Real i sp. sp. z o.o ; sp. komandytowa

Janki

Opinie o Real i sp. sp. z o.o ; sp. komandytowa

imok

hajto, z górą zwykle nikt nie potrzebuje się za często kontaktować. Wydaje mi się jednak, że u nich zawsze kogoś szukają więc to jest ten plus aby pracę znaleźć.

GOŚĆ

admin chyba jest kiepski w te klocki... real zamknięty 17 maja a od 21 maja oszołom

Znacie firmę Real i sp. sp. z o.o ; sp. komandytowa od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Real i sp. sp. z o.o ; sp. komandytowa - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real i sp. sp. z o.o ; sp. komandytowa