Hipermarket REAL

Bytom

Opinie o Hipermarket REAL

tracjan

zależy oczywiście od stanowiska, które ewentualnie byś zajmował, natomiast z tego co wiem to np. kasjerzy sprzedawcy mają tak koło 2500 zł miesięcznie, co jest całkiem ok patrząc na zarobki w innych sieciowych marketach ;) są też szanse awansowania np. później na kierowników działów

krzygow67

real bytom to totalna porażka.zwolnić dyrekcję bo jest niekompetentna . więcej tam nie pojadę

bbbbbb

A kolejki? Od kilku dni stoi się nawet po 30-40 minut, na tyle kas 4 otwarte:(

życzliwy!!

Witam,nikomu nie polecam pracy w realu Bytom.Pracowałem tam w ochronie po prostu jakaś masakra.Notorycznie łamano prawa pracowników...a co do kadr to się zgadzam że tępaki tam pracują(słyszałem nawet że kierownictwo kadr nie posiada nawet matury) co za wstyd żeby w tych czasach nie mieć matury-hańba dla zarządu ...odradzam z cała stanowczością...

Nikomu nie polecam tam pracy!!(usunięte przez administratora)Kadry niewykształcone nie potrafiące niczego do porządku policzyć mam na myśli szefostwo!! wszystko (usunięte przez administratora)żałosne

bylem dzisiaj i chcialem kupic napoje-wody z gazetki oczywiscie nie bylo ani jednej dostepnej z gazetki paranoia po co są te gazetki??? skoro nie ma produktów. nie polecam tego sklepu!!!!!!!!!!!!!

najbardziej dziadowski sklep jaki widziałam. nigdy nie ma w sprzedaży towarów z gazetki promocyjnej , gazetka słuzy tylko ściagnięciu klientów , aby kupili inne towary , gdyż tych z gazetki najatrakcyjniejszych na pewno nie kupią , tak jest zawsze , daremna wyprawa.

Zostaw opinię o Hipermarket REAL - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL