Opinie o Borga Sp. z o.o. w Góra świętej małgorzaty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Borga Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borga Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borga Sp. z o.o. w Góra świętej małgorzaty

Diaboł

W takich zamkniętych zakładach zawsze będzie tz. trzoda jeden przez drugiego , podkopywanie się na wzajem tak to wygląda

Spawacz

A ja myślę, że powoli zbliża się koniec tej firmy. W Lućmierzu buduje się Goldbeck konkurencyjna firma która zabierze wszystkich którzy będą chcieli odejść a mają poza tym konkretnie płacić. Ciekawe czy teraz znajdą się pieniądze na podwyżki.

Wero

Wie ktoś może, czy stanowisko Asystenta Działu Produkcji jest już obsadzone? Słyszałam, że kogoś już zatrudnili, ale na pracuj.pl wciąż jest ta oferta :/ Jest jeszcze w ogóle sens składać cv?

Maja

@Wero nie jestem pracownikiem Borga, ani w żaden sposób związana z tą firmą. Nie jestem więc w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Dopytuje by dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w tej firmie oraz by osoby, które trafiają na ten wątek szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy, mogły tu znaleźć pomocne informacje.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Borga Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Operator Maszyn? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maja

@Zly wątek ten nie jest najlepszym miejscem na dyskusję na temat indywidualnych pracowników firmy. Możesz za to powiedzieć coś więcej o tym jakim Borga jest pracodawcą? Dodatkowe konkretne i merytoryczne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Wero
@Maja

@Maja może Ty mogłabyś coś doradzić potencjalnym kandydatom? Odnoszę wrażenie, że sama jesteś pracownikiem firmy Borga... Wiesz coś więcej o procesie rekrutacyjnym? Jaka jest atmosfera w biurze? Warto tam startować?

Zly

Przydałoby sie zeby ktos zrobil porzadek z wolnymi piatkami jednego pana na malarni . Kazdy wie o kogo chodzi.

Maja

@olo 2.0zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Borga. Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

romek
@Maja

jak masz znajomości w firmie to nie będzie żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, a i zarobki będą większe :) pozdrawiam

HR Borga
@romek

Wszyscy pracownicy są traktowani według tych samych kryteriów, a wysokość zarobków wynika z posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Kandydaci do pracy na dane stanowisko przechodzą takie same rozmowy kwalifikacyjne, niezależnie od źródła z którego pochodzi ich CV.

Natiiiiii

A czy ktos z tej firmy pracuje w panstwach skandynawskich? Jan to tam wyglada??

olo 2.0

Witam ,a jak tam zarabia elektryk?

Maja

@Robpracujesz w Borga? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Rob

A ktoś wie dlaczego szefa jakości mamy nowego?

hgj

@ Edmund te osoby co pala to naprawde sa najgorsze. W mojej firmie są osoby co wychodzą po jakieś 10 razy dziennie - nie wyliczając. I tu sie nikt nie czepia. Ale czasem jak wyjdziesz troche dłużej przez telefon pogadac to juz sie krzywo patrzą. taka to sprsawiedliwość

Edmund

jaki jesteś sumiennym pracownikiem to praca jest na dłużej, trzeba CV złozyć i nie słuchać tych co by tylko z papierosem 8 godzin chcieli w kacie przesiedzieć!

chewcior12

tak wiem pojawiły sie premie dla brygadzisty i kierownika za przerób stali a zwykły kowalski ma na to zarobić życzę ci powodzenia w utrzymaniu się oni raczej nie zatrudniają więcej ludzi tylko zabezpieczają się na okres urlopowy proponują umowe zlecenie za 2400 brutto i spróbuj tylko usiąść na pięć minut to wylatujesz na zbity łeb bo kierownikowi i długiemu to bardzo przeszkadza

Karol

Jedna z najgorszych firm w jakiej miałem okazję pracować. Rok 2016 a dają 1500zł na rękę i oczekują nie wiadomo czego. Mowa tutaj o fabryce produkcyjnej nie wiem jak zarabiają w montażu hal. Brak premii, praca ciężka szkodliwa dla zdrowia.

Lelek

Jest takie stare chociaż dalej aktualne powiedzenie: jak sie zgodziłeś za psa to szczekaj. W każdej firmie odpowiada kadra zarządzająca ale jest za to odpowiednio wynagradzana

Lolo

Ale daja umowę o prace czy trzeba mieć wslasna dzialalnosc? Bo jak trzeba mieć własna działalność to więcej zarobię pracując na własny rachunek niż dla kogoś.

e36

Ogólnie dno . Pieniadze (smiech) 1200zl umowa zlecenie , umowe o prace obiecuja juz poł roku .W pomieszczeniach socjalnych brud syf i smród . Szukasz pracy omijaj ten bałagan z daleka .

edzia

no właśnie, ja też jestem aktualnie w fazie intensywnego zastanawia się nad wysłaniem cv i listu motywacyjnego do Borga - czy uważacie że słusznie, uważcie że to będzie dobre miejsce na pierwszą w życiu pracę? napiszcie w takim razie jeśli wiecie co firma mogłaby mi ewentualnie zaproponować na starcie

mateuko

@maciek, ja jedynie napisałem kiedyś kilka informacji o firmie, raczej nie ma tu nikogo, kto poznałby prace w każdym zakładzie. Ja w ogóle jeszcze tam nie pracowałem, jedynie myślałem o pracy, jednak nie zaaplikowałem, teraz znowu się nad tym zastanawiam. Myślicie, że warto? Co oni właściwie oferują pracownikom?

Zostaw merytoryczną opinię o Borga Sp. z o.o. - Góra świętej małgorzaty

• Jak się pracuje w Borga Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borga Sp. z o.o.?

Borga Sp. z o.o.