Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Klient

Praca jak wszędzie...lekko nie jest ale się opłaca firma duża ze sporym asortymentem podziwiam kierownika magazynu zawsze pomoże..uśmiechnięty zadowolony ..takie osoby klient szanuje

Kliento
@Klient

Potwierdzam byłem...widziałem ????

Paulina

@Sxukam pracy a Ty jesteś zainteresowany pracą właśnie w tej firmie? Jakie stanowisko, czy też dział Cię interesuje? Być może osoby obecnie zatrudnione w STYROBUD będą mogły odpowiedzieć na Twoje pytania.

Kierowca
@Paulina

Firma wyplacalna na czas,ale zeby zarobic to trzeba sie orobic,

Xfronties
@Paulina

Interesuje mnie praca w zaopatrzeniu? Aplikuje na takowe stanowisko, czy można cos więcej sie dowiedziec jak maja sie zarobki na ww. ?

Jolanta
@Xfronties

Nie wiem niestety, na jakie konkretnie zarobki możesz liczyć, pracując w STYROBUD BTK RADOMSCY na wspomnianym przez siebie stanowisku, ale dowiedziałam się, że firma oferuje na pewno: zatrudnienie na umowę o pracę; stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym; atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności; niezbędne narzędzia do pracy. Dostałeś już może zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Nie zapomnij o ciągłym informowaniu nas o swojej sytuacji.

Helmut

Dobra firma do pracy dla pracowitych. Wystarczy popatrzeć w internecie.

rudy

Jestem mile zaskoczony, umowa od pierwszego dnia, ubranie robocze, stołówka i dofinansowanie do posiłków, czysty socjal, jak się chce to można dobrze zarobić

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Witam, czy jakiś uczciwy i kompetentny pracownik tej firmy mógłby udzielić mi odpowiedzi na pytanie czy warto aplikować do Styrobudu, bo z tego co tu wyczytałem jest kilka opinii negatywnych,chodzi o zarobki i socjal z góry dziękuje.

Jakub

Jeśli pracujesz na umowie zleceniu, firma nie płaci za urlop, ani za chorobowe. Jaką umowę masz podpisaną z pracodawcą? Styrobud na swojej stronie https://styrobudbetoniarnie.pl/praca/ zamieścił kilka ofert pracy i w każdej z nich oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, więc może powinieneś negocjować swoje warunki umowy i spróbować zmienić ją na bardziej korzystną dla Ciebie? Pracodawca szuka operatora wózka widłowego, przedstawiciela handlowego, kierowcy betonomieszarki i operatora maszyn CGM. Jesteście zainteresowani?

płacą, płacą moim zdaniem wszystko jest z nimi ok. Dużo roboty, dużo kontraktów, leserów nie tolerują, ale jak chcesz kolego zarobić to dobry adres.

Paulina

@anonymous, jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie to na stronie pracodawcy są ogłoszenia o pracę (usunięte przez administratora)W związku z nieustannym rozwojem firmy potrzebują osób, które szukają stabilnego zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz miłej atmosfery. Pracodawca rekrutuje na stanowiska; regionalny przedstawiciel handlowy, kierowca betonomieszarki, operator wózka widłowego, operator maszyn CGM. CV można przesyłać bezpośrednio na stronie.

Ja też bym chętnie poznał aktualną opinię. Poszedł bym do nich bo mam blisko, za dwa tygodnie zjeżdżam z budowy z luxemburga i powiem wam koledzy mam dosyć. Kasa niby niezła, kwatera niby niezła ale ogólnie do d.py z takim życiem, rodzina się rozpada i tyle. Dlatego szukam czegoś na miejscu. Panowie nie potrzebowaliby zbrojarza z doświadczeniem?

Paulina

@Zainteresowany, szukasz pracy w firmie? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę koniecznie napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty. Może @Monter mógłby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące warunków pracy, wynagrodzenia i dodatkowych benefitów?

