Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

wy pracowaliście w vabbi własnie widac jak jedni z nielicznych opluwaja słowami osoby osobe która cos napisała jeden za wszystkich wszyscy na jednego! ;/ beznadzieja

pracownik vabbi

Dokladnie! Nikt cie nie zmusze do czytania tego forum. Jeśli komus potrzebne sa pieniadze, to sledzi cala historie z przelewami ministerstwa, funduszu itd. Jeśli ty masz to gdzies, to wylacz komputer i zajmij się gotowaniem obiadu. Dzieki wszystkim za swieze informacje! :) Oby pieniazki były jak najszybciej :)

vabbik

ale wy wszyscy mydlicie nam oczy jedni mówia to drudzy tamto nie pszcie głupot będzie to będzie czekajcie a nie pisać czy sa pieniadze u tego kogos czy tego.

@vabbik

to przestań czytać forum i siedzieć na nim, i czekaj na kasę nie komentując i zdala od tych wypowiedzi , powinniśmy się cieszyć że są osoby które robią to za nas i dzwonią po funduszach!!!

@vabbik

Skoro nie czujesz potrzeby posiadania informacji o swoich pieniądzach to nikt nie karze ci tu zaglądać - ja osobiście jestem wdzięczna tym kto dzieli się informacjami :)

Faktycznie fundusz dostał pieniądze z Ministerstwa do końca tygodnia mają być wysłane do P. Syndyk a ona ma 7 dni aby nam przelać pieniądze.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
pracownik 1

Dzięki za info chyba dziś szczęśliwy dzień mamy ....pozdro :-)

....pracownik

Najnowsze wieści z Funduszu - PIENIĄDZE Z MINISTERSTWA PRZYSZŁY DO FUNDUSZU, w tym tygodniu Fundusz przeleje pieniądze do p. Syndyk i ona ma 7 dni na przelewy do nas. POZDRAWIAM :-)

Czy ktoś z Was ma numer do tego całego Funduszu i może mi podać ?

....pracownik
@pracownik

(usunięte przez administratora)o wpisz sobie FGŚP POZNAŃ i pojawią się numery tel.

Tomcio

Gdzie mogę składać CV ?(usunięte przez administratora)

pracownik 1

Czyli została im środa czwartek i piątek na zrealizowanie przelewu. Tylko żeby pani syndyk się wywiązała z terminu. Oby coś ruszyło się w tym tygodniu to zawsze jakaś nadzieja, że jesteśmy bliżej końca tej biurokracji.

....

a skąd takie info?

vabbik
@....

jezeli ministerstwo ma 14 dni na przelanie pieniedzy do FGŚP, a wniosek został złożony 17.01 to 14 dni wypada 31.01 ,więc P.syndyk ma 7 dni na wypłacenia mam kasy czyli do 7.02.2014r.

optymistka do końca

ludzie nie martwcie się pieniądze do 7.02.2014 będą na naszych kontach! spokojnie możemy poczekać do piątku a póżniej tylko tydzień i nasze pieniądze będą na naszych kontach!

.....

Masakra !!!!!! nie bede dalej komentowac bo szkoda slow !!!!!!!!!!!!!!!

,,,

nie ma się czym dzielić bo ministerstwo dalej nie przelało pieniedzy:-(

.....

To się podziel tymi wiadomosciami :) Pozdrawiam

,,,

w funduszu dalej czekają jak i my ale po 15 bede miała nowe wiadomości z funduszu mam nadzieje że lepsze.POZDRAWIAM

,,,

choć jedna osoba pisze normalnie nie ma sprawy za info:-)

vabbiczka
@,,,

dobrze że Cie mamy bo inni tylko zaczynaja narzekać i wypisuj,a głupoty ;/ pozdrawiam:)

pracownik 1

...przestańcie pisać takie rzeczy tylko czekajcie i jak nie dzwonicie sami to cieszcie się, że ktoś jest na tyle uprzejmy i dzieli się informacjami które zdobędzie ....normalnie dzieci .... ja dziękuje koleżance ,,, za info :)

,,,

w funduszu też czekają jeszcze i mają nadzieje że pieniądze wpłyną na początku tygodnia bo mają bardzo dużo telefonów od nas i chcą mieć to za sobą.

zaciekawiony

glupota niektórych powala na łopatki... jak masz pisać takie teksty to lepiej stul dziub i siedz na tyłku. Sama siedzisz pewnie i czekasz na jakies informacje na temat przelewu, a telefon chyba pod reka tez masz i zadzwonisz możesz :)

zrozpaczona
@zaciekawiony

Na głupie pytanie dostałeś głupią odpowiedź

zaciekawiony

Czy cos już wiadomo odnośnie przelewu z ministerstwa do funduszu?

zrozpaczona
@zaciekawiony

Sam zadzwoń i zapytaj

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań