Opinie o TechniSat w Siemianice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TechniSat. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat w Siemianice

lussy

Na nockach radio jest nie do zniesienia. Ciągle tylko jakieś "pieśni żałobne". Ustawcie jakieś normalne radio typu eska(nie rock) lub rmf fm. I jak ludzie mają nie byc przygnębieni przy takiej muzyce.

Wiocha

pracowałam w tej firmie wyzysk wszystko za dwie osoby trzeba robić coś co jest nie wykonalne byłam ganiana jak (usunięte przez administratora) a jak się nie podoba to mam spadać tak mi powiedziano popracowałam trzy miesiące i mi się zniechęciło do tej pracy wszystkiego odradzam wam tam pracy zarobki małe na opłaty niestarcza i na chleb (usunięte przez administratora).

Pracuś

Pracowałem w tej firmie, i niestety a może i stety gorszej firmy nie widziałem. Prawdą jest że jeśli ktoś coś umie i potrafi a nie daj boże jest mądrzejszy od przełożonego to najwygodniej jest taką osobę zwolnić!. I póki nie zmieni się tam zarząd tak będzie nadal, proszę zauważyć że na stanowiskach są ludzie którzy są znajomymi znajomych, a nie ludzie wykształceni. Nigdy nie będzie dobrze kiedy jest kolesiostwo!, a ta tak jest!.

kixa

Owszem, fora nie są anonimowe, wiemy o tym doskonale. Spójrz jak nisko są oceniane urządzenia Firmy, mamy nadzieję, że w związku z tym niedługo padnie. Podatek od nieruchomości 100.000 za rok ma umorzony. Pracownicy z układu z UP Trzebnica na stażach za frajer. Pracownicy wynajęci przez Firmę zewnętrzną i tak sie to klei. Same wałki drodzy moi. 1000 osób oczekuje na wasz pozew łosie. Lepiej się powiesić niz tam pracować, amen. Wykańczalnia schizofreniczna.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TechniSat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
j23

To wszystko prawda, Technisat to jest niemiecka manufaktura w Polsce , po to zeby wykręcać polską siłę robocza jak mokrą ścierkę. Złotousty dyro będzie wmawiał wszystkim jak tu jest pięknie i cudownie a pseudokadra i tak będzie robić swoje.

Jarul kolega ma rację. (usunięte przez administratora)Życzę każdemu kto tam pracuję, aby znalazł coś normalnego i miał satysfakcję z tego że może rzucić podanie o zwolnienie z pracy i powiedzieć - (usunięte przez administratora)

To najgorsza firma w jakiej można pracować. Ostateczność w ostateczności - NAWET NIE !!! Nie polecam nikomu!!! Nawet jeśli nie macie pracy, jesteście pod ścianą czy bez wyjścia!!! Nie idźcie tam do pracy. To najgorszy chłam jaki można sobie wyobrazić. Ludzi traktują gorzej niż psy, a sam dyrektor[usunięte przez admina] to najgorszy rudzielec z jakim przyszło mi się w życiu spotkać. Zależy mu tylko na planie a ludzi(wszystkich) ma w D... !!! Plan jest ważny owszem, nie tylko tam ale są sytuacje niezależne od ludzi. Jak już się dzieją złe rzeczy, to obrywają Ci co są najniżej, a zazwyczaj są bez winy. Tam nikt nie potrafi przyznać się do błędu. Byle uniknąć odpowiedzialności. Liderki - pożal się Boże, są bez wykształcenia i bez pojęcia, bardzo często nie potrafią zapanować nad ludźmi i nie potrafią zrobić same tego co robią ich podwładne. Ludzie bez wykształcenia zajmują kierownicze stanowiska a Ci co coś kumają i mają wykształcenia, są przez tych niby "kierowników" traktowani jak wrogowie. Płace - pożal się Boże!!! Nikomu nie życzę aby tam pracował. [usunięte przez admina] -to mało powiedziane.Biedronka, InterMarche czy cokolwiek innego to w porównaniu do tego[usunięte przez admina] RAJ!!! Życzę Wam wszystkim abyście nigdy nie stanęli przed podjęciem decyzji o pracy TAM!!! [usunięte przez admina]

kasztanka

Zamoy to zależy od działu na którym pracujesz. Jeśli chodzi o MK to podstawa 1700 zł brutto plus premia uznaniowa. Premia zależy od umiejętności Twoich w wchodzeniu komuś w ten rowek miedzy pośladkami. Nie czarujmy się jest to byle jaka firma z byle jakimi zarobkami. Pensja w porywach 1500-1600 zł. na rękę przy pracy na 3 zmiany to raczej poniżej godności. Nie wspomnę o sposobie traktowania ludzi pracujących w tej firmie - oczywiście chodzi mi o roboli produkcyjnych. Na stanowiskach liderów - w większości ludzie bez wykształcenia, po prostu dobierani w ten sposób ani gnęgić i dobrze poganiać pozostałą chołotę. Przepraszam drogie koleżanki i koledzy, ale niestety jesteśmy tak traktowani.

abcdef

Powodzenia (usunięte przez administratora) . Ja po 3 latach pracy w Technisacie pasuje! Lada dzień spadam z tej chorej firmy! Pozdrawiam kolegów i koleżanki z pracy i życzę wytrwałości, bo jest bardzo potrzebne. Ogólnie mam nadszarpnięte nerwy i zdrowie, dlatego daję sobie już na wstrzymanie.

b

chyba nie rozumiesz,robisz wedle grafika.pracujesz w sobotę ,a w tyg. masz wolne,ale niekoniecznie(usunięte przez administratora)

b

Jeśli pasuje ci praca w soboty i w niedziele na 3 zmiany i nakazy pisemne do pracy w nadgodzinach ,to zapraszamy.

Niestety ale to smutna prawda, ta firma to tylko dla osób które są wolne i nie myślą o życiu w rodzinie lub dla osób które są przed emeryturą i nie zależy im na rozwoju. Pracowałem w tej firmie i na początku było na prawdę OK, ale kiedy kierownikiem zostaje (usunięte przez administratora) to tak się dzieje jak się dzieje czyli po trupach aby tylko do celu.....prawda panie (usunięte przez administratora). Tą firmę może uratować jedna ważna zmiana a mianowicie zmiana dyrektora, skończyło by się kolesiostwo z panem(usunięte przez administratora). Myślę że jeśli dyrektorem by był niemiec nie było by tylu sztucznych stanowisk!. Jeszcze kilka lat wcześniej produkcja była też duża a nie było tylu liderów i referentów którzy tylko teraz łażą z konta w kont i myślą gdzie by się tu tylko schować. Ale póki tak będzie jak jest to nic się tam nie zmieni, ale bądźmy dobrej myśli:), pamiętajmy nadzieja umiera...:) Pozdrawiam

pic

Witam Zgadzam się,że wzrosła liczba referentów,ale niewiele to nam dało.Było to spowodowane wzrostem biurokracji.System 5S zaczyna paraliżować naszą pracę.Jak chcesz coś zmienić to musisz wypełnić druczki lub wysłać meila i czekać! Pan dyr.angażuje naszych ludzi w pracę dla Niemców,a nasze problemy wciąż są nierozwiązane z braku czasu informatyków już od wielu miesięcy. Jesteśmy chyba największym zakładem produkcyjnym i najpierw powinniśmy skoncentrować się na organizacji pracy u nas ,a nie rozdrabniać się na wiele frontów. Co do kierowników-liderów,dla mnie mogą to być nawet "kolesie",ale jeden warunek:kwalifikacje i doświadczenie. Rozmawiając z różnymi ludźmi wychodzi na to,że nasi kierownicy- nasi wychowankowie-są często ignorowani przez grupę (usunięte przez administratora) Jako,że niewiele potrafią i nie mają wsparcia dyrektora ,to siedzą cicho,robią co im się każe i biorą wszystko na przysłowiową klatę,bo inaczej ich wymienią,ale nie ludzi z Wołowa. Jeśli z tego miejsca mogę coś zasugerować panu dyr.to radzę coś zrobić z planowaniem testów i produkcji i testów,bo albo pan nie wie co się dzieje,albo to toleruje.Można porozmawiać z liderami testów.Mają np testować coś, czego nie wyprodukowano i to nie pierwszy raz. Testy,zmusić technologów do pracy w nadgodzinach i niech napiszą,czy to,że płytka przechodzi za 5-tym razem lub na testerze obok, to wina płytki,czy testera.Jeśli mamy 8 stanowisk i na każdym 10 razy będziemy ponawiać test(a niektóre płytki są retestowane po 3-4 razy),to daje nam 80 płytek mniej na zmianę,czyli 240 dziennie. (usunięte przez administratora) Komputery na stanowiskach TESTOWYCH po uruchomieniu automatycznie powinny się uruchamiać bez logowania ,a nawet po restarcie ,czy uruchomieniu powinno automatycznie uruchomić się okno do zeskanowania numeru płytki(czyli program avm test-żółta buźka).Te kompy nie służą do niczego innego. Pozdrawiam

pic

Zgadzam się. Zakład nauczył się ,że lepiej mieć pracowników na umowę zlecenie zatrudnionych przez pośrednika,niż stałych,którym trzeba płacić odprawy w razie zwolnienia.Musicie też wiedzieć przyszli pracownicy,że sporo osób pracuje kilka razy w tyg. po 12 godzin,w soboty i w niedziele nie mając czasu dla rodziny.Oznacza to,że jest to praca dla singli nie potrzebujących mieć bogatego życia towarzyskiego lub tzw.ludzi pod ścianą. Zarobki,jak czytaliście wyżej,to w dużej części najniższa krajowa.Premia-uznaniowa,możesz dostać lub nie,a system premiowania często się zmienia,czyli np. nie chcesz chodzić na nadgodziny,to masz niższą premię. Czy będzie to praca na dłuższą metę?Myślę ,że najlepsze lata firma ma już za sobą,a teraz to walka o przetrwanie.Częste zmiany w zarządzie i niejasny kierunek,w który chce iść firma dają do myślenia,a coraz bardziej skomplikowane procedury zamiast ułatwiać pracę ,coraz bardziej ją utrudniają. Lepiej chyba szukać pracy w dużych koncernach,które mają większe szanse na przetrwanie w starciu z rynkową rzeczywistością,a proponujących podobne warunki zatrudnienia. Szefostwo nie reagowało na tematy poruszane przez pracowników na forum zakładowym,a dodatkowo wprowadzono kontrolę wpisów,która nie dotyczy tylko wpisów obrażających innych pracowników(co popieram),ale też wytykających błędy kierownictwa. Jeśli chcesz tu pracować ,to musisz być odporny na stres,musisz mieć dużo wolnego czasu i małe wymagania finansowe. Szkoda,że nie ma już gdzie i z kim podyskutować rzeczowo o tym co dzieje się w firmie,bez używania obraźliwych epitetów i populistycznych wrzasków.

zenek

Potwierdzam John - pracuję bo muszę! Jestem w sytuacji bez wyjścia. Pensja 1400 to w moim wypadku MAX!!!!! Liderzy po jednych pieniądzach - nie masz szans na rozwój, a wręcz przeciwnie dobitnie dają Ci do zrozumienia gdzie Twoje miejsce w szeregu. Kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo. Zwykły pracownik produkcji to śmieć. Są lepsze i gorsze działy w tej firmie. Z moich obserwacji MK hala B - szczególne współczucia dla kobiet - robokopy! Kadra zarządzająca na tym dziale beznadzieja. Ok. - OR hala A.

Johny

Ja tu pracuje do teraz i powiem otwarcie , robię bo muszę bo nie ma innej pracy . Jest wyzysk , pozwalniali za dużo ludzi i na stanowiskach gdzie powinny robić po 3 osoby to robią max 2 a przeważnie jedna. Nie inwestuje się w maszyny , tylko orze na tym co ma . Premie zabierają za byle co. Liderzy aczkolwiek nie wszyscy to despoci którzy (usunięte przez administratora) zwykłych pracowników choć sami nimi byli. Jak jest awaria to nie wyślą Cie na postojowe tylko rozporządzają twoim urlopem . pensja 1400 norma.. nie ważne jak się starasz .. podsumowując.. ta praca jest dla ludzi bez wyjścia w (usunięte przez administratora)sytuacji ...

?

ja po średnim wykształceniu nie moge sie dostac do techni sat do pracy [usunięte przez moderatora]. Bardzo dziwne jaki oni mają tam system śmiech na sali!!!!!

bbb

Technisat to jedno wielkie (usunięte przez administratora) .wyzysk ludzi.smierdziel i burdel

edek

Praca w technisat to praca często na dwóch stanowiskach,często ludzie pomeczenia,zwolnienia,jak im trzeba było to przyjmowali ludzi,trzeba było (usunięte przez administratora) c,a przed urlopie cię zwolnili,zaczepiają się głupoty bo nie mieli zczego

KlosJ23

Sie ma.Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat obecnej sytuacji w waszej firmie.,stosunkach miedzy ludzkich po 2012r.I co zatym idzie,o wynagrodzeniach zanim będę ubiegał się o pracę u podstaw!?

RYKSA

robol - 2011-01-04 18:41:25 gdyby nie ci [usunięte przez moderatora] idioto jeden z drugim, to dzisiaj kilkaset tysiecy rodzin w Polsce nie miałoby nawet podstwowej pensji. Ot, durne to, ledwo pisać umi, a kąsa jak profesor zasmarkany w dreli (usunięte przez administratora) na wsiPoczątki Firmy były takie miłe i serdeczne. Dyrektor [usunięte przez moderatora] z każdym był na TY. Uczyliśmy się sami wszystkiego od podstaw. Norma 300 urządzeń. Za chwilę 500 - kierownik płakał ze śmiechu nad naszą głupotą i poświęceniem, wynikła z tego obniżka pensji o 10%, następnie doszło do 1300 urządzeń z linii /podobno....Kieszonkowe za taki wkład i poświęcenie, to jest nienormalne. W naszym niemieckim oddziale stale 300 schodzi z linii i to bez krzyku, można.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat - Siemianice

• Jak się pracuje w TechniSat?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TechniSat