Hipermarket REAL

Bydgoszcz

Opinie o Hipermarket REAL

Moo
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieję, że w Realach dobrze traktują pracowników, bo składałem tam CV i zadzwonili, a to dla mnie szansa

niki

Ludzie, zlitujcie się, nie piszcie tego typu bzdetów że kasjerka była nie miła. Rozejrzyjcie się. Kiedyś kupowaliście taniej, teraz nie koniecznie, ale to wszystko nie spada od tak z nieba jak w czasach biblijnych manna (teraz pewnie po skomercjalizowaniu to spadałaby Nestle) Zawsze jest coś za coś. Czy widzicie uśmiechniętych ludzi w takich hipermarketach, czy ci ludzie są szczęśliwi? dla przykładu wyciąg z ogłoszenia w UP do jednego z Warszawskich Reali Kasjerka 1/2 etatu 950 zł Kasjerka 3/4 etatu 1425 zł całkiem nieźle za 4-6h dziennie, nie to nie jest nieźle tylko tragedia bo to jest BRUTTO więc zarobi kasjerka odpowiednio 1/2 i 3/4 etatu jakieś 675/1012 zł na rękę. Czy Ty byś była uśmiechnięta i miła?

szymira

Witam... W dniu dzisiejszym zrobiłam zakupy w Realu w Bydgoszczy. Byłam bardzo niemile obsługiwana. Kasjerka z nr 139 była bardzo niemiła. Ale nie o to mi specjalnie chodzi - może miała zły dzień / chociaż myślę,że dzisiaj to niezbyt wielki problem znależć sympatyczne osoby,króre chcą na prawdę pracować/. Kupiłam sporo produktów. W kasie były tylko cienkie torby tzw.reklamówki, o.k. kupiłam 4 szt. Ale to,że nie ma w co zapakować przedmiotów z porcelany-to już po prostu skandal.Żadnego papieru żeby choćby przełożyć miski ,czy kubeczki- a miałam tego sporo. Ciężkich zakupów też ta zwykła reklamówka nie udżwignie. Nie do wiary - czy to aż tak trudno sprzedawać różne torby? przecież one nie są za darmo. Chciałabym opowiedzieć jak to jest np. w Australii. Ekspedientki stoją,pakują zakupione produkty w reklamówki segregując spożywcze,przemysłowe itd...a uwierzcie mi- nie ma w ogóle kolejek..... No ale wróćmy do siebie- przecież to tak niewiele trzeba ,żeby i nas zakupy robiło się z przyjemnością. Myślę,że czasy kiedy kiełbasę zawijało się w gazetę minęły bezpowrotnie - i niech tak zostanie . Serdecznie pozdrawiam Mirosława

dostawca

jestem dostawcą między innymi dostarczam towar do reala auchan na kruszwickiej jak dostaje zlecenie na ten sklep krew mnie zalewa tam pracują jacyś kosmici chodzą z kąta w kąt nic nie robiąc błąkając się bez sensu wizyta przy jednej palecie bez kolejki to minimum 45 min paranoja komuna w pełni a najlepszy jest ochraniarz bodzio wulgarny i wszechmocny rządzi dostawami no i ci magazynierzy próbuje sobie tłumaczyć jaka płaca taka praca ale przecierz niema nakazu pracy

magda
użytkownik zarejestrowany

A kasjerka to ile zarabia w realu teraz? no i ile godzin ma do przepracowania w miesiącu? bo ja obecnie bezrobotna jestem ale kiedyś pracowałam na kasie i myślę że może bym wróciła. Tylko teraz szybko zostałam babcią, więc czasem potrzebowałabym elastycnzego grafiku, czy jest to możliwe? pozdrawiam serdercznie

lljjhdkfkjhg gyokmju o yhitd ghjgt hawrhta hkmma h

bez zastrzeżen

jasia
użytkownik zarejestrowany

praca w Realu chyba jest tylko dla osób odpornych psychicznie, prawda? Sama bym nie mogła pracować w takim gwarze, duchocie i jeszcze z różnymi klientami..

laaliaa

witam czy w realu na kasie jest komputer?

a ta miłą Panią zapraszamy do nas do pracy myśle że miesiąc wystarczy na zminę poglądów...w zasadzie po tygodniu pęknie. Pozdrawiam wszystkich pracowników .

lila

praca w markecie jest do kitu co tu duzo mowic lipna kasa i wogole pozdrawiam marcinka z o\w zwolnij sie chlopie nie pasujesz tam;-]

kocham marcina z warzyw to super facet

klient

moim zdaniem praconicy maja bardzo zle warunki pracy kobieta wolno ciagnac paleciakiem do 80 kg sam paleciak wazy 65 a paleta euro ok 20 wiec juz norma jest przekroczona a w realu kobiety ciagna jakies pol tony palety napchane po brzegi i wysokie na poltora metra ale [usunięte przez moderatora] pracowac trzeba lepiej oszczedzic na elektrykach bo pracownik i tak uciagnie te palety bo bedzie martwil sie o utrate pracy jak na taki dluzy sklep mogliby zainwestowac w lepszy komfort pracy pracownikow

