BORGA

Opinie o BORGA

Czy są na forum pracownicy BORGA? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

3er

supoer ze tutaj jest umowa o prace..uwazam jednak ze to nie powinno byc nic nadzwyczajnego..bo to w kazdej firmie na kazdym stanoiwsku powinno byc oferowane

XXXX

Matko ludzie cóż to za opinie naturalne jest to że na takich forach piszą byli pracownicy, którzy są zdesperowani bo np. się nie sprawdzili i ich zwyczajnie pracodawca sie pozbyl. tak na marginesie wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma ;-)

gsm, borga, hale - 2010-10-21 04:09:40 nie polecam, praca w b trudnych warunkach, rzadza[usunięte przez moderatora],Potwierdzam w 100%.

gsm, borga, hale

nie polecam, praca w b trudnych warunkach, rzadza[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o BORGA - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORGA