@onet.pl

lello
@nowy

...?...

Biedny niemiec

Przestępstwa przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową Art. 218. § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Osoba określona w § 1, odmawiająca ponownego przyjęcia do pracy, o której przywróceniu orzekł właściwy organ, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Osoba określona w § 1, która będąc zobowiązana orzeczeniem sądu do wypłaty wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia ze stosunku pracy, obowiązku tego nie wykonuje -- podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Art. 219. Kto narusza przepisy prawa o ubezpieczeniach społecznych, nie zgłaszając, nawet za zgodą zainteresowanego, wymaganych danych albo zgłaszając nieprawdziwe dane mające wpływ na prawo do świadczeń albo ich wysokość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 220. § 1. Kto, będąc odpowiedzialny za bezpieczeństwo i higienę pracy, nie dopełnia wynikającego stąd obowiązku i przez to naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Nie podlega karze sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo. Art. 221. Kto wbrew obowiązkowi nie zawiadamia w terminie właściwego organu o wypadku przy pracy lub chorobie zawodowej albo nie sporządza lub nie przedstawia wymaganej dokumentacji, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych albo karze ograniczenia wolności.

Biedny niemiec

To prawda w Soboty każą pracować a 100% procent nie płacą

ON

Ja wam dam radyjko, do roboty!.Zasuwać ile się da, premii i tak mieć nie będziecie!. A jak się nie podoba to dziękuję i proszę szukać sobie innej pracy!.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat - Siemianice

• Jak się pracuje w TechniSat?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TechniSat