Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Lisek co przeskoczy

Prawda jest taka, że na tym serwisie są wylewane non stop pomyje, które zazwyczaj mijają się z prawdą. Konkurencje boli, że Styrobud pozamiatał rynek i warto mieć to na uwadze przy czytaniu tych bzdur.

Ekoera

(usunięte przez administratora) na 9.00 przyjechało na 13.pytam kto mi zapłaci koszty za opuzinienie ?500 zeta w plecy!

@Ekoera

Po pierwsze to opóźnienie? Po drugie to nie jest piekarnia ze co do minuty dojezdza towar. Po trzecie za co nimy to opóźnienie bo nie rozumiem? Na budowie zawsze jest robota więc jeżeli 500 zl musisz ekipie dolożyć za przestuj nie wiadomo dlaczego to hu.... dogadany z ekipa jestesvi robia Cie w wała..

Proponuje kupić słownik ortograficzny ????

Dlaczego, wyjaśnij mi chodzi o krosno, wiem że trzeba pracować te 10godz,noi co z tego, biją tam czy co

Wyjaśnij bo nierozumiem, pracujesz zarabiasz, nie płacą za twoją prace chyba że udajesz że pracujesz a oni udają ze płacą

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Witam chce się przyjąć do firmy styrobud w Krośnie jako spawacz, możecie mi powiedzieć opisać jak tam robota wygląda i jakie pieniądze

Juan

Ludzie dlaczego się nie ogarnięcie, piszcie o normalnym czasie pracy tj.40 godzin w tygodniu powyżej tego zgodnie z przepisami płatne 150% . Ludzie o mentalności niewolnika będzie pisał ze jak komuś chce się robić to zarobi wiec dla takich bisnesmenow są pożyteczni ale psują rynek pracy.Tak ze dalej będzie tak ze pracodawcy będą coraz bogatsi a Wy będziecie dłużej pracować

Zadowolony

Czytam te negatywne komentarze i boki zrywam. Jestem pracownikiem i powiem krótko, że nieroby zawsze bd narzekać. Jest fajna atmosfera (zawsze idzie pośmiać), przede wszystkim idzie się z każdym dogadac, wypłata jest na czas, mamy stołówkę zakładowa, paczki na swieta. Jak się przyjmowałem do pracy to kierownik mówił że bd pan zawolony i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony! Swój wywód zakoncze jednym zdaniem: jeśli ktoś ma chęci do pracy i chce pracować to pracuje, nieroby narzekają zawsze i be narzekać! Jeśli ktoś chce się przyjąć to naprawdę zachęcam! Motto firmy to: "produkujemy dla najlepszych!" Chcesz być najlepszy to zapraszamy! Pozdrawiam "wozkowy".

paweł

Jakie zarobki operator maszyn produkcyjnych lub operator wózka ?

kandydat

skąd masz takie newsy? pracowałeś tam? szukam pracy, i tam mam niedaleko

ROMAN
@paweł

nigdy do styrobudu (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , cygaństwo i obcinanie kasy z tego co zarobiłeś wąwóz i nic poza tym pozdro.

To po co się wypowiadasz?

Maker

Panowie jak tam praca wyglada są różne opinie rozmawiałem z kierowca to mówił ze jest zadowolony. Ma ktoś może świeże informacje ?

Śmieszny to jest twój komentarz. Nie widziałem żeby ktokolwiek tyle zarabiał. Po co mieszasz i (usunięte przez administratora) wypisujesz

Frank Dalton

Kierowca betonomieszarki ile może zarobić? Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

kierowca
@Frank Dalton

to zależny ile godzin będziesz miał w miesiącu jak 100h to niewiele ponad 1500 zł na rękę a jak 300h to ponad 4000 zł na rękę.

Frnk Dalton
@kierowca

To chyba nie jest najlepiej????a jak atmosfera, szefostwo?

@Frank Dalton

Szkoda twojego zdrowia, jazda na magnesach itp. 350 godzin jak uwalisz to zarobisz (usunięte przez administratora) tysia, ale życia nie masz.

Niewolnik to czego nie odejdziesz jak ci nie pasuje?

Mieszkaniec Trzebosi

Jak może być traktowany pracownik tej firmy skoro właściciele wogole nie szanują innych ludzi czyt. mieszkańców. Notoryczny hałas przekraczający dopuszczalne normy zarówno w dzień jak i w nocy. Fałszywa informacja na stronie o godzinach pracy zakładu. Brak ekranów dźwiękochłonnych zmniejszających emitowany hałas. Wiekszosc mieszkańców odczuwa bardzo uciążliwy hałas jednak milczą ze strachu ze oni lub rodzina straci pracę. Firmę skoro stać na rozbudowę parku maszynowego to również powinno być stać na ochronę i zabezpieczenie terenu aby nie zakłócać spokoju mieszkańcom jakby nie patrzeć tym którzy byli i mieszkali dużo wcześniej niż powstał Styrobud. A ludzie pracują za żebracze pensje bo życie ich do tego zmusiło. Taki mamy kraj na jaki głosowaliśmy. Nikt z nikim się nie liczy.

Mieszkam w Trzebosi
@Mieszkaniec Trzebosi

W zupełności zgadzam się i potwierdzam informacje o hałasie i nieprzestrzeganiu norm dopuszczalnego jego poziomu. W ciągu dnia jest totalna masakra jeśli chodzi o hałas nie słyszy się nawet własnych myśli. W nocy jest nie do wytrzymania. Nie można odpoczywać i spać przy takim hałasie, okna nie można otworzyć bo człowiek się czuje jakby stał tuz przy startującym samolocie, obok silnika. Dodatkowo Styrobud zanieczyszcza powietrze. Czarne dymy z palonych odpadów unoszą się dość często z obszaru firmy. Ponieważ było to zgłaszane policji wydawać by się mogło, że zaprzestali. Jednak nadal to robią tyle że w nocy bo mniej osób widzi dymy. Policja przyjeżdża z „wiadomym” czasowym opóźnieniem, gdzie już nic się nie dymi. Również nurtuje mnie kwestia możliwości inwestycyjnych i rozbudowy w kontekście neutralizacji /wyciszenia ekranami aby nieco obniżyć poziom hałasu. Skoro są pieniądze na inwestycje ?! Ludzie będą milczeć ze strachu, bo bardzo różne opinie krążą aczkolwiek w końcu ktoś bardziej zdeterminowany i niezależny od powiązań weźmie sprawę nagłośni - wtedy może być drożej i opinia o firmie tez może się zmienić na „inną”.

@Mieszkam w Trzebosi

Człowiek chce się dowiedzieć coś konkretnego o pracy to zaczną pisać zazdrośni sąsiedzi bo im hałas przeszkadza. Weźcie się ogarnijcie bo nie na tym polega komentowanie tej strony

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Tak

Sąsiad Styrobud

Hałas nie do wytrzymania w dzień i denerwujący w nocy powtarzającymi się co kilkanaście sekund wibracjami. Dzieci boją się bawić na polu i pytają co to jest. Nie wspomnę już o tej pylicy. To jest jakieś nieporozumienie żeby taka firma istniała tak blisko domów. Mam nadzieję że w końcu ludzie coś z tym zrobią. Taki zakład to na terenach przemysłowych powinien być. Coraz więcej osób się wybudowało nie daleko tego zakładu i również dla nich jest to uciążliwe. Jeśli nic się nie zmieni to ludzie na pewno nie wytrzymają!!!!!

cały on
@Sąsiad Styrobud

jeśli się wybudowali to znaczy że znają teren i sąsiadów także ... ponadto uważam że ten portal to nie miejsce do opinii sąsiada a pracodawcy więc może należy skupić się na wpisach na temat

@Sąsiad Styrobud

Po pierwsze ten portal służy do pisania opini o firmie i produktach a nie o tym że komuś wibracje przeszkadzają. Jest betoniarnia jest hałas. Nikt nie kazał się budować tak blisko

Artur

Witam. Chce przyjąć się w Styrobud Rzeszów na ciepłowniczej jako kierowca i operator gruszki. Wie ktoś jakie tam są warunki pracy jaka atmosfera i przełożeni? Proszę o informacje.

Ale pierdzielisz głupoty. Po pierwsze każda betoniarnia dogaduje się z wykonawcami. Po drugie każdy kierowca posiada GPS i nie może sobie po prostu wylać na innej wiosce tego co mu zostało... zresztą jak ty obliczyłeś ze akurat wylał komuś 6 m3...takie rzeczy dzieją się w betoniarni ze Świlczy. Dziwne że reklamacji na kominy nie ma wogole tylko u Ciebie, Kominy są z ceramiki zacznijmy od tego a pustaki mogą być żużlowe lub keramzytowe jeśli chodzi o stropowe a do kominów są produkowane tylko i wyłącznie z Keramzytu. Nie było zmian na stanowisku Technologa chyba że kilka lat do tyłu a ty po 10 latach o tym sobie przypominasz. Następnym razem jak chcesz wymyślać jakąś bajeczkę to pomyśl trochę. Myślisz że w twojej betoniarni coś zyskasz przez śmieszny komentarz?? Pozdrawiam

aktualny pracownik

Właśnie widać jak bardzo pracowałeś w styrobudzie skoro sam jeżdzę beczką 12m3 :D Pozdrawiam konkurencje

Hanna
@aktualny pracownik

Skoro aktualnie jesteś zatrudniony w STYROBUD BTK RADOMSCY, to możesz zechcesz udzielić mi pewnych informacji. Dowiedziałam się, iż w związku z nieustannym rozwojem firmy potrzebują osób, które pomogą im realizować plany. Szczególnie zainteresowała mnie oferta Przedstawiciela Handlowego. Wiesz może zatem, jak duże należy mieć doświadczenie na tym stanowisku, by bez problemu przejść rekrutację?

betonek

Da się wylać na lewo, przykład z Krosna, ale tylko raz i od razu wylot z pracy. Firma działa w Szczepańcowej k/Krosna, ogólnie nie jest źle, pracują tam też Ukraincy z niższe stawki. Firma w Szczepańcowej dopiero się rozwija.(usunięte przez administratora)

Stefan

Co masz na myśli mówiąc o usuwaniu wpisów? Komentarze mogą być usuwane jedynie wtedy, gdy są one niezgodne z regulaminem portalu, lub zawierają treści obraźliwe. Czy mógłbym prosić o doprecyzowanie (bez używania obelżywych słów) jaka konkretnie sytuacja wzbudziła Twój niepokój?

Styrobud

Dzień dobry, Dokładamy wszelkich starań aby nasi Partnerzy byli usatysfakcjonowani z naszych produktów i prowadzonych usług. Jest nam przykro, jeśli zaszła sytuacja która wzbudziła u Pana negatywne odczucia w stosunku do naszej firmy. Stwierdzenia o "kradnięciu betonu i sprzedawaniu go na lewo" to bardzo poważne zarzuty. Jeśli ma Pan dowód na takie działania naszych kierowców, to zapraszamy do naszego oddziału. Z chęcią zweryfikujemy tę sprawę.

Czarna dama za biurkiem mogla by byc mila dla ludzi bo jak jak przyszla tu w lato to nic nie umiala a teraz wyzej ma jak......

blondynka :)

Zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko "pracownik biurowy". Czy ktoś się orientuje czy po okresie próbnym jest możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony i w jakich granicach są zarobki na tym stanowisku?

@blondynka :)

Wysłałaś może swoje CV? Niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, dlatego może nie warto dłużej czekać i czas najwyższy, aby zaaplikować na wolne stanowisko? Wtedy będziesz mogła nam pomóc, jak wyglądał proces rekrutacyjny, który prowadził pracodawca.

Zadowolny

Dużo pracy bo i duża firma i dużo zamówień :) Ale kasa niezła, wszystko na czas i jak trzeba. Ludzie kumaci, z szefostwem da się wytrzymać ;)

@Zadowolny

Widzę, że jesteś wśród osób, które są zadowolone z pracy w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY. Tym bardziej fajnie, że się wypowiadasz, ponieważ z reguły mamy tendencję do wypowiadania się o pracodawcy w momencie, kiedy mamy jakieś zarzuty względem miejsca pracy, dlatego fajnie poznać opinię osoby, która jest zadowolona. W wątku padło stwierdzenie o problemach z uzyskaniem urlopu w dogodnym terminie. Mógłbyś napisać, czy to prawda?

Zadowolony
@Edward

Ja nie miałem problemów, ale wiadomo- w tak dużej firmie trzeba się tak dogadać, żeby nagle się nie okazało, że wszyscy mają urlop w tym samym terminie. Jasne - jedni będą bardziej zadowoleni, inni mniej. Ale żeby ktoś blokował urlop "bo sezon" , jak gdzieś tam padło, to z czymś takim się nie spotkałem.

@Zadowolony

Rozumiem, może to stwierdzenie było związane z tym, że któryś z innych pracowników miał już zaplanowany urlop w terminie, który interesował tę osobę. Chciałbym poruszyć w tym momencie temat związany z zarobkami. Wiesz może, czy poza pensją podstawową w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY obowiązują jeszcze ewentualne dodatki w postaci bonusów bądź premii?

Marko
@Edward

Bonusy sa oczywiscie za przepracowaniw min 250 godz 250 premi haha

@Marko

Skoro trzeba przepracować minimum 250 godzin, aby otrzymać premię, to zastanawia mnie, czy możliwa jest praca również w weekendy? Gdyby była tak możliwość na pewno łatwiej by było przepracować wymaganą liczbę godzin.

Pracownik który docenia

Praca jak kazda inna chcesz zarobic musisz pracowac chcesz odpoczywac wygraj w lotka. Zawsze beda ludzie zadowoleni i niezadowoleni z pracy. Skonczyly sie czasy gdzie byl nielad i dezorganizacja gdzie nikt nic nie wiedzial, teraz sa kierownicy i brygadzisci wszyscy wiedza co maja robic kazdy ma zaplanowany dzien pracy wszystko ogarniete na dobrym poziomie. Firma caly czas sie rozwija duzy plus, kasa na czas, stolowka dla pracownikow tak trzymac.

@Pracownik który docenia

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY. Napisałeś, że pensja jest na czas oraz pracownik może korzystać ze stołówki pracowniczej. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, ile czasu przerwy przysługuje pracownikowi w ciągu dnia? Jest ona jedna dłuższa, czy może kilka krótszych?

• Jak się pracuje w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.