Napoje

Najlepsi faceci w Realu jednak pracują na dziale Napoje [usunięte przez moderatora] a krzysztof jest poprostu boski

stały klient - 2011-10-22 01:22:59 Znam ten Market prawie od pierwszych dni jego istnienia. Zawsze tu było przyjemnie przebywać.Miły i sympatyczny personel. Po prostu ten Geant- Real jest ok! Podziwiam pracę i zaangażowanie pracowników marketu. Chylę przed nimi głowę . Dobra robota. POPIERAM!!!

stały klient

kasjerka - 2011-01-13 20:56:21 Pracowałam w wielu sklepach. Moim zdaniem najlepiej jest w realu. Bez żadnej ściemy. Ludzie mili i pomocni. Fakt,że może nie zawsze,ale każdy ma zły dzień. Uważam po prostu,że tam potrzebują ludzi komunikatywnych i samodzielnie myślących :)) kasjerka

wielbiciel sklepu

Obsługa to porażka, ale najgorsze są panie z punktu obsługi klienta. Są nieuprzejme, obmawiają klientów,[usunięte przez moderatora]. Jeżeli sklep dba o swój wizerunek to może wyśle ją na szkolenie jak się traktuje klientów?????

kasjerka

a co powiedziecie o nowych wymaganiach zwiazanych z ubiorem. + 30 na dworzu a oni wymagaja dlugich spodni i pełengo obuwia od kasjerek.... chyba to jakas pomyłka, chyba lepiej wyglada czlowiek w jasnych czystych ciuchach i krotszych- nie takicg ze tylek widac oczywiscie- niz taki w dzinsach na ktorego widok juz samemu klientowi robi sie [usunięte przez moderatora] cieplo....

mercz

witam chciałbym porsuszyc sprawe merczowania w realu jest tam jedna osoba co zabiera wszystkim serwisy itp z tym nikt nic nie robi na tego pana mówią [usunięte przez moderatora] pan d,m wiadomo o kogo chodzi sciema jakich mało

Ja pracuję w realu prawie 3 lata i to co ktoś prędzej wpisał że praca w realu to koszmar itd. to jest nieprawda,asystentki i kierowniczki są naprawde super tak jak reszta pracowników zresztą,a co do zarobków nie są to kokosy ale ja nie nażekam,a że trzeba wołać o drobne to tak jak w każdym innym sklepie,a co do klientów że są niemili to od nas już to nie zależy ale jest ich naprawde mało w porównaniu do tych co są mili,ja jestem z pracy w realu zadowolona

mi tam na wykładaniu to się podoba jak już robię dorywkowo ...najlepiej na spożywce :):):) Pani Patrycja jest bardzo miła ..a Daniel od makaronów totalnie już :D wszystko wie na wszystko zna odpowiedz

Megi

panie na recepcji ..bryyyy :D od tych to chłodem dolatuję świątek nie światek w ogóle się nie uśmiechają :D ...

kasjerka

ja tam lubię pracę w realu co prawda mogłyby być lepsze zarobki ale nie ma idealnej pracy , :) moim zdaniem ludzie tam są mili i sympatyczni , rob swoje a zyskasz respekt :)

kasjerka

zastanawiam się jakie [usunięte przez moderatora] nawypisywały tutaj takie bzdety na temat real'a w Bydgoszczy. Osoby, które są przyjmowane aktualnie to same nie nadają się do tego typu pracy. Nasłuchały się bzdur, ze raca na kasie to tylko bip bip i widać efekty. Nie dają rady to piszą bzdety na forum. Skoro uważają się za pokrzywdzone niech odezwą się osobiście do kierowników, po to oni istnieją w sklepie.

real

Praca w realu bydgoszcz to jakis horor nie polecam pracy wnim , wymagania maja z kosmosu a nadodatek to jeszcze wolac mamy od klientow kody pocztowe, wmawiania im zalozenia kart mastercard do placenia na raty i karty payback oraz wolac drobne od nich bo nie dostajemy juz i mamy radzic sobie sami z drobnymi a z dzialu kontroli kas to tylko smiechy i kpiny sa znas z kasjerek itd,,, Marna kasa nawet klienci tez potrafia wyzywac i brak kultury maja dla kasjerek nieraz spotkalam sie ztym a kasjerki nawet niemoga odpyskowac im bo zaraz wyleca z pracy itd..

izka

wrealu bydgoszcz koszmar i horror wpracy wymagania z kosmosu a nadodatek wciskania ludziom karty peybacka i real mastercard do zakladania nie polecam tego marketu-[usunięte przez moderatora]

abra

NIE POLECAM PRACY W REALU. Zarobki marne, a wymagania mają z kosmosu, poza tym pracują tam bardzie niekulturalni ludzie.

Zostaw opinię o Hipermarket REAL - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL