Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

xxx

Ja tez od niedawna pracuje w tej firmie na wózku. Masz racje "Marcin" kasa na czas. Decyzje o zmianie pracodawcy podjąłem szybko i nie żałuje mam 3 a nawet zdarzyło się 3500tysia na rękę. Polecam.

Sxukam pracy
@xxx

Co Ty tam robisz ze tyle zarabiasz?????

Pracuję ciężko i solidnie wywiązuję się z powierzonych obowiązków tj. wykonuję ilości fundamentów dzięki czemu dobrze zarabiam - nawet 5000zł. Wypłata jest zawsze na czas - i co dla mnie ważne w całości a nie w ratach. Od kilku miesięcy eliminowani są leserzy i pijaki - w końcu ktoś się za to wziął.

iskra szczęścia

no to skoro jak mówisz że odszedł to zapewne jest wolne miejsce do pracy - jestem chętna że ho ho - tylko jakie trzeba na to stanowisko u was spełnić wymagania?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Molex

Widzę że aktualnie poszukują poza technologiem kierownika linii produkcyjnej i handlowca. Ktoś wie o pracy w charakterze kierownika linii produkcyjnej? Czy w firmie istnieje dobry system motywacyjny? Jak jest z premią i nadgodzinami?

PracownikRoku

tuptuś, przyznam Ci po części rację.Mianowicie widzę zmiany jakie zachodzą w Styrobudzie jeśli chodzi o organizację pracy i samą obsługę w załadunkach (odbieram od nich pustaki).Kiedyś słyszałem jak czekałem na załadunek niezadowolenie pracowników.Teraz jakby coś się tam pozmieniało, obsługa szybka, towar na magazynie poukładane, wózki widłowe ponumerowane co usprawnia komunikację. Przyznam, że nigdy nie było źle by mówić o źle o tej firmie.Co do zarobków to nie wiem jak tam jest ale jeśli ludzie nie marudzą jak, z nimi zapalę fajkę czekając te 10 min na załadunek to o czymś świadczy. Myślę, że ta firma ma wielką przyszłość dla niej samej jak i dla pracowników, którzy tam pracują.Zauważyłem też, że zaostrzylii kontrolę jakości jeśli chodzi o ładowany na samochody towar noisprawdzają trzeźwość alkomatem. (usunięte przez administratora).Pozdrawiam chłopaków że Styrobudu-trzymajcie tak dalej.

tuptuś

Jeśli chodzi o moją opinię na temat firmy STYROBUD i relacji Zarządu / Kierownictwa (usunięte przez administratora) Ja przepracowałem u nich dobre ponad 3 lata i mogę śmiało powiedzieć, że: jeśli robisz co do Ciebie należy, nie kombinujesz i nie szukasz sobie dodatkowych wrażeń to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pieniądze są na czas i relacje można zbudować w miarę dobre. To co negatywnie wpływa na samopoczucie i psuje człowiekowi nastrój to podpuszczanie i wymyślanie chorych fantazji przez innych pracowników - najczęściej tych, którzy nic sobą nie reprezentują (przychodzą do pracy, żeby się przeturlać a na koniec miesiąca wymyśleć jakieś swoje narzekania). Do takich pracowników należą: Ci co kiedyś pracowali i zostali najzwyczajniej zwolnieni za coś za co powinni być zwolnieni albo leserzy, którym udaje się jakoś prześliznąć do dnia dzisiejszego i dostać jeszcze za to pieniądze, na które tak bardzo narzekają. Widać, że w firmie dużo się zmienia (mówię o Trzebosi), zarząd inwestuje w nowe rozwiązania mające na celu poprawę komfortu pracy pracowników.

kazek

Jestem pracownikiem i napisze tyle ze jest OK! I nie rozumiem niektorych negatywnych opinii..

• Jak się pracuje w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.