Paulina

@Monter, dzięki za opinię. Piszesz, że pakiet socjalny jest całkiem dobry. Czy obejmuje bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego lub prywatną opiekę zdrowotną? Cieszę się, że atmosfera w pracy Ci odpowiada. To bardzo ważny czynnik zatrudnienia, który motywuje do pracy.

Monter
@Paulina

Firma ogólnie spoko, a ty Paulina na jakim dziale pracujesz?

Paulina

@Zbynio, Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie i doceniasz ją. Mógłbyś napisać, czy pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Czekam na Twoją opinię.

Monter
@Paulina

Premia rzadko, socjal całkiem dobry, szkolenia tylko na początku do przyuczenia. Atmosfera spokojna, jak się nie konfliktujesz.

Paulina

@Bum No dobrze, tylko powiedz mi w takim razie, proszę, czy próbowałeś rozmawiać ze swoimi przełożonymi na temat sytuacji, które opisujesz? Jeżeli tak, to podaj więcej szczegółów i opisz jak to wszystko wyglądało. Ponadto, może tutaj napisz także, co Twoim zdaniem w firmie STYROBUD mogłoby ulec zmianie, a także to, co jest pozytywnym aspektem pracy tutaj.

Zbynio

Może czas docenić pracę w dobrej firmie?

Paulina

@Raczek Za co konkretnie te stawki są ucinane? Jest to poważny zarzut w stronę firmy STYROBUD, więc ja oraz inni użytkownicy będą Ci wdzięczni za więcej informacji na ten temat. @Rumcajs Co ma znaczyć ten fragment o pracownikach z Ukrainy? No i podstawowa kwestia. Popraw mnie jeśli się mylę, ale z tego co udało mi się zrozumieć, to nie pracujesz ani nie pracowałeś w firmie STYROBUD. Jesteś zatem pewny, że wszystko to co piszesz jest prawdą? Widzisz, dbamy o to, aby opinie tutaj były prawdziwe, a Twoja - jako że nie zawiera żadnych konkretów ani szczegółów, jedynie to, co słyszałeś - jest niestety niewiarygodna.

Bum
@Paulina

Nie ma nieodpowiedzialnych stanowisk. Ludzie są nieodpowiedzialni. Czy to na produkcji czy za kierownicą trzeba się ocharowac. Ale czy aby chłop mógł coś zebrać z pola nie musiał ciężko pracować?? Pracodawców należy uświadamiać prosto w oczy że niektóre zadania cię przerastaja a nie za plecami krytykować. "Z tego co wiem mieszkam 4 km od Styrobudu większość ich pracowników to Ukraińcy (czyli tania siła robocza)..." mało wiesz chłopie, musisz więcej obserwować. A jak mi podpowiecie gdzie jest praca w której się nie opracuje to napiszcie chętnie skorzystam. Może na strefie...

Dawid

Z zasady żeby zarobić trzeba się narobić, chyba że ktoś jest wybitnym fachowcem i zarabia głową!

Firma w ostatnim czasie rozwija się na potęgę. Dobrze widzieć, jak firmy z regionu tak dobrze sobie radzą na rynku. Tak trzymać, bardzo solidna firma, beton pierwsza klasa. Chociaż nie miałem okazji pracować w samej firmie to zdążyło mi się kilka razy współpracować i nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam zajrzeć na stronkę https://styrobudbetoniarnie.pl/ i sprawdzić pełną ofertę, może ktoś będzie miał okazję współpracy ze Styrobudem, bo naprawdę warto jeśli jest się z branży budowlanej.

Paulina

@bababa Widzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić Ci odpowiedzi. Zdecydowałeś się na podjęcie tej pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o pracy na tym stanowisku oraz jak Ty oceniasz STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. jako pracodawcę.

bababa

mozesz napisac cos wiecej o pracy na gruszce, mam propozycje zeby tam jezdzic...

Paulina

Sprawdź, kogo obecnie poszukuje STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: https://styrobudbetoniarnie.pl/praca/ Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

Kamil

Mam zamiar podjąć prace w Styrobudzie na wózku. Czy można zarobić ? Bo kasa na czas to najważniejsze dla mnie.

• Jak się pracuje w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.