Opinie o Hipermarket REAL w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hipermarket REAL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hipermarket REAL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket REAL w Bytom

Krzysztof Nowy wpis

Nie polecam pracy w auchan bardzo mało się zarabia 2.500 netto pierwsza umowa na 6 miesięcy a na drugą człowiek się nie doczeka bo już nie dostanie , Szukają następnego naiwniaka który przyjdzie na okres próbny.

Zorba Nowy wpis

Sieć w 2012 roku została sprzedana grupie Auchan i powoli znikały wszystkie sklepy Real-u

tracjan Nowy wpis

zależy oczywiście od stanowiska, które ewentualnie byś zajmował, natomiast z tego co wiem to np. kasjerzy sprzedawcy mają tak koło 2500 zł miesięcznie, co jest całkiem ok patrząc na zarobki w innych sieciowych marketach ;) są też szanse awansowania np. później na kierowników działów

krzygow67 Nowy wpis

real bytom to totalna porażka.zwolnić dyrekcję bo jest niekompetentna . więcej tam nie pojadę

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hipermarket REAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
bbbbbb

A kolejki? Od kilku dni stoi się nawet po 30-40 minut, na tyle kas 4 otwarte:(

życzliwy!!

Witam,nikomu nie polecam pracy w realu Bytom.Pracowałem tam w ochronie po prostu jakaś masakra.Notorycznie łamano prawa pracowników...a co do kadr to się zgadzam że tępaki tam pracują(słyszałem nawet że kierownictwo kadr nie posiada nawet matury) co za wstyd żeby w tych czasach nie mieć matury-hańba dla zarządu ...odradzam z cała stanowczością...

Nikomu nie polecam tam pracy!!(usunięte przez administratora)Kadry niewykształcone nie potrafiące niczego do porządku policzyć mam na myśli szefostwo!! wszystko (usunięte przez administratora)żałosne

bylem dzisiaj i chcialem kupic napoje-wody z gazetki oczywiscie nie bylo ani jednej dostepnej z gazetki paranoia po co są te gazetki??? skoro nie ma produktów. nie polecam tego sklepu!!!!!!!!!!!!!

najbardziej dziadowski sklep jaki widziałam. nigdy nie ma w sprzedaży towarów z gazetki promocyjnej , gazetka słuzy tylko ściagnięciu klientów , aby kupili inne towary , gdyż tych z gazetki najatrakcyjniejszych na pewno nie kupią , tak jest zawsze , daremna wyprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket REAL - Bytom

• Jak się pracuje w Hipermarket REAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hipermarket REAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hipermarket REAL